21. kolo: VOJVODINA - Proleter 1:0 (0:0)

User avatar
Grof Žekula
Administrator
Posts: 2677
Joined: Fri Jan 28, 2005 10:25 pm
Location: Bulevar

21. kolo: VOJVODINA - Proleter 1:0 (0:0)

Post by Grof Žekula »

Шездесет девет дана прошло је од последњег званичног наступа ФК Војводине и пораза у Сенти. Припреме, на којима забележисмо по три победе и нерешена исхода, уз два пораза и гол разлику 10:10 (што свеукупно гледано и јесте права најава онога што нас овог пролећа очекује), су иза „мајстора који нас води до, ако не титуле, бар Европе“ и његових изабраника.

Међу њима више нема оних којих се он лично, из разних разлога, решио, а има „појачања“ међу којима је већина оних за које нико од нас (или нас је јако мало на овом месту), док и нису ставили параф на папир, и није чуо. Вероватно нам је ЈЕДИНО право појачање (јер још ни минута није одиграо у црвено-белом дресу) повратак Човића у састав после тешке повреде. Шта он очекује, читајте овде: https://www.dnevnik.rs/sport/fudbal/nem ... 12-02-2020" onclick="window.open(this.href);return false;

Вага се ко ће носити траку у мечевима који следе. Логика налаже само једно (РОЦКОВ), али знамо сви да многима у ФКВ то и није јача страна. Видите да и даље продају карте за џабе: https://www.fkvojvodina.rs/prvi-tim/pro ... script=lat" onclick="window.open(this.href);return false;

Очекује нас буран фебруар, јер ћемо, само у првих десетак дана од почетка такмичења одиграти три тешка меча. Први играмо у суботу у 18 часова против Пролетера.

Вежите се, полећемо!
Turija wrote:Subota 15 februar 2020; fudbalska utakmica Vojvodina - Proleter.
- Drzavni praznik, grip, vecernja hladnoca, necemo na sunce, hocemo pod reflektore u 18h :frown:
Moze se, ima se. Samo nema zdrave pameti.

ФКВ - Пролетр 1:0 (0:0)
1:0 - Дринчић 56'


Извештај са утакмице: https://www.superliga.rs/sezone/2019-20/match/1847" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 21. kolo: VOJVODINA - Proleter, subota u 18h

Post by Turija »

http://www.zurnal.rs/fudbal/super-liga/ ... okazivanja" onclick="window.open(this.href);return false;

Momak uvek daje pametne, odmerene i emotivne izjave, samo da je znati zasto se utakmica igra u vecernjem terminu u praznicnoj suboti, usred februara i pri proglasenoj epidemiji gripa???
Hajde da ima tv prenos, pa se pomerio termin, ali ovako paliti reflektore, rasipati elektricnu energiju i smrzavati gledaoce je bez grama rezona - najblaze receno.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Baltazar
Posts: 376
Joined: Fri May 24, 2013 9:31 pm
Location: Socijalno

Re: 21. kolo: VOJVODINA - Proleter, subota u 18h

Post by Baltazar »

Mnogi navijaci Vose ne mogu doci na utaknicu subotom ako pocinje u 13-14 casova. Kod vecine privatnika se i danas radi redovno. Godinama nisam mogao doci na utaknice zato sto sam radio. Ipak je ovo bolja varijanta, rucak sa porodicom, odmor i Vosa.

P.S. Kada budemo privatizovali klub razmisljacemo o potrosnji struje, sada iovako nista ne placamo, od poreza do vode, grejanja...
Vojvodina, jedna jedina!
CRD FCV
Posts: 1603
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: 21. kolo: VOJVODINA - Proleter, subota u 18h

Post by CRD FCV »

За сваки термин се могу наћи разлози за и против. 18 часова у Фебруару месецу када је мало изнад нуле нема много смисла. Неко мора навући новце на рефлекторима.
User avatar
slanobarac
Posts: 3497
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 21. kolo: VOJVODINA - Proleter, subota u 18h

Post by slanobarac »

Ko će navijačima Voše ugoditi?
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
newnowapv
Posts: 589
Joined: Sun Dec 06, 2009 4:05 pm
Location: Telep

Re: 21. kolo: VOJVODINA - Proleter, subota u 18h

Post by newnowapv »

Retko se desi da iskoristimo kikseve pratecih timova, danas su kiksali i Cuka, i Topola i Vozdovac, tako da cestitam!
Ne znam kakva je bila igra, ceka se pregled, ko je bio neka podeli misljenje ovde...
User avatar
Pera Centar
Posts: 820
Joined: Sat Jan 18, 2014 12:01 pm
Location: Novi Sad

Re: 21. kolo: VOJVODINA - Proleter, subota u 18h

Post by Pera Centar »

Molim administratora(Radoye) da nam omoguci da glasamo za igraca utakmice.
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8837
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: 21. kolo: VOJVODINA - Proleter, subota u 18h

Post by Radoye »

Pera Centar wrote:Molim administratora(Radoye) da nam omoguci da glasamo za igraca utakmice.
Evo ga! :cheers:

Izvinjavam se na kasnjenju. :lala:
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
Pera Centar
Posts: 820
Joined: Sat Jan 18, 2014 12:01 pm
Location: Novi Sad

Re: 21. kolo: VOJVODINA - Proleter, subota u 18h

Post by Pera Centar »

Radoye wrote:
Pera Centar wrote:Molim administratora(Radoye) da nam omoguci da glasamo za igraca utakmice.
Evo ga! :cheers:

Izvinjavam se na kasnjenju. :lala:
Hvala. :lala:
User avatar
Djisa
Posts: 1202
Joined: Sun Mar 07, 2010 10:14 am

Re: 21. kolo: VOJVODINA - Proleter, subota u 18h

Post by Djisa »

newnowapv wrote:Retko se desi da iskoristimo kikseve pratecih timova, danas su kiksali i Cuka, i Topola i Vozdovac, tako da cestitam!
Ne znam kakva je bila igra, ceka se pregled, ko je bio neka podeli misljenje ovde...

Pristojna brojka na zapadu, igra, ne znam ni sam, ajde, nek je prosecna. "Pojacanja" samo na papiru, na terenu nista. Vukadinovic masi 2 puta 100% sansu. Drincic, Stojkovic, Sanicanin Rockov zadovoljili, Djuric korektan, a za ostalo, iskreno iz daleka nisam siguran da li je Djordjevic, Gemovic ili Vukadinovic. Bojic neprimetan totalno. Krakati napadac je losija verzija Pavkova, gde ga samo iskopase? Uglavnom, da Proleter nije ocajan, pitanje kako bi bilo danas, ovako mnogo sansi promasiti nije bas dobro.
Pa da se ne ljubimo!
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 21. kolo: VOJVODINA - Proleter, subota u 18h

Post by Turija »

https://youtu.be/f-UBomGVUXA" onclick="window.open(this.href);return false;
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 21. kolo: VOJVODINA - Proleter, subota u 18h

Post by Voja »

Prema ocekivanju,neizvesno i srecno. Ovo sa poklonima na pocetku je extra fora,mogli bi nastaviti i sledeci mec tako... Moji predlozi za laureate su Dejan Stankovic i Mirko Ivanic :mrgreen:


p.s.ko su broj 90 i broj 10?
p.s.s.nama Drincic na polusezoni vec nedostizan u izboru za igraca sezone :shock:
Image
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8837
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: 21. kolo: VOJVODINA - Proleter, subota u 18h

Post by Radoye »

Voja wrote: p.s.ko su broj 90 i broj 10?
10 Kokir
90 Vukadinovic

https://www.fkvojvodina.com/klub.php" onclick="window.open(this.href);return false;

(moram da se hvalim, bas sam danas azurirao stranicu :mrgreen: )
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 21. kolo: VOJVODINA - Proleter, subota u 18h

Post by Voja »

Radoye wrote:
Voja wrote: p.s.ko su broj 90 i broj 10?
10 Kokir
90 Vukadinovic

https://www.fkvojvodina.com/klub.php" onclick="window.open(this.href);return false;

(moram da se hvalim, bas sam danas azurirao stranicu :mrgreen: )
Uh sad si me naterao da ponovo pogledam snimak... jer Arsavina bih poznao iz aviona i znam da nije bio na terenu,ustvari imamo 30,20 i 90 brojeve,a toliko su necitljivi da sam mislio par puta da je broj 10 u pitanju. Nema veze.Bitna su tr boda iz prostog razloga sto znamo sta sledi....

p.s.ove konferencje posle meceva se pretvorile u vecernja revije zelja.... Jel moguce da 70% konferencja ode na cestitanja sopstvenim igracima (pobedili ili izgubli),protivnicima,upravama,sefovima.... :o
Image
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 21. kolo: VOJVODINA - Proleter, subota u 18h

Post by Turija »

Voja wrote:
Prema ocekivanju,neizvesno i srecno. Ovo sa poklonima na pocetku je extra fora,mogli bi nastaviti i sledeci mec tako... Moji predlozi za laureate su Dejan Stankovic i Mirko Ivanic :mrgreen:


p.s.ko su broj 90 i broj 10?
p.s.s.nama Drincic na polusezoni vec nedostizan u izboru za igraca sezone :shock:
Vojo, nisi jedini, koji ne razume foru sa poklonima.
Veselinovic nije na kraju karijere, vec na pocetku, a mozda ce se i vratiti u Vosu?
A, sto se tice Drincica, mislim da je neuobicajeno to raditi na polusezoni. Ali, hajde da se cestitamo, kao i na konferencijama posle utakmica. Ja tebe serdaru, ti mene vojvodo.
Sto se tice brojeva na dresovima, ja od svih silnih nasih desetica, vidim samo nulu :mrgreen:
Mrsavo je ovo vidjeno, ali su debela 3 boda.
Opet preskacemo igru i sve se vrti oko Drincica. Kad dobije flaster cuvara, raspasce nam se sistem.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Locked