19. kolo: VOJVODINA - Radnik 1:0 (0:0)

User avatar
Grof Žekula
Administrator
Posts: 2677
Joined: Fri Jan 28, 2005 10:25 pm
Location: Bulevar

19. kolo: VOJVODINA - Radnik 1:0 (0:0)

Post by Grof Žekula »

Добра партија са Бањице биће заокружена само новом победом на сутрашњем мечу, а пред викенд-гостовање у Сенти.

Већ смо се, канда, неких играча "решили" (тј, тренер је то учинио и пре зимске паузе), а можда му је ово прилика да неке опроба и дуже на терену него што су до сада на њему трчали.
Аранђел за ДНЕВНИК wrote:Тријумф на Бањици је архивиран, у среду пред Вошом , на “Карађорђу”, дуел са Радником из Сурдулице.

- Очекујем да нставимо победнички низ, тим пре што смо екипу Радника савладали са 4:0 на њеном терену - додао је Стојковић. - Тада нам је готово све полазило за ногом и верујем да ћемо се, овог пута пред нашим навијачима, поново радовати.
Топић за ДНЕВНИК wrote:... ићи ћемо на победу против Радника, ту дилеме нема, и верујем да ћемо да је и остваримо. Играмо добро, можда не толико лепршаво, али свакако да снагом колектива рушимо ривале и то постаје наш заштитни знак - додао је Топић.
О картама овде: https://www.fkvojvodina.rs/prvi-tim/prodaja-ulaznica/" onclick="window.open(this.href);return false;


ФКВ - Радник 1:0 (0:0)
1:0 - Бојић 63'


Извештај са утакмице: https://www.superliga.rs/sezone/2019-20/match/1817" onclick="window.open(this.href);return false;
fare
Posts: 2787
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 19. kolo: VOJVODINA - Radnik, sreda 17h

Post by fare »

[video]https://www.youtube.com/watch?v=oj_shG0Y9-I[/video] Evo da se podsetimo sjajnog izdanja iz Surdulice mogli bi i sutra ovako :D
User avatar
novosadjanin
Posts: 1352
Joined: Mon Nov 13, 2006 12:30 pm
Location: CURVA OCCIDENTALE

Re: 19. kolo: VOJVODINA - Radnik, sreda 17h

Post by novosadjanin »

Poslednje kolo u Novom Sadu ove kalendarske godine. Momci su igrama zasluzili da ih pozdravimo. Sledi prelazni rok, nekima ce to mozda biti i poslednji nastup u nasem dresu...

Pobedom bi opet mogli da profitiramo na tabeli. Sastaju se Cukaricki i Tsc, tu bi bilo dobro da Cuka ne pobedi. Igraju i Vozdovac i Radnicki. Iako je Vozdovac kvalitetniji, ne bih voleo da cika Misa pobedi, jer ko zna mozda se Radnicki opet zauka na prolece kao prosle godine...
Sergej Milinković-Savić: "Navijač sam Vojvodine, Mislim da mi koji smo ponikli u Vojvodini ne treba da igramo za crvenu zvezdu i partizan".
fare
Posts: 2787
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 19. kolo: VOJVODINA - Radnik, sreda 17h

Post by fare »

Ponovo masimo penal strasno :? . Veselinovic
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 19. kolo: VOJVODINA - Radnik, sreda 17h

Post by Turija »

fare wrote:Ponovo masimo penal strasno :? . Veselinovic
Kakva je to struka koja daje mlladim i odbranbenim igracima da sutiraju penal?
Sedi, 1.
Imamo li mi napadaca koji ume da sutne loptu, bar sa penala?
Ahh da, Nikolica smo skartirali.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
churguzijanac
Posts: 2034
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: 19. kolo: VOJVODINA - Radnik, sreda 17h

Post by churguzijanac »

Turija wrote:
fare wrote:Ponovo masimo penal strasno :? . Veselinovic
Kakva je to struka koja daje mlladim i odbranbenim igracima da sutiraju penal?
Sedi, 1.
Imamo li mi napadaca koji ume da sutne loptu, bar sa penala?
Ahh da, Nikolica smo skartirali.
Ma kakvi.Statistika da moze bolje da se proda.
fare
Posts: 2787
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 19. kolo: VOJVODINA - Radnik, sreda 17h

Post by fare »

Jel ima nekoga na stadionu da nam objasni sta se desava ali izgleda da nista narocito osim promasenog penala .
fare
Posts: 2787
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 19. kolo: VOJVODINA - Radnik, sreda 17h

Post by fare »

Svecano Bojic 1:0 .
User avatar
slanobarac
Posts: 3497
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 19. kolo: VOJVODINA - Radnik 1:0 (0:0)

Post by slanobarac »

Muke Isusove.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 19. kolo: VOJVODINA - Radnik 1:0 (0:0) 70'

Post by Turija »

Samo da ga ne primimo, do kraja.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Milan
Posts: 4153
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: 19. kolo: VOJVODINA - Radnik 1:0 (0:0)

Post by Milan »

Bili smo bolji, Radnik bezopasan. Teska nebuloza odabir izvodjaca penala. Bravo za genija koji je to smislio! :roll:

Besplatna sezonska za sledecu godinu svima koji su danas izdrzali 90 minuta po ovom vremenu!
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
slanobarac
Posts: 3497
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 19. kolo: VOJVODINA - Radnik 1:0 (0:0)

Post by slanobarac »

Ufffff. Bronhi.
A sad još Sentu da pregrmimo i Bog da nas vidi. :cheers:
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
ernesto
Posts: 1208
Joined: Sat Sep 10, 2011 5:37 am

Re: 19. kolo: VOJVODINA - Radnik 1:0 (0:0)

Post by ernesto »

Da li smo pozdravili Vladana Pavlovica kako dolikuje?
User avatar
LIMAN
Posts: 197
Joined: Tue Aug 30, 2016 3:42 pm

Re: 19. kolo: VOJVODINA - Radnik 1:0 (0:0)

Post by LIMAN »

Smrzi smo se svi kao... Ali nema veze, vredelo je zbog tri boda, igra pozrtvovana, ali opet na jedvite jade. Napredak pobedio partizane, sve se lepo poklopilo. U nedelju je prevoz i karta za utakmicu protiv TSCa besplatna, bilo bi lepo da se iscimamo i da odemo tamo u velikom broju, da probamo da dobijemo i tako zaokruzimo, po mom misljenju, solidni polusezonu.

P.S. Na instagramu Vosina stranica objavljuje sliku da smo pobedili 1:0, a ispod slike komentarise Mereba. :cheers:
Само храбро до нове победе, але...
fare
Posts: 2787
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 19. kolo: VOJVODINA - Radnik 1:0 (0:0)

Post by fare »

LIMAN wrote:Smrzi smo se svi kao... Ali nema veze, vredelo je zbog tri boda, igra pozrtvovana, ali opet na jedvite jade. Napredak pobedio partizane, sve se lepo poklopilo. U nedelju je prevoz i karta za utakmicu protiv TSCa besplatna, bilo bi lepo da se iscimamo i da odemo tamo u velikom broju, da probamo da dobijemo i tako zaokruzimo, po mom misljenju, solidni polusezonu.

P.S. Na instagramu Vosina stranica objavljuje sliku da smo pobedili 1:0, a ispod slike komentarise Mereba. :cheers:
Ja vam lepo kazem da je Mereba zagrejan da se vrati u Vosu :D .
Locked