18. kolo: Rad - VOJVODINA 1:2 (1:2)

User avatar
N13
Posts: 2027
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: 18. kolo: Rad - VOJVODINA, subota 16h

Post by N13 »

[video]https://www.youtube.com/watch?v=dTfzPSCftSg[/video]

Po snimku deluje da smo ih razbili. Petrda minimum mogla pasti.
Ono sto ohrabruje, da pri minimalnoj prednosti za nas nismo se povukli (kao sto to obicno bude slucaj, pa usledi kazna), vec smo i dalje napadali, stvarali sanse, trcali. To je ono sto zelim od Vojvodine.
Opet Drincic izgleda da je najzasluzniji za golove. Kod prvog gola perfektno izveden prekid, kod drugog poveo kontru i istrcao, kao da ima 19 godine. I generalno svaki njegov prekid je opasan.
I treba pohvaliti drugi gol, prelepa kontra.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 18. kolo: Rad - VOJVODINA 1:2 (1:2)

Post by Voja »

Bogme nacinom na koji Stojkovic postigao gol,kupio me za sva vremena :o Gol po mom ukusu :cheers: :cheers: :cheers:

Pamticu ga kao i onaj Dragana Radojicica Zemunu za 2:2 za 40 metara :mrgreen:
Image
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4787
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 18. kolo: Rad - VOJVODINA 1:2 (1:2)

Post by gospodinFKV »

Mozda deluje kao nebitna stvar, gotovo neprimetna, ali govori dosta o kvalitetu utakmice i nase igre - jaaaaaako dugo nisam video snimak sansi sa nasih utakmica duzi od 4-5 minuta. :cheers:
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 18. kolo: Rad - VOJVODINA 1:2 (1:2)

Post by Voja »

gospodinFKV wrote:Mozda deluje kao nebitna stvar, gotovo neprimetna, ali govori dosta o kvalitetu utakmice i nase igre - jaaaaaako dugo nisam video snimak sansi sa nasih utakmica duzi od 4-5 minuta. :cheers:
Primetio sam to odmah,ali i konferencija 13 minuta :o

[video]https://www.youtube.com/watch?v=YUpoxLNWSRY[/video]

Rekao bih jedna od boljih u nasem prvenstvu. I svaka cast Radojicicu na izjavi "Vojvodina je moj klub,NS moj grad" :cheers: :cheers: :cheers:
Image
fare
Posts: 2787
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 18. kolo: Rad - VOJVODINA 1:2 (1:2)

Post by fare »

Svaka čast Lalatu kako je održao konferenciju posle utakmice stvarno čovek ima m.. a :D
мализека
Posts: 311
Joined: Tue Feb 04, 2014 3:07 pm

Re: 18. kolo: Rad - VOJVODINA 1:2 (1:2)

Post by мализека »

Само нека наставе са победама. :cheers:
User avatar
Forza Voša
Posts: 574
Joined: Fri Nov 29, 2013 6:22 pm

Re: 18. kolo: Rad - VOJVODINA, subota 16h

Post by Forza Voša »

1892 wrote:
fare wrote:Nikolića opet nema u kombinaciji, nemamo drugog špica na klupi a u prvoj postavi Gemović i Matić zajedno :shock:
Deluje da je cela ova frka Lala & Laza nastala oko toga čiji igrači igraju a čiji ne pa zato nema ni Vučića, Nikolića, Petkovića, onog slovenca itd.
Ovako laički gledano letnji prelazni rok je imao dve celine, Lalatovi igrači Drinčić, Bojić, Đurić i onda posle Lazetićevo taljenje oko ostalih pojačanja kojih nema ni na mapi a realno nisu ni potrebni. Na zimu će nam najveći dobitak biti oporavak Čovića.
Lazetić je tražio od pomenute četvotice da bojkotuju Lalatovića a pošto je ovaj to skontao izbacio ih je iz tima skroz i sada treniraju odvojeno od ekipe.
„Hasta la Victoria Siempre!“
User avatar
Turija
Posts: 10665
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 18. kolo: Rad - VOJVODINA 1:2 (1:2)

Post by Turija »

Prema video izvestaju, odigrali smo veoma dobro i zasluzeno pobedili.
Gotovo svaki nas igrac je imao dobar fudbalski potez na Banjici.
Stojkovicev gol za svaku pohvalu, kako se ubacio u napad i kako ga je zavrsio.
Cini mi se kao da se vratila energija medju igrace.
Da li je legla neka plata, novcana stimulacija ili nesto drugo, sada je manje bitno. Ono sto je bitno to je da vratimo u konkurenciju sve raspolozive igrace.
Rockov umalo da odbrani penal, a ne znam zasto je Topic izveo isti za nas. Mislim da ga nije trebalo opterecivati takvim zahtevom i rizikom, posle sjajnog driblinga Neskovica za iznudjeni penal za nas.
Dosudjeni penal za Rad mi nije bas najjasniji ( ko poznaje bolje pravila, zamolio bih ga za misljenje).
Pohvala Lalatovicu za receno u vezi medija i Vojvodine.
' ajde jos ova dva kola da izguramo u istom ritmu, pa na odmor i pripremu strategije za 2020-u.
:cheers:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
N13
Posts: 2027
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: 18. kolo: Rad - VOJVODINA 1:2 (1:2)

Post by N13 »

Turija wrote: Dosudjeni penal za Rad mi nije bas najjasniji ( ko poznaje bolje pravila, zamolio bih ga za misljenje).
Nije tu nista nejasno. Cist penal za Rad, i cista greska Veselinovica. Nema driblanja u 16m, ili ispucaj loptu ili odigraj povratnu golmanu da on ispuca.
Decko pokusao da dribla i pao rukama na loptu. Srecom, ovog puta nas to nije kostalo bodova.
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4787
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 18. kolo: Rad - VOJVODINA 1:2 (1:2)

Post by gospodinFKV »

Pogledah konferenciju...
Ne znam, evo, ne znam. Da ne vodi klub u superligi, mislim da bi od njega napravili internet fenomena kao od Limenog. :mrgreen: Sve je tacno sto je rekao, ali nacin na koji je to rekao je apsolutna je**na pobeda. :dance2:
User avatar
slanobarac
Posts: 3497
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 18. kolo: Rad - VOJVODINA 1:2 (1:2)

Post by slanobarac »

I svaka cast Radojicicu na izjavi "Vojvodina je moj klub,NS moj grad" :cheers: :cheers: :cheers:
To je ta muzika za naše slaninarske uši.
Ali zato kad Tralalatović pomene njegov klub i njegov grad onda društvo - nema ljutiš. :cheers:
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
ssnigd
Posts: 3364
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: 18. kolo: Rad - VOJVODINA 1:2 (1:2)

Post by ssnigd »

Uvek je bitno pobediti smrad, a posebno na Banjici. Iskreno se nadam da ce ta grobarsko/ciganska filijala sa svojim navijacima otici u drugu ligu.
Utisci sa snimka, spori i jedni i drugi, Veselinovic opet amaterski gresi, puno gresaka radovaca, Gemovic u formi, energija igraca prilikom radovanja.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
slanobarac
Posts: 3497
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 18. kolo: Rad - VOJVODINA 1:2 (1:2)

Post by slanobarac »

@Voja
I svaka cast Radojicicu na izjavi "Vojvodina je moj klub,NS moj grad" :cheers: :cheers: :cheers:
To je ta muzika za naše slaninarske uši.
Ali zato kad Tralalatović pomene njegov klub i njegov grad onda društvo - nema ljutiš. :cheers:
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
ernesto
Posts: 1208
Joined: Sat Sep 10, 2011 5:37 am

Re: 18. kolo: Rad - VOJVODINA 1:2 (1:2)

Post by ernesto »

ssnigd wrote:Uvek je bitno pobediti smrad, a posebno na Banjici. Iskreno se nadam da ce ta grobarsko/ciganska filijala sa svojim navijacima otici u drugu ligu.

Slazem se,nadam se da napokon lete i da se vise nikad ne vrate!


Utisci sa snimka, spori i jedni i drugi, Veselinovic opet amaterski gresi, puno gresaka radovaca, Gemovic u formi, energija igraca prilikom radovanja.
Na snimku se vidi da je Gemovic zarko zeleo da sutira penal,em je u formi em je dosta napaljen...sto je svakako plus(ipak mu je ovo poslednja sansa da se pokaze i posle nas da ode preko).
User avatar
Turija
Posts: 10665
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 18. kolo: Rad - VOJVODINA 1:2 (1:2)

Post by Turija »

slanobarac wrote:@Voja
I svaka cast Radojicicu na izjavi "Vojvodina je moj klub,NS moj grad" :cheers: :cheers: :cheers:
To je ta muzika za naše slaninarske uši.
Ali zato kad Tralalatović pomene njegov klub i njegov grad onda društvo - nema ljutiš. :cheers:
Vidi, ja ne odobravam tu izjavu, dok je trener u nekoj ekipi nase lige, iako mi prija uhu. Nije fer i nije profesionalno, reci sa te pozicije.
Moze, ako trenutno nije na funkciji trenera u istom rangu takmicenja, gde je i Vosa ili iz inostranstva, kao sto je radio Boskov i nedavno Sergej. Tada bi mi potpuno legla, jer je Radojicic bio nas zapazen igrac i zato mu hvala. :cheers:
PS
Zeljno cekam Tadica da to uradi, mimo snimljene price o pocetku karijere u Vosi.
Puno je Tadic u nasoj stampi, ali nesto nikako da se seti. Valjda cu docekati taj eksplicitni trenutak nedvosmislene istine, tj odgovor o Vosi, ni iz cega?
Vise je Lalatovic rekao lepih reci o Vosi i emotivnije, od mnogih nasih bivsih.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Locked