17. kolo: VOJVODINA - Napredak 2:1 (1:1)

User avatar
Grof Žekula
Administrator
Posts: 2677
Joined: Fri Jan 28, 2005 10:25 pm
Location: Bulevar

17. kolo: VOJVODINA - Napredak 2:1 (1:1)

Post by Grof Žekula »

Двонедељну паузу, без пријатељског меча, али са тињајућим сукобом на релацији спортски директор - тренер, прекинуће суботњи меч, у коме ће Војводина од 18 часова на "Карађорђу" дочекати крушевачки Напредак.
Играчи за ДНЕВНИК wrote:- То ће нам бити најтежа утакмица до краја јесењег дела сезоне. Напредак се “наместио” и није то више она иста екипа с почетка првенства. управо због тога, свестан сам да нас чека тежак посао, али имамо обавезу да учинимо максимални напор, јер резултати које будемо остварили до краја јесени, умногоме могу да одреде даљи ток сезоне , као и то да ли на пролеће можемо да се изборимо за пласман у Европу - истакао је Дринчић.

- Напредак је веома добар тим, а колико је таква тврдња тачна, најбоље сведочи његова победа у прошлом колу над једним од кандидата за пласман у Европу, екипом Чукаричког - додао је Саничанин. - Мораћемо да веома озбиљно уђемо у овај сусрет, јер нам је жеља да на нашем терену и нашим навијачима, стигнемо до нове победе.
О картама овде: https://www.fkvojvodina.rs/prvi-tim/prodaja-ulaznica/" onclick="window.open(this.href);return false;

ФКВ - Напредак 2:1 (1:1)
1:0 - Матић 10' (п)
1:1 - Зец 28'
2.1 - Гемовић 86'


Извештај са утакмице: https://www.superliga.rs/sezone/2019-20/match/1779" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Turija
Posts: 10666
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 17. kolo: VOJVODINA - Napredak, subota u 18h

Post by Turija »

https://www.dnevnik.rs/index.php/sport/ ... 21-11-2019" onclick="window.open(this.href);return false;

Vredi procitati, a mislim da je Emilu puno vredeo boravak u reprezentacojo, bez obzira sto nije branio.

Talodje, vredi procitati i letosnji intervju Rockova ispod ovog teksta u Dnevniku.

Narocito zbog nasih mladih igraca, od kojih smo mnogo vise ocekivali ove sezone.
Mozda se neki nasi, nesto stariji igraci, mogu zaliti na Lalatovica da im nije dao pravu priliku za dokazivanje, ali omladinci su je imali, a najbolji utisak ostavio momak koji je najmanje igrao. Dosta apsurdna situacija.
Pobeda protiv Napretka bi bio imperativ za sve koji izadju na teren.
Imamo lepu priliku za vrh tabele do kraja jeseni.
:cheers:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
fare
Posts: 2787
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 17. kolo: VOJVODINA - Napredak, subota u 18h

Post by fare »

Vidim interesovanje za utakmicu je ogromno kontam nesto bice 499+1 publike taj jedan sam ja :D
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 17. kolo: VOJVODINA - Napredak, subota u 18h

Post by Voja »

Iskreno mene plasi ovaj mec... vidim dvojku kao vrlo realnu opciju
Image
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3833
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: 17. kolo: VOJVODINA - Napredak, subota u 18h

Post by Red Marquis »

Mi ako ne igramo petkom, onda jedini igramo kasni meč usred novembra. A nema ni prenosa. Zašto igramo u 18?
Io odio Belgrado
User avatar
slanina
Posts: 809
Joined: Wed Jul 13, 2005 12:04 am

Re: 17. kolo: VOJVODINA - Napredak, subota u 18h

Post by slanina »

Kakva je frka u loži bila,neki debeli iz obezbeđenja trčali gore? Inače sjajno igramo :D

X ili 2.
100 gb storage

https://degoo.com/g/dyz98u0" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 17. kolo: VOJVODINA - Napredak, subota u 18h

Post by Voja »

Uh,za mene neocekivana pobeda i mnoooogo bitna :cheers:
Image
pedjans
Posts: 464
Joined: Tue Oct 08, 2013 7:24 pm

Re: 17. kolo: VOJVODINA - Napredak, subota u 18h

Post by pedjans »

Važna pobeda. Odlučila je bolja fizička sprema, ili to što se Napredak preforsirao u prvom poluvremenu, tako da smo u poslednjih 30-35 minuta totalno dominirali. Napredak iz doslovno jedine šanse dao gol, što nam se kod kuće već dešavalo u ovoj polusezoni. Eze prosto nije u stanju da postigne gol, ali mislim da mora da igra jer je u stanju da igra u oba pravca i u tom segmentu nema ko da ga zameni. Lalatoviću treba čestitati što sa ovim dosta šarenim sastavom ostvaruje odlične rezultate. Još četiri kola, važno je uzeti bar 9-10 bodova, dok je raspored povoljan pobeći što više Radničkom i TSC-u.
User avatar
Turija
Posts: 10666
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 17. kolo: VOJVODINA - Napredak, subota u 18h

Post by Turija »

Imamo zelju, a sve ostalo nam fali. Prava je ,,umetnost" sto smo osvojili ovoliko bodova.
Utakmica od onih od koje se pamti samo pobeda. I to srecna.
Jako mnogo losih pojedinaca veceras, a i kolektivno veoma slabo.
Jedva sam sastavio 3 igraca za ocene u topiku ,,Igrac sezone".
Ne vidim nikakve pomake od odradjenih mini priprema u pauzama, zbog utakmica reprezentacije.
Ustvari, vidim da sve losije igramo. Nazalost.
Bodovi pokrivaju (prekrivaju) mnoge slabosti ovog tima. U eventualnoj Evropi dogodine, nisam siguran da cemo proci i prvo kolo, ako sve ostane ovako.
Prelazni rok se mora odraditi valjano, da bi se necemu nadali.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
novosadjanin
Posts: 1352
Joined: Mon Nov 13, 2006 12:30 pm
Location: CURVA OCCIDENTALE

Re: 17. kolo: VOJVODINA - Napredak, subota u 18h

Post by novosadjanin »

U sezoni 1994/1995, kada smo bili jesenji prvaci, skor na kraju jeseni nam je bio 11-5-2, a sada smo na 11-3-3.
Sergej Milinković-Savić: "Navijač sam Vojvodine, Mislim da mi koji smo ponikli u Vojvodini ne treba da igramo za crvenu zvezdu i partizan".
CRD FCV
Posts: 1603
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: 17. kolo: VOJVODINA - Napredak, subota u 18h

Post by CRD FCV »

Овако лош фудбал је било срамотно за гледати. Поготово по оваквом времену. Прича се о увођењу ВАР-а, боље да се прича о увођењу фудбала. Више од 30 минута се није могло издржати на трибини, није био фактор временских (не)прилика него фудбалских неприлика. Езе колико год да је био добар некада, сада је изгледао као да се са лоптом саставити не може. Више од тога ме брине какви су ови други када нам је боље да он игра. Остале не бих ни спомињао. Ово је у правом смислу речи линглонг супер лига.

Следећи пут нека буде термин у 13:30 као у Премијер лиги. Осим ако неко нема користи од паљења рефлектора који се не гасе и до два сата после текме.
User avatar
Sasa1969
Posts: 621
Joined: Sun Sep 29, 2013 11:29 pm
Location: Istok

Re: 17. kolo: VOJVODINA - Napredak, subota u 18h

Post by Sasa1969 »

U novembru igrati od 18h je stvarno bezobrazno.Znaci smrzli smo se, pogotovo sto je i utakmica bila spora i nezanimljiva.
Lalatovicevo radovanje posle drugog gola najzanimljiviji deo utakmice :D
Dobra stvar sto je Topic upisao jos jedan nastup.Gresio jeste ali decko se mora istrpeti ako hocemo neku kintu da uzmemo za njega.
Image
User avatar
naseljekolumbija
Posts: 1106
Joined: Thu Aug 02, 2012 12:03 pm
Location: NS,NN

Re: 17. kolo: VOJVODINA - Napredak, subota u 18h

Post by naseljekolumbija »

Sasa1969 wrote:U novembru igrati od 18h je stvarno bezobrazno.Znaci smrzli smo se, pogotovo sto je i utakmica bila spora i nezanimljiva.
Невиђен безобразлук! Утакмица више не може да се игра по дану овде или шта је проблем? Струја може да се плаћа али зато јуре људе по стадиону за лопту која заврши на трибинама. Стока!
User avatar
Turija
Posts: 10666
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 17. kolo: VOJVODINA - Napredak, subota u 18h

Post by Turija »

naseljekolumbija wrote:
Sasa1969 wrote:U novembru igrati od 18h je stvarno bezobrazno.Znaci smrzli smo se, pogotovo sto je i utakmica bila spora i nezanimljiva.
Невиђен безобразлук! Утакмица више не може да се игра по дану овде или шта је проблем? Струја може да се плаћа али зато јуре људе по стадиону за лопту која заврши на трибинама. Стока!
Po dosta prohladnom i vetrovitom vremenu nije bilo prijatno provesti 2 sata na tribini.
Uprava ce braniti vecernji termin zbog onih sto rade subotom, ali mislim da je vise ljudi odustalo od dolaska u ovo vreme, nego sto je doslo onih koji su radili do 17h.
Mnogo povoljnije bi bilo biti na utakmici u dnevnom terminu.
O samoj utakmici, utiscima i svim zamerkama ( individualnim i kolektivnim) napisacu kasnije.
Dzaba koreografija na tribini, ako nema sadrzaja na terenu.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
fare
Posts: 2787
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 17. kolo: VOJVODINA - Napredak, subota u 18h

Post by fare »

Hvala milom bogu sto smo vise postigli gol posle kornera makar i posle odbitka , utakmica katastrofa jedina prava akcija kada je Ezze pogodio stativu,termin debilni Nikolic misterija nema ga cak ni na klupi a nije povredjen izgleda da on nece ostati ne zbog (ne) kvaliteta negozbog nekih skroz drugih stvari ni u Sabcu nije bio u protokolu a sigurno je igrac sa najboljim tehnikom u ekipi ako ode bice steta .
Rockov : odradio posao ok kod gola nije mogao nista imao par dobrih intervencija
Stojkovic : Imao iznudjen penal ali kod njihovog gola Zec je njemu pobegao
Devetak : Imao onaj dobar volej u drugom poluvremenu
Sanicanin: Nas ubedljivo najstalozeniji odbrambeni igrac i igra u kontinuitetu dobro
Veslinovic: Njegov kiks kod naseg gola primljenog ocajno ispucana lopta ali i sve u svemu jako lose mnogo kikseva nasumicnih ispucavanja i losih pasova posle kojih krecu Napredkove kontre
Topic: Mlad je neiskusan ali treba da igra sto vise nekako igra u grcu ne sme loptu da povede a zna to odlicno
Drincic : Sta reci za coveka koji ima toliko godina i bude najpozrtvavoniji na terenu sa najvise oduzetih lopti protivniku i pretrcanih kilometara u nogama a i svaki njegov centarsut je jako opasan za protivnike jednom recju svaka cast samo da nam ostane sto duze
Djuricin : Najlosiji na terenu kako sezona odmice sve je gori i gori gde je onaj Ognjen od pocetka sezone ?
Matic : Osim postignutog gola sve jako mrsavo i sa pravom ga je menjao Lalatovic
Bojic : Nevidljiv na terenu treba da nam organizuje igru a on non stop iza ledja coveku malo je zivnuo posle izlaska Matica
Ezze : Sve ok trcanje ,borba ali zavrsnica katastrofa
Gemovic : Trgao malo ekipu posle ulaska i mnogo se vise igralo po njegovoj strani i naravno majsorski gol
Zukic : Nadam se da se varam ali mislim da ce biti Zlicic 2 sve manje i manje od njega vidimo
Djurisic: Premalo u igri
Locked