16. kolo: Mačva - VOJVODINA 0:1 (0:1)

User avatar
N13
Posts: 2029
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: 16. kolo: Mačva - VOJVODINA. subota u 14h

Post by N13 »

Inace, utakmica je pomerena za 18h...
fare
Posts: 2787
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 16. kolo: Mačva - VOJVODINA. subota u 18 h

Post by fare »

Ezze u prvih 11 Đuričin na klupi Topić u prvih 11 a Nikolić na tribinama koliko ja vidim drugog špica nemamo na klupi :o. A ni Petković ga nije baš nešto oduševio izgleda nema ga nigde.
User avatar
N13
Posts: 2029
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: 16. kolo: Mačva - VOJVODINA. subota u 18 h

Post by N13 »

1:0 poluvreme, Matic.

Imali smo 2-3 zicera, neverovatni promasaji. Ali generalno bolje trcimo nego kod kuce.

Gemovic najbolji za sada.. Izgleda da mu se igra protiv 'svojih' :)
fare
Posts: 2787
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 16. kolo: Mačva - VOJVODINA. subota u 18 h

Post by fare »

Mi izgleda pogodili 2 stative Bojić i jednu prečku Gemović.
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 16. kolo: Mačva - VOJVODINA. subota u 18 h

Post by Turija »

Vazna pobeda za vracanje motiva.
:cheers:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 16. kolo: Mačva - VOJVODINA. subota u 18 h

Post by Voja »

Bogme Lalatovo predavanje na konferenciji mirise na promene
Image
ssnigd
Posts: 3365
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: 16. kolo: Mačva - VOJVODINA. subota u 18 h

Post by ssnigd »

Eze i Bojic amaterski promasili zicere u prvom poluvremenu.
Drugo poluvreme se povukli i igrali na kontre. Defanzivno smo tada stajali odlicno, stoperi cistili i kupili sve sto treba. Macva bas losa i ne gine im druga liga. Kontre u drugom poluvremenu ocajno igrali, a bilo je barem pet, sest prilika.
Brojka odlicna, s obzirom na stanje u srpskom fudbalu i generalno interesovanje.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 16. kolo: Mačva - VOJVODINA. subota u 18 h

Post by Voja »

Pogledao izvestaj,cini mi se da smo prvo poluvreme cak bili i nadigrani (bar po izvestaju) i da Emil svaki centarsut lose isprato.A Ezeov promasaj je za klupu. U drugom poluvremenu smo bili nekako jaci,konkretniji... Steta sto Macva ovako lose stoji,uvek lep ambijent tamo,fudbalski
Image
User avatar
N13
Posts: 2029
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: 16. kolo: Mačva - VOJVODINA. subota u 18 h

Post by N13 »

Lalatovic:
Надам се да је барем 80 посто наше управе срећно што смо победили данас, а 20 посто можда и није. Но, шта да радим?
Ima li iko ideju o cemu se ovde radi?
User avatar
slanobarac
Posts: 3497
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 16. kolo: Mačva - VOJVODINA. subota u 18 h

Post by slanobarac »

Treba pogledati kzš posle utakmice. Nekima verovatno ni to neće biti dovoljno. Tako stoje stvari pa svidelo se to nekome ili ne. Ono što je rečeno za novinare može se odnositi i na forumaše.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
ssnigd
Posts: 3365
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: 16. kolo: Mačva - VOJVODINA. subota u 18 h

Post by ssnigd »

Lalatovic kukao na novinare, sto nas ne hvale, evo odmah na mondu izasao clanak. Pohvalni naravno.

Podatak zaista vredan pažnje: Voša već ima pobeda kao CELE prošle sezone https://mondo.rs/Sport/Fudbal/a1247863/ ... -2019.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
novosadjanin
Posts: 1352
Joined: Mon Nov 13, 2006 12:30 pm
Location: CURVA OCCIDENTALE

Re: 16. kolo: Mačva - VOJVODINA. subota u 18 h

Post by novosadjanin »

ssnigd wrote:Lalatovic kukao na novinare, sto nas ne hvale, evo odmah na mondu izasao clanak. Pohvalni naravno.

Podatak zaista vredan pažnje: Voša već ima pobeda kao CELE prošle sezone https://mondo.rs/Sport/Fudbal/a1247863/ ... -2019.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Ma tanko je to, daj Slaninara Djumija ili Kosana... :whistler:
Sergej Milinković-Savić: "Navijač sam Vojvodine, Mislim da mi koji smo ponikli u Vojvodini ne treba da igramo za crvenu zvezdu i partizan".
User avatar
slanobarac
Posts: 3497
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 16. kolo: Mačva - VOJVODINA. subota u 18 h

Post by slanobarac »

[/quote]
Ma tanko je to, daj Slaninara Djumija ili Kosana... :whistler:[/quote]
Baš tako. :lala:
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 16. kolo: Mačva - VOJVODINA. subota u 18 h

Post by Turija »

Voja wrote:Pogledao izvestaj,cini mi se da smo prvo poluvreme cak bili i nadigrani (bar po izvestaju) i da Emil svaki centarsut lose isprato.A Ezeov promasaj je za klupu. U drugom poluvremenu smo bili nekako jaci,konkretniji... Steta sto Macva ovako lose stoji,uvek lep ambijent tamo,fudbalski
Odgledao.
Da li se samo meni cini da nam je opasnost uvek dolazila sa naseg levog boka? Lako se prolazi po toj strani.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
ssnigd
Posts: 3365
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: 16. kolo: Mačva - VOJVODINA. subota u 18 h

Post by ssnigd »

Turija wrote:
Voja wrote:Pogledao izvestaj,cini mi se da smo prvo poluvreme cak bili i nadigrani (bar po izvestaju) i da Emil svaki centarsut lose isprato.A Ezeov promasaj je za klupu. U drugom poluvremenu smo bili nekako jaci,konkretniji... Steta sto Macva ovako lose stoji,uvek lep ambijent tamo,fudbalski
Odgledao.
Da li se samo meni cini da nam je opasnost uvek dolazila sa naseg levog boka? Lako se prolazi po toj strani.
Jeste. Devetak je par puta proplivao. Plus je Macva vise napadala po njihovoj desnoj strani.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
Locked