14. kolo: VOJVODINA - Inđija 1:0 (1:0)

User avatar
naseljekolumbija
Posts: 1106
Joined: Thu Aug 02, 2012 12:03 pm
Location: NS,NN

Re: 14. kolo: VOJVODINA - Inđija, sreda u 18h

Post by naseljekolumbija »

Прекид јесте био због кокезе и наводног "расистичког скандирања " :-D Иначе ја опет нећу гласати јер играмо још горе него против Јавора упркос тумбању састава
lazarr
Posts: 813
Joined: Wed Oct 20, 2010 10:01 am

Re: 14. kolo: VOJVODINA - Inđija, sreda u 18h

Post by lazarr »

Tuga, čemer i jad.....
User avatar
N13
Posts: 2027
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: 14. kolo: VOJVODINA - Inđija, sreda u 18h

Post by N13 »

Po meni najgora utakmica ove sezone, pogotovo drugo poluvreme.

Igraci bez volje, totalno. Jeste bilo hladno na stadionu, ali ne moze se biti onako bez volje. Nije se videlo da imamo igraca vise. Pobeda je cista sreca.

Istakli se Rockov, Neskovic i Nikolic...
Kokir me bas razocarao ovu utakmicu, svaku loptu je izgubio.

Ne znam sta da ocekujem protiv partizana... totalno smo van forme.
User avatar
Turija
Posts: 10666
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 14. kolo: VOJVODINA - Inđija, sreda u 18h

Post by Turija »

@N13
Kakav ti je utisak ostavila odbrana, stoperi i bekovi?
Nesto u Vosi ozbiljno ne stima.
Da li su plate redovne?
Samo pitam, ne znajuci sta bi drugo.
Ispada da nemamo ni prvih 11, niti njihove alternative.
Niko ne moze da spoji nekoliko dobrih partija, grupno i pojedinacno.
Neka mucna i cudna tisina, a plasman iznad igara i u zacrtanom (trenutno).
Da ne krenemo stopama TSC na dole. Jako su male bodovne razlike na tabeli i sa jednim porazom se klizi mnogo.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 14. kolo: VOJVODINA - Inđija, sreda u 18h

Post by Voja »

Dobro je samo da smo se izvukli ovom pobedom i lepo profitirali.... Sad nas ni poraz od Partizana nece mnogo uzdrmati. U tom mecu ne mozemo nista da izgubimo,a visestruko mozemo da dobijemo

p.s.nadam se da Indjija bar protiv nas nije pokradena,ubise ih celu sezonu :roll:
Image
User avatar
naseljekolumbija
Posts: 1106
Joined: Thu Aug 02, 2012 12:03 pm
Location: NS,NN

Re: 14. kolo: VOJVODINA - Inđija, sreda u 18h

Post by naseljekolumbija »

Нису покрадени али можда није требао да им искључи играча. Турија,постављаш права питања. Заиста, нешто ту није у реду. Чудна тишина...
User avatar
N13
Posts: 2027
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: 14. kolo: VOJVODINA - Inđija 1:0 (1:0)

Post by N13 »

Odbrana nije imala puno posla, tesko je dati ocenu na ovakvoj utakmici. Par puta su igraci Indjije dosli u gol sansu, gde je Rockov spasio gol i odbrana je mogla bolje reagovati... Ali uglavnom je lopta bila kod nas, samo bez volje da se napadne. Igraci su delovali bas istroseno.
User avatar
slanobarac
Posts: 3497
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 14. kolo: VOJVODINA - Inđija 1:0 (1:0)

Post by slanobarac »

Mislim da je postava promešana jer se procenilo da možemo uzeti 3 boda i sa zamenama. Očekujem pun sastav za derbi u subotu i nokaut grogiranog partizana. Jedino što sam primetio u našoj igri je pad u drugih 45 min. Šta je u pitanju ne znam ali baš loše igramo kući. Ako sruše stadion očekujem bolje igre jer ćemo sve utakmice igrati u gostima.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Turija
Posts: 10666
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 14. kolo: VOJVODINA - Inđija 1:0 (1:0)

Post by Turija »

Iz ovih klipova sa utakmice se da videti konfuzija pred nasim sesnaestercom i u njemu. Previse pozicija za sut, sansi i polusansi za gol.
Rockov, ponovo, spasavao bodove.
Sutevi na gol su nam jako traljavi i slabi, osim Nikolicevih.
Stojkovic slab u defanzivi, nesto bolji ofanzivno.
Skoro smo bili bez suta na gol, a gosti sa igracem manje, daleko opasniji.
Cemu ovo setanje kapitenske trake i preskakanje Rockova?
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
pedjans
Posts: 464
Joined: Tue Oct 08, 2013 7:24 pm

Re: 14. kolo: VOJVODINA - Inđija 1:0 (1:0)

Post by pedjans »

Podržavam Turijin post, i jedan i drugi. Kao da se posle meča sa Čukaričkim nešto desilo. Juče ne bismo dobili utakmicu da nije bilo crvenog kartona.

Ne znam sve, ali mi izgleda da su tumbanja u ekipi prevelika a kadrovska rešenja čudna. Sam Lalatović kaže da su nam ofanzivni igrači spori i da se ne vraćaju i ne učestvuju u defanzivi (što je tačno), ali nije jasno zašto onda ne igra naš jedini brz igrač koji igra u oba pravca, koristan i u kontri - Eze. Način na koji je Lalatović koristio mlade igrače u prvom delu takmičenja je po meni daleko logičniji, kada su ulazili u poslednjih 15-20 minuta, od ovog sada. Ni meni nije jasno zašto nije kapiten Rockov, ovako mi sve deluje kao poigravanje sa kapitenskom trakom.

U narednih 7 kola imamo odličan raspored i ako ga ne iskoristimo, teško ćemo se posle vratiti. U gostima Partizan, Mačva, Rad i TSC a kod kuće Napredak, Radnik i Proleter. U isto vreme TSC pada a Radnički ima katastrofalan raspored, tako da je to prilika da im do pauze pobegnemo bar 8-10 bodova.

Razumljivo je što naši navijači skandiraju protiv Kokeze. Ono što nije razumljivo je što kao klub protiv Kokeze i Zvezde (stuba srbstva) nemamo ništa, naprotiv - protiv njih smo odigrali prijateljski meč, podržali smo čini mi se i kretensku ideju o 8 stranaca, podržali smo i dodelu titule iz 1946. Zvezdi bez ikakvog osnova... Ispada da je to skandiranje nekako i protiv naše uprave.
User avatar
borrissey
Posts: 1063
Joined: Fri Aug 26, 2011 9:25 pm
Location: ograda na Istoku

Re: 14. kolo: VOJVODINA - Inđija 1:0 (1:0)

Post by borrissey »

pedjans wrote:Razumljivo je što naši navijači skandiraju protiv Kokeze. Ono što nije razumljivo je što kao klub protiv Kokeze i Zvezde (stuba srbstva) nemamo ništa, naprotiv - protiv njih smo odigrali prijateljski meč, podržali smo čini mi se i kretensku ideju o 8 stranaca, podržali smo i dodelu titule iz 1946. Zvezdi bez ikakvog osnova... Ispada da je to skandiranje nekako i protiv naše uprave.
Naša i zvezdina uprava su suštinski jedan entitet, državno-naprednjačka kriminalna sprega. A Firma to ili ne konta ili...
User avatar
Turija
Posts: 10666
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 14. kolo: VOJVODINA - Inđija 1:0 (1:0)

Post by Turija »

https://www.021.rs/story/Novi-Sad/Sport ... bolje.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Oh, najzad da se vratimo u realnost i da ne pricamo o Petemkinovim selima, vec da resavamo nagomilane probleme sa formacijom i nasom igrom, kao i igrom pojedinih igraca.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Locked