12. kolo: Čukarički - VOJVODINA 0:0

User avatar
Grof Žekula
Administrator
Posts: 2677
Joined: Fri Jan 28, 2005 10:25 pm
Location: Bulevar

12. kolo: Čukarički - VOJVODINA 0:0

Post by Grof Žekula »

У петак од 18 часова, пред камерама Аренаспорт 1 канала, играмо на Брду. Чукарички, предвођен нашим бившим "краткотрајним" тренером, биће нам итекако најозбиљнији домаћин до сад, а на гостовањима смо у овом првенству, маестрални.

Репрезентативне припреме прођоше овако - неколикоминутни, али тријумфални, деби Роцкова у репрезентативном дресу (јесте да је пријатељски меч, али...), састанак првог човека наше клупе са првим човеком државе на новосадском бетону (истог дана?!) где други првог прозва "легендом", неодигравање до краја меча са чланом италијанске Серије А...

Хммм, надам се да је то СЈАЈНА припрема меча у петак? Како год, то нам је што нам је (генерално, мислим)!
Петар Бојић за ДНЕВНИК wrote:- Пуних пет година био сам члан те екипе и тврдим да је реч о вероватно најорганизованијем клубу у Србији. С доласком газде Драгана Обрадовића овај клуб је постао веома битан фактор у српском фудбалу, а акценат у раду стављен је на развој младих играча. Наравно, у саставу Чука поседује и искусне фудбалере, тако да има одличан спој млађих и старијих играча. Уосталом, о томе најбоље сведоче резултати које остварују, али ми не треба пуно да се бавимо њима. Важно је да размишљамо о нашој игри, о ономе што се будемо договорили са шефом Лалатовићем и начину на који то да пренесемо на терен. Сигурно је да ћемо и на Бановом брду бити агресивни, да ћемо у сусрет ући са жељом да победимо и надам се да ћемо у томе имати успеха.
Чукарички - ФКВ 0:0
Извештај са утакмице - https://www.superliga.rs/sezone/2019-20/match/1694" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4785
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 12. kolo: Čukarički - VOJVODINA, petak u 18h

Post by gospodinFKV »

Stisnemo odmah, gol u prvom poluvremenu i oni su dovidjenja. Video sam kako izgleda taj tim. Jako tesko primaju gol kod kuce, ali nisu ni efikasni preterano na svom terenu. Gol u prvom poluvremenu najverovatnije resava sve.
User avatar
Grof Žekula
Administrator
Posts: 2677
Joined: Fri Jan 28, 2005 10:25 pm
Location: Bulevar

Re: 12. kolo: Čukarički - VOJVODINA, petak u 18h

Post by Grof Žekula »

https://www.dnevnik.rs/sport/fudbal/nem ... 17-10-2019" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
slanobarac
Posts: 3496
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 12. kolo: Čukarički - VOJVODINA, petak u 18h

Post by slanobarac »

Čuka daje malo golova a i malo prima. Možda odluči jedan gol, naravno u mreži domaćina. :cheers:
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
slanobarac
Posts: 3496
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 12. kolo: Čukarički - VOJVODINA, petak u 18h

Post by slanobarac »

Dosta promešan naš sastav, videćemo kakav će pristup da bude. Napred Vošo!
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
newnowapv
Posts: 589
Joined: Sun Dec 06, 2009 4:05 pm
Location: Telep

Re: 12. kolo: Čukarički - VOJVODINA, petak u 18h

Post by newnowapv »

Ima negde prenos?
User avatar
Jan
Posts: 374
Joined: Mon Jan 24, 2005 12:18 pm
Location: Novi Sad

Re: 12. kolo: Čukarički - VOJVODINA, petak u 18h

Post by Jan »

newnowapv wrote:Ima negde prenos?
Arena 5

http://www.sipragezabava.com/arena-sport-5-uzivo.html" onclick="window.open(this.href);return false;
VOŠA ZAUVEK !!!
User avatar
newnowapv
Posts: 589
Joined: Sun Dec 06, 2009 4:05 pm
Location: Telep

Re: 12. kolo: Čukarički - VOJVODINA, petak u 18h

Post by newnowapv »

Hvala! :lala:
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4785
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 12. kolo: Čukarički - VOJVODINA, petak u 18h

Post by gospodinFKV »

Imamo 4 stopera u liniji :mrgreen:

Petkovic znam da izvorno nije, ali su ga stigle godine i vise igra kao stoper nego kao bek.
User avatar
Pera Centar
Posts: 820
Joined: Sat Jan 18, 2014 12:01 pm
Location: Novi Sad

Re: 12. kolo: Čukarički - VOJVODINA, petak u 18h

Post by Pera Centar »

I 4 stopera daju na kraju 0:0.
User avatar
Salvador
Posts: 1071
Joined: Sun May 09, 2010 6:07 pm

Re: 12. kolo: Čukarički - VOJVODINA, petak u 18h

Post by Salvador »

Cvrst i jak tempo, mislim da smo bili blize pobedi ali morali smo jace i pametnije odigrati u zavrsnici, tako da iz moje perspektive steta za prosuta dva boda.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 12. kolo: Čukarički - VOJVODINA, petak u 18h

Post by Voja »

Pravi prvesntveni mec,i da je bilo koja ekipa pobedila ne bi bilo nezasluzeno. Po cemu cu ga pamtiti!?
Posle dugo vremena raspolozeni Rockov,posle dugo vremena ponovo sam gledao Petkovica na TV ekranu,isti je i sa 20 i 40 godina :mrgreen: Nista posebno nije odigrao,ali ima srecu da mu je konkurent za poziciju u timu reprezentativac Srbije,sto ne mora da znaci i kvalitet :mrgreen: Napokon i tog Turijinog Topica da vidim,za to sam da i dalje bude starter.U 12.kolu prvi put izvodimo korner "na drugu" i odmah velika sansa.Lepo je gledati Puskarica,pa makar i u tudjem dresu.A kada smo kod dresa,ucinilo mi se jos protiv Brese,ali sam cutao.... da li to nasa crvena polovina pusta boju prilikom pranja dresova!?

Mozda je trebalo poceti mec sa Nikolicem i Maticem,izmena bekova za moj pojam luksuz,Eze sve blizi klupi,Neskovic imao veoma malo sanse u odnosu na ono sta pruza

Eto,to je to!!!!
Image
User avatar
slanobarac
Posts: 3496
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 12. kolo: Čukarički - VOJVODINA, petak u 18h

Post by slanobarac »

Eze je bio odličan. Ali u odbrani.
U napadu je očajan. Nema tečnosti u našoj igri, ne možemo tri dodavanja da spojimo. Ne znam da li još nekog nervira ono vraćanje lopte golmanu. Očekivao sam više ali jbg. Sad dve kod kuće i nadam se učvršćivanje pozicije u vrhu tabele.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Turija
Posts: 10665
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 12. kolo: Čukarički - VOJVODINA, petak u 18h

Post by Turija »

Vojo, slozio bi se sa tobom, treba sad da vidis jos i Vucica na levom beku, a nije bio ni na klupi. Bolji je od obojice aktuelnih, mada je meni Petkovic odigrao korektno, cak i taj Djuric.
Lalatovic bez veze potrosio izmenu Djuric- Stojkovic i eliminisao Neskovica.
Ja i dalje tvrdim da je Nikolici bolji cfor od Matica i ako ne igraju istovremeno, Nikolic treba biti pre Matica na terenu, pogotovu u gostima.
Ne razumem zasto je Bojic tako dobro kotiran i nezamenljiv. Covek je totalno nevidljiv.
Veoma mi je drago zbog povratka Rockova. Sad samo da produzi jos degazman za 5-10 metara i tacnije usmeri.
Sanicanin, opet dobar, samo ne sme onako driblati na 16m.
Eze prodoran, ali bez zavrsnice. Slabo je to.
Uzasna partija Djuricina.
Po meni, Kokir pre Gemovica i morao je Neskovic, umesto luksuzne zamene na desnom beku.
Inace, da nije Vosa u pitanju, utakmica bi mi bila smor i ne bih gledao prenos.
Nedopustivo mnogo gresaka u dodavanju i kontroli lopte sa obe strane.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Milan
Posts: 4150
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: 12. kolo: Čukarički - VOJVODINA, petak u 18h

Post by Milan »

Uzasna utakmica. U potpunosti se slazem sa dve poslednje recenice iz Turijinog posta.
POŠTO OBRAZ ???!!!
Locked