11. kolo: VOJVODINA - Spartak 2:0 (2:0)

User avatar
Grof Žekula
Administrator
Posts: 2677
Joined: Fri Jan 28, 2005 10:25 pm
Location: Bulevar

11. kolo: VOJVODINA - Spartak 2:0 (2:0)

Post by Grof Žekula »

У гостима сјајни на оба фронта, код куће, бар у последње време слабашни...
У петак на "Карађорђе" нам у госте, у дербију Бачке, стиже суботички Спартак.
Он се враћа, јер је своје "одробијао", а "овога ми крста" још ништа не рече: https://www.dnevnik.rs/sport/fudbal/lal ... 02-10-2019" onclick="window.open(this.href);return false;
О бесплатним улазницама овде: https://www.fkvojvodina.rs/prvi-tim/prodaja-ulaznica/" onclick="window.open(this.href);return false;


ФКВ - Спартак 2:0 (2:0)
1:0 - Бојић 29'
2:0 - Николић 41'


Извештај са утакмице: https://www.superliga.rs/sezone/2019-20/match/1678" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 11. kolo: VOJVODINA - Spartak, petak u 18h

Post by Turija »

Za nasu Dijasporu i udaljene navijace od NS, najavljen prenos na areni 1.
Valjda ce ga i biti?
Sa njima se nikad ne zna, osim prenosa utakmica blizanaca, cija je verovatnoca 200 procenata u pojedinim slucajevima (rts+arena).
Ima se, moze se. A za ostale, ako ostane koja mrvica.
Sve, osim pobede, je novi fijasko na nasem Stadionu.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
slanobarac
Posts: 3497
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 11. kolo: VOJVODINA - Spartak, petak u 18h

Post by slanobarac »

Boga mi, poslednja tri meča protiv golubova na domaćem terenu smo izgubili. Vreme je da se trgnemo i potvrdimo bodove iz Lučana.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Душан
Posts: 471
Joined: Sat Apr 22, 2017 11:11 pm

Re: 11. kolo: VOJVODINA - Spartak, petak u 18h

Post by Душан »

Ипак је утакмица NBA значајнија, и од круцијалног је значаја за српски фудбал. Непрофесионална телевизија пар екселанс, опет ће се укључити у 20 минуту.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 11. kolo: VOJVODINA - Spartak, petak u 18h

Post by Voja »

kako ova Arena svr=ava po nama. Najstrasnije...
Image
User avatar
Душан
Posts: 471
Joined: Sat Apr 22, 2017 11:11 pm

Re: 11. kolo: VOJVODINA - Spartak, petak u 18h

Post by Душан »

Водимо 2:0 из никакве игре коју пружамо.
User avatar
churguzijanac
Posts: 2034
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: 11. kolo: VOJVODINA - Spartak, petak u 18h

Post by churguzijanac »

2-0, al nista tu ne valja.Da nema Drincica u pley outu bi bili.Svi do jednog dave loptu, namestaju se, telefoniraju. Toliko brzih igraca imamo, al nista od toga nemoz da vidis, kad dave loptu.
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 11. kolo: VOJVODINA - Spartak, petak u 18h

Post by Turija »

To je ono sto sam ja pisao o Nikolicu. Asistencija i gol i jos nekoliko lepih odlaganja lopte.
Istakao se Stojkovic, kao i Sanicanin i ocekivani prekidi Drincica.
Ostali prosecno.
Matic bi morao bolje koristiti zicere, kao i Rockov degazmane i Devetak centarsut i cvrscu odbranu na nasem levom boku.
Ocekujem i prve izmene u drugom poluvremenu.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
churguzijanac
Posts: 2034
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: 11. kolo: VOJVODINA - Spartak, petak u 18h

Post by churguzijanac »

Lose je ovo, da se ne zavaravamo.
User avatar
Душан
Posts: 471
Joined: Sat Apr 22, 2017 11:11 pm

Re: 11. kolo: VOJVODINA - Spartak, petak u 18h

Post by Душан »

Једино вредно помена су три бода. Овакве утакмице треба што пре заборавити.
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 11. kolo: VOJVODINA - Spartak, petak u 18h

Post by Turija »

Ne znam kako da resimo ovu nasu sredinu terena?
Tu imamo jako velik problem.
Mozda je mladi Topic dosta dobro resenje.
Zukic nikako da dodje u formu koja se od njega ocekuje.
Takodje, mislim da Vucicu treba dati sansu na levom beku.To bi donelo neku vidljivu fizionomiju nase igre.
Ne moze Drincic sam u organizaciji naseg napada. Dok mu pomaze Nikolic, tu jos ima igre. Ali, Nikolic je, ipak, centarfor po vokaciji.
Cestitke za pobedu i prvo mesto na tabeli :cheers:
PS
Sudije i dalje treniraju strogocu u Novom Sadu i nad Vojvodinom.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
lazarr
Posts: 816
Joined: Wed Oct 20, 2010 10:01 am

Re: 11. kolo: VOJVODINA - Spartak, petak u 18h

Post by lazarr »

I bukvalno je Drinčić pola tima. Doktor fudbala.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 11. kolo: VOJVODINA - Spartak, petak u 18h

Post by Voja »

Ne znam zasto ste svi razocarani igrom u prvom poluvremenu,meni je to bilo skroz ok.Po prvi put mi se ucinilo da imamo inteligenciju u svakoj liniji tima (Sanicanin,Drincic,Nikolic).Kazete da nije Drincica na sta bi licili!? Na sta bi Barsa licila da nije Mesija!? Meni nikada nece smetati igraci koji u polju dobro igraju,kamo srece da ih imamo sto vise. Drago mi je sto je Nikolic poceo mec zajedno sa Maticem,sto se ne forsira misao Matic za Nikolica i obrnuto. Arandjel polako nadolazi rekao bih,dok Devetak stagnira.U nekoj od sledecih utakmica vrlo rado bih voleo videti Neskovica kao startera,svidja mi se njegov fudbalski rezon.Veselinovic bas mnogo gresi u predaji lopte.Emil nikako da se vrati u formu po kojoj ga pamtimo.Sudije nam ukradose par cistih kornera i nekoliko auta.Bojic dao gol,ali opet... sta znam,on i Djurisic nekako kao da ih nema u timu,iako je Djursic cni mi se danas odigrao jedu od boljih partija.Ovo su onako razmisljanja na "prvu".Zukic polako prerasta u novog Zlicica... daje mu se sansa,a on nista... Kokir na osnovu prica koje sam za njega cuo,morao bi da igra najmanje 3x bolje od ovog sto (do) sad prezentuje. Sta se skandiralo pa je izazvalo toliki problem :mrgreen: Nesto sam razumeo kao "Kokeza cigane...." ko zna da li sam i to dobro razumeo :mrgreen:

Drugo poluvreme smo odigralo veoma,veoma lose
Image
pedjans
Posts: 464
Joined: Tue Oct 08, 2013 7:24 pm

Re: 11. kolo: VOJVODINA - Spartak, petak u 18h

Post by pedjans »

Daleko od toga da smo blistali, ali smo zasluženo pobedili.

Čini mi se da su ključ naše igre Drinčić i Matić. Nadam se da će ih zdravlje poslužiti. Nedostaju nam još 2-3 igrača takvog kalibra da obezbedimo Evropu.

Nije mi jasno zašto je utakmica prekidana zbog skandiranja Kokezi!? Ko je on? Predsednik fudbalskog saveza? Možeš misliti... I još takva baraba. Smešno.
User avatar
Djisa
Posts: 1202
Joined: Sun Mar 07, 2010 10:14 am

Re: 11. kolo: VOJVODINA - Spartak, petak u 18h

Post by Djisa »

Turija wrote:Ne znam kako da resimo ovu nasu sredinu terena?
Tu imamo jako velik problem.
Mozda je mladi Topic dosta dobro resenje.
Zukic nikako da dodje u formu koja se od njega ocekuje.
Takodje, mislim da Vucicu treba dati sansu na levom beku.To bi donelo neku vidljivu fizionomiju nase igre.
Ne moze Drincic sam u organizaciji naseg napada. Dok mu pomaze Nikolic, tu jos ima igre. Ali, Nikolic je, ipak, centarfor po vokaciji.
Cestitke za pobedu i prvo mesto na tabeli :cheers:
PS
Sudije i dalje treniraju strogocu u Novom Sadu i nad Vojvodinom.
Ja ne znam, sta vidis u Nikolicu? Po meni je igrac manje, jer kad on igra nemamo levu stranu i lako nas zaustave na desnoj. Ajde mozda, ali mozda umesto Matica, ali sa 2 napadaca obojica budu losi.
Pa da se ne ljubimo!
Locked