9. kolo: VOJVODINA - Voždovac 1:2 (0:0)

User avatar
Eric Frod
Posts: 70
Joined: Sun Aug 02, 2015 2:57 pm

Re: 9. kolo: VOJVODINA - Voždovac, subota u 20h

Post by Eric Frod »

Primiti 2 takva gola sigurno nije lako ni za jednu ekipu. Mozda da smo imali Lalatovica blize terena bi se momci brze zaboravili i krenuli da igraju svoju igru.
Cudna odluka sa Bojicem u sredini terena a ne na poziciji gde znamo sta moze. Ali lako je sad reci da ta ideja nije dobra.
Iskreno sam razocaran u navijace koje mogu da, uprkos tome koliko ocigledno Lalatovic ulaze sebe u mec i igrace, zajebavaju coveka kad ocigledno da moze bi bio na terenu u dresu a ne na tribini da cupa sebi kosu i trese ogradu.
Moje misljenje je da ce biti bolje, A vec je drasticno bolje od prosle godine.
User avatar
churguzijanac
Posts: 2034
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: 9. kolo: VOJVODINA - Voždovac, subota u 20h

Post by churguzijanac »

Drincic odigrao najlosiju utakmicu do sada.Bilo je jako malo pravih lopti. To je osnovni razlog poraza.Lalatovic je falio na klupi kolko god se davao covek na tribinama, nije to to.Ostali nekako ispod proseka, ali nekako kroz celu utakmicu je falio pravi pas.
Dragojlo
Posts: 692
Joined: Tue Jul 09, 2013 9:36 pm

Re: 9. kolo: VOJVODINA - Voždovac, subota u 20h

Post by Dragojlo »

Mi izgleda što neko reče, gubimo bodove na Karađorđu samo evrogolovima.... Šteta što mi u timu nemamo nekog ko će se usuditi da šutne i da eventualno postigne isti.... Samo neka kombinovanja za davanje gola iz peterca....
fare
Posts: 2787
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 9. kolo: VOJVODINA - Voždovac, subota u 20h

Post by fare »

Ja sam do sada najviše nezadovoljan sa našim prekidima imamo kornera prosečno oko 7,8 po utakmici a nismo ništa uradili a imamo extra igrača Drinčića koji dok je bio u Nišu upravno su zasnivala igru na njegovim prekidima i penalima, a imao je i par slobodnjaka baš iz njegovih pozicija ili direktno u golmana ili promaši gol.
User avatar
Djisa
Posts: 1202
Joined: Sun Mar 07, 2010 10:14 am

Re: 9. kolo: VOJVODINA - Voždovac, subota u 20h

Post by Djisa »

Neizlecivi wrote:Hteo bih reci samo cinjenicu da smo bodove prosuli na primljene evro golove, pa nesto i nemam velike zamerke na taj deo.... Garsija iz Zvezde, Lukic dva gola iz TSC, danas dva...
Svakako, neocekivano mi je da Djuricin nije poceo, Bojic mi se slabije snasao na defanzivnom veznom, a sa Nikolicem iako je odigrao ok, nismo dobili nesto u igri.
Nikolic je po meni bio nas ubedljivo najlosiji igrac. Video se nije!
Pa da se ne ljubimo!
User avatar
Djisa
Posts: 1202
Joined: Sun Mar 07, 2010 10:14 am

Re: 9. kolo: VOJVODINA - Voždovac, subota u 20h

Post by Djisa »

churguzijanac wrote:Drincic odigrao najlosiju utakmicu do sada.Bilo je jako malo pravih lopti. To je osnovni razlog poraza.Lalatovic je falio na klupi kolko god se davao covek na tribinama, nije to to.Ostali nekako ispod proseka, ali nekako kroz celu utakmicu je falio pravi pas.
Da li si gledao utakmicu? Da li posmatrao taktiku? Zasto je falio Drincic danas?
Pa da se ne ljubimo!
User avatar
churguzijanac
Posts: 2034
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: 9. kolo: VOJVODINA - Voždovac, subota u 20h

Post by churguzijanac »

Djisa wrote:
churguzijanac wrote:Drincic odigrao najlosiju utakmicu do sada.Bilo je jako malo pravih lopti. To je osnovni razlog poraza.Lalatovic je falio na klupi kolko god se davao covek na tribinama, nije to to.Ostali nekako ispod proseka, ali nekako kroz celu utakmicu je falio pravi pas.
Da li si gledao utakmicu? Da li posmatrao taktiku? Zasto je falio Drincic danas?
Jesam. Lopta nije prolazila u prvom poluvremenu bas nista. Krila se nisu videla.Eze pogotovo. Matic isto krstenu sansu nije imao. Mislim svi su bili losi, ali ja najvise krivim sredinu
User avatar
novosadjanin
Posts: 1352
Joined: Mon Nov 13, 2006 12:30 pm
Location: CURVA OCCIDENTALE

Re: 9. kolo: VOJVODINA - Voždovac, subota u 20h

Post by novosadjanin »

Izmedju ove dve reprezentativne pauze imamo tezak raspored. Zadovoljavajuci ucinak iz te 4 utakmice bio bi bod(zvezda), bod(Radnicki), 3 boda(Vozdovac), bod(Mladost). To je 6 bodova iz 4 utakmice, a mi smo posle 3 utakmice na 3 boda i sa pobedom u Lucanima ostavrujemo zadovoljavajuci ucinak. Idemo dalje!

Sinoc sam bio razocaran, ali posle prespavane noci nekako sam cak i zadovoljan sto sam video onakve golove uzivo. Sta da se radi, to je fudbal, nekad mora i da se izgubi. Nismo mi blizanci da pobedjujemo i kada to nije zasluzeno :cheers:

Sto se tice igre, mislim da je greska bila izvodjenje Matica. Koliko god da je los bio juce, mislim da je on igrac koji mora biti 90 minuta na terenu jer konstantno ulazi u sanse i da bi ga do kraja verovatno i dao.
Sergej Milinković-Savić: "Navijač sam Vojvodine, Mislim da mi koji smo ponikli u Vojvodini ne treba da igramo za crvenu zvezdu i partizan".
User avatar
Milan
Posts: 4150
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: 9. kolo: VOJVODINA - Voždovac, subota u 20h

Post by Milan »

Slazem se za Matica. Ni ja ga ne bih izvadio juce...
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Djisa
Posts: 1202
Joined: Sun Mar 07, 2010 10:14 am

Re: 9. kolo: VOJVODINA - Voždovac, subota u 20h

Post by Djisa »

churguzijanac wrote:
Djisa wrote:
churguzijanac wrote:Drincic odigrao najlosiju utakmicu do sada.Bilo je jako malo pravih lopti. To je osnovni razlog poraza.Lalatovic je falio na klupi kolko god se davao covek na tribinama, nije to to.Ostali nekako ispod proseka, ali nekako kroz celu utakmicu je falio pravi pas.
Da li si gledao utakmicu? Da li posmatrao taktiku? Zasto je falio Drincic danas?
Jesam. Lopta nije prolazila u prvom poluvremenu bas nista. Krila se nisu videla.Eze pogotovo. Matic isto krstenu sansu nije imao. Mislim svi su bili losi, ali ja najvise krivim sredinu
Slažem se sa tvojom konstatacijom. Ali nisi me razumeo, pitao sam da li video razlog tako lose igre Drinčića. To je krivica trenera, Nismo imali klasičnog zadnjeg veznog, koji je pokrivao sve i davao slobodu Drinčiću da ide napred. Jako cesto je ostajao nazad i izgubili smo na kreativnosti. Bojić los, Nikolic nevidljiv, Gemović nema kvalitet za Vojvodinu. Eze se trudio, ali i on je tehnički jako slab. Mi bez Djuričina, nismo ni upola opasni. Falio je Djurišić, i zato nismo imali Drinčića.
Pa da se ne ljubimo!
fare
Posts: 2787
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 9. kolo: VOJVODINA - Voždovac, subota u 20h

Post by fare »

Nigde ne mogu da nadjem podatak koliko je bilo gledalaca ?
ssnigd
Posts: 3364
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: 9. kolo: VOJVODINA - Voždovac, subota u 20h

Post by ssnigd »

Trcimo lose, krecemo se ocajno, pozicioniranje na nivou petlica, udvajanje ugraca ne postoji. Kod prekida niko ne napada loptu, svi cekaju da dodje do nje. Broj ljudi na stadionu se smanjuje, pocetna euforija nestala.
U padu smo forme, vec nekoliko utakmica.
Penal je bio, na snimku se lepo vidi, a i sudija je bio odmah tu. Uzivo na tekmi, delovalo je prestrogo dosudjen.
Neki moji utisci.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
novosadjanin
Posts: 1352
Joined: Mon Nov 13, 2006 12:30 pm
Location: CURVA OCCIDENTALE

Re: 9. kolo: VOJVODINA - Voždovac, subota u 20h

Post by novosadjanin »

fare wrote:Nigde ne mogu da nadjem podatak koliko je bilo gledalaca ?
3000-3500
Nije bilo bas prijatno u drugom poluvremenu zbog hladnoce. Mogli bi vec da krenu malo ranije da zakazuju termin utakmice.
Last edited by novosadjanin on Sun Sep 22, 2019 12:44 pm, edited 1 time in total.
Sergej Milinković-Savić: "Navijač sam Vojvodine, Mislim da mi koji smo ponikli u Vojvodini ne treba da igramo za crvenu zvezdu i partizan".
User avatar
slanobarac
Posts: 3496
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 9. kolo: VOJVODINA - Voždovac, subota u 20h

Post by slanobarac »

Milan wrote:Slazem se za Matica. Ni ja ga ne bih izvadio juce...
Ja sam bio šokiran kad sam video da menja Matića i znao sam da je kraj. Trebao je početi Đuričin umesto Gemovića a Eze je bio skroz neupotrebljiv. Onaj Kokir je prošao blizanačku školu padanja u 16 m. Naši bivši igrači u dresu Voždovca su mi najviše išli na onu stvar. Najbezobrazniji i najviše ležanja, odugovlačenja. Kao da su prošli školu Ćurčića iz Javora ili Neška Milovanovića. Sinoćna utakmica je bila preslikana sa npr. Javorom, Metalcom od pre nekoliko godina. Mi naprosto nemamo odgovor na tu vrstu fudbala.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Salvador
Posts: 1071
Joined: Sun May 09, 2010 6:07 pm

Re: 9. kolo: VOJVODINA - Voždovac, subota u 20h

Post by Salvador »

Djisa wrote: Slažem se sa tvojom konstatacijom. Ali nisi me razumeo, pitao sam da li video razlog tako lose igre Drinčića. To je krivica trenera, Nismo imali klasičnog zadnjeg veznog, koji je pokrivao sve i davao slobodu Drinčiću da ide napred. Jako cesto je ostajao nazad i izgubili smo na kreativnosti. Bojić los, Nikolic nevidljiv, Gemović nema kvalitet za Vojvodinu. Eze se trudio, ali i on je tehnički jako slab. Mi bez Djuričina, nismo ni upola opasni. Falio je Djurišić, i zato nismo imali Drinčića.
I ja delim slicna razmisljanja.
Protiv Radnickog su Nikolic i Gemovic bili dosta slabi, dok je i Eze pokazao mnoge slabosti.
Sinocnu tekmu nisam gledao, ali na osnovu prethodnih meceva mi nije jasno zasto su Nikolic i Gemovic dobili prvenstvo ispred Djuricina i Djurisica -
Djurisic na poziciji zadnjeg vecnog ima vise defanzivne zadatke (sto je do sada uspesno radio), sto onda omogucava Drincicu da vise ucestvuje u kreaciji napada,
dok Djuricin kao brzo i lucidno resenje na krilu (pokazao se kao odlicno resenje do sada) mora imati jasnu prednost u odnosu na Nikolica koji do sada bas nista nije pokazao.
Tako da mi se cini da je ovo lose kombinovanje tima glavni razlog zasto smo juce izgubili.
Da verujem u teorije zavere pomislio bih da je to uradjeno namerno da bismo pali na mesto koje zelimo (kvalifikacije u LE, nikako ne prvo mesto), ali svi znamo da je Lalat olicenje postenja pa to naravno nije slucaj.
Locked