Kup Srbije 2019/2020 - KUP JE NAŠ!!!

User avatar
Pera Centar
Posts: 820
Joined: Sat Jan 18, 2014 12:01 pm
Location: Novi Sad

Re: Finale Kupa: VOJVODINA - partizan, 24.06. u 19h

Post by Pera Centar »

Veliki naglon i poštovanje za Nikolu Drinčića!!

Svaka čast majstore fudbala i ljudino!!
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4788
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Finale Kupa: VOJVODINA - partizan, 24.06. u 19h

Post by gospodinFKV »

Kada je ovaj covek dolazio, bio sam rezervisan. Ne toliko zbog godina koliko zbog nekih svojih reakcija u dresu partizana i ponasanja na terenu, ali sam se posle uverio da je to samo nacin na koji ovaj covek daje sebe za svaki klub za koji igra. Hvala nebesima da si produzio ugovor na jos godinu dana. Sto se mene, a i vecine (ako ne i celog) ovog foruma tice - vrata ovog kluba su ti otvorena zanavjek. :hurray: :hurray: :hurray:

Image
User avatar
LIMAN
Posts: 197
Joined: Tue Aug 30, 2016 3:42 pm

Re: Finale Kupa: VOJVODINA - partizan, 24.06. u 19h

Post by LIMAN »

Kakav stalozen govor, kakva emocija, KAKAV GOLMAN!
Veceras svi na docek da pozdravimo sampione.
Само храбро до нове победе, але...
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Finale Kupa: VOJVODINA - partizan, 24.06. u 19h

Post by Voja »

Voja wrote: Ima da ih odvalimo u kupu samo tako,jer sve je na nasoj strani,apsolutno....
Duboko sam verovao da jednostavno to mora da se desi,jer je zaista milion faktora bilo na nasoj strani. Iz opstepoznatog razocarenja zbog meca u Indjiji unutar sebe sam hteo da bojkotujem mec,ali moram priznati da sam preponosan na ovo finale i da telefoni od sinoc zvone kao da sam licno sekretar kluba :mrgreen: :cheers: :cheers: :cheers:
Image
User avatar
Juzni Banat
Posts: 33
Joined: Tue Oct 07, 2014 12:51 am

Re: Finale Kupa: VOJVODINA - partizan, 24.06. u 19h

Post by Juzni Banat »

Kapa dole svakome ponaosob.

Nemojte da pominjemo Indjiju i gluposti posle ovakve dve muške pobede i partije protiv objektivno najboljeg tima u zemlji. I kada je na 2:2 sve izgledalo izgubljeno, pokazali su ono što izdvaja pobednike i doneli radost za pamćenje.

Naravno, posebno HVALA Nikoli Drinčiću, čoveku koji u svakoj utakmici ore teren, koji je najbolji igrač i koji ima srce kao Rusija. Onaj trk u produžetku, suze na kraju, onaj potez sa Rockovim... Ovako se postaje legenda - delima, a ne rečima!

https://mondo.rs/Sport/Fudbal/a1340727/ ... ranje.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Posle povratka fudbala igralo se samo za ovaj trofej i on je bio glavna premija. I večeras dolazi na Karađorđe. Bravo Vošo!

Mi smo tim, to je naš snaga! :lala:
User avatar
torrente
Posts: 503
Joined: Thu Aug 06, 2009 3:16 pm
Location: Srem bato

Re: Finale Kupa: VOJVODINA - partizan, 24.06. u 19h

Post by torrente »

auuh...kakva tekma ,od koje moze da se rikne! :cheers:
Svaka cast svim igracima i Lalatovicu!
moja familija je došla u Vojvodinu pre žaba...
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4788
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Finale Kupa: VOJVODINA - partizan, 24.06. u 19h

Post by gospodinFKV »

:greenbutt: :greenbutt: :greenbutt: :greenbutt: :greenbutt: :greenbutt:

Image
fare
Posts: 2787
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: Finale Kupa: VOJVODINA - partizan, 24.06. u 19h

Post by fare »

Da se malo podsetimo :D [video]https://www.youtube.com/watch?v=Pcg5TZdYuR8[/video]
User avatar
Stexman
Posts: 2564
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Finale Kupa: VOJVODINA - partizan, 24.06. u 19h

Post by Stexman »

Čestitke igračima, Lalatoviću i stručnom štabu, i nama navijačima.
Slatko je ovo bilo iako smo verovatno svi izgubili po koju godinu života.
Pozitivna stvar je što konačno nismo čekali tridesetak godina od trofeja do trofeja.
Potez Drinčića pokazuje koliko je veliki čovek i sad se kajem što sam mislio da nam ne treba. "Došao je tiho u ušao u legendu!"
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Finale Kupa: VOJVODINA - partizan, 24.06. u 19h

Post by Voja »

Image

koliko simbolike u programskoj shemi RTV veceras :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Image
User avatar
NS DUNAV
Posts: 69
Joined: Sat Mar 24, 2012 4:19 am
Location: Тамо вамо по Србији

Re: KUP JE NAŠ!!!

Post by NS DUNAV »

КУП ЈЕ НАШ,ВАИСТИНУ НАШ !
Гледао сам данас специјалну емисију на РТВ-у,морам да признам да сам очекивао више људи,Лалат и играчи су то заслужили. Живим за дан кад ће навијање бити поново овако.https://www.youtube.com/watch?v=-20zEERshV0" onclick="window.open(this.href);return false;

Један клуб на свету волЕм јаааа...
Поздрав из Канаде !
User avatar
Baltazar
Posts: 376
Joined: Fri May 24, 2013 9:31 pm
Location: Socijalno

Re: KUP JE NAŠ!!!

Post by Baltazar »

Sta reci, svi smo se nadali, ali smo znali da ce sudija biti na njihovoj strani. Samo da napomenem sumljivi enac kod prvog gola i produzetak regularnog dela za 6 minuta.
Lale je bio u pravu sto je u petak izveo prvi tim, sto su kasniji dogadjaji potvrdili.
Nisam ocekivao toliko samopouzdanje nasih igraca, ali to je tim koji se uigrava pola godine. Zimus su dosli Andric, Djordjevic, Mrkaic, Covic se oporavio od povrede, Bralic, Mladenovic. To je pola tima koji treba da se uigra. Moguce da smo mi kvalitete ovig tima malo podcenili. Videcemo iduce sezone ko ostaje a ko odlazi i kako cemo igrati u Evropi.
Kako je ova pobeda slatka protiv ekipe sa mnogo skupljim igracima i mnogo vecim platama.
Stojkovic je imao 6 lopti koje su isle u gol i ni jednu nije odbranio.
Samopouzdanje prilikom sutiranja penala ne neverovatno.
Drini kapa dole za sve sto je uradio u nasem dresu.
Ne znam ko je smislio da Arandjel igra u vezi, ali to je ocito dobitna kombinacija.
Ja sam mislio da ce Arandjela postaviti da bude flaster na Sadiku, ali se Lale opredelio za preuzimanje, i to je dobro ispalo.
Usrali smo im sezonu-bez trofeja, spremaju se prvo kolo kvalifikacija dok mi ladimo mu..
Energija, sloga i zajednistvo na visokom nivou.
Bravo majstori!!!
Vojvodina, jedna jedina!
ssnigd
Posts: 3365
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: KUP JE NAŠ!!!

Post by ssnigd »

Uvek je lepo videti igrace koje drzi energija. Trcali su, borili se lavovski. Cak je i onaj iz engleske pete lige, odradio fantastican posao. Decko je poskidao sve sto je mogao.
Tehnicki ekipa jako lose stoji i zato je jedini nacin bio da se branimo i cekamo usere od kontri.
Za Ligu Evrope je mozda i bolje sto je jedna tekma samo u pitanju.
Svaka cast klupi sto je odmah usla u fajt sa onom debilcinom od rezervnog golmana. Naklon do poda za to. To je ono sto zelimo da vidimo. Napaljeni su bili do maksimuma.
Stojkovic je otkrovenje i svaka cast onome ko ga je bacio u sredinu, cak sta vise uz njegovu fiziku, koja je odlicna, i cak solidnu tehniku, znaci dosta na trcanju i pokrivanju rupa.
Ps. Penale su nam sutirali tri beka!!! :mrgreen:
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
Telep
Posts: 202
Joined: Fri Jul 22, 2011 2:05 pm
Location: North Telep

Re: KUP JE NAŠ!!!

Post by Telep »

Utisak finala za mene - Devetak. Svaka čast! Kad bi imali barem 4-5 takvih u timu ne bi strepeli pre svake tekme za blizancima.

Ostaje žal što ovaj kup nije došao u vreme kad je trebao 2006-2011 (onaj iz 2014. mi je nekako preseo nakon blamaze iz 2013.).
U svakom slučaju Slaninari uživajmo, retko se ovo dešava :)
Sremac, Sremac Špricer Boys!
fare
Posts: 2787
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: KUP JE NAŠ!!!

Post by fare »

Locked