Kup Srbije 2019/2020 - KUP JE NAŠ!!!

exlimanac
Posts: 107
Joined: Wed Aug 21, 2013 1:31 pm
Location: DE-EU

Re: Finale Kupa: VOJVODINA - partizan, 24.06. u 19h

Post by exlimanac »

Bravo,bravo,bravo...popisati se grobarima po faci u penal seriji,onako kako su to uradili nasi momci...Neprocenjivo.
Utisak utakmice je jedan covek za koga nemogu da nadjem rec kojom bi opisao njegovu velicinu i njegovu profesionalnost...onako trcati i boriti se za svaku loptu i to u 115-om minutu i to sa toliko godina koliko on ima...a na kraju daje traku Rockovu da bi dete Vojvodine diglo pehar...NIKOLA DRINCICU RESPECT DO NEBA...navijalo se i u DE...pozdrav svim slaninarima sveta
User avatar
Turija
Posts: 10666
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Finale Kupa: VOJVODINA - partizan, 24.06. u 19h

Post by Turija »

Zaista lep gest neumornog Drincica, za primer omladini i sportskoj javnosti.
:lala:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Boske87
Posts: 572
Joined: Mon Aug 29, 2011 4:49 pm

Re: Finale Kupa: VOJVODINA - partizan, 24.06. u 19h

Post by Boske87 »

Bravo momci :cheers:
Vratili smo im za krađu 2011. , neka su se ponadali u preokret, ovako je slađe :mrgreen: . Ova ekipa iako limitirana pleni fajterskim duhom i disciplinom na terenu.

Rockov :thankyou:
What else are you gonna do on a Saturday?
http://www.youtube.com/watch?v=aF0uxqolMMk" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
churguzijanac
Posts: 2034
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Finale Kupa: VOJVODINA - partizan, 24.06. u 19h

Post by churguzijanac »

:yesss: :yesss: :cup: :cup: :yesss: :yesss:
Svaka cast majstori za kup.Jos sam srecniji zbog nacina na koji je osvojen!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Finale Kupa: VOJVODINA - partizan, 24.06. u 19h

Post by Voja »

Iako sam mislio da cu ravnodusno gledati mec,sama hronologija to nije dozvolila :mrgreen:
Mislim da sladji nacin ne postoji.... pa cak na kraju penal na prstima Stojketa al dzaba :greenbutt: :greenbutt: :greenbutt:

Iz ovog meca moze da se izvuce i jedna velika pouka za buduce narastaje.... ne budi Bojan Matic (ima tu jos par imena :wink: ) prelazak u Partizan i Zvezdu ne znaci korak napred u karijeri,samo se za Vosu igra svim srcem :cheers:

p.s.zaista sam pod utiscima.... srecan,ponosan,ali i ljut na Lalata zbog onakvih amaterskih izmena i tek sad STRAAAASNO besan zbog poraza u Indjiji.

p.s.u mom srcu ovo je prvi osvojen kup naseg kluba :cheers: :cheers: :cheers:
Image
User avatar
Turija
Posts: 10666
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Finale Kupa: VOJVODINA - partizan, 24.06. u 19h

Post by Turija »

A Gemoviceva ponovljena ,,panenka" - svaka cast momku.
Mislio sam hoce li ponovo, ali nisam verovao - verovatno ni Stojkovic?
:lala:
Penali Stojkovica i Djordjevica sa zadrskom su za svaku pohvalu za preciznost i snagu suta, kao i bomba Devetka u raslje.
Neverovatno su svi bili skoncentrisani, posle iscrpljujucih 120+ minuta. Imali su zadivljujucu volju i hrabrost da pobede u finalu i grujica cokota i komentatore na areni i medijima. Obraduju sebe i nas navijace.
Dobro je da je Lalatovic zdravstveno izdrzao ovaj mec.
:cheers:
Last edited by Turija on Wed Jun 24, 2020 11:21 pm, edited 1 time in total.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Finale Kupa: VOJVODINA - partizan, 24.06. u 19h

Post by Voja »

Inace jedan od partizanovaca mi je cestitao recima "zasluzeno jer ste oba meca igrali sa najjacim timom i izdrzali veceras 120 minuta"
Image
CRD FCV
Posts: 1603
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: Finale Kupa: VOJVODINA - partizan, 24.06. u 19h

Post by CRD FCV »

Честитке свима, од играла до стручног штаба, да не помињем сада сва имена. Укључио сам се око 80. минута. Видео да нам је тактика да играмо на контре и то смо одлично урадили. Свака част још једном, мислио сам да ћу бити равнодушан али ипак ми је драго и радујем се. Чак и више него 2014.

Само и да поздравим нашег. још увек, члана форума и да му пожелим још много оваквих успеха у црно белој опреми. Можда се и он радује само тихо у себи, да не виде други.
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3829
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Finale Kupa: VOJVODINA - partizan, 24.06. u 19h

Post by Red Marquis »

Na 2:1 sam bio uveren da kreće klasični slaninarski Dan mrmota i da će nam ga uvaljati pre kraja. I jesu. Ali ono što nisam očekivao je da ćemo uspeti ipak i uprkos svemu da im se ispišamo u facu na njihovom terenu. :thankyou:
Io odio Belgrado
User avatar
N13
Posts: 2027
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Finale Kupa: VOJVODINA - partizan, 24.06. u 19h

Post by N13 »

Au ljudi, pod kakvim sam emocijama trenutno, za ovo se zivi, iako sam danas izgubio jedno 5 godina zivota.

Svaka cast Sanicaninu za smirenost i sigurnost u odbrani.
Svaka cast Emile za odbrane, pucao si od samopouzdanja.
Svaka cast Bojicu za najbolju utakmicu u Vosi, verovatno i u karijeri... ti jedini treba da zalis sto se zavrsava sezona, u vrh si formi.
Svaka cast Mrkaicu za laznjake kojima si izlomio grobarsku odbranu, steta sto nije usla.
Svaka cast Vukadonovicu i za gol i za broj pretrcanih kilometara.
Svaka cast gemo na izvedenom penalu.
Svaka cast Devetak za radovanje posle penala.
Svaka cast Lalate na prvom trofeju, nije bilo lako biti na tvom mestu danas. Uzeo si trofej Lalate, Lalateeeee....
Svaka cast Drincicu KAPITENCINO za postupak pre dizanja pehara i davanje trake Emilu.
Svaka cast svim ostalim igracima na lavovskoj borbi danas!
Svaka cast Slaninari za atmosferu na Karadjordju veceras... jedna od najboljih u poslednjih 10 godina.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Finale Kupa: VOJVODINA - partizan, 24.06. u 19h

Post by Voja »

Image
Cane
Posts: 1021
Joined: Fri Jul 07, 2017 9:16 am

Re: Finale Kupa: VOJVODINA - partizan, 24.06. u 19h

Post by Cane »

Braćooooo!!!
Već sam bio digao ruke i od ovog foruma, a skoro i od FKV, ali večeras ste me vratili u život. Hvala Bogu srce mi je izdrzalo.
Prepun sam emocija i neću nikoga izdvajati jer su svi ovi momci istinski šampioni.
Hvala vam do neba!
johnny
Posts: 386
Joined: Sat Mar 19, 2011 1:56 pm
Location: wild east

Re: Finale Kupa: VOJVODINA - partizan, 24.06. u 19h

Post by johnny »

Ђумиииии
:shit: :shit: :shit:
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Finale Kupa: VOJVODINA - partizan, 24.06. u 19h

Post by Voja »

[video]https://www.youtube.com/watch?v=hAHtQcLyHGI[/video]

Kakve suze bre decko.... :mrgreen: :lala: :thankyou: :cheers:
Drzao Skalameriju ceo mec u malom dzepu :thankyou: :lala: :cheers:

p.s.i nema veze sto nisi dao gol,ne zameram ti ni najmanje :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Image
User avatar
Turija
Posts: 10666
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Finale Kupa: VOJVODINA - partizan, 24.06. u 19h

Post by Turija »

https://www.mozzartsport.com/fudbal/ves ... ela/360190" onclick="window.open(this.href);return false;
Kapa dole za analizu bez greske.
Svaku rec potpisujem.
Najzad da procitam valjan analitican tekst na sportskim stranicama.
Jedina zamerka, niske ocene. Treba vise, bar za pola.
I Djordjevic je dete Vojvodine, pa to fali u startu nabrajanja klubova u kojima je igrao, a cini mi se da je igrao i u inostranstvu, a ne samo da se izdvoje klubovi sa Lalatovicem, kao najbitiniji u karijeri Djordjevica. Vratio se Djordjevic u maticni klub da osvoji trofej, kao i Covic.
PS
A Drincic zaplakao :thankyou:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Locked