8. kolo: Radnički Niš - VOJVODINA 1:2 (1:1)

User avatar
Протомајстор
Posts: 418
Joined: Sun Feb 10, 2013 8:29 pm
Location: Исток, Лиман

Re: 8. kolo: Radnicki - VOJVODINA, petak u 18h

Post by Протомајстор »

"Старој дами" недостаје господин.
Са Лалатовићем и овом мафијашком гарнитуром је углед "Старе даме" под упитом. Бојим се да се не прокурва...
Cane
Posts: 1021
Joined: Fri Jul 07, 2017 9:16 am

Re: 8. kolo: Radnicki - VOJVODINA, petak u 18h

Post by Cane »

Dama je zato dama jer se ne kurva, a ako se prokurva onda to i nije bila prava dama. :?
Šalu na stranu, ja mislim da Lalatović samo vraća istom merom. Nikad ga nisam video da "pravi probleme" u normalnom i civilizovanom okruženju. Nekome je takav recipročan pristup primeren, nekome nije, ali mislim da u vezi ove utakmice ima dosta drugih važnijih momenata za komentarisanje od ovog.
Pored toga, interesantno bi bilo znati i zašto naši iz uprave nisu bili u loži kao što je red, nego na tribini. Miskim da je tamo bilo svega i da ceo ovaj incident nije bio baš slučajan. Valjda ćemo saznati nešto od toga pa da imamo potpuniju sliku svega.
User avatar
Turija
Posts: 10665
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 8. kolo: Radnicki - VOJVODINA, petak u 18h

Post by Turija »

Bolje smo trcali, nego ranije, stvorili dosta sansi na gostujucem terenu i imali jos nekih potencijalno opasnih kontri.
Ne zameram mnogo Lalatovicu, jer smo osteceni za penal i dosta nedosudjenih faulova u nasu korist.
Devetak, najzad pogodio, iako i dalje mislim da je Vucic korisniji i napred i nazad ( sece napade protivnika mnogo ranije, Devetak pusta krilo da centrira).
Pojedinacno:
Rockov dobar.
Stojkovic solidan,
Devetak prelazna, zbog lepog suta.
Sanicanin standardno dobar ( spasao cist gol i dobar u skoku).
Djurisic, vrlo koristan.
Veselinovic - nije kapitenski. Kasni u startu i slab u predaji lopte.
Djuricic, po meni, ostavio dobar utisak.Izbacio Matica u 1 na 1 sa golmanom Radnickog.
Drincic, danas sve fudbalski.
Bojic neprimetan.
Matic lep gol glavom.
Eze opasan i mnogo pomagao Stojkovicu.
Nikolic sjajna asistencija i prebacivanje lopte Devetku.
To je ono sto nam treba i sto ja ocekujem od njega.
Gemovic, sve slabije partije od prve uutakmice i utiska.
Topic jako malo igrao, da bi imao priliku da se pokaze.
Cestitke na pobedi svima.
A na jed onom komentatoru sa arene, koji je sto puta ponovio koliko vremena nismo pobedili Radnicki, a mi imamo vise nego pozitivan skor protiv njih.
Lepo se osecam veceras. Hvala momcima na zalaganju i htenju.
Bilo je i lepih fudbalskih trenutaka veceras u skracenom tv prenosu..
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3828
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: 8. kolo: Radnicki - VOJVODINA, petak u 18h

Post by Red Marquis »

Treba reći da je Radničkom odmoglo i uključenje u prenos. Do tad su se držali :mrgreen:
Io odio Belgrado
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 8. kolo: Radnicki - VOJVODINA, petak u 18h

Post by Voja »

Pratio sam mec bukvalno na nogama jer sam imao neke obaveze. Iskreno za mene neocekivana dvojka,i rekao bih da smo ovim bodovima iznivelisali kiks protiv drzavnog tima. :thankyou: :cheers:
Image
User avatar
ernesto
Posts: 1208
Joined: Sat Sep 10, 2011 5:37 am

Re: 8. kolo: Radnicki - VOJVODINA, petak u 18h

Post by ernesto »

Mislim da bi ga dali i da nije usla “bomba”....
Bolji smo dosta,kod njih je raspad sistema....
Starleta psuje Cika Misu....
Svidja mi se sto se Arandjel probudio i sto je Matic konstantan...0
Danilo
Posts: 1012
Joined: Sun Aug 17, 2014 1:07 pm

Re: 8. kolo: Radnicki - VOJVODINA, petak u 18h

Post by Danilo »

Cinjenica je da nam je dobro dosla pauza, jer se videlo da padamo zadnje 3,4 utakmice na fizickom planu....kasni dolazak trenera, kasnije priklucivanje nekih igraca.Igrali smo svih 90min, borbeno i pozrtvovano .Cestitam ekipi na vaznim bodovima.Lalat mora da smiri emocijie,al odlicno vodi utakmice sa puno energije i unosenja celog sebe.U Nisu je maksimalno izvredjan i mislim da treba da mu damo podrsku ,na tribinama, jel voli ovaj klub, lezi mu grad sve.
Drincic doktorski, najbolji primer da igraca moramo da cenimo kako igra i sto srce ostavlja na terenu , bez obzira odakle dolazi i Nislije su mu tapsale.Firma je presedela utakmicu , ne znam sta je u pitanju , uprava na istoku, ne znam sta je u pitanju
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 8. kolo: Radnicki - VOJVODINA, petak u 18h

Post by Voja »

Jos par zapazanja...

-vasi komentari na Lalatove reci procitane sa njegovih usana!? Hoce li i nasoj upravi tako kad recimo bude vodio Zvezdu?
-zna li neko zasto je Emil onoliko dugo posle sviranog kraja meca klecao i zabio glavu u zemlju? Suze radosnice?Povreda? Rastanak?
-i zanima me ako za nas igra Devetak je l gol bio posle suta Devetka ili Devetaka? :mrgreen:
Image
User avatar
Milan
Posts: 4150
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: 8. kolo: Radnicki - VOJVODINA, petak u 18h

Post by Milan »

Davno ne pogledah zanimljiviji snimak :mrgreen:


https://youtu.be/ZF4-aW2UqyE" onclick="window.open(this.href);return false;


Da li je moguce da svaki jebeni bivsi igrac nama da gol i jos dozivi orgazmicki vrhunac prilikom radovanja?! Cika Misa mi pao u ocima (ne volim ga ni inace, da ne bude zabune) sto je starletu ostavio u igri nakon njegove reakcije.

Odlican prvi gol glavom, dok je drugi cista greska protivnickog golmana.

Je l' bilo duela na konferenciji nakon utakmice? :mrgreen:



p.s. Kako se stavlja link sa YT da se ovde prikaze kao ekrancic, a ne u vidu prostog linka?
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3828
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: 8. kolo: Radnicki - VOJVODINA, petak u 18h

Post by Red Marquis »

Milan wrote: p.s. Kako se stavlja link sa YT da se ovde prikaze kao ekrancic, a ne u vidu prostog linka?
Kad ti se otvori prozorče nakon što si kliknuo post reply imaš gore u drugom redu video. Klikneš na to i ubaciš taj yt link između 2 reči video 8)
Io odio Belgrado
User avatar
naseljekolumbija
Posts: 1106
Joined: Thu Aug 02, 2012 12:03 pm
Location: NS,NN

Re: 8. kolo: Radnicki - VOJVODINA, petak u 18h

Post by naseljekolumbija »

Voja wrote: i zanima me ako za nas igra Devetak je l gol bio posle suta Devetka ili Devetaka? :mrgreen:
Приметио сам да пар њих овде пише тако - "после шута Деветака, "фаул над Деветаком" итд. :shock: Људи моји, нећемо се зајебавати
User avatar
Milan
Posts: 4150
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: 8. kolo: Radnicki - VOJVODINA, petak u 18h

Post by Milan »

Red Marquis wrote:
Milan wrote: p.s. Kako se stavlja link sa YT da se ovde prikaze kao ekrancic, a ne u vidu prostog linka?
Kad ti se otvori prozorče nakon što si kliknuo post reply imaš gore u drugom redu video. Klikneš na to i ubaciš taj yt link između 2 reči video 8)

Znam, probao sam to kao i inace, ali je izbacio neki error...
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4787
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 8. kolo: Radnicki - VOJVODINA, petak u 18h

Post by gospodinFKV »

Milane, izbaci tacku iz linka. Mislim da ce tad raditi.

Inace, oglasio se fss i trazi od Lalatovica dokaze i pisanu izjavu, dakle, ako se ne da u pisanije, eto Sarca na klupi, jer ce budala fasovati suspenziju.
pedjans
Posts: 464
Joined: Tue Oct 08, 2013 7:24 pm

Re: 8. kolo: Radnicki - VOJVODINA, petak u 18h

Post by pedjans »

Pobeda je sjajna vest, po meni i igra.

Za mene, moram priznati, neočekivana ali super važna pobeda.

Ostaje pitanje šta je sa Lalatovićem, ovo sad već postaje... pomalo zastrašujuće. Ipak bi se morao kontrolisati.

Mada bi sigurno znao da ispriča zanimljive stvari o prošlogodišnjim uspesima Radničkog...
Cane
Posts: 1021
Joined: Fri Jul 07, 2017 9:16 am

Re: 8. kolo: Radnicki - VOJVODINA, petak u 18h

Post by Cane »

Prema Mozzart-u, u FSS postoji nešto što se zove "Oficir za integritet". :lol: :lol: :lol:
I taj neki ili to nešto se sad setilo da traži od nekoga nekakvu izjavu. :frown:
Integritet i FSS, mo'š misliti. :cry:
Kakav cirkus.
Pitajte malo Kokezijanera za integritet, pa onda Terzu, pa aboliranog Džaju pa bitangu Tončeva, pa tako redom, a onda kad dođe red i na Lalatovića pitajte tad i njega, bando lopovska!
Locked