8. kolo: Radnički Niš - VOJVODINA 1:2 (1:1)

User avatar
churguzijanac
Posts: 2034
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: 8. kolo: Radnicki - VOJVODINA, petak u 18h

Post by churguzijanac »

pedjans wrote:...Mada bi sigurno znao da ispriča zanimljive stvari o prošlogodišnjim uspesima Radničkog...
Nema sanse da ce Lalatovic bilo sta reci...Kad bi se to desilo iz korena bi promenio misljenje o njemu, pojeo sa govnima sve negativno sto sam pricao, oprostio osmehe posle poraza od zvezde i uvlacenje pickoustom. :lala:
User avatar
Djisa
Posts: 1202
Joined: Sun Mar 07, 2010 10:14 am

Re: 8. kolo: Radnicki - VOJVODINA, petak u 18h

Post by Djisa »

Cane wrote:Prema Mozzart-u, u FSS postoji nešto što se zove "Oficir za integritet". :lol: :lol: :lol:
I taj neki ili to nešto se sad setilo da traži od nekoga nekakvu izjavu. :frown:
Integritet i FSS, mo'š misliti. :cry:
Kakav cirkus.
Pitajte malo Kokezijanera za integritet, pa onda Terzu, pa aboliranog Džaju pa bitangu Tončeva, pa tako redom, a onda kad dođe red i na Lalatovića pitajte tad i njega, bando lopovska!

Treba taj inspektor da pogleda kakav je ciganima penal sviran veceras :shit: :shit: :shit:
Pa da se ne ljubimo!
pedjans
Posts: 464
Joined: Tue Oct 08, 2013 7:24 pm

Re: 8. kolo: Radnicki - VOJVODINA, petak u 18h

Post by pedjans »

Inspektor je verovatno premoren.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 8. kolo: Radnicki - VOJVODINA, petak u 18h

Post by Voja »

churguzijanac wrote:
pedjans wrote:...Mada bi sigurno znao da ispriča zanimljive stvari o prošlogodišnjim uspesima Radničkog...
Nema sanse da ce Lalatovic bilo sta reci...
Lalat je pre par meseci u intervjuu izjavio da su mu dolazili dok je vodio zvezdu i donosili spisak sa 5-6 igraca koji moraju da igraju. Mislm da ne treba nista vise kao dokaz da se pokrene bilo kakva istraga. Ali koga to zanima,veceras se ce pricat o zvezdinim penalima,vec sutra o novim pojacanjijma
Image
User avatar
Turija
Posts: 10666
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 8. kolo: Radnicki - VOJVODINA, petak u 18h

Post by Turija »

Koliko god, nekada protesti Lalatovica izgledali neprimereno, on jeste 12-i igrac Vojvodine.
Ono sto je tacno, to je da njegov nijedan protest nije bio bez osnove. Medjutim, svi beze od uzroka (kao djavo od krsta) linijom manjeg otpora.
Lalatovic se, zaista, maksimalno trosi na svakoj utakmici, samo sto je gestikulacija u Nisu vrlo nezgodna, posto moze da se tumaci dvojako, jer se ne cuje sta je rekao. A, rekao je istinu, koju niko ne zeli.
Sada ce, po hijerarhiji, biti kaznjen. I to za primer po ,,zakonu jaceg, od onih koji, ustvari, treba da budu kaznjeni za sve marifetluke. Lalatovic mora znati s kim ima posla i mora biti veci igrac od njih.
Nazalost, zivimo u laznom svetu pravde. Dokle, to ne znamo. Jednog dana ce puci prepumpani balon, ali sve nas plasi taj ,,veliki prasak" i njegova cena.
Sve se, danas, svelo na ,,igru na zici".
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
churguzijanac
Posts: 2034
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: 8. kolo: Radnicki - VOJVODINA, petak u 18h

Post by churguzijanac »

Dok god se slepo podrzava veliki vodja, emotivno preko kluba, zmurenjem na sve sto nije sportsko i zapravo je kriminalno, prihvatanje poltronizma i gubitka svih moralnih nacela nema nama boljitka.
User avatar
churguzijanac
Posts: 2034
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: 8. kolo: Radnicki - VOJVODINA, petak u 18h

Post by churguzijanac »

I ovi debili iz Dnevnika pisu gol Devetaka.
User avatar
Turija
Posts: 10666
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 8. kolo: Radnicki - VOJVODINA, petak u 18h

Post by Turija »

https://mondo.rs/Sport/Fudbal/a1229663/ ... e-rec.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
PelezinhoFkv
Posts: 210
Joined: Tue Aug 19, 2014 8:57 am
Location: Liman, Novi Sad

Re: 8. kolo: Radnicki - VOJVODINA, petak u 18h

Post by PelezinhoFkv »

"Ovoga mi krsta, ovoga mi krsta, svaku nameštenu utakmicu - sve ću reći! " Nenad Lalatovic, XXI vek.
:mafia: :frown:
"Zvezda i Partizan uvek bile političke organizacije koje su se bavile sportom"
User avatar
Turija
Posts: 10666
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 8. kolo: Radnicki - VOJVODINA, petak u 18h

Post by Turija »

Ovim se daje prostor zvezdi, da se sakrije sinocna bruka sa penalima.
Tek sada vidim ( slika u zurnalu, koji je u kao ,,dilemi" da li je penal, pa pita citaoce sta misle :oops: ) da je kod prvog nepostojeceg penala bio kontra faul. Vukanovic nagazio na stopalo igraca Indjije i bacio se u 16m.
Ali ce zato mediji sad da cesljaju Vosu i Lalatovica uzduz i popreko.
A, stvarno je amaterski ovo sto su najavili konferenciju, pa otkazali.
Valjda nisu dobili instrukcije iz bg ili su, pak, dobili pogresne da se navuku na tanak led?
Po vidjenom, mnogo prljavog se desavalo u Nisu, pre i za vreme utakmice.
I sada ce to biti tema nedelje, a zvezdini penali idu u zaborav i pocinje prica o istorijskoj utakmici protiv Bajerna, o njegovom visestruko vecem budzetu i slicno. A kad igraju domace prvenstvo ta uporedba ne postoji, nego su svi novinari ,,naivne sobarice".
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3833
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: 8. kolo: Radnicki - VOJVODINA, petak u 18h

Post by Red Marquis »

Klub za potkusurivanje, tome služimo.
Io odio Belgrado
User avatar
churguzijanac
Posts: 2034
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: 8. kolo: Radnicki - VOJVODINA, petak u 18h

Post by churguzijanac »

Kad posle finala kupa 2011 nije bilo petlje da se izadje iz usrane lige i sacuva dostojanstvo, sad tek nema sanse da neko pokaze karakter i kaze bilo sta o namestenim utakmicama.Nema talasanja sad kad galaktikosi igraju LS.
dajbre
Posts: 18
Joined: Sat Aug 24, 2019 6:42 pm

Re: 8. kolo: Radnicki - VOJVODINA, petak u 18h

Post by dajbre »

PelezinhoFkv wrote:"Ovoga mi krsta, ovoga mi krsta, svaku nameštenu utakmicu - sve ću reći! " Nenad Lalatovic, XXI vek.
:mafia: :frown:
Nece reci ni rec. Na stranu to.. sta to govori o tebi kao osobi i fudbalskom radniku ukoliko si znao za to, a boleo te k***c?
User avatar
churguzijanac
Posts: 2034
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: 8. kolo: Radnicki - VOJVODINA, petak u 18h

Post by churguzijanac »

Minja wrote:
Red Marquis wrote:Klub za potkusurivanje, tome služimo.
Fikusi
Ne znas ko je gori, dal oni sto kradu il’ mi sto cutimo.
User avatar
PelezinhoFkv
Posts: 210
Joined: Tue Aug 19, 2014 8:57 am
Location: Liman, Novi Sad

Re: 8. kolo: Radnicki - VOJVODINA, petak u 18h

Post by PelezinhoFkv »

churguzijanac wrote:
Minja wrote:
Red Marquis wrote:Klub za potkusurivanje, tome služimo.
Fikusi
Ne znas ko je gori, dal oni sto kradu il’ mi sto cutimo.

..."krivi smo mi sto smo ih pustili..." :leaving: :leaving:
"Zvezda i Partizan uvek bile političke organizacije koje su se bavile sportom"
Locked