7. kolo: VOJVODINA - c.z. 1:2 (1:1)

Marko93
Posts: 549
Joined: Fri Jul 18, 2014 1:32 pm

Re: 7. kolo: VOJVODINA - c.z. 1:2 (1:1)

Post by Marko93 »

Videcemo u novembru po kisi i zimi koliko ce nas biti :mafia:
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3833
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: 7. kolo: VOJVODINA - c.z. 1:2 (1:1)

Post by Red Marquis »

Marko93 wrote:Videcemo u novembru po kisi i zimi koliko ce nas biti :mafia:
Kao i svake godine.
Io odio Belgrado
User avatar
slanobarac
Posts: 3497
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 7. kolo: VOJVODINA - c.z. 1:2 (1:1)

Post by slanobarac »

Inače u novembru su svi ostali stadioni u Srbiji rasprodati?
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
Cane
Posts: 1021
Joined: Fri Jul 07, 2017 9:16 am

Re: 7. kolo: VOJVODINA - c.z. 1:2 (1:1)

Post by Cane »

Ne mogu da se setim protiv koga, ali znam da su cigani prošle sezone, kad je minula ona evropska euforija, kao prvoplasirani tim u ligi imali posetu od nekih 2 - 3 hiljade.
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3833
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: 7. kolo: VOJVODINA - c.z. 1:2 (1:1)

Post by Red Marquis »

Cane wrote:Ne mogu da se setim protiv koga, ali znam da su cigani prošle sezone, kad je minula ona evropska euforija, kao prvoplasirani tim u ligi imali posetu od nekih 2 - 3 hiljade.
Ja sam mislio da će u Novom Sadu biti pun stadion sad kad je narod dočekao pravog trenera, zar nisi tako pričao do pre dve nedelje?
Podsetio bih zato neke drage kolege forumaše na raspravu od pre mesec i nešto, u vezi sa nepoželjnošću Lalatovića itd, kada sam ih upućivao da obrate pažnju na brojnost publike u protekle dve sezone i sada. :wink:
Podsetiću ja tebe u novembru kad zahladi, i kad budemo treći. Tad ni besplatno neće praviti razliku.
Kao što rekoh, leto je leto, a kad zahladi, i Vojvodina se vrati na svoj nivo lige bez briga, besplatno ili ne, 1500 je neki maksimum...
Io odio Belgrado
User avatar
N13
Posts: 2028
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: 7. kolo: VOJVODINA - c.z. 1:2 (1:1)

Post by N13 »

Naravno da ce pasti broj gledalaca na stadionu kad zahladni.

Ali budimo realni, i prosle godine smo imali leto. Da li je prosle godine na utakmici protiv novog superligasa bilo 7-8 hiljada ljudi na stadionu? Kada se poslednji put desilo da nestanu ulaznice za zapad i istok.

Zasto bre mi moramo i u dobrim stvarima traziti negativno? Stvarno, mi slaninari smo ponekad neverovatni. Daleko je ovo od dobre situacije, pasce broj gledalaca i svi to znamo. Ali ako poredimo proslu godinu u ovo vreme, ili pretproslu godinu, za mene je ove godine ipak napravljen pomak. Mi bismo trebali biti makar malo zadovoljni time.
Cane
Posts: 1021
Joined: Fri Jul 07, 2017 9:16 am

Re: 7. kolo: VOJVODINA - c.z. 1:2 (1:1)

Post by Cane »

Pričao sam da će s Lalatovićem biti bolja poseta nego što je bila u protekle dve sezone i već sada je evidentno bolja.
Pričao sam i da će s njim igra i rezultati biti bolji. I bolji su. Zadovoljan sam svojim predviđanjima i osećam se mnogo zadovoljnije po pitanju FKV nego recimo prošle godine u ovo doba. Za početak meni je to dovoljno, a ako sve ovo neko ne vidi ili ne želi da vidi, ja ga sigurno neću ubeđivati.
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3961
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: 7. kolo: VOJVODINA - c.z. 1:2 (1:1)

Post by Rabba »

Vidim kako nećeš. Nego, šta ti kažu u stranci na to? Oćeš biti unapređen i na druge forume, ili ti omogućavaju šira ovlašćenja na ovom?
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Cane
Posts: 1021
Joined: Fri Jul 07, 2017 9:16 am

Re: 7. kolo: VOJVODINA - c.z. 1:2 (1:1)

Post by Cane »

Rabba wrote:Vidim kako nećeš. Nego, šta ti kažu u stranci na to? Oćeš biti unapređen i na druge forume, ili ti omogućavaju šira ovlašćenja na ovom?
Stranci?!? :o
Znači to ti je najviši intelektualni domet, da kad se ne slažeš s nekim i ne znaš šta bi odgovorio onda prosipaš gluposti o botovanju? Svaka čast majstore, suvi si genije. :pegla:
Odgovorio bih na ovu budalaštinu koju si napisao mnogo slikovitijim i narodskijim rečima, koje bi bile adekvatnije, ali ipak neću jer poštujem ovaj forum na kojem je i pored svega većina normalnih ljudi koji i kad se ne slažu s nekim umeju to artikulisati. Za razliku od tebe. A i neću preterano da gubim vreme na takve.
A što se tiče pozicija u strankama, ja hvala Bogu nikada ni jednog sekunda nisam bio ni u jednoj niti nameravam, a nisam baš siguran za tebe. Možda se "tvoji" nešto ne kotiraju baš pa si zato kivan na neke druge i onda botuješ ali s druge strane. Nemam ja nikakav problem s tim i zabole me neka stvar i za "vas" i za "njih", meni samo smeta da u to vaše političko prepucavanje uvlačite FKV.
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3961
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: 7. kolo: VOJVODINA - c.z. 1:2 (1:1)

Post by Rabba »

Cane wrote:
Rabba wrote:Vidim kako nećeš. Nego, šta ti kažu u stranci na to? Oćeš biti unapređen i na druge forume, ili ti omogućavaju šira ovlašćenja na ovom?
Stranci?!? :o
Znači to ti je najviši intelektualni domet, da kad se ne slažeš s nekim i ne znaš šta bi odgovorio onda prosipaš gluposti o botovanju? Svaka čast majstore, suvi si genije. :pegla:
Odgovorio bih na ovu budalaštinu koju si napisao mnogo slikovitijim i narodskijim rečima, koje bi bile adekvatnije, ali ipak neću jer poštujem ovaj forum na kojem je i pored svega većina normalnih ljudi koji i kad se ne slažu s nekim umeju to artikulisati. Za razliku od tebe. A i neću preterano da gubim vreme na takve.
A što se tiče pozicija u strankama, ja hvala Bogu nikada ni jednog sekunda nisam bio ni u jednoj niti nameravam, a nisam baš siguran za tebe. Možda se "tvoji" nešto ne kotiraju baš pa si zato kivan na neke druge i onda botuješ ali s druge strane. Nemam ja nikakav problem s tim i zabole me neka stvar i za "vas" i za "njih", meni samo smeta da u to vaše političko prepucavanje uvlačite FKV.
Moj najveći intelektualni domet je na moju žalost za tebe nevidljiv. Da sam suvi genije imam više dokaza, od raznih relevantnih organizacija i IQ-om od približno 200. Član partije nisam, nikad ni bio.

Moj post sam prijavio kao neprimeren, što verujem da jeste i kao takvom mu nije mesto ovde. Neću se oglašavati na ovom forumu neko vreme. Neki jadni vetrovi već dugo duvaju u Voši. Nije to više za mene.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
Протомајстор
Posts: 418
Joined: Sun Feb 10, 2013 8:29 pm
Location: Исток, Лиман

Re: 7. kolo: VOJVODINA - c.z. 1:2 (1:1)

Post by Протомајстор »

Rabba wrote: Neću se oglašavati na ovom forumu neko vreme. Neki jadni vetrovi već dugo duvaju u Voši. Nije to više za mene.
Дај не пецај се. Не пратимо ми овај форум због њих већ због тебе и осталих који овде пишу од 2005. Верујем да многи нису тада били ни писмени јер су се још забављали играма у песку, а многи су и стасавали уз овај форум па не треба да чуди што им је изазов да се понекад попиче са ветеранима попут тебе. Не замери им.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 7. kolo: VOJVODINA - c.z. 1:2 (1:1)

Post by Voja »

Протомајстор wrote:
Rabba wrote: Neću se oglašavati na ovom forumu neko vreme. Neki jadni vetrovi već dugo duvaju u Voši. Nije to više za mene.
Дај не пецај се. Не пратимо ми овај форум због њих већ због тебе и осталих који овде пишу од 2005. Верујем да многи нису тада били ни писмени јер су се још забављали играма у песку, а многи су и стасавали уз овај форум па не треба да чуди што им је изазов да се понекад попиче са ветеранима попут тебе. Не замери им.
+1

I ja na neki nacin nisam imao nista protiv Lalata,ali nisam zadovoljan uradjenim. Ne vidim ja tu neki strateski napredak,a kako vreme prolazi sve vise sumnjam i u startne pobede
Image
User avatar
Turija
Posts: 10666
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 7. kolo: VOJVODINA - c.z. 1:2 (1:1)

Post by Turija »

Rabba, u pravu je Prota da ne treba previse da te pogadja neki trenutni ,,ekces".Pogotovo ne da zbog toga odustajes od pisanja, posle toliko provedenih godina na ovom mestu.
Svakom se desavalo (i desavace se) da se malo pokaci sa nekim na Forumu, a sve to zbog Vose. Padne tu i nekih teskih reci, kojih ne treba da bude. Omaknu se u zaru diskusije i odbrani licnog stava. Ljudi smo, nismo programirane masine.
Trebaju tvoji kvalitetni postovi ovom forumu. Isto i forumasa koji misle drugacije, ako nisu interesno obojeni.
Nazalost, politika je duboko usla u sport i razara zdravo sportsko tkivo i svadja ljude i po tom pitanju.
Dobro je dosla ova pauza u prvenstvu i za nas na Forumu.
Malo se odmorimo i idemo dalje, posle gostovanja u Nisu, gde ne bi smeli izgubiti.
:cheers:
PS
U pravu je Voja, da se posle ovih nekoliko utakmica, dovodi u sumnju Lalatovicev ,,preporod" Vojvodine. Doveli su 12 novih igraca od kojih igraju samo 2. Djurisica ne racunam, jer je nas bivsi.
No, hajde da vidimo kako ce se stvari razvijati u narednim mecevima, posle ovih mini priprema u pauzi prvenstva.
A tek sta ce biti sa Vojvodinom, ako sruse stadion?
Predsednik najavljuje izgradnju stadiona u Leskovcu od 8000 mesta, koja ce trajati 2 godine.
Koliko ce onda trajati izgradnja naseg, ako krenu od praznog placa, na istom mestu???
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
pedjans
Posts: 464
Joined: Tue Oct 08, 2013 7:24 pm

Re: 7. kolo: VOJVODINA - c.z. 1:2 (1:1)

Post by pedjans »

Mislim da su startne pobede posledica ipak mnogo bolje komponovane ekipe nego prošle godine, ali i vrlo slabih protivnika (Mačva, Napredak, Rad, Radnik). Protiv prvog ozbiljnijeg protivnika izvukli smo bod tek u poslednjoj sekundi.

Treba sačekati mečeve sa jačim ekipama (ne računam rekreativnu utakmicu od subote sa stubom srpstva) da bi se dala ocena naših mogućnosti.

Neće biti laka borba za Evropu u svakom slučaju - Radnički je povlašćen i dalje a ima i dosta dobrih igrača, Čukarički je odlično organizovan klub i ima takođe odličnog trenera, TSC izgleda vrlo ozbiljno...

Mnogo će pokazati međusobni susreti sa Radničkim, Čukaričkim, grobarima, gostovanje u Lučanima... Tu će se videti da li zaista postoji neka ogromna razlika u odnosu na naše ranije stanje.
User avatar
slanobarac
Posts: 3497
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 7. kolo: VOJVODINA - c.z. 1:2 (1:1)

Post by slanobarac »

Da je bolje nego poslednje 2 sezone nema spora. Razlozi mogu biti ovi ili oni. Videćemo kako i kuda će da plovi naša mala barka. Zanimljiva polemika između "partijskog bota"(zvanog) i "suvog genija" (samozvanog). To što je neko ovde od početka ne znači da može da vređa druge. Ili može? :cheers:
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
Locked