6. kolo: Proleter - VOJVODINA 0:1 (0:1)

User avatar
Grof Žekula
Administrator
Posts: 2677
Joined: Fri Jan 28, 2005 10:25 pm
Location: Bulevar

6. kolo: Proleter - VOJVODINA 0:1 (0:1)

Post by Grof Žekula »

После првог овосезонског, али итекако заслуженог, резултатског "(к)икса", у нашем Новом Саду и на нашем "Карађорђу", гостоваћемо Пролетеру. Биће то прилика да победом предусловимо меч који следи иза тога, када ће нам свима (многима већ јесте) бити јасно ко нам седи на клупи, месту спортског директора и у управи.

Езе и Бојић су под великким знаком питања, за новопридошлицу Николића је спорна чињеница колико је спреман, па остаје да (неки му и даље вичу да је мајстор и да треба да нас води до титуле) Лалалтовић коначно мало промеша карте, али свакако на травњак пошаље једанаесторицу која ће што пре постићи два гола, како би сигурно освојили три бода!

О картама за меч накнадно.

Пролетер - ФКВ 0:1 (0:1)
0:1 - Ђуричин 13'


Извештај са утакмице: https://www.superliga.rs/sezone/2019-20/match/1599" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Baltazar
Posts: 376
Joined: Fri May 24, 2013 9:31 pm
Location: Socijalno

Re: 6. kolo: Proleter - VOJVODINA, subota u 20

Post by Baltazar »

Biće mi čudno gledati Vošu u nebo plavim dresovima na Karađorđu!
Vojvodina, jedna jedina!
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3833
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: 6. kolo: Proleter - VOJVODINA, subota u 20

Post by Red Marquis »

Besplatno opet.
Io odio Belgrado
User avatar
naseljekolumbija
Posts: 1106
Joined: Thu Aug 02, 2012 12:03 pm
Location: NS,NN

Re: 6. kolo: Proleter - VOJVODINA, subota u 20

Post by naseljekolumbija »

Red Marquis wrote:Besplatno opet.
Кесе из заре стижу :) :D
User avatar
Grof Žekula
Administrator
Posts: 2677
Joined: Fri Jan 28, 2005 10:25 pm
Location: Bulevar

Re: 6. kolo: Proleter - VOJVODINA, subota u 20

Post by Grof Žekula »

Grof Žekula wrote: О картама за меч накнадно.

https://www.fkvojvodina.rs/prvi-tim/prodaja-ulaznica/" onclick="window.open(this.href);return false;
pedjans
Posts: 464
Joined: Tue Oct 08, 2013 7:24 pm

Re: 6. kolo: Proleter - VOJVODINA, subota u 20

Post by pedjans »

Ne vidim da li važe prošlogodišnje pretplatne.
User avatar
N13
Posts: 2029
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: 6. kolo: Proleter - VOJVODINA, subota u 20

Post by N13 »

Proleter je domacin. Nema smisla da vaze. Nisu ni prosle godine vazile.
User avatar
Milan
Posts: 4154
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: 6. kolo: Proleter - VOJVODINA, subota u 20

Post by Milan »

Pise na kraju teksta da vaze...
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
slanobarac
Posts: 3497
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 6. kolo: Proleter - VOJVODINA, subota u 20

Post by slanobarac »

Samo nema ko da čita. :roll:
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
N13
Posts: 2029
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: 6. kolo: Proleter - VOJVODINA, subota u 20

Post by N13 »

Ubacena je ta recenica naknadno... u prvobitnoj verziji teksta, nije pisalo.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 6. kolo: Proleter - VOJVODINA, subota u 20

Post by Voja »

Vrlo nezgodan mec.Mec u kome nemamo sta da dobijemo,mozemo samo da izgubimo. Ako pobedimo,to se podrazumeva,ako odigramo nereseno ili izgubimo dolazimo na pocetak faze u kojoj ni besplatan ulaz nece pomagati. Sta ocekujem(o)? Kod ovakvih meceva to pitanje je glupo i postaviti :cheer :cheers:

A sto se prenosa tice bice izbor... Jang Boysi ili komsijski Inter vs Lokomotiva :greenbutt: :greenbutt: :greenbutt:
Image
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 6. kolo: Proleter - VOJVODINA, subota u 20

Post by Turija »

Mislim da je prilika, da u subotu, dobiju sansu jos neki igraci, koje nismo videli na prvenstvenim utakmicama. Pogotovo sto su povredjeni Bojic i Neskovic.
Pre svih, mislim na Vucica, Nikolica, Kokira, Topica, pa mozda i Filipovica.
Da vidimo gde smo, otprilike, sa potencijalom, kvalitetom ekipe i klupe za rezervne igrace. Sto moderno vole da kazu: rostera.

PS
Ne znam koja je svrha besplatnih ulaznica, osim da stvaraju guzvu na salteru i trosak Klubu i nervozu gledalaca.
Ako se daju samo da privuku masu zbog nagradne igre, onda smo, moralno, u potpunom cabru.
Inace, ne vidim sustinsku razliku besplatnog ulaza na tribine sa tim parcetom preuzete hartije (ulaznice) ili bez nje?
Ako je i zbog ogranicenje broja gledalaca na odredjenoj tribini, to se okom vidi da li je skroz puna, pa salji ljude na drugu, redom, gde ima slobodnog mesta. Kako u praksi i bude, jer ne stampa se broj ulaznica za pun kapacitet tribina ( u nedelju je, najmanje petina Zapada bila prazna). A, jos dosta dugo, necemo napuniti sve 4 tribine.
Jedino ,,sto pije vodu" je da neko, ispred stadiona, proda besplatnu ulaznicu :oops:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 6. kolo: Proleter - VOJVODINA, subota u 20

Post by Turija »

Posto mi je istekao time out i ne mogu da editujem, da napisem predlog.
Ako se Klub, vec, opredelio za besplatan ulaz na utakmice, mislim da Zapad treba da se naplacuje, makar simbolicno. Kako je ovde napisao Red, npr 50 dinara. Zasto?
Zato, sto je Zapad proglasen tribinom navijaca Vojvodine, a ne da mu se tu ,,nacrtaju" neki likovi koji nikad nisu bili na utakmici Vojvodine ili dodju samo kad gostuju blizanci i zauzmu mesto, pa pravim navijacima Vose sleduje put oko stadiona na 1 odskrinutu kapiju na Istoku.
Navijac Vojvodine nece zaliti 50 dinara da da za svoj klub i nece se osecati diskriminisan, sto nije besplatno usao.
A, ako bas hocete nagradnu igru, onda je dajte za kupljene ulaznice ( nastampati ih neki broj i za ostale tribine).
Drugo, dolazi jesen i vise kisnih dana. Kakav ce tek onda haos biti za besplatne ulaznice za Zapad? Moze se lako pretpostaviti.
Trece, deca i osnovci fraj, uz roditelje.
Zato:
Zapad simbolicno, ostalo dzabe ima smisla.
Mora se znati ko je domacin, a ko je gost.

A, protiv blizanaca, NEMA DZABE!!!
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3961
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: 6. kolo: Proleter - VOJVODINA, subota u 20

Post by Rabba »

Turija wrote:Mora se znati ko je domacin, a ko je gost.
Pa, mi smo gosti na ovoj tekmi
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 6. kolo: Proleter - VOJVODINA, subota u 20

Post by Turija »

Rabba wrote:
Turija wrote:Mora se znati ko je domacin, a ko je gost.
Pa, mi smo gosti na ovoj tekmi
Napisao sam generalno.
Medjutim, ni na ovoj utakmici, Vojvodina nije gost, vec domacin, koji ustupa svoj Stadion za odigravanje prvenstvenih utakmica, ekipi iz jednog dela Novog Sada.
Gosti smo samo za FSS, na ovom mecu.
Valjda, bar nama, treba da bude jasno.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Locked