6. kolo: Proleter - VOJVODINA 0:1 (0:1)

pedjans
Posts: 464
Joined: Tue Oct 08, 2013 7:24 pm

Re: 6. kolo: Proleter - VOJVODINA, subota u 20

Post by pedjans »

Ideja da se zapad simbolično naplaćuje je odlična. Smanjila bi gužvu na zapadu i popunila ostale tribine, inače prazne.
User avatar
N13
Posts: 2027
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: 6. kolo: Proleter - VOJVODINA, subota u 20

Post by N13 »

Mozda izvrsiti neki pritisak, samo, gde i kome?
Sezonska karta je vise od same ulaznice na tribinu. To je uspomena, amajlija, nesto sto se stavlja u kolekciju i cuva za zivota.
Bez obzira ako daju besplatan ulaz do kraja sezone, izradite to parce kartona najvernijim navijacima. Naplatite, oni kojima je stalo, platice to.
User avatar
Turija
Posts: 10665
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 6. kolo: Proleter - VOJVODINA, subota u 20

Post by Turija »

Slazem se da treba zamena starih sezonskih novim ( besplatno) i pustanje u prodaju novih, po povlascemoj ceni za zapad.
Cini mi se da je spominjana cifra 1500 din zapad?
To ce se isplatiti za 2 utakmice sa blizancima i vlasnici sezonskih imace sve ostale meceve besplatno na Zapadu.
S druge strane, smanjice broj mesta na Zapadu, u slobodnoj prodaji, za derbije protiv zvezde i partizana.
Ovo uraditi, vec, sledece nedelje, da se spremno doceka zvezda
Za sezonske za Istok, rezervisati stolicu na Zapadu, jer realno na derbijima ti ljudi su izmesteni sa Istoka i moraju imati svoju stolicu na zapadu- centralna tribina.
I redari na derbijima da kontrolisu karte za centralnu tribinu, da padobranci ne preskacu, oiviceni centralni, deo zapadne tribine.
Da se, konacno, uspostavi red na Zapadu.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
naseljekolumbija
Posts: 1106
Joined: Thu Aug 02, 2012 12:03 pm
Location: NS,NN

Re: 6. kolo: Proleter - VOJVODINA, subota u 20

Post by naseljekolumbija »

@турија против цз прошле сезоне нисмо измештени са истока
User avatar
Turija
Posts: 10665
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 6. kolo: Proleter - VOJVODINA, subota u 20

Post by Turija »

naseljekolumbija wrote:@турија против цз прошле сезоне нисмо измештени са истока
Ne znam koliko ce to dugo biti odrzivo?
Da li je Veliki Jug dobio Upotrebnu dozvolu?
Bez njega, tesko da mozemo pokriti interesovanje blizanackih navijaca i pritisak Bg medija.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
slanobarac
Posts: 3496
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 6. kolo: Proleter - VOJVODINA, subota u 20

Post by slanobarac »

https://youtu.be/0zP7wrETmB0" onclick="window.open(this.href);return false;
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Stexman
Posts: 2563
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: 6. kolo: Proleter - VOJVODINA, subota u 20

Post by Stexman »

Pustiti u prodaju sezonske po ceni od 1000 din, a zatim na zapad na utakmice sa blizancima da moze da se udje samo sa sezonskom ulaznicom, bez prodaje karata. Ko je navijac Vojvodine a ne nabavi sezonsku u "poslednjoj sezoni Karadjordja" ne treba ni da udje na stadion.
kulijana
Posts: 45
Joined: Sun Dec 04, 2016 10:50 pm

Re: 6. kolo: Proleter - VOJVODINA, subota u 20

Post by kulijana »

Ajde ne smarajte vise sa tim ulaznicama i vasim glupim idejama kako stvari treba da funkcionisu. Ko ste vi da nekome govorite da li jeste ili nije navijac Vojvodine zato sto drugacije kupuje svoje ulaznice. Ej bre jeste normalni vise, nisam hteo ovo da pisem ali stvarno postajete sve vise kriticni. Nisam nikad imao sezonsku, a dolazio sam uvek na tekme sa ciganima i grobljem na zapad, i ne, nisam isao samo na te utakmice. Doci cu i opet na koju god tribinu budem hteo i platicu kartu svom klubu, a za to fa li vi mislite dal sam pravi navijac me iskreno zabole.
User avatar
Salvador
Posts: 1071
Joined: Sun May 09, 2010 6:07 pm

Re: 6. kolo: Proleter - VOJVODINA, subota u 20

Post by Salvador »

kulijana wrote:Ajde ne smarajte vise sa tim ulaznicama i vasim glupim idejama kako stvari treba da funkcionisu. Ko ste vi da nekome govorite da li jeste ili nije navijac Vojvodine zato sto drugacije kupuje svoje ulaznice. Ej bre jeste normalni vise, nisam hteo ovo da pisem ali stvarno postajete sve vise kriticni. Nisam nikad imao sezonsku, a dolazio sam uvek na tekme sa ciganima i grobljem na zapad, i ne, nisam isao samo na te utakmice. Doci cu i opet na koju god tribinu budem hteo i platicu kartu svom klubu, a za to fa li vi mislite dal sam pravi navijac me iskreno zabole.
Slozio bih se sa ovim.
Kao sto sam nedavno pisao, nakupilo se vec previse tog novosadskog malogradjanskog snobizma sa svim tim bezveznim pricama ko je pravi i stari navijac Vojvodine, a ko nosi kese iz zare, gleda na telefon, nema sezonsku unazad 15 godina ili vec sta, stvarno ste smorili vise sa tim.
Zato bih pozvao bih sve kojima je Vosa simpatican klub da slobodno dodju na stadion i gledaju Vosu.
User avatar
slanobarac
Posts: 3496
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 6. kolo: Proleter - VOJVODINA, subota u 20

Post by slanobarac »

Salvador wrote: Zato bih pozvao bih sve kojima je Vosa simpatican klub da slobodno dodju na stadion i gledaju Vosu.
+1 :lala:
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
Cane
Posts: 1021
Joined: Fri Jul 07, 2017 9:16 am

Re: 6. kolo: Proleter - VOJVODINA, subota u 20

Post by Cane »

Šta ono ovde beše tema, tekma s Proleterom ili rad bilerarnice i redarske službe na stadionu? :roll:
Moglo bi se malo preći i na temu. Danas očekujem značajno drugačiju utakmicu, igru, a naravno i rezultat, nego što je bilo s TSC-om. Uz svo poštovanje za našeg gradskog "rivala", ipak očekujem da se već u prvih 15-tak minuta vidi razlika u kvalitetu i da do 90-tog minuta još malo popravimo gol razliku. Sve drugo bi bio razlog za našu zabrinutost, posebno pred utakmice koje nam slede.
Nadam se da će nas biti dosta na tribinama (sa ili bez kesa iz Promenade :lol: ), mada mislim da će poseta ipak biti nešto slabija nego u nedelju. Zato, ako imate koga u blizini da se dvoumi i razmišlja ohrabrite ga da dođe, po meni je bukvalno svako ko želi da odvoji dva sata slobodnog vremena radi Voše više nego dobrodošao na Karađorđe. :thankyou:
Marko93
Posts: 549
Joined: Fri Jul 18, 2014 1:32 pm

Re: 6. kolo: Proleter - VOJVODINA, subota u 20

Post by Marko93 »

Nek ulaz bude besplatan....

Ali da bi se potvrdilo dal je navijac vojvodine mora da odgovori na jedno istorijsko pitanje onako redari drze kutiju sa pitanjima i ti izvuces ako znas odgovor ulazis kontam da je to okej :dance2:
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1460
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: 6. kolo: Proleter - VOJVODINA, subota u 20

Post by Neizlecivi »

Mnogo se pametuje ovde...
Ja se realno iznerviram kada ima 5+ hiljada ljudi na utakmici, jer jednostavno volim da uzivam u svojoj rutini gledanja ocajne tekme sa istoka, po losem vremenu uz 30ak budala meni slicnih :)

Opet sa druge strane srpski fudbal ne poseduje nista cime bi privukao publiku na stadion. Niti kvalitet, niti neizvesnost, niti infrastrukturu...
I nama mora da se poklopi sledece kako bi nam stadion bio dobro popunjen:
1. Atraktivan protivnik u Evropi
2. Dobri rezultati + solidan protivnik iz naseg prvenstva + lepo vreme + besplatan ulaz + medijska propracenost i dobra igra

Ta situacija je ista i kod Zvezde i Partizana. Marakana ce biti puna u utorak, pa sledece kolo u LingLong-u kod kuce opet truba od 5-7 hiljada ljudi, sto je smesno kada se pogleda velicina grada, popularnost tog kluba kod nasih sunarodnika a i velicina grada iz kog je klub. JNA da ne spominjem... Jednostavno fudbal se igra za publiku, treba je privuci kako god i treba se nadati da ce neki klinci koji budu veceras na stadionu uzivati i pozeleti da dodju opet.

Moj tip: IP3+ :cheers:
User avatar
Stexman
Posts: 2563
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: 6. kolo: Proleter - VOJVODINA, subota u 20

Post by Stexman »

Svi ste vi u pravu, samo sto je poenta privuci nase navijace a ne navijace i simpatizere blizanaca! Kad pocnu da se sire po nasoj tribini posle nema kukanja kako smo malogradjani i sta sve ne.
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1460
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: 6. kolo: Proleter - VOJVODINA, subota u 20

Post by Neizlecivi »

Stexman wrote:Svi ste vi u pravu, samo sto je poenta privuci nase navijace a ne navijace i simpatizere blizanaca! Kad pocnu da se sire po nasoj tribini posle nema kukanja kako smo malogradjani i sta sve ne.
Ne shvatam uopste sta zelis reci?
Da ce veceras na utakmicu doci ljudi koji navijaju za blizance i da ce se zbog toga odomaciti na nasem stadinu? :D
Treba zabraniti ulaz na utakmicu protiv Proletera svakom ko ne dovede dva svedoka koji ce potvrditi da je okoreli Slaninar? :)
Dajte bre... Ko god danas da dodje na Karadjordje ce pruziti podrsku Vojvodini. Kraj price.
Locked