6. kolo: Proleter - VOJVODINA 0:1 (0:1)

User avatar
Stexman
Posts: 2564
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: 6. kolo: Proleter - VOJVODINA, subota u 20

Post by Stexman »

Samo sam se nadovezao na pricu o utakmici sa zvezdom. Od toga je i pocela ova prica... ali necu vise, nije ovo tema za to. Izvinjavam se.
User avatar
slanobarac
Posts: 3497
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 6. kolo: Proleter - VOJVODINA, subota u 20

Post by slanobarac »

A ko su naši navijači? Zar ne vidiš da ima onih koji žele što puniji stadion a neko i da bude 30 na tribini?????? Hoćemo i po tome da se delimo?
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 6. kolo: Proleter - VOJVODINA, subota u 20

Post by Turija »

Super, hajde da svi (is)kuliramo i bice sve u najboljem redu.
Svaki, iskreni, navijac Vojvodine (po defaultu, malogradjanin) dovede 2-3 navijaca blizanaca ( po defaultu, prosvecena) i sledi brazilska podrska Vosi sa sve 4 tribine. A navijanje predvodi npr. nas Pankov.
Nevidjena harmonija na stadionu. Ne znas odakle stize vise aplauza i podrske Vosi - ali, u Limburgu mesecu, kad se ovce sisaju.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
slanobarac
Posts: 3497
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 6. kolo: Proleter - VOJVODINA, subota u 20

Post by slanobarac »

Super, ajde da svi pravi iskreni navijači Voše nose žute trake oko ruke kao Jevreji u drugom ratu pa da se razlikujemo od "nevernika". Kad već banalizujemo Turija.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 6. kolo: Proleter - VOJVODINA, subota u 20

Post by Turija »

Jel, mozda npr. dres Vojvodine zuta traka, ako bi dosli u njemu?
Kad, vec, banalizujemo.
Otkuda ti takvo poredjenje? Meni nikad ne bi palo na pamet.
U koju zonu sumraka treba zaici, da bi se napao jedan predlog?
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Salvador
Posts: 1071
Joined: Sun May 09, 2010 6:07 pm

Re: 6. kolo: Proleter - VOJVODINA, subota u 20

Post by Salvador »

Turija wrote:Super, hajde da svi (is)kuliramo i bice sve u najboljem redu.
Svaki, iskreni, navijac Vojvodine (po defaultu, malogradjanin) dovede 2-3 navijaca blizanaca ( po defaultu, prosvecena) i sledi brazilska podrska Vosi sa sve 4 tribine. A navijanje predvodi npr. nas Pankov.
Nevidjena harmonija na stadionu. Ne znas odakle stize vise aplauza i podrske Vosi - ali, u Limburgu mesecu, kad se ovce sisaju.
Kakva amaterska zamena teza, da sam admin, tacno bih banovao za ovakve budalastine.
Sva moja poenta je da mi se ne svidja sto mnogima smeta veca poseta u poslednjih par kola - stvarn ne vidim kako iskrenom navijacu Vose to moze da smeta.
Mnogi kao da ne shvataju da Vosa u stvari ima sasvim dobru (uz dobar potencijal da ima i mnogi vecu) simpatizersko-navijacku podrsku.
Uostalom, setite se kakva je bila poseta na onim finalima kupa i na evropskim utakmicama, a siguran sam da uz neke buduce dobre okolnosti to moze biti i bolje.
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 6. kolo: Proleter - VOJVODINA, subota u 20

Post by Turija »

A banovao bi? Naravno demokratski.
Dakle, sve ono, kad se apsurd predstavi u krajnjim granicama.
Super.
Visok nivo tolerancije.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
icebaby
Posts: 54
Joined: Sun Jun 23, 2019 9:15 pm

Re: 6. kolo: Proleter - VOJVODINA, subota u 20

Post by icebaby »

E sad sve vi mene svi iznervirali, pa cu i ja da napisem sta mislim pa nek mi brisu poruku bas me briga!

Ja sam uvek bio i uvek cu biti pristalica, bolje 50 pravih nego 5000 vestackih/turista! KRAJ PRICE! kome se ne svijda nek se nosi u 3pm!!
Ja necu da Vojvodina bude ko selendra Jagodina, da kad igra Jagodina-Napredak , ima 1500 ljudi na tekmi i svi navijaju za Jagodinu, a kad ta ista Jagodina igra protiv crvenog BG govneta onda ,kada Jagodina da gol MUK, jebeni MUK na stadionu, ni deca sto skupljaju lopte se ne raduju! Jel takvu Vojvodinu zelite??
JA NE !
Tako sto se mene tice svi ti turisti nudisti studenti pekari lekari apotekari nek se nose sa mog stadiona u 3lpm odakle su dosli , i sa njima svi oni novonovosadjani kojima se ova "malogradjanstina moja novosadska" kako neko rece, ne svidija!
E tako.
User avatar
naseljekolumbija
Posts: 1106
Joined: Thu Aug 02, 2012 12:03 pm
Location: NS,NN

Re: 6. kolo: Proleter - VOJVODINA, subota u 20

Post by naseljekolumbija »

Ајде бре људи, спустите мало лопту. Нема разлога да се неко осећа прозваним због нечијег мишљења
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3961
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: 6. kolo: Proleter - VOJVODINA, subota u 20

Post by Rabba »

Turistički, napredni klub, turistička, napredna publika. Nejasno mi je šta je nejasno?
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
slanobarac
Posts: 3497
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 6. kolo: Proleter - VOJVODINA, subota u 20

Post by slanobarac »

icebaby wrote:E sad sve vi mene svi iznervirali, pa cu i ja da napisem sta mislim pa nek mi brisu poruku bas me briga!

Ja sam uvek bio i uvek cu biti pristalica, bolje 50 pravih nego 5000 vestackih/turista! KRAJ PRICE! kome se ne svijda nek se nosi u 3pm!!

E tako.

Vidi ovako, među tih 5000 su ovih 50 pravih kako ti reče. Znači oni su tu svakako a sad kako zabraniti ostalima da dolaze i još ako nisu "pravi"? Pitanje za milion dolara. Vrlo ružno i nevaspitano je psovati one koji ne misle kao ti a pogotovo kad ima tvoje godine.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
kulijana
Posts: 45
Joined: Sun Dec 04, 2016 10:50 pm

Re: 6. kolo: Proleter - VOJVODINA, subota u 20

Post by kulijana »

icebaby wrote: Tako sto se mene tice svi ti turisti nudisti studenti pekari lekari apotekari nek se nose sa mog stadiona u 3lpm odakle su dosli , i sa njima svi oni novonovosadjani kojima se ova "malogradjanstina moja novosadska" kako neko rece, ne svidija!
E tako.
Dobro je pa si skroz nebitan lik i zivo me zabole sto se to tebi ne svidja. Ostani kuci matori, i i ostala ekipa sa ovim stavom, ionako vas ima pedesetak kao sto i sam kazes.
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4788
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 6. kolo: Proleter - VOJVODINA, subota u 20

Post by gospodinFKV »

Da na ovaj forum instaliraju onog twitter bota sto je skupljao tvitove i kreirao ''licnost'' na osnovu istih, siromasak bi pregoreo posle prelistavanja jednog topica... :mrgreen:
User avatar
N13
Posts: 2029
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: 6. kolo: Proleter - VOJVODINA, subota u 20

Post by N13 »

1:0 poluvreme, sjajan gol Djuricina.

Lalat ce izgleda da fasuje crveni karton (vec je dobio zuti) nastavili ovako sa sudijama...
User avatar
slanobarac
Posts: 3497
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 6. kolo: Proleter - VOJVODINA, subota u 20

Post by slanobarac »

Kakva je igra, kolika je poseta?
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
Locked