5. kolo: VOJVODINA - TSC 2:2 (0:0)

Locked
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 5. kolo: VOJVODINA - TSC, nedelja u 20

Post by Voja »

Voja wrote:
Turija wrote:Vojo, je l' kec u Novom Sadu?
Gledao sam izvestaje ovih iz Topole,cine mi se kao jako stamena ekipa i posebno mi je zanimljivo sto tuku ka golu iz svih pozicija.
Cim se okrenu ka golu mozemo ocekivati sut.
[video]https://www.youtube.com/watch?v=B9PhLGlDyYk[/video]

Izgleda sam ih dobro procenio. Po izvestaju deluje da su obe ekipe igrale na mahove. Bogme,ja sam vec bio otpisao i ovaj jedan bod,sreca pa se nekako vratismo,ali sto kaze Lalat neka se ne plasi Zvezda ne jurimo prvo mesto :mrgreen:
Image
User avatar
Milan
Posts: 4150
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: 5. kolo: VOJVODINA - TSC, nedelja u 20

Post by Milan »

Turija wrote: Da li je Rockov mogao bolje kod prvog gola? Bio sam na losoj poziciji za procenu.

Sad sam pogledao snimak i definitivno je Rockov krivac za taj gol. Interesantnije bi bilo videti da li je bilo ofsajda kod naseg prvog gola. Meni se cinilo da nije, dok je vecina drugara iz ekipe govorila da jeste.


Neizlecivi wrote: Nama igra zavisi bukvalno, iskljucivo i samo od Drincica. Njemu sa 36 godina ili koliko ima, skidam kapu. Najborbeniji, najbolji pojedinac na terenu. Krece se odlicno.

U potpunosti se slazem.



Na konferenciji za stampu niko od novinara nije imao pitanje. Molim vas im zabranite ulaz, snimite izjave trenera i eventualno im posaljite. Koja im je svrha?
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 5. kolo: VOJVODINA - TSC, nedelja u 20

Post by Voja »

Milan wrote:
Turija wrote: Da li je Rockov mogao bolje kod prvog gola? Bio sam na losoj poziciji za procenu.

Sad sam pogledao snimak i definitivno je Rockov krivac za taj gol.

Bogme,kakve je sve golove primao,mislim da ovo i nije bilo bas odbranjivo,veoma jak,veoma precizan udarac,pa jos i zabica.... Ne krivim ga ni 1%,ali definitivno su mu ti sutevi po zemlji u stranu malo problematicni
Image
pedjans
Posts: 464
Joined: Tue Oct 08, 2013 7:24 pm

Re: 5. kolo: VOJVODINA - TSC 2:2 (0:0)

Post by pedjans »

Drinčić je zaista ubedljivo najbolji naš igrač, to je sada potpuno jasno. I najveće pojačanje.

Nadam se da Bojićeva povreda nije previše teška, jer mi se čini da za njega nemamo zamenu.

TSC je za srpske prilike izuzetno dobra ekipa. Čvrsta, robusna, brza, konkretna. Igraju vrlo neobično za naš fudbal, meni su delovali kao neka ruska ili ukrajinska ekipa. Da imaju još dva kvalitetna igrača, bili bi baš opasni. Suviše su forsirali u prvih 60 minuta, pa su kasnije potpuno pali, zato smo se i izvukli. Imali su sreće da daju dva gola kada su već bili blizu da počnu da padaju. Treba ipak reći da više od 65 minuta nismo stvorili nijednu šansu.

Imamo dobar tim, ali mi se čini da je klupa prilično tanka, odnosno da su u pitanju mladi igrači koji teško mogu u pravom smislu da zamene one iz prvih jedanaest. Gemović je doduše bio vrlo zapažen, i Nešković, ali tek kad je TSC izgubio snagu.

Bod je izuzetno važan, naročito ovako osvojen, kao i opomena da se protiv jačih ekipa (prva četiri meča smo igrali protiv zaista slabih protivnika) mora ući i igrati potpuno drugačije.
User avatar
newnowapv
Posts: 589
Joined: Sun Dec 06, 2009 4:05 pm
Location: Telep

Re: 5. kolo: VOJVODINA - TSC, nedelja u 20

Post by newnowapv »

Milan wrote:
Sad sam pogledao snimak i definitivno je Rockov krivac za taj gol.
Svasta... Emil je mozda, ali mozda mogao da dohvati loptu, ali reci da je on krivac za gol je bas bez veze...
User avatar
Turija
Posts: 10665
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 5. kolo: VOJVODINA - TSC 2:2 (0:0)

Post by Turija »

Delim misljenje sa Pedjom.
Zaista, tanka je klupa kad treba preokrenuti igru i rezultat.
Zukic ima tehniku, ali mora popraviti brzinu i sut, kao i Veselinovic.
Neskovic je okretniji, ali jos uvek (pre)lagan.
Gemovic, barem po sinocnom utisku, najblizi prvoj postavi.Okretan je i ima nogu i sut.
Rockov je odbranio 3 teske lopte, ali slazem se sa Milanom da je morao bolje kod prvog gola. Bio je na toj strani, jeste bila zabica, ali ne toliko jak sut, kao kod drugog gola.
Mora jos doterati i degazman. Popravio ga je, ali treba tacnije. Mnogo se trose Matic i Eze da dodju do te lopte.
Mislim da je vreme da se da sansa Vucicu.
Takodje i Stojkovic da ranije pocne ucestvovati u napadu, ili da se ide sa jednim ofanzivnijim bekom (Vucic).
Ocekujem da ce Nikolic i Meda ucvrstiti igru na sredini terena.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 5. kolo: VOJVODINA - TSC 2:2 (0:0)

Post by Voja »

Mislim da se i u prethodnim porukama iznad vidi koliko su forumasi jos uvek "na mestu",imali smo u finisu jos sansi i za pobedu,ali niko od nas ne komentarise to na nacin na koji bi neki drugi navijaci komentarisali tipa steta sto ne pobedismo,bili smo pokradeni isl. Nego se istinski radujemo ovom bodu odajuci respekt i protivnickoj ekipi :thankyou:

A nijedna ekipa nije imala nadmoc ceo mec,tako da je nereseno i najrealniji ishod
Image
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4785
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 5. kolo: VOJVODINA - TSC 2:2 (0:0)

Post by gospodinFKV »

Prvi gol je jedna od onih situacija gde bi se moglo reci ''mogao je bolje'' da nas nije u prvom poluvremenu izvukao. Ako je verovati izvestaju, ovi su tukli iz svake moguce pozicije. Imao je par prilicno lepih odbrana. Ne treba mu zameriti ovo - nezgodna lopta, precizan udarac, igrac koji nije zatvoren na vreme. Primih slican gol prosle nedelje. Bio je nekih metar u visinu u odnosu na ovaj, ali gotovo preslikana situacija i ugao. Nimalo lako za odbraniti, a s obzirom da sam pre toga skinuo 1 na 1 i imao odbranu na drugoj stativi, niko mi nije zamerio to sto sam ostao kratak za koji cm. :)
User avatar
novosadjanin
Posts: 1352
Joined: Mon Nov 13, 2006 12:30 pm
Location: CURVA OCCIDENTALE

Re: 5. kolo: VOJVODINA - TSC 2:2 (0:0)

Post by novosadjanin »

Na izvestaju nedostaje 100% sansa Ezea na 1:2 kada je glavom sam sa 3-4 metra tukao preko gola. Mozda i bolja nego njihova sansa glavom.

Koliko nas je presekao izlazak Bojica, toliko smo zivnuli poslednjih pola sata ulaskom Gemovica i Neskovica i izlaskom Djurisica, tj promenom formacije na igru sa dvojicom u spicu i sa jednim zadnjim veznim. Bukvalno na silu smo isli i pravili im problem. Svaki napad je lopta isla u 16, jednom je odbiju, jednom mi sutnemo oni se odbrane i tako bar deset opasnih situacija. U isto vreme i na sredini smo poceli da kupimo nicije lopte. Da se igralo jos 10 minuta ubedejen sam da bi pobedili.

Mnogo je bitno da smo ostali neporazeni, posebno posle 0:2. Idemo dalje.

p.s. Predlazem da zamena ulaznica za petokraku bude u Firminim prostorijama 8)
Sergej Milinković-Savić: "Navijač sam Vojvodine, Mislim da mi koji smo ponikli u Vojvodini ne treba da igramo za crvenu zvezdu i partizan".
User avatar
naseljekolumbija
Posts: 1106
Joined: Thu Aug 02, 2012 12:03 pm
Location: NS,NN

Re: 5. kolo: VOJVODINA - TSC 2:2 (0:0)

Post by naseljekolumbija »

gospodinFKV wrote: Primih slican gol prosle nedelje. Bio je nekih metar u visinu u odnosu na ovaj, ali gotovo preslikana situacija i ugao. Nimalo lako za odbraniti, a s obzirom da sam pre toga skinuo 1 na 1 i imao odbranu na drugoj stativi, niko mi nije zamerio to sto sam ostao kratak za koji cm. :)
Човече, ми ни не знамо да си голман!? Реци за који клуб браниш да те пратимо :wink: :cheers:
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4785
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 5. kolo: VOJVODINA - TSC 2:2 (0:0)

Post by gospodinFKV »

Voja wrote:ali sto kaze Lalat neka se ne plasi Zvezda ne jurimo prvo mesto
Lalat majstor wrote:Црвена звезда има утакмицу мање, али Војводина ниједног тренутка не јури прву позицију, већ Европу, коју публика на „Карађорђу“ апсолутно заслужује
Moram priznati da me je pored svega i dalje neprijatno iznenadio manjak reakcije (makar na forumu) na ovo. Mi smo takav narod, jbg. Sve je oprosteno, ako dobro platis (pozicijom i igrom), evo ti guza pa udri. Taj mentalitet nas je i doveo tu gde smo trenutno. Samo ovde trener prvoplasirane ekipe posle pet kola otvoreno govori kako njegova ekipa nije realan konkurent intergalaktickom gigantu i sampionu univerzuma, a javnost ni da trepne.

Kad ti sa prvog mesta padas na kolena da cmokis ciganski falus dve nedelje pre direktnog okrsaja, jasno je meni sve, ali nema veze, bitno je da se publika vratila. Hoce li ostati nakon tog meca? :wink: Cekam konferenciju posle zvezde, da cujem kako ipak nismo dorasli Thanosu srpskog fudbala, pokoritelju sportske galaksije i unistitelju fudbalskih svetova sirom Mlecnog puta.

Pre nego sto neko iz Lalat Brigade krene da menja teze, ne, ne mislim da treba da ide i da se kur*i i preti zvezdi i obecava titule u namestenoj ligi, samo mislim da je ta opaska bila apsolutno nepotrebna dve nedelje pre direktnog okrsaja. Cuti, uzivaj, prvi si, nemoj skidati gace dok ne budes morao (jer svi znamo da ce se u jednom trenutku prosto morati). Niko te nije pitao da li ces biti konkurent. Niko od nas i ne ocekuje da budemo, ali eto, mora covek da ih coki...jedna je majka... :pegla:

Da se razumemo, ovde se ne radi o klubu, jer smo navikli da kao klub go*na jedemo supenom kasikom da bismo dobili mrvice. Ovde se radi o nama navijacima - u kom tacno trenutku su nam ovakve izjave postale nesto preko cega cemo preci zarad izlaska u Evropu? Je l' smo stvarno toliko nisko pali, da tolerisemo ovakve stvari jer ce ostvariti rezultat koji je do pre koju godinu bio apsolutna norma i minimum?
User avatar
slanobarac
Posts: 3496
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 5. kolo: VOJVODINA - TSC 2:2 (0:0)

Post by slanobarac »

Mislim da nisi shvatio ni Tralalatovića a ni Voju. Šta treba sad posle 5 kola da se k***imo i kažemo da hoćemo titulu? Razapeka bi nas sva štampa i sami bi sebi uskočili u stomak. Jesmo li bili favoriti 66. ili 89. i pričali o tituli? Igramo pa dokle dobacimo. LE je san koji još nismo odsanjali i verujem da bi svi sad potpisali grupnu fazuLE. A one tamo godine možda Srbija dohvati 2 mesta u LŠ.

:mrgreen:
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Turija
Posts: 10665
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 5. kolo: VOJVODINA - TSC 2:2 (0:0)

Post by Turija »

Problem je izjava, jer ga niko o tome nije pitao, a on se sam ,,nudi" kao vodja ovog tima, 2 nedelje pred derbi u koji cemo mi, najverovatnije, uci kao prvoplasirani.
Da li bi to rekao da za 2 kola igramo protiv partizana? Ne bi sigurno.
Lalatovicu, kao javno deklarisanom zvezdasu (na sta ima pravo), treba zabraniti da prica o zvezdi, dok je trener Vojvodine, jer time rusi ugled kluba i pobednicku atmosferu medju igracima.
Da li ce i Meda, kad se usprotivi tom stavu trenera, biti eliminasan kao Stepanov?
O tome mora da misli uprava i zauzme stav u interesu Vojvodine.
Na milion nacina je mogao da izbegne odgovor, cak i da su ga direktno pitali.
I Ljupku je Vojvodina napravila karijeru, kao i Mihajlovicu, Jokanovicu i mnogima koji nemaju grama morala
da vrate, bar, deo duga.Nazalost i licnu sramotu.
Koja je motivacija nasim igracima i navijacima, u mecu protiv zvezde, posle ovakve izjave?
Ja ,sigurno, necu doci na tu utakmicu. A bio sam 89, kad je zvezdas Ljupko vodio ekipu i razbili zvezdu. Ali, tada je Uprava bila vojvodinaska i zastupala interese FKV.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4785
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 5. kolo: VOJVODINA - TSC 2:2 (0:0)

Post by gospodinFKV »

slanobarac wrote:Šta treba sad posle 5 kola da se k***imo i kažemo da hoćemo titulu? Razapeka bi nas sva štampa i sami bi sebi uskočili u stomak.
gospodinFKV wrote:ne, ne mislim da treba da ide i da se kur*i i preti zvezdi i obecava titule u namestenoj ligi
Ili je samo mega kvalitetan trol, ili si samo preleteo preko mog posta :)
slanobarac wrote:Igramo pa dokle dobacimo.
Da je rekao to, bilo bi vise nego korektno. Ovako, ti nicim izazvan, sa prve pozicije, govoris kako mi prvo mesto i ne jurimo. Sto kaze Turija, sasvim je realno da sa te pozicije i docekamo crvena :shit: . Ako si vec prinudjen, silom (ne)prilika, da u startu otpises prvo mesto, okej je pojesti tu kofu go*ana jer je to tvoja realnost, ali nemoj na to jos govoriti ''hvala''. Od kad nam je postalo prihvatljivo da jedan od ambasadora kluba nicim izazvan ide i lize bu*u ciganima? Niko ga nije terao na ovu izjavu, a i da jeste - postoji 1001 nacin da kazes to sto si hteo da kazes, bez da pomenes kako je zvezda van konkurencije, ali to podrazumeva da precutis zvezdino ime, sto za tebe nije opcija izgleda...
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 5. kolo: VOJVODINA - TSC 2:2 (0:0)

Post by Voja »

A ima li neko od vas prijatelja medju novinarima,pa na sledecoj konferenciji kada pitaju ima li pitanja,da ustane i objasni to Lalatu. Ako moze Djumi da ne pise na forumu,iako tim ni na jedan nacin ne bi narusio interese Partizana,moze i Lalat da zaveze jezik. U pitanju je i kucna kultura i znak postovanja prema ljudima koji su ti dali sansu
Image
Locked