5. kolo: VOJVODINA - TSC 2:2 (0:0)

Locked
User avatar
Grof Žekula
Administrator
Posts: 2677
Joined: Fri Jan 28, 2005 10:25 pm
Location: Bulevar

5. kolo: VOJVODINA - TSC 2:2 (0:0)

Post by Grof Žekula »

Дерби меч петог кола ЛТСЛС, али и досадашњег тока шампионата, одиграће се у недељу на "Карађорђу" (који је још увек на истом месту као и претходних 95 година) од 20 часова. У госте долази, такође, баш као и ми, непоражени, а нови члан "елите", ТСЦ. Некоме ће те вечери око 22 часа бити крај серије.

Ове сезоне смо већ ривалима давали 2, 3, 4 и 5 голова? Да ли је дошао ред за 1 или 6?
Бојан Матић за ДНЕВНИК wrote:- Искрено, мало слабије познајем ривала, али сам с двојицом играо у дресу Мачве. То су Арсенијевић и Филиповић, одлични фудбалери и још бољи момци. Њихове каријере најбоље сведоче о томе да само добри људи могу да успеју и драго ми је што су део великих резултата које је ТСЦ до сада остварио. Ипак, уз помоћ наше публике, која нам је и буквално постала 12. играч, верујем да ћемо наставити серију. Прижељкујем у недељу испуњене трибине на “Карађорђу” и да продужимо низ победа. Имамо квалитет за то, играмо добро и позивам све оне који воле Војводину да дођу на стадион и пруже нам подршку, а ми ћемо се потрудити да им се одужимо добром партијом и петом победом - поручио је Бојан Матић.
О улазницама за меч, које се БЕСПЛАТНО преузимају (па с тога и наслов ове вести не би требало да буде ПРОДАЈА УЛАЗНИЦА) - https://www.fkvojvodina.rs/prvi-tim/prodaja-ulaznica/" onclick="window.open(this.href);return false;

Занимљиво је да гости (додуше, води се и да су старији), за разлику од нас, имају свој ФАН ШОП (знам да нећете ништа куповати, већ само баците поглед) - http://fktsc.com/fan-shop/" onclick="window.open(this.href);return false;

Такође, мене више занима за кога ће ДУШАН ТАДИЋ навијати у недељу? :)


ФКВ – ТСЦ 2:2 (0:0)

0:1 – Лукић 49'
0:2 – Лукић 65'
1:2 – Матић 72'
2:2 – Езе 90'+5


Извештај са утакмице - https://www.superliga.rs/sezone/2019-20/match/1589" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Eric Frod
Posts: 70
Joined: Sun Aug 02, 2015 2:57 pm

Re: 5. kolo: VOJVODINA - TSC, nedelja u 20

Post by Eric Frod »

Iskreno, shop im izgleda brutalno. Da li radi necu testirati.

Ali dzaba shop kad ih rastavimo u nedelju.
Jedino se Tubasevica bojim.
User avatar
N13
Posts: 2027
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: 5. kolo: VOJVODINA - TSC, nedelja u 20

Post by N13 »

Фудбалски клуб Војводина апелује на све гледаоце који буду присуствовали предстојећој утакмици да обавезно сачувају своје улазнице код себе у наредне две недеље, како због наградне игре која ће бити организована на полувремену, тако и због још једне важне погодности коју ће моћи да остваре са том улазницом и која ће навијачима бити саопштена накнадно
Mislim da je ovde svima jasno sta je u pitanju (necemo javno o tome), te treba podrzati ovu akciju, doci na stadion i uzeti sto vise karata, pogotovo za zapad... Cisto da ne zavrse u pogresnim rukama
User avatar
naseljekolumbija
Posts: 1106
Joined: Thu Aug 02, 2012 12:03 pm
Location: NS,NN

Re: 5. kolo: VOJVODINA - TSC, nedelja u 20

Post by naseljekolumbija »

Ја сам дошао прошли пут и није било карата а код благајне ми неки циган нудио карту за 200 динара!? Не разумем зашто власници сезонских од прошле сезоне морају да узимају карте?!. Ја ћу носити моју сезонску и не јебем их више.
User avatar
Pera Centar
Posts: 820
Joined: Sat Jan 18, 2014 12:01 pm
Location: Novi Sad

Re: 5. kolo: VOJVODINA - TSC, nedelja u 20

Post by Pera Centar »

naseljekolumbija wrote:Ја сам дошао прошли пут и није било карата а код благајне ми неки циган нудио карту за 200 динара!? Не разумем зашто власници сезонских од прошле сезоне морају да узимају карте?!. Ја ћу носити моју сезонску и не јебем их више.
Stvarno, koji mozak se nije setio da nama koji imamo prošlogodišnje sezonske, obezbedi besplatan ulaz.

Evo apelujem na botove ovde da jave svojima: ima logike da prošlogodišnje sezonske i dalje važe.
User avatar
N13
Posts: 2027
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: 5. kolo: VOJVODINA - TSC, nedelja u 20

Post by N13 »

Stoji na sajtu da ce vaziti sezonska od prosle godine za utakmicu sa TSC.
User avatar
Pera Centar
Posts: 820
Joined: Sat Jan 18, 2014 12:01 pm
Location: Novi Sad

Re: 5. kolo: VOJVODINA - TSC, nedelja u 20

Post by Pera Centar »

N13 wrote:Stoji na sajtu da ce vaziti sezonska od prosle godine za utakmicu sa TSC.
Ne mogu da pronađem to što ti tvrdiš!

Samo ovo:

"Утакмица између Војводине и ТСЦ-а игра се у недељу од 20 часова на „Карађорђу“, а улазнице за овај меч моћи ће бесплатно да се преузму на благајни. Улазнице за запад преузимаће се на главној благајни стадиона (између западне и јужне трибине), улазнице за исток преузимаће се на благајни на источној трибини (поред ресторана „Огњиште“), док ће улазнице за север моћи да се преузму у просторијама навијачке групе Фирма на северној трибини стадиона.

Уз личну карту на увид, једно лице моћи ће да преузме највише три улазнице, а благајне ће бити отворене на дан меча, два сата пре почетка утакмице. Такође, за ову утакмицу, важиће и сезонске улазнице ФК Војводина из прошле сезоне."
Karlsson
Posts: 2113
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: 5. kolo: VOJVODINA - TSC, nedelja u 20

Post by Karlsson »

Pera Centar wrote:
N13 wrote:Stoji na sajtu da ce vaziti sezonska od prosle godine za utakmicu sa TSC.
Ne mogu da pronađem to što ti tvrdiš!

Samo ovo:

"Утакмица између Војводине и ТСЦ-а игра се у недељу од 20 часова на „Карађорђу“, а улазнице за овај меч моћи ће бесплатно да се преузму на благајни. Улазнице за запад преузимаће се на главној благајни стадиона (између западне и јужне трибине), улазнице за исток преузимаће се на благајни на источној трибини (поред ресторана „Огњиште“), док ће улазнице за север моћи да се преузму у просторијама навијачке групе Фирма на северној трибини стадиона.

Уз личну карту на увид, једно лице моћи ће да преузме највише три улазнице, а благајне ће бити отворене на дан меча, два сата пре почетка утакмице. Такође, за ову утакмицу, важиће и сезонске улазнице ФК Војводина из прошле сезоне."
Poslednja rečenica.

Inače svako može da uzme tri besplatne ulaznice, plus nagradna igra... Odlična kombinacija nema šta.
Šta sprečava svakog pojedinca da pokupi te tri karte i uveća svoju šansu za nagradnu igru, a da stadion bude 70% prazan zbog toga?
User avatar
Baltazar
Posts: 376
Joined: Fri May 24, 2013 9:31 pm
Location: Socijalno

Re: 5. kolo: VOJVODINA - TSC, nedelja u 20

Post by Baltazar »

Redar cepa kartu i njegov deo ide u džak za nagradnu igru. Ostale dve karte koje vam ostanu u džepu neučestvuju u nagradnoj igri. Ja to tako shvatam.
Vojvodina, jedna jedina!
User avatar
churguzijanac
Posts: 2034
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: 5. kolo: VOJVODINA - TSC, nedelja u 20

Post by churguzijanac »

Nego koja je prica sa sezonskim, jos nisu u prodaji?
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3828
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: 5. kolo: VOJVODINA - TSC, nedelja u 20

Post by Red Marquis »

churguzijanac wrote:Nego koja je prica sa sezonskim, jos nisu u prodaji?
Pa ako bude džabe čitava sezona, neće ih ni biti. Naravno tek je peto kolo, takve stvari se rešavaju u ovom klubu sredinom prvenstva :roll:
Io odio Belgrado
User avatar
churguzijanac
Posts: 2034
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: 5. kolo: VOJVODINA - TSC, nedelja u 20

Post by churguzijanac »

Red Marquis wrote:
churguzijanac wrote:Nego koja je prica sa sezonskim, jos nisu u prodaji?
Pa ako bude džabe čitava sezona, neće ih ni biti. Naravno tek je peto kolo, takve stvari se rešavaju u ovom klubu sredinom prvenstva :roll:
Pa da, tako sam i mislio.
User avatar
newnowapv
Posts: 589
Joined: Sun Dec 06, 2009 4:05 pm
Location: Telep

Re: 5. kolo: VOJVODINA - TSC, nedelja u 20

Post by newnowapv »

Ljudi, ne znam, ja jedva cekam ovu utakmicu... Ova utakmica ima neki derbi momenat, iako su novaljlije u ligi. Uopste ne cekam utakmice protiv crvenih i crnih, nekako su mi ove postale draze...
User avatar
Turija
Posts: 10665
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 5. kolo: VOJVODINA - TSC, nedelja u 20

Post by Turija »

Vojo, je l' kec u Novom Sadu?
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 5. kolo: VOJVODINA - TSC, nedelja u 20

Post by Voja »

Turija wrote:Vojo, je l' kec u Novom Sadu?
Gledao sam izvestaje ovih iz Topole,cine mi se kao jako stamena ekipa i posebno mi je zanimljivo sto tuku ka golu iz svih pozicija.
Cim se okrenu ka golu mozemo ocekivati sut.Ali ako cemo se na svom terenu plasiti Backe Topole,pa makar cela Madjarska stajala iza njih onde ne treba da se zovemo Vojvodina
Image
Locked