4. kolo: Radnik - VOJVODINA 0:4 (0:3)

User avatar
Marcello
Posts: 954
Joined: Wed Jan 10, 2007 2:21 pm
Location: uvek na našoj strani

Re: 4. kolo: Radnik - VOJVODINA 0:4 (0:3)

Post by Marcello »

Pre cigana, igramo 2 kod kuće. Sa Topolom i Proleterom. Po logici stvari, trebaalo bi glat da počistimo ova 2 zonaša i onda da se naguzimo "galaktikosima". To su moja očekivanja.
grobari su avangarda, tačno onoliko koliko smo mi mejnstrim...
User avatar
Turija
Posts: 10665
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 4. kolo: Radnik - VOJVODINA 0:4 (0:3)

Post by Turija »

Bravo momci i treneri :lala:
Zavidni rezultati nase Vose. Vrlo lepo je biti navijac i igrac Vojvodine.
Ono sto se moze zakljuciti, po cinjenicama, je da se dobro vodi ekipa sa pravovremenim i adekvatnim izmenama igraca, koje indirektno zamenjuju rotaciju.
Druga strana medalje te ,,posredne rotacije" je suzeni krug prvotimaca, gde se spisak svodi na 14-15 prvotimaca i demotivisujuci je za ostale rezervne igrace. Pitanje se postavlja i da li mi imamo kvalitetnu ,,klupu", koja ce nam zatrebati kasnije. Za sada nam nije neophodna, ali posle desetak kola ce biti.O tome se mora razmisljati, jer dugacko je prvenstvo i za ocekivati je i pad motivacije ,,sigurnih".
No, ostavimo to za kasnije, a sada da se, opravdano, radujemo postignutim. Davno nije bilo ovako.
:cheers:
Last edited by Turija on Sun Aug 11, 2019 10:50 pm, edited 1 time in total.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
naseljekolumbija
Posts: 1106
Joined: Thu Aug 02, 2012 12:03 pm
Location: NS,NN

Re: 4. kolo: Radnik - VOJVODINA 0:4 (0:3)

Post by naseljekolumbija »

gospodinFKV wrote:Necu nista komentarisati do utakmice sa zvezdom. Ta utakmica ce sve reci. Pritom, ne mislim na rezultat, mislim na igru i borbenost. Ako tu pokazes da si takva trenercina, i ako se ne budes smeskao posle potencijalnog poraza kao prosli put, pricacemo...

Lepo izgleda tabela, lepo je osecaj da ti ponovo stizu poruke od ljudi kojima nije jasno sta se desava, ali ce se sve videti posle te utakmice.
+1, та утакмица одређује ову сезону. Буквално, ако победимо све је могуће
User avatar
Marcello
Posts: 954
Joined: Wed Jan 10, 2007 2:21 pm
Location: uvek na našoj strani

Re: 4. kolo: Radnik - VOJVODINA 0:4 (0:3)

Post by Marcello »

Šta je moguće? Da osvojimo titulu?! Daj, ljudi, kakve su to zaj...ncije! Da li je moguće da vas 4 pobede omađijaju toliko, da zaboravite gde živite???
grobari su avangarda, tačno onoliko koliko smo mi mejnstrim...
User avatar
Turija
Posts: 10665
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 4. kolo: Radnik - VOJVODINA 0:4 (0:3)

Post by Turija »

naseljekolumbija wrote:
gospodinFKV wrote:Necu nista komentarisati do utakmice sa zvezdom. Ta utakmica ce sve reci. Pritom, ne mislim na rezultat, mislim na igru i borbenost. Ako tu pokazes da si takva trenercina, i ako se ne budes smeskao posle potencijalnog poraza kao prosli put, pricacemo...

Lepo izgleda tabela, lepo je osecaj da ti ponovo stizu poruke od ljudi kojima nije jasno sta se desava, ali ce se sve videti posle te utakmice.
+1, та утакмица одређује ову сезону. Буквално, ако победимо све је могуће
Ne treba praviti psiholoski pritisak za tu utakmicu, jer je kontraproduktivan.
Sto nekad rece Sosa Babic: pustio sam decu da se igraju.
Ako budemo igrali fudbal pobedicemo. Ako budemo mislili o tome kako je to kljucna utakmica, mnogo tesko ce biti doci, ne do pobede, vec boda..
Najvaznije je da u tu utakmicu udjemo sa pobedama nad TSC, Proleterom...
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
naseljekolumbija
Posts: 1106
Joined: Thu Aug 02, 2012 12:03 pm
Location: NS,NN

Re: 4. kolo: Radnik - VOJVODINA 0:4 (0:3)

Post by naseljekolumbija »

Marcello wrote:Šta je moguće? Da osvojimo titulu?! Daj, ljudi, kakve su to zaj...ncije! Da li je moguće da vas 4 pobede omađijaju toliko, da zaboravite gde živite???
Можда си у праву, али из ове перспективе тако изгледа да ако их победимо да је све могуће. Наравно да ми можемо после да изгубимо од Рада и Вождовца и да се спустимо на земљу као и увек. То смо ми :D
User avatar
Stexman
Posts: 2563
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: 4. kolo: Radnik - VOJVODINA 0:4 (0:3)

Post by Stexman »

Pa mi realno nikad nismo ni gubili titule od zvezde i partizana, gubili smo ih od kojekakvih levaka tipa Radnika, Rada, Javora, Rudara... Pa na kraju smo i sami sebe pobedjivali moze se reci... To sto mi mozemo da upropastimo to retko ko moze da smisli i izrezira.
lazarr
Posts: 813
Joined: Wed Oct 20, 2010 10:01 am

Re: 4. kolo: Radnik - VOJVODINA 0:4 (0:3)

Post by lazarr »

Ako protiv Topole ne bude bar 6-7 hiljada na tribinama (uz razume se, besplatan ulaz) onda ni ne zaslužujemo da budemo u vrhu ove lige....
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4785
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 4. kolo: Radnik - VOJVODINA 0:4 (0:3)

Post by gospodinFKV »

Marcello wrote:Šta je moguće? Da osvojimo titulu?! Daj, ljudi, kakve su to zaj...ncije! Da li je moguće da vas 4 pobede omađijaju toliko, da zaboravite gde živite???
Ma pricam samo o tome da ce legitimnost svih ovih i svih narednih pobeda zavisiti od PRISTUPA (ne nuzno i rezultata) u mecu sa crvenim :shit: . Ne morate pobediti, momci, samo se nemojte naguziti. Niko im ne stvara pritisak da pobede, ali itekako svi treba da im stvorimo pritisak da i tom mecu pristupe jednako fajterski kao sto ce pristupiti mecu sa crnima.

Pokazi zube njima, "majstore", pa zapusi usta svima nama koji mislimo da smo ovosezonski radnicki (minus penali)...
User avatar
Djisa
Posts: 1202
Joined: Sun Mar 07, 2010 10:14 am

Re: 4. kolo: Radnik - VOJVODINA 0:4 (0:3)

Post by Djisa »

Pogledao golove, pa sunce ti poljubim, brojevi na dresovima su nam ko sprejom bojeni. Nista se ne vidi. Ako ne znam koji je igrac, broj mi nece pomoci.
Pa da se ne ljubimo!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 4. kolo: Radnik - VOJVODINA 0:4 (0:3)

Post by Voja »

[video]https://www.youtube.com/watch?v=oj_shG0Y9-I[/video]

Rekao bih da je ponovo pobedio kolektiv... Ovoliko pasova nismo videli u celoj prosloj sezoni.Posebno mi se dopalo zalaganje u odbrani kod njihove prve sanse u drugom poluvremenu :cheers: :cheers: :cheers:
Image
User avatar
Grof Žekula
Administrator
Posts: 2677
Joined: Fri Jan 28, 2005 10:25 pm
Location: Bulevar

Re: 4. kolo: Radnik - VOJVODINA 0:4 (0:3)

Post by Grof Žekula »

lazarr wrote:Ako protiv Topole ne bude bar 6-7 hiljada na tribinama ...
Војводина - ТСЦ, недеља у 20 часова.
УЛАЗ БЕСПЛАТАН!
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4785
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 4. kolo: Radnik - VOJVODINA 0:4 (0:3)

Post by gospodinFKV »

Ono sta mi se svidja trenutno mozda i najvise jeste to sto se Zukic i Neskovic uvode na vec ''gotov'' rezultat prakticno. Ono sta se radilo prosle sezone je apsolutno bilo kontraproduktivno, ne samo po njihov razvitak, vec i po njihovu cenu na trzistu. Ovosezonska statistika ipak daje drugaciju sliku - ekipa pobedjuje, momci daju golove. Bezveze je ocekivati da zablistaju i prodaju se u trenucima gde ostatak ekipe ne radi svoj posao i gde fasujemo petarde.

Takodje, mislim da sam procitao i ovde da se Lalatovicu upravo ovo zamera, a secam se kad je Elmer polako uvodio SMS-a, da je ceo forum poblenavio od besa sto se decko uvodi na 3:0 za Jagodinu.

Po meni, ovo je dobar potez. Skrecu paznju na sebe ovim golovima i postepeno dobijaju vecu ulogu. Bojic i Drincic se nece prodati, ali ce svojim igrama prodati ovu decu i Matica/Ezea/Djuricina. :)
Karlsson
Posts: 2113
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: 4. kolo: Radnik - VOJVODINA 0:4 (0:3)

Post by Karlsson »

Bojić je isto godište kao i Matić.
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4785
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 4. kolo: Radnik - VOJVODINA 0:4 (0:3)

Post by gospodinFKV »

Ma znam, ali ne igra na poziciji na kojoj u tim godinama iz Srbije moze da se zaradi na njemu, dok napadac moze da upise dvocifren ucinak i da donese jos malo love u klub. Uz sve sto sam prethodno rekao za njegovu ulogu u timu, Bojica cemo verovatno pustiti za neku sicu, ako stigne ponuda koja moze da ga obezbedi finansijski.
Locked