4. kolo: Radnik - VOJVODINA 0:4 (0:3)

User avatar
Grof Žekula
Administrator
Posts: 2677
Joined: Fri Jan 28, 2005 10:25 pm
Location: Bulevar

4. kolo: Radnik - VOJVODINA 0:4 (0:3)

Post by Grof Žekula »

"Петарда" Раду за трећу везану првенствену победу, други узастопни пораз наших резерви на пријатељским мечевима на "Вујадину Бошкову" уз искључење Лалата "мајстора", предусловљавају тешко недељно сурдуличко гостовање.

Све размишљах да је ово идеална прилика да на делу видимо бар неку измену у стартних једанаест и мало "промешамо" карте, али резерве као да се намећу да само то и остану. Више фајта требаће у недељу, а зна струка ко то може.

Радник - ФКВ 0:4 (0:3)

0:1 - Езе 17'
0:2 - Гемовић 19'
0:3 - Матић 26'
0:4 - Зукић 83'


Извештај са утакмице: https://www.superliga.rs/sezone/2019-20/match/1573" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
naseljekolumbija
Posts: 1106
Joined: Thu Aug 02, 2012 12:03 pm
Location: NS,NN

Re: 4. kolo: Radnik - VOJVODINA, nedelja u 20

Post by naseljekolumbija »

Опуштено,можемо лагано и до Јањине само да понесемо сланине , :D :lala:
User avatar
severozapad
Posts: 611
Joined: Wed Nov 10, 2010 3:23 pm
Location: Liman 4

Re: 4. kolo: Radnik - VOJVODINA, nedelja u 20

Post by severozapad »

@Minja Možemo se na svašta žaliti ali što će se po ovakvoj sparini igrati uveče u 20h pod reflektorima, baš i ne. Ipak je ideja da ti igrači prežive tu tekmu i ne može se ovo baš prilagodjavati nama samo. Isto kao da u nedelju igramo tu tekmu u Novom Sadu, nije baš da bi se veselili da se igra u 15h da bi gosti stigli kuci sutra na svoja radna mesta.
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 4. kolo: Radnik - VOJVODINA, nedelja u 20

Post by Turija »

Dobra stvar je sto ima tv prenos, pa cemo svi odgledati utakmicu.
Minji i drustvu svaka cast sto su bili spremni da prevale tolike kilometre, potrose svoje sate i novac za Vosinih 90 minuta u Surdulici :lala:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 4. kolo: Radnik - VOJVODINA, nedelja u 20

Post by Turija »

Ja sam mislio da je zbog tv prenosa na areni. Medjutim, pogledah, sad, program arene za nedelju, prenose partizane od 19h.
Stvarno je,onda, velika glupost sto igramo u nedelju. Ne mogu da verujem.
Izvinjavam se za dezinformaciju u prethodnom mom postu.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 4. kolo: Radnik - VOJVODINA, nedelja u 20

Post by Voja »

Turija wrote: Izvinjavam se za dezinformaciju u prethodnom mom postu.
A ja se ubih trazeci da vidim gde si iskopao prenos :mrgreen:
Image
Karlsson
Posts: 2113
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: 4. kolo: Radnik - VOJVODINA, nedelja u 20

Post by Karlsson »

Ako već liga šalje po jednog kamermana na svakoj utakmici zašto im je onda problem da naprave prenos uživo sa tom kamerom na svom sajtu?
Pa nek naplate gledanje tih prenosa na mesečnom nivou ili (lupam) 100 dinara po kolu.
Win-win situacija. Njima dodatna zarada, a mi smo u mogućnosti da barem na neki način gledamo utakmice svog tima.

Ovako samo šalju čoveka tamo da snima 90 minuta da bi napravili pregled utakmice od 3-4 minuta.
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 4. kolo: Radnik - VOJVODINA, nedelja u 20

Post by Turija »

Voja wrote:
Turija wrote: Izvinjavam se za dezinformaciju u prethodnom mom postu.
A ja se ubih trazeci da vidim gde si iskopao prenos :mrgreen:
Izvini Vojo, nisam mogao da verujem da igramo u nedelju, a da nije u pitanju tv prenos.
Kakva nebuloza, poslati nekog na 400km u nedelju, pa cak i da nije u 20 casova. To ni mala deca ne bi uradila. Kakvi pajseri :frown:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 4. kolo: Radnik - VOJVODINA, nedelja u 20

Post by Voja »

A jbte,ovde se po ceo dan i po celu noc samo kuka :mrgreen: Mi i titulu kada bi osvojili ovde bi se kukalo za nesto. Kakve veze ima sto se igra u nedelju u 20h? Po vasoj logici evropske meceve niko ne bi ni gledao. Mislim da je vaznije da se tamo odigra dobro i da se osvoje 3 boda.U par izvestaja sto sam na brzinu ispratio,svidela mi se njihova nova desetka,Danoski.Videvsi par njegovih poteza pomislih da je brazilac,a ne makedonac,po onom sto sam video rekao bih da je cigra i veoma lucidan igrac.
Od 14 ekipa kojima gostujemo u prvenstvu,rekao bih da je Surdulica po tezini negde na 10-11.mestu,a samim tim sam se i izjasnio kakva su mi ocekivanja
Image
User avatar
slanobarac
Posts: 3497
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 4. kolo: Radnik - VOJVODINA, nedelja u 20

Post by slanobarac »

Voja wrote:A jbte,ovde se po ceo dan i po celu noc samo kuka :mrgreen: Mi i titulu kada bi osvojili ovde bi se kukalo za nesto.

:lala:
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 4. kolo: Radnik - VOJVODINA, nedelja u 20

Post by Turija »

Vojo, nisi u pravu za domaci fudbal.
Kod nas se domace prvenstvo redovno igra subotom, a petkom i nedeljom zbog tv prenosa ili nasih klubova u UEFA takmicenju.
Nedelja je kod nas izuzetak, mada se u Jugoslaviji igralo nedeljom.
Zato smo iznenadjeni, a i ti da ides u Surdulicu, ne bi ti se svidelo.
Srbija je teritorijalno mala, tako da navijaci idu i na gostovanja putnickim vozilima. U vecim drzavama avionom. A, Novi Sad nema aerodrom :oops: .
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3833
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: 4. kolo: Radnik - VOJVODINA, nedelja u 20

Post by Red Marquis »

Hteli ste kapitalizam i sad budite srećni što nema i mečeva ponedeljkom, ko u Italiji, Engleskoj...
Io odio Belgrado
User avatar
Grof Žekula
Administrator
Posts: 2677
Joined: Fri Jan 28, 2005 10:25 pm
Location: Bulevar

Re: 4. kolo: Radnik - VOJVODINA, nedelja u 20

Post by Grof Žekula »

ДНЕВНИК wrote:Ипак, на овом мечу, Војводина неће бити комплетна.

„Поред од раније повређених Човића и Васиљевића, нећемо моћи да рачунамо ни на Ђуричина, који има повреду предње ложе, а на пријатељској утакмици против Пролетера се повредио и Вучић. Њих двојица ће се вратити на терен за три-четири дана, али на овом мечу нећу моћи да рачунам на њих. Све остали играчи су спремни“, истиче Лалатовић.

https://www.dnevnik.rs/index.php/sport/ ... 09-08-2019" onclick="window.open(this.href);return false;
Danilo
Posts: 1012
Joined: Sun Aug 17, 2014 1:07 pm

Re: 4. kolo: Radnik - VOJVODINA, nedelja u 20

Post by Danilo »

Daleko gostovanje. Prenos ?
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 4. kolo: Radnik - VOJVODINA, nedelja u 20

Post by Voja »

Na jednu stranu je to sto Radnik voli kuci da se nadigrava i sto smatram da je to nasa najveca sansa,jer smo kvalitetniji,pa i sam nivo samopouzadnja je veci nego u prvom kolu recimo... a na drugu stranu vaga to sto postoji ta mogucnost "vracanja" bodova za plejoff,a i tradicija da uvek mi prvi zabrljamo od vodecih ekipa.... Iskreno,zelim da verujem u sigurnu dvojku veceras!!!!
Image
Locked