3. kolo: VOJVODINA - Rad 5:0 (3:0)

User avatar
Grof Žekula
Administrator
Posts: 2677
Joined: Fri Jan 28, 2005 10:25 pm
Location: Bulevar

3. kolo: VOJVODINA - Rad 5:0 (3:0)

Post by Grof Žekula »

Две везане почетне победе, увод су у нову сезону. Вредно (кажу) смо радили, а тек нам стиже Рад.
Први меч на "Карађорђу" играмо ове суботу у 20 часова. Карте подигни на благајни, бесплатно. https://www.fkvojvodina.rs/prvi-tim/prodaja-ulaznica/" onclick="window.open(this.href);return false;
Ко не долази - пренос на Арени 1.
И без "Лалале. мајсторе...", молим. Ћутање и евентуални аплауз (ако таквих има) су (му) довољни.
Играчима који први пут трче јавно на нашем терену свакако. И оним старим. Подршке ради.

https://www.dnevnik.rs/sport/fudbal/fk- ... 30-07-2019" onclick="window.open(this.href);return false;

https://www.dnevnik.rs/sport/fudbal/mar ... 31-07-2019" onclick="window.open(this.href);return false;


ФКВ – Рад 5:0 (3:0)

1:0 – Матић у 22'
2:0 – Ђуричин 23'
3:0 – Винсент 45'
4:0 – Нешковић 74'
5:0 – Нешковић 81'


Извештај са утакмице - https://www.superliga.rs/sezone/2019-20/match/1553" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
newnowapv
Posts: 589
Joined: Sun Dec 06, 2009 4:05 pm
Location: Telep

Re: 3. kolo: VOJVODINA - Rad, subota 20h

Post by newnowapv »

Najveca podrska u subotu ide Emilu, jer ce ovo biti njegov jubilarni 100. nastup za Vojvodinu! :hurray: :hurray:
User avatar
Grof Žekula
Administrator
Posts: 2677
Joined: Fri Jan 28, 2005 10:25 pm
Location: Bulevar

Re: 3. kolo: VOJVODINA - Rad, subota 20h

Post by Grof Žekula »

newnowapv wrote:Najveca podrska u subotu ide Emilu, jer ce ovo biti njegov jubilarni 100. nastup za Vojvodinu! :hurray: :hurray:
Вратити му траку, барем, у суботу!
User avatar
Grof Žekula
Administrator
Posts: 2677
Joined: Fri Jan 28, 2005 10:25 pm
Location: Bulevar

Re: 3. kolo: VOJVODINA - Rad, subota 20h

Post by Grof Žekula »

Званични сајт wrote:Бесплатан улаз на меч против Рада

Фудбалски клуб Војводина обавештава своје навијаче и све љубитеље фудбала да ће улаз на предстојећу утакмицу трећег кола Супер лиге Србије, у којој ће се у суботу, са почетком у 20 часова, на стадиону „Карађорђе“ састати Војводина и Рад, бити бесплатан.

Да би ушли на стадион, гледаоци ће морати да преузму бесплатну улазницу на благајнама стадиона, које ће бити отворене на дан меча, два сата пре почетка утакмице. Улазнице за запад преузимаће се на главној благајни стадиона (између западне и јужне трибине), карте за исток биће доступне на благајни на источној трибини (поред ресторана „Огњиште“), док ће улазнице за север моћи да се преузму у просторијама навијачке групе Фирма на северној трибини стадиона. Уз личну карту на увид, једно лице ће моћи да преузме највише три улазнице.

Фудбалски клуб Војводина позива своје навијаче да испуне трибине стадиона и помогну црвено-белима у намери да остваре нову првенствену победу.
User avatar
Turija
Posts: 10666
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 3. kolo: VOJVODINA - Rad, subota 20h

Post by Turija »

Grof Žekula wrote:
newnowapv wrote:Najveca podrska u subotu ide Emilu, jer ce ovo biti njegov jubilarni 100. nastup za Vojvodinu! :hurray: :hurray:
Вратити му траку, барем, у суботу!
Vise nego zasluzeno u ,,Klubu 100" - Emil, Kapiten :lala:
:cheers:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Marko93
Posts: 549
Joined: Fri Jul 18, 2014 1:32 pm

Re: 3. kolo: VOJVODINA - Rad, subota 20h

Post by Marko93 »

Jel ima link neki?
Karlsson
Posts: 2113
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: 3. kolo: VOJVODINA - Rad, subota 20h

Post by Karlsson »

http://allfootballvideo.com/arena-sport-5" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Turija
Posts: 10666
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 3. kolo: VOJVODINA - Rad 5:0 (3:0)

Post by Turija »

Lepa utakmica. Svidja mi se i kako smo odigrali. Izmene pravovremene.
Svi igraci dali svoj doprinos visokoj pobedi.
Lalatovic uneo motiv, agresivnost i samopouzdanje igracima, da ne igraju ,,uz tarabu" i u nazad.
I sto rece Lalatovic, ovo je isti tim iz prosle sezone, sa samo 3 nova igraca.
Medjutim, njih trojica su zatvorili pukotine u ekipi.
Tesko je izdvojiti nekog pojedinca, ali po meni mec su najvise obelezili Bojic asistencijama, Neskovic golovima, Djuricin i Matic igrom, kao i Sanicanin i Eze i Lalatovic taktikom.
Istina, Rad je bio oslabljen, ali uvek neugodan protivnik za nas.
Ono sto ne smemo je da se previse ponesemo rezultatima.
Cestitke momcima za dosadasnji ucinak.
:cheers:
Last edited by Turija on Sat Aug 03, 2019 10:21 pm, edited 1 time in total.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Salvador
Posts: 1071
Joined: Sun May 09, 2010 6:07 pm

Re: 3. kolo: VOJVODINA - Rad 5:0 (3:0)

Post by Salvador »

Dobro smo igrali, za mene su Đuričin, Đurišić i Nešković sa dva gola bili najbolji, ostali takođe solidni, mada je Matić u par navrata morao bolje da reaguje.
Fina atmosfera na stadionu, lepo obeležen jubilej Rockova.
Rad preslab.
Danilo
Posts: 1012
Joined: Sun Aug 17, 2014 1:07 pm

Re: 3. kolo: VOJVODINA - Rad 5:0 (3:0)

Post by Danilo »

Bravo za pobedu.
Ne bih zeleo da komentarisem nikog posebno, ali najveci utisak pored rezultata ,je jubilej Emila Rockova, svaka cast
Rad , da ne umanjim nasu pobedu, nikad losiji , krs od ekipe
Hvala i Runiju na aplauzu publici
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 3. kolo: VOJVODINA - Rad 5:0 (3:0)

Post by Voja »

Jedva cekam da vidim Rad u sledecih par kola,pa da bih sklopio mozaik sa ove utakmice. Ne pamtim da sam gledao tim sa vise amaterskih poteza na utakmici. Tako da sto se tice kvaliteta nase igre,ne bi se trebalo zaletati,jos uvek je to vise slabo nego dobro.Ali mi je drago sto je sevnula petarda,jer ce imati ogroman odjek u javnosti,a i znacice na samopouzdanju.
Image
User avatar
postman
Posts: 260
Joined: Sun Aug 16, 2009 8:24 pm
Location: Klisa

Re: 3. kolo: VOJVODINA - Rad 5:0 (3:0)

Post by postman »

Hteo bih samo da primetim da su sve tri Bojićeve asistencije bile vrhunske. Tri poteza koji premašuju kvalitet naše lige. Toliko.
User avatar
Salvador
Posts: 1071
Joined: Sun May 09, 2010 6:07 pm

Re: 3. kolo: VOJVODINA - Rad 5:0 (3:0)

Post by Salvador »

Voja wrote:Jedva cekam da vidim Rad u sledecih par kola,pa da bih sklopio mozaik sa ove utakmice. Ne pamtim da sam gledao tim sa vise amaterskih poteza na utakmici. Tako da sto se tice kvaliteta nase igre,ne bi se trebalo zaletati,jos uvek je to vise slabo nego dobro.Ali mi je drago sto je sevnula petarda,jer ce imati ogroman odjek u javnosti,a i znacice na samopouzdanju.
Slažem se sa ovim komentarom, ima tu još puno prostora za bolju igru, pre svega za brže i tačnije kombinacije.
Ali ipak deluje da ima osnova za optimizam, krila dosta pokretljiva, sredina i odbrana stabilni, može to biti vrlo dobra sezona.
User avatar
churguzijanac
Posts: 2034
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: 3. kolo: VOJVODINA - Rad 5:0 (3:0)

Post by churguzijanac »

Dok se zvezda ne otrese, nista ne priznajem :greenbutt:
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 3. kolo: VOJVODINA - Rad 5:0 (3:0)

Post by Voja »

Salvador wrote:ima tu još puno prostora za bolju igru, pre svega za brže i tačnije kombinacije.
Kad se setim kako su Lakicevic i Antic igrali kod Lalata,rekao bih da prvo bekove moramo probuditi.A izvesti 15 kornera i ne stvoriti sansu je sramotno. Tek u desetom igraci ukapirali da Drincic lovi prvu,a to se jos iz Partizana zna,i tek tad smo imali igraca na prvoj. Mozda dati Bojicu da se oproba,a Drinu ostaviti na 16. Inace Drincic me kupio potezom na kraju meca kada je kao malo dete skocio Emilu u narucje da proslave pobedu. Realno,njemu sa toliko godina to ne treba,ali i to je izgleda odraz lepe atmosfere u timu :cheers:
Image
Locked