3. kolo: VOJVODINA - Rad 5:0 (3:0)

pedjans
Posts: 464
Joined: Tue Oct 08, 2013 7:24 pm

Re: 3. kolo: VOJVODINA - Rad 5:0 (3:0)

Post by pedjans »

Bilo je zaista dobro. Ipak, treba sačekati mečeve sa jačim protivnicima. I ne zaboraviti da su tu, sem Zvezde i Partizana, Čukarički koji je zaista dobra ekipa i Radnički Niš koji će očigledno pod istim uslovima kao prošle godine pobeđivati skoro sve. Moramo igrati Evropu u kontinuitetu, bez toga je sve ovo koješta. U svakom slučaju, nema sumnje da sada ličimo na dobru ekipu.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 3. kolo: VOJVODINA - Rad 5:0 (3:0)

Post by Voja »

Eej posle 3 kola 9 bodova... najavio je to Lalat pred Macvu... ali 10:1 gol razlika!? :o :o :o :thankyou:
Image
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 3. kolo: VOJVODINA - Rad 5:0 (3:0)

Post by Turija »

Slazem se sa Vojom za bekove, ali dosta su dobri u defanzivi. Nesto slabiji ofanzivno, ali ne smes se ni otvoriti previse, pa da kontra protivnika bude fatalna po Rockova. Dosta smo dobro zatvarali, kad izgubimo loptu, mada je bilo i povremenih pukotina u zoni suta.
Meni se cini da je Vucic jaci u ofanzivi, ali Devetak dobro odradjuje odbranu gola.
Drugo, mislim da je OK sto mu Lalatovic daje prednost, zbog uigranosti sa stoperima i staza u Vosi.
Takodje i pri izvodjenju kornera, treba da smo opasniji po gol protivnika, s obzirom i na visinu nasih igraca u protvnickih 16m.
PS
Hajde da kazem i da su ovi sa arene bolje odradili prenos, nego iz Krusevca, ali komentatori jos uvek ne mogu da svare Vojvodinu, kao i mnogi Bg mediji. Tako je, kao kljucni faktor prenosa za njih bio, napadno istican, negativni skor Vose sa Radom u nekih xy poslednjih godina, iako mi imamo pozitivan ukupni skor protiv Rada.
Dok je npr trener Rada Korak bio vrlo korektan prema Vosi u svojim izjavama.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
churguzijanac
Posts: 2034
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: 3. kolo: VOJVODINA - Rad 5:0 (3:0)

Post by churguzijanac »

Iako gol nismo dobili, nemam bas mnogo poverenja u nasu zadnju liniju.Igraci iz sredine i napada mnogo su pomogli presingom i agresivnoscu da smradovci ne stvore mnogo prilika.Veselinovic iako deluje mnogo sigurnije, opet je imao kiks kod prijema i stvorio im sansu ni iz cega.Bekovi, sta reci, najslabiji deo tima.Nikad jaci nismo bili na krilnim pozicijama, a bekovi to ne mogu da isprate.Generalno je bilo dobro, al dok cigane ne otresemo, nista ne priznajem :mrgreen:
ssnigd
Posts: 3365
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: 3. kolo: VOJVODINA - Rad 5:0 (3:0)

Post by ssnigd »

Delujemo agresivnije, ponajvise zahvaljujuci Drincicu i za mene iznenadjenje Djurisicu. Islo nas je juce sve, otuda i petarda, uz amatersku igru smrada. Bojicu svaka cast za asistencije, svidja mi se i brzina sa loptom u nogama.
Mec istine cigani 31.08., u svakom smislu, dotle...
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
Karlsson
Posts: 2113
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: 3. kolo: VOJVODINA - Rad 5:0 (3:0)

Post by Karlsson »

Lep rezultat, godi oku nema šta. Ali ne treba previše poletati, jer i ranije je Vojvodina imala ubedljive pobede i vezivala ih 3 i više, pa završavala na uobičajenom 3. i 4. mestu.
Takođe koliko god nam sada bilo drago i lepo toliko ćemo se gotovo 100% nervirati, kidati i psovati 31. avgusta. To je gotovo neizbežno.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 3. kolo: VOJVODINA - Rad 5:0 (3:0)

Post by Voja »

Karlsson wrote:Takođe koliko god nam sada bilo drago i lepo toliko ćemo se gotovo 100% nervirati, kidati i psovati 31. avgusta. To je gotovo neizbežno.
Ne znam cemu toliki akcenat na 31.avgust!? Samo bzvz pravimo pritisak.Ako izgubimo sve utakmice od Zvezde a pobedimo sve ostale bicemo prvaci :wink: Nema potrebe za ti akcentom na Zvezdu,nebitni su
Last edited by Voja on Sun Aug 04, 2019 10:55 am, edited 1 time in total.
Image
User avatar
Душан
Posts: 471
Joined: Sat Apr 22, 2017 11:11 pm

Re: 3. kolo: VOJVODINA - Rad 5:0 (3:0)

Post by Душан »

Било је добро, али и поред свега нам фале задњи везни и још један десни бек.
fare
Posts: 2787
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 3. kolo: VOJVODINA - Rad 5:0 (3:0)

Post by fare »

Rockov : Ono malo posla sto je imao odlicno obavio
Devetak : Trudio se i u napadu imao par suteva po meni mnogo bolji nego prosle sezone
Stojkovic : Ovo kao da nije onaj igrac od prosle sezone ,ima ga mnogo vise u napadu vise trci sigurniji u predaji samo moze on to jos bolje sigurno
Veselinovic : Osim onog kiksa koji nas je mogao kostati sve ostalo odlicno decko sasvim zasluzuje traku kapitenski (zao mi je zbog Rockova )
Sanicanin : Nastavio odlicno od prosle sezone ne boji se da ponese loptu i imao asistenciju za 1 gol ,ne znam zasto su je dodelili Devetku ?


Djurisic : Mene je iznenadio svojom partijom po dobrom odlican zadnji vezni sta mu je bio posao to je i radio ,da cuva ledja Drini i da prekida akcije Rada
Djuricin : Odlican mada u drugom poluvremenu je dosta pao ali za 1 ppoluvreme svaka cast sve je islo preko njegove strane
Bojic : Ne vidljiv toliko ali fenomenalan 3 asistencije sta drugo reci ovakvog pakera Vosa davno nije imala zao mi je sto nije odlicnu svoju partiju krunisao i golom
Drncic: Danas malo povuceniji nego na proslim utakmicama ali vidi se da je za Vosu suvo zlato i nema kodicije za 90 minuta tu oko 65,70 minuta pocinje da pada kod kornera treba malo vise da se uigraju on ima odlican prekid greota je to ne iskoristiti
Matic :Ovo je njegova sezona definitivno ima dobre igrace koji mu mogu lepo asistirati , ima ove sezone ima da se nadaje golova i golova za danasnju partiju kapa dole
Eze : Isto kao i Ognjen prvo poluvreme ih je pocepao drugo poluvreme i on je pao dal je u pitanju kondicija ne znam ali ovo sto je prikazao je skroz ok kod gola je trebao da se useta u gol
Neskovic :Fenomen za tako kratko vreme dati 2 gola njegovo vreme definitivno dolazi
Zukic :Danas mi se nesto slabo pokazao ali bio je premalo vremena na terenu
Topic : Isto kao i Zukic
P.S. Mnogo mi zao sto nisam bio uzivo na Karadjordju ali u zadnji moment mi je nesto iskocilo :(
ssnigd
Posts: 3365
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: 3. kolo: VOJVODINA - Rad 5:0 (3:0)

Post by ssnigd »

Je li Eze bio u ofsajdu kod treceg gola? Sve mi deluje da jeste... Ne mislim na nikakve teorije zavere ovde :mrgreen:
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
lazarr
Posts: 816
Joined: Wed Oct 20, 2010 10:01 am

Re: 3. kolo: VOJVODINA - Rad 5:0 (3:0)

Post by lazarr »

Sa samo 3 nova igrača u postavi, izgledamo totalno drugačije u odnosu na prošlu sezonu. Razigranije, rastrcanije, borbenije, motivisanije.....cela se ekipa zajedno raduje golovima....
Šta je razlog? Rekao bih trener.
Ne može trener u seniorskoj ekipi da nauči igrača da igra fudbal. To rade treneri u mladjim generacijama. Dobar trener moze da natera igrača da igra sa 100% svojih mogućnosti i ako to uradi sa celom ekipom, dobiješ rezultat.
Setite se Đuričina prošle sezone i uporedite sa ovih par utakmica. Ima još takvih primera. Skoro pa svi igraju bolje nego ranije. Nisu oni preko noći naučili fudbal već moraju da igraju pun gas jer im trener visi nad glavom.
Lalat stalno drži tenziju. I u 85 min je skakao pored linije i terao igrace da nastave da gaze.
Znamo svi da je cigan, ali čak mi ni to ne smeta jer to javno priznaje i bar znamo na čemu smo. Za mnoge smo mislili drugačije pa su nam se lepo revanširali....
Uz njega, imamo još jednog trenera na terenu. Drinčića. Bori se kao lav. Uklizava i na 3:0. Bodri saigrače. Ostali od sramote prema njemu moraju da ga slede.
Sve u svemu, može ovo biti vrlo dobra sezona.

Jedina negativna stvar od sinoć je tapkanje besplatnih karata od strane Cuksa i njegove ekipe. To je baš bilo jadno.
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 3. kolo: VOJVODINA - Rad 5:0 (3:0)

Post by Turija »

ssnigd wrote:Je li Eze bio u ofsajdu kod treceg gola? Sve mi deluje da jeste... Ne mislim na nikakve teorije zavere ovde :mrgreen:
I ja sam mislio da jeste, ali na ponovljenom snimku sam video da nije. Ostao je jedan igrac Rada prema zapadnoj tribini.
Inace, ne brini, ovi sa arene bi odmah reagovali.
Triput su spominjali i ponavljali dosudjeni nepostojeci ofsajd igraca Rada, iako ga je u toj akciji vec sustigao, mislim, Sanicanin prema jugozapadnoj tribini i ne bi od akcije bilo nista. Ni blizu gol sanse..
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
MiSmoFKV!
Posts: 1268
Joined: Fri May 24, 2013 11:39 pm

Re: 3. kolo: VOJVODINA - Rad 5:0 (3:0)

Post by MiSmoFKV! »

Da l' je Lalatovic dobar ili je Krivi toliko los? :mrgreen:
Salu na stranu, igraci su nam fizicki spremni, puni samopouzdanja, stoje dobro na terenu, izmene onakve kakve zelimo. Iako sam bio jako skeptican, ovo izgleda dobro.
User avatar
Baltazar
Posts: 376
Joined: Fri May 24, 2013 9:31 pm
Location: Socijalno

Re: 3. kolo: VOJVODINA - Rad 5:0 (3:0)

Post by Baltazar »

Drasticna razlika na utaknici. Sto kaze jedan navijac na izlasku sa zapadne tribine:" uzivao sm na utaknici". I ja sam se tako osecao-konacno sam uzivao na utaknici.
Ne bih se slozio da sm9 samo 3 igraca promenili- promenuli smo kicmu ekipe-ceo vezni red: Drincic, Đurišic i Bojic. Oni bolje povezuju naše linije. Čini se da su dosta bolji od Mitoševića, Zlomislica i Đurica.
Verovatno je tome doprineo Lalatovic svojim uslovom da se igracima ne xuguju plate, inače on odlazi. Time svakako "kupi" igrače, koji ga apsolutno slusaju, bore se i izgaraju i daju maksimum od sebe. Uz dobar rad na kondiciji i igranje presinga eto rezultata.
Lepo je konacno gledati nase igrace tako leprsave. Nisam jos glasao za igraca godine zato sto ne mogu da se odlucim za koga. Sve bolji od boljeg.
Lepo je bilo videti veliki broj navijaca koji su ostali na tribinama posle utaknice da pozdrave igrace. Bojić me je najvise iznenadio, pozitivno naravno.Sada ima ko da ga pozdravi posle utaknice.
Jedino negativno su bili topovski udari. Ako fss nece da ih zabrani, ko nama brani da ih zabranimo. Pola dece na tribinama su bili istraumirani posle pucanja istih. Gospodski klub ne bi trebao da tolerise te udare, kao ni lomljenje stolica na sopstvenom stadionu.
Vojvodina, jedna jedina!
Cane
Posts: 1021
Joined: Fri Jul 07, 2017 9:16 am

Re: 3. kolo: VOJVODINA - Rad 5:0 (3:0)

Post by Cane »

Ja koji sam se ovde najotvorenije zalagao za Lalatovića i zbog toga bio napadan bi posle ovih par utakmica trebao da likujem ali mi to ne pada na pamet. Jeste ovo što smo videli upravo ono zbog čega sam žarko navijao za njega na klupi, jer sam i tada tvrdio da nema boljeg da podigne ekipu iz totalnog mrtvila a što se hvala Bogu i desilo, ali nemojmo sad padati u euforiju i praviti stvari boljima nego što realno jesu. Ipak su ovo bile tri ekipe koje se trenutno nalaze u ozbiljnoj krizi i nismo mi dobili ne znam koga. Sjajno je što se vidi ogroman pomak u motivaciji, borbenosti, želji, povezanosti itd, ali tehnički ovde ima još mnogo posla i daleko je od idealnog. Podrska da se nastavi tako ali da se ne zanesemo svi zajedno.
Locked