Omladinska skola

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Sigmund Freud
Posts: 14
Joined: Mon Jul 01, 2019 5:03 pm

Re: Omladinska skola

Post by Sigmund Freud »

Meni nisi u obavezi da pojasnis,pojasni ocu od Nikolasevic Mirka, najtalentovaniji decak u drzavi 2005 koji je presao u C.Zvezdu bas zbog odnosa,pitaj njega koliko je placao put u inostranstvo ,primer neka bude Ceska kraj 2018 mislim da je bilo 160 EUR a protivnici su bili decaci nekog lokalnog kluba i to 2004 godiste i 2005 godiste,a direktor OMALADINSKE SKOLE je vodio svoju cerku,njenog momka ,svoju zenu i sestrica na to putovanje,jel to simbolicno i u interesu kluba?
Hoces da pricamo o drugim turnirima ?
Lako je proveriti kod roditelja,nemoj sada o poslednja dva ili Tri turnira Kada je Krupanj165 EUR krenuo da zamaskira.
Sigmund Freud
Posts: 14
Joined: Mon Jul 01, 2019 5:03 pm

Re: Omladinska skola

Post by Sigmund Freud »

Lazare ,vidim da si upucen,pa te molim da meni nekom ko nije upucen das par odgovora.
Da li je FK Vojvodina donela odluku o toj skoli Kako je to zoves Akademija i da li ima racun ta Akademija,ukoliko nema smatracu da je to privatna skola direktora Omladinske skole??
Ko kontrolise priliv i odliv novca koji iste ?
Da li je to poslovna jedinice koja je registrovan ili je to nesto sto se ne zna sta je?

Kako se takmici ta Akademija ,pod kojim imenom?
Sigmund Freud
Posts: 14
Joined: Mon Jul 01, 2019 5:03 pm

Re: Omladinska skola

Post by Sigmund Freud »

Sigmund Freud wrote:Lazare ,vidim da si upucen,pa te molim da meni nekom ko nije upucen das par odgovora.
Da li je FK Vojvodina donela odluku o toj skoli, Kako je ti zoves Akademija i da li ima racun ta Akademija,ukoliko nema smatracu da je to privatna skola direktora Omladinske skole??
Ko kontrolise priliv i odliv novca iste ?
Da li je to poslovna jedinice koja je registrovan ili je to nesto sto se ne zna sta je?

Kako se takmici ta Akademija ,pod kojim imenom?
lazarr
Posts: 815
Joined: Wed Oct 20, 2010 10:01 am

Re: Omladinska skola

Post by lazarr »

Ne znam odgovor ni na jedno tvoje pitanje jer naravno nisam član uprave već dugogodišnji verni navijač sa zapadne tribine. Samo sam pokušao da objasnim razliku između škole i Akademije i ko plaća a ko ne....
Potpuno isti princip u svom klubu ima Dinamo Zg a dobro znamo kakav je to danas klub u organizacionom smislu.
Imaju Omladinsku školu u kojoj se ne plaća i Otvorenu školu nogometa u kojoj se plaćaju treninzi.
Sigmund Freud
Posts: 14
Joined: Mon Jul 01, 2019 5:03 pm

Re: Omladinska skola

Post by Sigmund Freud »

Nisi ti navijac,daleko od vernog,pricas pricu od Krupnja165 EUR,ko je bio u klubu zna o cemu se radi.
Pitaj direktora zasto je Krupanj 165 EUR a ne 105 EUR koliko on placa Grandu?
Znam dobro pricu direktora vezano za Akademiju, tako da tvoja prica je njegova ,a sve ce se ubrzo dokazati.
Zasto su kadeti danas izgubili 8:0 od Crvene Zvezde,takodje pitanje za Krupanj165EUR?
PONOVICU JOS JEDNOM,AKO PODRZAVAS NJEGOVU PRICU VERNI NAVIJAC NISI.
Sigmund Freud
Posts: 14
Joined: Mon Jul 01, 2019 5:03 pm

Re: Omladinska skola

Post by Sigmund Freud »

Sigmund Freud wrote:Nisi ti navijac,daleko od vernog,pricas pricu od Krupnja165 EUR,ko je bio u klubu zna o cemu se radi.
Pitaj direktora zasto je Krupanj (pripreme gde deca clanovi Omladinske skole idu na pripreme)165 EUR a ne 105 EUR koliko on placa Grandu?
Znam dobro pricu direktora vezano za Akademiju, tako da tvoja prica je njegova ,a sve ce se ubrzo dokazati.
Zasto su kadeti danas izgubili 8:0 od Crvene Zvezde,takodje pitanje za Krupanj165EUR?
PONOVICU JOS JEDNOM,AKO PODRZAVAS NJEGOVU PRICU VERNI NAVIJAC NISI.
User avatar
Djisa
Posts: 1202
Joined: Sun Mar 07, 2010 10:14 am

Re: Omladinska skola

Post by Djisa »

https://www.mozzartsport.com/fudbal/ves ... ebe/418445" onclick="window.open(this.href);return false;
Pa da se ne ljubimo!
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Omladinska skola

Post by Turija »

https://www.dnevnik.rs/sport/fudbal/ziv ... 15-06-2023

Postavio sam ovaj link samo zbog ovog pasusa:

Било је то време, тада и касније у поратном периоду, када су сва деца играла фудбал. У тој маси, клупски скаути, како се то данас каже, препознавали су таленте и доводили их у клубове. Данас, на моју велику жалост, фудбалске школе похађају само деца чији родитељи могу да плате чланство, опрему, путовања... То није добро, губимо ко зна колико талената, могућих наследника играча који су прославили клуб, средину, па и државу, на крају крајева. Моје је мишљење и то да би тренери требало више да пусте на вољу дечијој машти и импровизацији, него да их спутавају тактиком и шемама. Има времена за то. У том узрасту никако не бисмо смели да инсистиорамо на резултату по сваку цену, него на развоју комплетне личности, уз најлепшу игру коју је човек могао да смисли – поручио је Живко Крстоношић у разговору за „Дневник“, предајући се лепоти такмичења младих играча и богатству традиције у чијем је настанку учествовао и њеном трајању помагао.

Л.Бакмаз

A, pre toga ovo:

Некада смо, до сениорског узраста, имали три категорије играча: пионири, кадети и омладинци – пореди чика Живко. – Данас свако годиште, а има их 10, има свог тренера и такмичење коме припада. Војводинина школа, са директором Душком Грујићем на челу, прави је пример организације и рада са младима. Опредељење руководства клуба да школу негује и у њој школује будуће носиоце игре сениорског састава, али и кадрове за европско фудбалско тржиште, прави је начин праћења и примене савремених европских и светских трендова модерног фудбала.

Koja kontradiktornost u jednom istom razgovoru o pohvali omladinske skole? Ne cudi sto tako i ide, kad se i neki veterani slazu da je sad jos bolje vreme za Vosu, nego nekad. A nekad smo imali Boskova, Tozu, Takaca, Rajkova ...
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
NS Fudbal 4
Posts: 5
Joined: Thu Sep 22, 2022 2:11 pm

Re: Omladinska skola

Post by NS Fudbal 4 »

Nadam se da ce Tajga napraviti reda i traziti kvalitet a ne kombinaciju
Post Reply