2. kolo: Napredak - VOJVODINA 0:2 (0:0)

User avatar
Grof Žekula
Administrator
Posts: 2677
Joined: Fri Jan 28, 2005 10:25 pm
Location: Bulevar

2. kolo: Napredak - VOJVODINA 0:2 (0:0)

Post by Grof Žekula »

Победа на старту против Мачве, као и пораз резервиста и новопридошлица против Бечеја у пријатељском огледу, обележили су период пред прво гостовање у сезони. У Крушевцу, где нас је, не тако давног 20. априла, домаћин петардирао, у недељу од 20 часова, уз пренос на АРЕНИ СПОРТ 1, играмо да поправимо утисак из тог последњег заједничког окршаја, као и четири претходна (тачно 5 везаних дуела непобедисмо Напредак, а у Крушецу смо последњи пут тријумфовали септембра 2014. године !!!), јер сви у Клубу тврде да је Европа догодине циљ. Без бод(ова) са стране, то не може бити остварено!

Напредак - ФКВ 0:2 (0:0)

0:1 - Ђуричин 49'
0:2 - Зукић 90'+2


Извештај са утакмице: https://www.superliga.rs/sezone/2019-20/match/1539" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 2. kolo: Napredak - VOJVODINA, nedelja u 20h

Post by Voja »

samo da kazem da je Napredak u prvom kolu momacki nadigrao 'onakav' evropski Cukaricki i da je samo pukom srecom Cuka pobedila. Mislim da nece biti ni malo lako,ali... Ako napadnemo od starta,bicemo mnogo blizi bodovima
Image
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4787
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 2. kolo: Napredak - VOJVODINA, nedelja u 20h

Post by gospodinFKV »

Napredak je opet sastavio Bora Drljaca ekipu sa nekoliko novopridoslih starih vukova :mrgreen:
Pajovic (33), Markoski (39), Pavicevic (32), Milovanovic (31)

Od nama poznatih lica, za Napredak ce od ove sezone igrati i Mesarovic, Desancic i Spremo.

Takve ekipe uvek budu neugodne, ali ako ih stisnemo odmah na pocetku, mozemo se provuci kao i Cuka. Bice teze jer je Krusevac, a oni su poznati kao neugodan rival u prestonici obojenih pica. :deal:
User avatar
Душан
Posts: 471
Joined: Sat Apr 22, 2017 11:11 pm

Re: 2. kolo: Napredak - VOJVODINA, nedelja u 20h

Post by Душан »

Очекујем ову утакмицу с великим нестрпљењем, да видимо шта ова екипа може. Уколико их савладамо, можемо очекивати добар резултат ове сезоне, ако нас пак глатко добију као пре пар месеци, значи да ћемо се опет грчевито борити за плеј оф. Ниједна ме екипа није импресионирала на почетку сезоне, (па зато и гајим велике наде у нас) осим ТСЦ-а, мада два пенала и црвени у седмом минуту су им знатно олакшали посао.
User avatar
Pera Centar
Posts: 820
Joined: Sat Jan 18, 2014 12:01 pm
Location: Novi Sad

Re: 2. kolo: Napredak - VOJVODINA, nedelja u 20h

Post by Pera Centar »

https://www.dnevnik.rs/sport/fudbal/fud ... malo-28-07" onclick="window.open(this.href);return false;

Sto je utakmica blize, lestvica je sve nize i nize.

Nadam se da me utisak vara.
Cane
Posts: 1021
Joined: Fri Jul 07, 2017 9:16 am

Re: 2. kolo: Napredak - VOJVODINA, nedelja u 20h

Post by Cane »

Biće interesantno videti kako ćemo izgledati večeras jer je ipak Napredak druga priča u odnosu na Mačvu, posebno na njihovom terenu. Nismo lako s njima tamo igrali, ni kad smo bili jači i uigraniji nego sada. Kakav god da bude rezultat, povoljan ili ne, biće rano za ozbiljnije zaključke jer još nije prošlo dovoljno vremena da se ekipa našpanuje onako da se zaista mogu sagledati njeni realni dometi. Iskreno, ja bih bio zadovoljan i bodom, ali više od rezultata me interesuje odnos prema igri, borbenost, zalaganje, želja da se da sve od sebe. Dobar deo toga sam video u Palanci i ako se nastavi tako i uz to smanje neke nepotrebne greške, posebno u odbrani, biću zadovoljan a onda ni rezultat ne bi trebao biti loš.
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4787
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 2. kolo: Napredak - VOJVODINA, nedelja u 20h

Post by gospodinFKV »

Ekipe s mentalitetom Napretka su uvek za*ebane za pobediti. Svesni su svoje snage i svojih ambicija. Ekipu koja iz godine u godinu formira tim za neko 5/6/7 mesto je jako tesko pobediti. Ti ljudi igraju bez pritiska. Znaju koliko mogu i to odrade. Ni manje, ni vise...

To ih na psiholoskom planu cini gotovo nesalomivim. Treba ih nadigrati.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 2. kolo: Napredak - VOJVODINA, nedelja u 20h

Post by Voja »

Ne treba mnogo filozofirati,vec otici u Krusevac i napasti.Napredak kao domacin igra takav (otvoren,spustenog garda) fudbal da svaka ekipa koja dodje da se nadigrava ima veliku sansu za sva 3 boda.Moje poimanje fudbala ne priznaje BOD iz Krusevca. Danas cu igrati dvojku,i samo jedne stvari se plasim.... Primetio sam da nikada nije dobro po tim kada Lalat ne dodje na konferencju ili se ne pojavi kraj aut linije na mecu. Jedino me to brine,sve ostalo je na nasoj strani
Image
User avatar
Jan
Posts: 374
Joined: Mon Jan 24, 2005 12:18 pm
Location: Novi Sad

Re: 2. kolo: Napredak - VOJVODINA, nedelja u 20h

Post by Jan »

Prenos na Areni 1
link: http://www.sipragezabava.com/arena-sport-1-uzivo.html" onclick="window.open(this.href);return false;
VOŠA ZAUVEK !!!
User avatar
Turija
Posts: 10665
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 2. kolo: Napredak - VOJVODINA, nedelja u 20h

Post by Turija »

Jan wrote:Prenos na Areni 1
link: http://www.sipragezabava.com/arena-sport-1-uzivo.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Kakav bezobrazluk - prenos sa jednom kamerom na centru.
To je taj ,,profesinalizam,,, arene, koja je otkupila pravo prenosa domace lige.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
lazarr
Posts: 813
Joined: Wed Oct 20, 2010 10:01 am

Re: 2. kolo: Napredak - VOJVODINA, nedelja u 20h

Post by lazarr »

Oba beka su nam beskorisna u napadu......
Vezni red zavisi isključivo od Drinčića. Slabu pomoć ima od Bojića i Đurišića...
Bod realan, 3 puna kapa....
User avatar
Jan
Posts: 374
Joined: Mon Jan 24, 2005 12:18 pm
Location: Novi Sad

Re: 2. kolo: Napredak - VOJVODINA 0:1 (52')

Post by Jan »

BOMBAAA !!!
0:1 !
ĐURIČIN
VOŠA ZAUVEK !!!
User avatar
Jan
Posts: 374
Joined: Mon Jan 24, 2005 12:18 pm
Location: Novi Sad

Re: 2. kolo: Napredak - VOJVODINA 0:2 (0:0)

Post by Jan »

0:2 !
Zukić !
VOŠA ZAUVEK !!!
User avatar
slanobarac
Posts: 3497
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 2. kolo: Napredak - VOJVODINA, nedelja u 20h

Post by slanobarac »

Turija wrote: Kakav bezobrazluk - prenos sa jednom kamerom na centru.
To je taj ,,profesinalizam,,, arene, koja je otkupila pravo prenosa domace lige.

Arena i njihovi komentatori su nešto najodvratnije ali Turija prenos se radi sa mislim 4 kamere.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
lazarr
Posts: 813
Joined: Wed Oct 20, 2010 10:01 am

Re: 2. kolo: Napredak - VOJVODINA 0:2 (0:0)

Post by lazarr »

Prijatno iznenađen pobedom.
Mada su mnogi bili skeptični, Drinčić je za našu ligu i dalje doktor fudbala. Tek sada mi je žao što se povredio Čović jer bi sa njim igra bila još mnogo bolja. Pogotovo bi se to osetilo u trenucima kada povedemo i onda se seljački povučemo i igramo sa 5 bekova. Tu bi Čović sa Drinčićem bio car.
Jako važan gol za Zukića jer će mu doneti veliko samopouzdanje. Na bočnim pozicijama, imamo sasvim korektne alternative sa Denkovićem i Zukićem a kažu da i Kokir nije loš.
Ostaje problem sa bekovima....
Devetak se čak i ubacuje napred ali mu je centaršut baš slab. Aranđel, baš ništa, mada u defanzivi ne kiksa.
Ima tu još dosta prostora za napredak, pa ima i mesta optimizmu.
Neka se spremi Rad....
Locked