1. kolo: VOJVODINA - Mačva 3:1 (0:0)

fare
Posts: 2787
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 1. kolo: VOJVODINA - Mačva, subota 20h

Post by fare »

Ako se ne varam sva 3 gola su dali bivsi igraci Macve :D .
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 1. kolo: VOJVODINA - Mačva, subota 20h

Post by Voja »

Iskreno ocekivao sam 3:0,tako da mi je primljen gol doneo malo nezadovoljstva,ali ipak smo prvi na tabeli i nas igrac je najbolji strelac lige :mrgreen: :cheers:
Ono sto me je posebno obradovalo je da dosta ljudi koji su bili na utakmici i sa kojima sam pricao nosi prelepe utiske,kazu da je mec bio otvoren,a najjaci utisak su ostavili Eze i Drincic.I dresovi su pobrali simpatije.... ja sam svog malog vojvodinasa pustio da ide sa drugarima da gleda svoju Vosu i vratio se preponosan sto mi je i najvazniji utisak iz ovog prvog kola!!!! :cheers:
Image
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1460
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: 1. kolo: VOJVODINA - Mačva, subota 20h

Post by Neizlecivi »

Prvo poluvremene smo nekako lose krenuli, mnogo ispucanih lopti na Matica. Na sredini su bili Drincic i Djurisic. Mnogo toga nam je zavisilo od Drincica koji je u organizaciji igre Inijesta licno za Djurica i Zlomislica. Spor je, ali se dosta kretao, dao par lopti na stranu iza odbrane, prekid takodje opasan... meni se svideo i cini mi se da ce nam dobro doci.
Djurisic je bio nekako defanzivno orijentisan, igrao je skoro celu tekmu flastera na njihovom organizatoru. I prgav je dosta, bezobrazan... Meni to malo smeta, ali je mozda i dobro za tim.
Stoperi solidni, ali su nam bekovi tanki nekako bili. Mislim da su ofanzivno morali mnogo vise da pokazu. Defanziva je bila dobra.
Bojic je igrao ofanzivno i imao par dobrih poteza, ali mi nije odskakao nesto. Eze i Djuricin po krilima, gde je Eze par puta obrtao njihove igrace lepo i probijao, ali mu je u nekoliko situacija falilo brzeg oslobadjanja, zavrsnice i slicno.
Matic u spicu dobar, sto govore i golovi koji su pali :
1. Posle kornera Drincica iz peterca glavom Matic
2. Nakon njihove kontre loptu uzimamo i salje je neko ka Ezeu koji je izbegao ofsajd na njihovoj polovini i krece kontra 1 na 2 ili 3 na 2, Matic na drugoj uklizava za gol
3. Nakon guzve i duela i nesmotrenosti male njihovih stopera i beka loptu uspeva da progura Gemovic i izadje sam na golmana, pa pogadja drugi ugao.

Mnogo smo tukli... Bas smo u nekim trenucima delovali mesarski. Smetalo mi je ponekad gruvanje centarsuteva sa 40 metara od gola i bez neke potrebe, ali generalno borbeno i sa tendencijom da uz uigranost delujemo fino kao tim.
Danilo
Posts: 1012
Joined: Sun Aug 17, 2014 1:07 pm

Re: 1. kolo: VOJVODINA - Mačva, subota 20h

Post by Danilo »

Visok presing , borba za svaku loptu, ali i cinjenica da nemamo dovoljno snage da tako odigramo u kontinuitetu.Prerana izmena Lalatovica cime je izgubio linije u timu i prepustio loptu i pritisak Macve.
Slazem se za Drincica sve se vrti oko njega i zaista je inijesta za djurica i zlimislica.Matic uz njega dokazao klasu kao i Eze.Rockov i dalje u padu i krivac za gol.Ostali moraju bolje.Od Bojica sam takodje ocekivao vise s obzirom na iskustvo i kvalitet koji nosi bar za nasu ligu.
Ono sto raduje je nebo i zemla u pristupu i samoj utakmici u odnoau na katastrofalnu proslu
User avatar
naseljekolumbija
Posts: 1106
Joined: Thu Aug 02, 2012 12:03 pm
Location: NS,NN

Re: 1. kolo: VOJVODINA - Mačva 3:1 (0:0)

Post by naseljekolumbija »

https://www.youtube.com/watch?v=jZy28ufNplg" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
novosadjanin
Posts: 1352
Joined: Mon Nov 13, 2006 12:30 pm
Location: CURVA OCCIDENTALE

Re: 1. kolo: VOJVODINA - Mačva 3:1 (0:0)

Post by novosadjanin »

Sta je ovo, bolja podrska u Palanci nego u Novom Sadu :lala: :)
Bilo bi super kad bi bilo pravilnikom dozvoljeno da nekoliko utakmica u sezoni igramo van NS. Npr protiv Lucana u Vrbasu, protiv Surdulice u Kikindi, pa onda u Somboru, Sremskoj Mitrovici... Protiv tako nekih manje arraktivnih protivnika.
Sergej Milinković-Savić: "Navijač sam Vojvodine, Mislim da mi koji smo ponikli u Vojvodini ne treba da igramo za crvenu zvezdu i partizan".
lazarr
Posts: 813
Joined: Wed Oct 20, 2010 10:01 am

Re: 1. kolo: VOJVODINA - Mačva 3:1 (0:0)

Post by lazarr »

Lepo je kad se startuje pobedom, ali dok ne vidim svojim očima, ne komentarišem previše...
Bitno mi je za pocetak da Milojevića ne vidim ni na klupi. Nadam se da nije povreden pa da ne vaskrsne ponovo. Decaka treba postaviti na bezbedno, što dalje od terena.
Šteta što se Čović povredio. Bio bi dobro pojačanje...
User avatar
Протомајстор
Posts: 418
Joined: Sun Feb 10, 2013 8:29 pm
Location: Исток, Лиман

Re: 1. kolo: VOJVODINA - Mačva 3:1 (0:0)

Post by Протомајстор »

Ко је био капитен? Не могу да ухватим на снимку...
User avatar
slanobarac
Posts: 3496
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 1. kolo: VOJVODINA - Mačva 3:1 (0:0)

Post by slanobarac »

Veselinović
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Turija
Posts: 10665
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 1. kolo: VOJVODINA - Mačva 3:1 (0:0)

Post by Turija »

slanobarac wrote:Veselinović
Zasto je uzeta traka Rockovu?
Zato sto nas je vadio na mnogim utakmicama, zato sto je produzio ugovor, zato sto je jedini igrac sa kojim se poistovecuje FK Vojvodina i njeni navijaci sa njime ???
Po meni je to velik bezobrazluk i nepravda prema nasem Kapitenu.
Jeste Veselinovic iz nase skole, ali dok je Rockov u FKV traka mora njemu.
Rockov Kapiten :!:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4785
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 1. kolo: VOJVODINA - Mačva 3:1 (0:0)

Post by gospodinFKV »

Turija moj, kao da ne znas da se u srpskom fudbalu traka daje onome ko je sledeci na prodaju.
Danilo wrote:Rockov i dalje u padu i krivac za gol.
Mogu da nadjem samo dva razloga za ovakvu izjavu, pogotovo prvi deo iste:
1. Elementarno nepoznavanje odredjenih elemenata fudbalske igre.
2. Zla namera, odnosno pik na igraca.

Dovoljno je baciti oko i na skraceni snimak da vidimo koliko Rockov unosi sigurnosti nazad. Prvi put posle Brkica da imamo takvog golmana. Ne moram ni da se osvrcem na sve sto je Turija napisao iznad. S obzirom da sam trenutno pri klubu koji igra u 11. engleskoj ligi, mogu reci da su ti momci (potpuni amateri, nije poluprofi klub) samo u par pripremnih meceva u zadnjoj liniji pokazali vise znanja nego nasi igraci prosle sezone na istim pozicijama. Osuti se na Rockova zbog pada forme u takvoj sezoni ravno je tome da krivis radnika za produktivnost dok je firma u stecaju. :lala:

Sto se gola tice, Rockov je morao reagovati bolje, ali u trenutku gde ceo tim STAJE da bi protestovao i trazio igranje rukom dok protivnik ima loptu na ivici kaznenog, oznaciti Rockova kao krivca za gol nas opet vraca na dva gorepomenuta razloga.
Teleptabis
Posts: 47
Joined: Mon Jan 22, 2018 10:52 am

Re: 1. kolo: VOJVODINA - Mačva 3:1 (0:0)

Post by Teleptabis »

Turija wrote:
slanobarac wrote:Veselinović
Zasto je uzeta traka Rockovu?
Zato sto nas je vadio na mnogim utakmicama, zato sto je produzio ugovor, zato sto je jedini igrac sa kojim se poistovecuje FK Vojvodina i njeni navijaci sa njime ???
Po meni je to velik bezobrazluk i nepravda prema nasem Kapitenu.
Jeste Veselinovic iz nase skole, ali dok je Rockov u FKV traka mora njemu.
Rockov Kapiten :!:
+1
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3828
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: 1. kolo: VOJVODINA - Mačva 3:1 (0:0)

Post by Red Marquis »

Kao i uvek, traka kanda znači da je klub rešio sledećeg da proda Veselinovića...
Io odio Belgrado
User avatar
Протомајстор
Posts: 418
Joined: Sun Feb 10, 2013 8:29 pm
Location: Исток, Лиман

Re: 1. kolo: VOJVODINA - Mačva 3:1 (0:0)

Post by Протомајстор »

Како га није срамота да узме траку поред живог Емила? За тренера знам да га није ничега срамота... :roll:
User avatar
churguzijanac
Posts: 2034
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: 1. kolo: VOJVODINA - Mačva 3:1 (0:0)

Post by churguzijanac »

Nemojte tako...To je jedino cega se klub drzi godinama. To i lopovluk.
Locked