34. kolo: VOJVODINA - c. zvezda 0:5 (0:2)

User avatar
Milan
Posts: 4153
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: 34. kolo: VOJVODINA - c. zvezda, sreda u 16h

Post by Milan »

Trener Vojvodine i nakon meca dva puta pominje kako je zvezda veliki tim...
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
newnowapv
Posts: 589
Joined: Sun Dec 06, 2009 4:05 pm
Location: Telep

Re: 34. kolo: VOJVODINA - c. zvezda, sreda u 16h

Post by newnowapv »

Jel petarda dobar rezultat ili je previsok poraz?
fare
Posts: 2787
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 34. kolo: VOJVODINA - c. zvezda, sreda u 16h

Post by fare »

Evo Krivokapiću džukelo nadam se da si zadovoljan nismo ni mnogo izgubili samo 0:5 nije ni 6 ništa strašno samo mi je krivo što niko nije onako muški uklizao onom govnetu (dr) da mu pokida koji ligament odlazi go**o jedno više u plej offu imaš 1 dat gol a 14 primljenih a sada sledi petarda na Čairu
P. S. zgadili ste mi fudbal do kraja života licemeri jedni :shit: :shit:.
User avatar
Pera Centar
Posts: 820
Joined: Sat Jan 18, 2014 12:01 pm
Location: Novi Sad

Re: 34. kolo: VOJVODINA - c. zvezda, sreda u 16h

Post by Pera Centar »

Milan wrote:Trener Vojvodine i nakon meca dva puta pominje kako je zvezda veliki tim...

Protiv crnog g. treba ga pozdraviti i poslati odakle je dosao, iz mamine...
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1460
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: 34. kolo: VOJVODINA - c. zvezda, sreda u 16h

Post by Neizlecivi »

Ja se nadam da je gnjida zadovoljna rezultatom.
Namestio je ekipu tako da je ovo bilo najvece nezalaganje koje sam ikada video od igraca Vojvodine ikada! Sve vam redom poredjam od uprave, preko trenera, pa i do poslednjeg igraca.
Koral
Posts: 418
Joined: Tue Jun 09, 2009 2:54 pm

Re: 34. kolo: VOJVODINA - c. zvezda 0:5 (0:2)

Post by Koral »

Sve da nekako tesko progutas, ali ovaj njegov gadljvi osmeh nakon svakog debakla! Pa i tim i neke opstinske lige da vodis, ne smejes se kao magarac na petarde.. Mars iz kluba! :shit: :shit: :shit:
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 34. kolo: VOJVODINA - c. zvezda, sreda u 16h

Post by Turija »

Suplja je kurtoazna prica Milojevica seniora o velikom potencijalu ove ekipe.
Kakav je to potencijal, kad malo malo pa petarda iza Rockova.?
Da je bilo borbe, poteza, pa izgubis ok. Ali mi ni zicere ne znamo da realizujemo, medjutim, zato znamo da primimo najjeftinije golove u ligi.Tako reci smesne za nekog ko se profesionalno bavi fudbalom.
Potpuni amaterizam i neznanje od vrha do dna FKV i grada koji to trpi.
Najbolje da ugasimo FK Vojvodinu, pa neka osnivaju jos jedan bezlicni Proleter u Novom Sadu.
A mi cemo na Kabel, kad bas budemo krizirali.
Gasenjem bi spasli cast Stare Dame i ponos njenih navijaca.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
churguzijanac
Posts: 2034
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: 34. kolo: VOJVODINA - c. zvezda 0:5 (0:2)

Post by churguzijanac »

Da se ne lazemo,nema tu ko da dovede valjanog trenera i igrace.Apatija na svim nivoima.
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8837
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: 34. kolo: VOJVODINA - c. zvezda 0:5 (0:2)

Post by Radoye »

churguzijanac wrote:Apatija na svim nivoima.
Vala bas. Evo ja prvi sam potpuno ravnodusan, uopste me nije taklo ovih 5 lakih komada u nasoj mrezi. A samo pre koju sezonu kad je ono bilo 2:0 za nas na poluvremenu pa cigani okrenuli na 2:3 (uz nase ocigledno povlacenje rucne plus pomoc sudija) meni pozlilo i zavrsio sam u hitnoj. U par kraka od predinfarktnog stanja do totalne kurcobolje su me doveli sve uprave i skupstine koje su vedrile i oblacile po klubu i vukli novce iz njega. Dabogda im svima to bili zadnji novci. Toliko o tome.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 34. kolo: VOJVODINA - c. zvezda, sreda u 16h

Post by Voja »

Turija wrote:I meni, samo nisam hteo da napisem, jer ce me docekati Voja na volej.
:mrgreen: :cheers: :mrgreen: Pa ako nesto jos valja vezano za Vojvodinu to su onda "napucavanja" Turije i Voje :mrgreen:
Pre nekoliko godina sam na vreme video sta nas ceka,pa sam digao ruke od dolaska na stadion,a mislim da sam do tada imao preko 200 dolazaka (s obzirom da nisam iz NSa i da sam od 90ih navijac Vose,rekao bih lepa cifra).Iz ovih podataka je apsolutno jasno koliko sam se razocarao,a posto je klub (ne rezlutatski vec ljudski) iz dana u dan tonuo sve nize nije bilo tesko ostati dosledan. Medjutim,nikada ni pomislio nisam da cu biti nezainteresovan za gledanje prenosa Vose. A to se upravo desilo danas... iako je bilo vremena na pretek,dosla je ta faza da me apsolutno nije zanimalo sta ce se desavati na terenu,pa sam preskocio prenos,i ne mogu te ovaj put docekati na volej :mrgreen: :cheers:
Image
User avatar
Andreyos
Posts: 335
Joined: Thu Aug 05, 2010 10:45 am
Location: Magdeburg

Re: 34. kolo: VOJVODINA - c. zvezda 0:5 (0:2)

Post by Andreyos »

Trenutno imamo 2 boda više od Bačke i Rada i 3 boda više od Zemuna koji je u zoni ispadanja.
Ne znam za vas, ali mene polako prolazi euforija zbog ulaska u plej of...
Jer nas su osnovala gospoda, a njih drugovi!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 34. kolo: VOJVODINA - c. zvezda 0:5 (0:2)

Post by Voja »

Andreyos wrote:Trenutno imamo 2 boda više od Bačke i Rada i 3 boda više od Zemuna koji je u zoni ispadanja.
Ne znam za vas, ali mene polako prolazi euforija zbog ulaska u plej of...
Ako se ne varam jos uvek imamo vise postignutih golova (25) nego sto je zvezdi sudjeno penala (sad vec 18)... nikada nas nece stici,nikadaaa.... :mrgreen: :mrgreen: :greenbutt:
Image
User avatar
slanina
Posts: 809
Joined: Wed Jul 13, 2005 12:04 am

Re: 34. kolo: VOJVODINA - c. zvezda 0:5 (0:2)

Post by slanina »

Кривокапић: Дали смо све од себе

После пораза његовог тима од Црвене звезде, шеф стручног штаба Војводине Радован Кривокапић изјавио је да су црвено-бели дали све од себе, али да у овом тренутку нису могли више од убедљивог пораза.

Војводина је данас поражена од Црвене звезде резултатом 0:5 (0:2), у дербију четвртог кола плеј-офа Супер лиге Србије.

– Треба да честитам Црвеној звезди на свему што је урадила до сада, али не бих да претерам, јер је неко пре утакмице преокренуо моје речи, што није било баш пријатно. Људи, бавите се собом и слуштајте добро шта се каже, а не да се изврћу речи. Током претходна два-три дана, добијао сам разне поруке, па и питање да ли сам војводинаш или нисам. О томе не бих причао превише, већ ћу само кратко рећи свака част Црвеној звезди. Данас сте видели једну младу екипу, која је опет дала све од себе у овом тренутку, што смо и најављивали после остваривања нашег примарног циља и пласмана у плеј-оф, који је за Војводину тренутно као борба за Лигу шампиона. Црвена звезда је приказала квалитет којем нисмо могли да парирамо, иако је било момената у којима смо могли да казнимо опуштеност у њеној игри. Међутим, одлика великих екипа јесте да искористе своју прву шансу, као што су то данас они урадили, а ми нажалост нисмо. Ово је још једна утакмица у низу из које треба да извучемо поуке, изађемо јачи из свега и наравно, спремамо се за наредну сезону – изјавио је Кривокапић.

У наредном колу, фудбалери Војводине гостоваће екипи Радничког у Нишу, а тај меч ће се играти у недељу, са почетком у 18 часова.
Forumaši,što izvrćete reči.Mi njega nismo dobro razumeli!I nije odgovorio da li je vojvodinaš :oops:
100 gb storage

https://degoo.com/g/dyz98u0" onclick="window.open(this.href);return false;
Danilo
Posts: 1012
Joined: Sun Aug 17, 2014 1:07 pm

Re: 34. kolo: VOJVODINA - c. zvezda 0:5 (0:2)

Post by Danilo »

Ovaj da sve od sebe i svaki put dobije 5 komada, jel bas toliko ne valjamo ili nam je trener teski dibidus.Izgleda da je ovo drugo.Da mu nisu dali Surdulica i Partizan , skor bi bio za anale ako i sad nije.
Interesuje me ko je od uprave bio u nasoj lozi, izgleda da su i oni digli ruke
Skupstina je u petak bice zanimljivo
User avatar
Andreyos
Posts: 335
Joined: Thu Aug 05, 2010 10:45 am
Location: Magdeburg

Re: 34. kolo: VOJVODINA - c. zvezda 0:5 (0:2)

Post by Andreyos »

Inače nisam ljubitelj statistike, ali me živo zanima kada smo poslednji put bili u ovakvom kanalu sa gol razlikom.
Pretpostavljam da je to bilo još onomad, kada nam se Rudar iz Pljevalja sklonio da ne bismo ispali iz lige
Jer nas su osnovala gospoda, a njih drugovi!
Locked