34. kolo: VOJVODINA - c. zvezda 0:5 (0:2)

Danilo
Posts: 1012
Joined: Sun Aug 17, 2014 1:07 pm

Re: 34. kolo: VOJVODINA - c. zvezda, sreda u 16h

Post by Danilo »

Nada se da ce naslediti Miloja u zvezdi. :)
User avatar
Turija
Posts: 10666
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 34. kolo: VOJVODINA - c. zvezda, sreda u 16h

Post by Turija »

Danilo wrote:Nada se da ce naslediti Miloja u zvezdi. :)
Uhh, to bi bilo super, da ih, euforicno, uvede u plej of sa pozicije broj 8. Da ceo Beograd slavi citavu nedelju.
A mi da dovedemo Limenog. Ima energiju i zna sta hoce. Ovaj ne moze da se dogovori ni sam sa sobom.
Ja sam odavno predlagao Limenog, a sad je najbolji trenutak da vrati publiku na stadion. Po svemu smo tu u rangu Ratkova, ali bar bi se gledaoci vracali kuci raspolozeni i nasmejani.
Kad vec nema fudbala, dajte zabavu.
Vratite osmeh na lica navijaca Vojvodine. Valjda, bar, Limenog mozete dovesti na leto.
Prodacete najvise ulaznica od kraja devedesetih - na svakoj utakmici.
I ovako je sve crni homor, pa barem da on postane zdrav.
Ulazimo, sigurno, u plej of. :dance2:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4788
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 34. kolo: VOJVODINA - c. zvezda, sreda u 16h

Post by gospodinFKV »

Ovaj bi tamo mogao eventualno da bude ekonom.

Dunster najobicniji.
fare
Posts: 2787
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 34. kolo: VOJVODINA - c. zvezda, sreda u 16h

Post by fare »

Šta se dešava sa Ezeom već ga nema dugo vremena u ekipi a ni danas nije u sastavu jel su ga već otpisali ne uklapa se u koncepciju nešeg velikog maga??? :shock:.
User avatar
churguzijanac
Posts: 2034
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: 34. kolo: VOJVODINA - c. zvezda, sreda u 16h

Post by churguzijanac »

Voja wrote:
Red Marquis wrote:Radnički pobedio, nema proslave titule sutra. Izdrži Krivi, znam da si hteo prvi da čestitaš...
Interesantno je da me je pred prosli mec Proleter - Radnicki drugar zvao i kaze "zivot dajem iz keca u dva" i bilo 1:0/1:2 i to preokret u 3-4 minuta,Haskic i autogol. Setim se te price danas,al posto sam uz frci sa vremenom,nisam stigao da ispratim mec i sad gledam... opet iz keca u dva,opet Haskic,opet preokret u 3-4 minuta.... :mrgreen: A Vosa... Krivi velica ulazak u plej of kao osvajanje lige sampiona :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Jos mi odzvanja njegova izjava par dana posle ulaska u plej of... "ceo grad je zahvatila euforija" :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: E moj Krivi... :cheers:
Duva mu u glavi euforija
User avatar
Maki
Posts: 1111
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: 34. kolo: VOJVODINA - c. zvezda, sreda u 16h

Post by Maki »

Važno da će Krivak i ovog puta razigravati sina od protivničkog trenera...
User avatar
Pera Centar
Posts: 820
Joined: Sat Jan 18, 2014 12:01 pm
Location: Novi Sad

Re: 34. kolo: VOJVODINA - c. zvezda, sreda u 16h

Post by Pera Centar »

E, moj treneru raspala ti se taktika u 23 minutu utakmice.

Gubimo 2:0.

Odlazi ljigo.
fare
Posts: 2787
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 34. kolo: VOJVODINA - c. zvezda, sreda u 16h

Post by fare »

Mi iz ničega gubimo 2:0 Krivokapiću marš u pizdu lepu materinu stvarno šteta što je radnički juče dobio pa nećeš moći čestitati svom voljenom klubu titulu (morao sam ovo napisati i po cenu bana) :evil: :evil:.
:
User avatar
Turija
Posts: 10666
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 34. kolo: VOJVODINA - c. zvezda, sreda u 16h

Post by Turija »

Prvi gol na dusu Rockova, drugi na dusu naseg levog boka, gde niko nije preuzeo Stojkovica, posle oduzete, pa izgubljene lopte Zukica.
Vrlo naivni i jeftini golovi. Tacno spram trenera i neugrane ekipe.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Maki
Posts: 1111
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: 34. kolo: VOJVODINA - c. zvezda, sreda u 16h

Post by Maki »

Ja gledam na TV-u, učinilo mi se da se moglo svirati penal nad Matićem kod 0:0. Šta kažete?
User avatar
Turija
Posts: 10666
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 34. kolo: VOJVODINA - c. zvezda, sreda u 16h

Post by Turija »

Maki wrote:Ja gledam na TV-u, učinilo mi se da se moglo svirati penal nad Matićem kod 0:0. Šta kažete?
I meni, samo nisam hteo da napisem, jer ce me docekati Voja na volej.
Teren srecom nije kaljuga, jer je granulo sunce, ali je prava grbavica.
Medjutim, to nema nikakve veze sa losim prijemom lopte koja ne ide po zemlji, a takvih prijema nasih igraca je previse.
PS
Kakve zicere mi masimo, ( Matic Zukic). Strah od sanse i los rezon.
Jos jedna pocetnicka naiva. Emile, Emile...
Smesni smo na terenu.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Danilo
Posts: 1012
Joined: Sun Aug 17, 2014 1:07 pm

Re: 34. kolo: VOJVODINA - c. zvezda, sreda u 16h

Post by Danilo »

Nisam danas na utakmici , ipak je rostiljanje u prvom planu, a i da e gledam jad i bedu od nase Vose.
Kako igraju nasi bivsi igraci, kako su docekani....posebno Ivanic..., Babic , Pavkov, jel Krivi radostan, videces konferenciju za stampu , protiv ovakve sile se ne moze hahaha
User avatar
Pera Centar
Posts: 820
Joined: Sat Jan 18, 2014 12:01 pm
Location: Novi Sad

Re: 34. kolo: VOJVODINA - c. zvezda, sreda u 16h

Post by Pera Centar »

Trenerski mag ima zamisao sa Mesarovicem.

Rekorderom po broju utakmica za Vojvodinu bez datog gola i asistencije, ali sa slikom u dresu crnog g. na facebook-u.

Bez totalnog rasciscavanja nema nam spasa sledece godine.
User avatar
Turija
Posts: 10666
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 34. kolo: VOJVODINA - c. zvezda, sreda u 16h

Post by Turija »

Ja ne znam koliko nama treba igraca na leto, da bi licili na fudbalski tim?
Jako mnogo, ali koji znaju i mogu nesto sa loptom i postavkom na terenu, zajedno sa trenerom, ako vec nece Limenog da dovedu na klupu, za potpuni ugodjaj.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8835
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: 34. kolo: VOJVODINA - c. zvezda, sreda u 16h

Post by Radoye »

Turija wrote:Ja ne znam koliko nama treba igraca na leto, da bi licili na fudbalski tim?
Jako mnogo, ali koji znaju i mogu nesto sa loptom i postavkom na terenu, zajedno sa trenerom, ako vec nece Limenog da dovedu na klupu, za potpuni ugodjaj.
Koji ce ocin Limenom to u zivotu da dolazi u ovakav raspad od kluba? Pa njegovo Ratkovo je danas sigurno bolje organizovan klub od ove i ovakve Vojvodine.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Locked