34. kolo: VOJVODINA - c. zvezda 0:5 (0:2)

User avatar
Maki
Posts: 1112
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: 34. kolo: VOJVODINA - c. zvezda 0:5 (0:2)

Post by Maki »

Радован Кривокапић wrote: добијао сам разне поруке, па и питање да ли сам војводинаш или нисам. О томе не бих причао превише, већ ћу само кратко рећи свака част Црвеној звезди
On nije glup, već je podao. Treba da odgovori sa dva slova, a nama zamera da mu izvrćemo reči. Uostalom, jasno je ovde rekao da poštuje samo Zvezdu. Njima čast, a od Voše ga sramota. Lepo...
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8837
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: 34. kolo: VOJVODINA - c. zvezda 0:5 (0:2)

Post by Radoye »

Evo neka stoji i ovde:

https://m.facebook.com/story.php?story_ ... 85367&_rdr" onclick="window.open(this.href);return false;

"prilika da ulepsamo taj dogadjaj".
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
AntonioKasano
Posts: 498
Joined: Sun Feb 21, 2010 5:28 pm

Re: 34. kolo: VOJVODINA - c. zvezda 0:5 (0:2)

Post by AntonioKasano »

Kao covek velika nula, kao trener jos gori. Odlazi lazna desetko i lazni navijacu Vojvodine...
User avatar
AntonioKasano
Posts: 498
Joined: Sun Feb 21, 2010 5:28 pm

Re: 34. kolo: VOJVODINA - c. zvezda 0:5 (0:2)

Post by AntonioKasano »

Pumpadzija, placeni navijaci u skupstini bla bla bla. Sta vas sada sprecava dok imate vecinu u toj skupstini i pare od Srbijagasa, da se razumemo ne vase licne nego ovog naroda, da ako nista drugo ne izgubite svaku utakmicu sa 5:0? Pa taj nesretni Vukovic koji je predstavljen kao gori od najgoreg posle 5:0 i pljuvacine sa zapada makar je imao obraza pa sam otisao, sta vas sprecava sa odete i koliko treba da krenemo da gubimo sa po 10:0?
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 34. kolo: VOJVODINA - c. zvezda 0:5 (0:2)

Post by Turija »

Lalatovic je za ovog ultra Vojvodinas, postuje Klub i nije glup.
Pride zna i da pripremi, napali i vodi ekipu. Ne smeje na 0:5.
Naravno da ovog ne razumemo kad prica i on sam sebe ne razume, ali jako dobro razumemo sta radi i za koga.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Salvador
Posts: 1071
Joined: Sun May 09, 2010 6:07 pm

Re: 34. kolo: VOJVODINA - c. zvezda 0:5 (0:2)

Post by Salvador »

Ovo trenutno stanje je apsolutno dno u celoj istoriji kluba.
Ako ne postoje mogućnosti i snage za ozbiljne promene, onda je zaista bolje ugasiti klub, jer ovo je izgubilo svaki smisao!
Cane
Posts: 1021
Joined: Fri Jul 07, 2017 9:16 am

Re: 34. kolo: VOJVODINA - c. zvezda 0:5 (0:2)

Post by Cane »

Turija wrote:Lalatovic je za ovog ultra Vojvodinas, postuje Klub i nije glup.
Pride zna i da pripremi, napali i vodi ekipu. Ne smeje na 0:5.
Naravno da ovog ne razumemo kad prica i on sam sebe ne razume, ali jako dobro razumemo sta radi i za koga.
Turija, sve napisano je tačno 100%, samo je pitanje šta sada činiti. Pokušati raditi na ozdravljenju ili izvršiti eutanaziju. Ja bih uvek ovo prvo, ali pitanje je šta bi mudraci iz uprave koji su najviše doprineli da gledamo katastrofe poput ove današnje.
Pri tome pre svega mislim na onog Bajatovićevog partijskog drugara koji je direktno sprečio dolazak trenera kojeg si pomenuo, a takođe je ključno uticao na sva kadrovska rešenja poput Drakulića i mase prethodnih trenera, a koja su sva bila gore od goreg.
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4788
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 34. kolo: VOJVODINA - c. zvezda 0:5 (0:2)

Post by gospodinFKV »

Ma ljudi, ovde je ceo sistem truo. Je l' vi mislite da je ovaj sljam u Vojvodini zato sto je voli? Ne, tu su poslati po zadatku, a to po kakvom cemo saznati u nekoj bliskoj buducnosti, ako ove dahije ne padnu do tada (a nece).

Ja i dalje mislim da je cilj rusenje stadiona. Videcemo...

Cinjenica je da ovakva ku*cobolja davno nije vidjena na svim nivoima, i to je ono sto brine najvise. Neki treneri su leteli za mnogo manje, makar kao privid nekih promena i mazanje ociju. Ove rezimske ustve cak mrzi i da nam mazu oci.

Neki spominju privatizaciju. Cak i da ostavimo po strani to da niko nije lud da ulaze u srpski fudbal, koji privatnik veci je dosao u Srbiju, u bilo kojoj industriji, a da nije imao amin vlasti? Njih trenutno zanima najvece biracko telo, sa svojim ultra kopom i namestenim tenderima, dok su grobarima uvalili podzemlje, pa zato cute i trpe da i njihov klub guze. Ljubav do poslednjeg dinara.

U principu, ova vlast je postigla savrsenu hemiju ilegalnog i prividno legalnog, i zato sve konce drze u svojim rukama. Necemo skoro videti promenu koja nije prosla njihov amin, od nekih vecih na politickom planu, do nekih minornih u tamo nekom klubu koji je nekad pokusao da talasa protiv izvora glasaca. Zato i ne mislim da ce skupstina u petak doneti nesto bolje. Biramo samo izmedju onih mrvica koje nam ova vlast da, dok sve karte drzi u svojim rukama i ne otkriva ih.
User avatar
Djisa
Posts: 1202
Joined: Sun Mar 07, 2010 10:14 am

Re: 34. kolo: VOJVODINA - c. zvezda 0:5 (0:2)

Post by Djisa »

AntonioKasano wrote:Pumpadzija, placeni navijaci u skupstini bla bla bla. Sta vas sada sprecava dok imate vecinu u toj skupstini i pare od Srbijagasa, da se razumemo ne vase licne nego ovog naroda, da ako nista drugo ne izgubite svaku utakmicu sa 5:0? Pa taj nesretni Vukovic koji je predstavljen kao gori od najgoreg posle 5:0 i pljuvacine sa zapada makar je imao obraza pa sam otisao, sta vas sprecava sa odete i koliko treba da krenemo da gubimo sa po 10:0?
Ne pravi se naivan, pumpadzija je otisao kad se zavrsio prelazni rok i kad je uzeo sve sto je mogao, nije njega interesovalo nista drugo. On obraza nema. I da ispadnemo iz 2 lige sada, vukovic je najgora uprava u istoriju Vojvodine, poredjenja nema.
Pa da se ne ljubimo!
User avatar
AntonioKasano
Posts: 498
Joined: Sun Feb 21, 2010 5:28 pm

Re: 34. kolo: VOJVODINA - c. zvezda 0:5 (0:2)

Post by AntonioKasano »

Po cemu je ova uprava bolja od pumpadzije? Po kojim to kriterijumima?
User avatar
N13
Posts: 2029
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: 34. kolo: VOJVODINA - c. zvezda 0:5 (0:2)

Post by N13 »

U poredjenju ove uprave i Vukovica jednostavno ne moze da se koristi rec 'bolja'.
Obe su katastrofa!
Ali gore od Vukovica biti ne moze. Budimo realni, on je cedio Vojvodinu. Ovi danas jednostavno ne mare za klub, dok je pumpadzija imao iskljicivo zlu nameru i svim mogucim sredstvima je isao ka ispunjenju svog cilja.
- Dva nasa najtalentovanija igraca je prodao sam sebi za dzabe.
- Otisao je iz kluba.
- Cekao prvi naredni veci transfer, pustio menice, blokirao racun.
- Vratio se u klub
- Povukao tuzbe protiv sebe
- Cekao prelazni rok, da vidi moze li jos negde da se osladi
- Cekao do zadnjeg minuta da vidi hoce li Lacio prodati Sergeja
- Prelazni rok se zavrsava, on sebi napise jos X menica i opet odlazi iz kluba.

Samo cekajte neki malo veci transfer (Rockov, Neskovic, Zukic) pa kad isplivaju nove Vukoviceve menice.

Ovi sada su katastrofa, ali sa pumpadzijom se niko ne moze porediti!
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4788
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 34. kolo: VOJVODINA - c. zvezda 0:5 (0:2)

Post by gospodinFKV »

Ovi su direktna posledica tog kretena i njegovih blanko menica, koje su ujedno mozda i jedina stvar koja ih razdvaja trenutno. Takodje, pumpadzija je sitni pilicar koji je tu dosao da direktno mazne sta se maznuti moze, jer nema mentalni kapacitet niti stomak za nesto vise, dok su ovi tu iz nekih drugih razloga. I jedni i drugi su kancer po FKV, ali iz razlicitih tokova - ovaj je sitna lokalna papalina, dok su ovi politicki otpaci, poslati po naredbi.
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 34. kolo: VOJVODINA - c. zvezda 0:5 (0:2)

Post by Turija »

Sve je tako. Zato smo, gotovo, u bezizlaznoj situaciji, jer nema perspektive ni na pomolu.
Smisao postojanja FKV je izgubljen, osim u cilju brukanja Kluba.
Proces ,,kuvanja zabe" je uspeo. Iskrenim navijacima bi bilo veliko olaksanje da se Klub ugasi i ne sramoti, jer Novi Sad nema sposobne i voljne ljude da vode najstarijeg superligasa, vek i milenijum posle. Neverovatno, ali istinito.
Eto, nedoraslim potomcima u ostavstini predaka i Stadion i FCVB.
Uzivajte u znoju generacija, neko je to stvorio za vas, neverujuci da je to moguce, tako olako, upropastiti.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
naseljekolumbija
Posts: 1106
Joined: Thu Aug 02, 2012 12:03 pm
Location: NS,NN

Re: 34. kolo: VOJVODINA - c. zvezda 0:5 (0:2)

Post by naseljekolumbija »

ФКВ не сме да се угаси, разумем револт и тугу али то не сме да се догоди. Доћи ће и овом брукању крај. Једном мора бити боље и Војводини. Искрено верујем у то.
Teleptabis
Posts: 47
Joined: Mon Jan 22, 2018 10:52 am

Re: 34. kolo: VOJVODINA - c. zvezda 0:5 (0:2)

Post by Teleptabis »

naseljekolumbija wrote:ФКВ не сме да се угаси, разумем револт и тугу али то не сме да се догоди. Доћи ће и овом брукању крај. Једном мора бити боље и Војводини. Искрено верујем у то.
+1
Locked