34. kolo: VOJVODINA - c. zvezda 0:5 (0:2)

User avatar
Grof Žekula
Administrator
Posts: 2677
Joined: Fri Jan 28, 2005 10:25 pm
Location: Bulevar

34. kolo: VOJVODINA - c. zvezda 0:5 (0:2)

Post by Grof Žekula »

Grof Žekula wrote:
Grof Žekula wrote:Плеј-оф започесмо поразом, а следи још шест (мечева)!
Први је већ у суботу, када ћемо од 17 часова одмерити снаге са Напретком у Крушевцу.
Плеј-оф започесмо са два пораза, а следи још пет (мечева)!
Први је већ у четвртак, када ћемо од 18 часова одмерити снаге са Младости у Лучанима.
Плеј-оф започесмо са три пораза, а следи још четири (мечева)!
Први је већ у среду, када ћемо од 16 часова одмерити снаге са цз на "Карађорђу".

https://www.fkvojvodina.rs/ulaznice-za- ... -od-sutra/" onclick="window.open(this.href);return false;


ФКВ – ц.з. 0:5 (0:2)
0:1 - Павков 22'
0:2 - Вукановић 25'
0:3 - Бен у 65'
0:4 – Јовељић 78'
0:5 – Јоввељић 90' (п)

ФКВ: Роцков, Граовац, Веселиновић, Саничанин, Деветак, Митошевић, Милојевић, Нешковић (73' Срећковић), Ђурић (46' Ђуричин), Зукић (82' Месаровић), Матић.

ц.з.: Борјан, Стојковић, Милуновић, Бабић, Родић (79' Гобељић), Јованчић, Чаушић, Марин, Иванић, Вукановић (60' Бен), Павков (72' Јовељић).
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 34. kolo: VOJVODINA - c. zvezda, sreda u 16h

Post by Turija »

Danas Proleter, a sutra mi.
Teren ce biti kaljuga, a pred golom zivo blato - malter.
Od nekad uzornog terena, dodjosmo do livade i livadskog fudbala u Novom Sadu. I nikog nije sramota, osim navijaca Vojvodine.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
AntonioKasano
Posts: 498
Joined: Sun Feb 21, 2010 5:28 pm

Re: 34. kolo: VOJVODINA - c. zvezda, sreda u 16h

Post by AntonioKasano »

Kaze trener da je sve osim ubedljivog poraza izuzetan uspeh, tako da bez brige bice to sve sutra super...
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3833
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: 34. kolo: VOJVODINA - c. zvezda, sreda u 16h

Post by Red Marquis »

Krivokapić da urgira kod uprave da obezbede koreografiju za zapad, ako zvezda bude proslavljala titulu.
Io odio Belgrado
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 34. kolo: VOJVODINA - c. zvezda, sreda u 16h

Post by Turija »

http://www.zurnal.rs/fudbal/super-liga/ ... e-ubedljiv" onclick="window.open(this.href);return false;
Ovaj je za**b'o sve trenere od prve do poslednje lige.
Dajte Limenog na klupu, bar bi motivisao igrace i publiku.
Ovo je skandal.
Ti trener, sportista :?: :?: :?: :frown: :: :evil: bolje onda da ne igramo, jer par forfe je po tebi odlican rezultat. Tako se pripremaju igraci za derbi kola?
Sramoto Vojvodine :oops:
PS
Nije ni cudo sto deca nece da potpisu ugovore. Pa, ko bi potpisao da ga trenira ovakav strucnjak?
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8837
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: 34. kolo: VOJVODINA - c. zvezda, sreda u 16h

Post by Radoye »

Krivokapic je samo ogledalo kluba u njegovom danasnjem stanju, pravi covek za kombinat. Samo sto je glup pa javno govori ono sto drugi misle ali precute.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Junior
Posts: 788
Joined: Sun Apr 18, 2010 7:41 pm
Location: Novi Sad

Re: 34. kolo: VOJVODINA - c. zvezda, sreda u 16h

Post by Junior »

Najodvratniji trener u skorijoj istoriji kluba, a konkurencija je prilično žestoka. Pritom ima i najgore rezultate.

Jel se ovakvim izjavama vraća identitet kluba?

Nadam se da će mu se, oni koji još uvek mogu da gledaju ovu agoniju zvanu FKV, propisno napozdravljati mile majke. Smeće cigansko.
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4788
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 34. kolo: VOJVODINA - c. zvezda, sreda u 16h

Post by gospodinFKV »

Klosaru metiljavi, krpi prnje i mars iz Vojvodine. Najveca jajara u novijoj istoriji kluba. Je l' tako vracas identitet kluba, smradino ciganska?!
Dragojlo
Posts: 692
Joined: Tue Jul 09, 2013 9:36 pm

Re: 34. kolo: VOJVODINA - c. zvezda, sreda u 16h

Post by Dragojlo »

Čoveče, pa Milojević o Voši priča afirmativnije i sa više poštovanja nego ovaj!!! :evil:
User avatar
Djisa
Posts: 1202
Joined: Sun Mar 07, 2010 10:14 am

Re: 34. kolo: VOJVODINA - c. zvezda, sreda u 16h

Post by Djisa »

Ja sam bio da mu se pruži šansa, ali posle ovakvih izjava, šta reći nego, MARŠ iz Vojvodine!
Pa da se ne ljubimo!
User avatar
slanina
Posts: 809
Joined: Wed Jul 13, 2005 12:04 am

Re: 34. kolo: VOJVODINA - c. zvezda, sreda u 16h

Post by slanina »

Turija wrote:http://www.zurnal.rs/fudbal/super-liga/ ... e-ubedljiv
Ovaj je za**b'o sve trenere od prve do poslednje lige.
Dajte Limenog na klupu, bar bi motivisao igrace i publiku.
Ovo je skandal.
Ti trener, sportista :?: :?: :?: :frown: :: :evil: bolje onda da ne igramo, jer par forfe je po tebi odlican rezultat. Tako se pripremaju igraci za derbi kola?
Sramoto Vojvodine :oops:
PS
Nije ni cudo sto deca nece da potpisu ugovore. Pa, ko bi potpisao da ga trenira ovakav strucnjak?

Sve se uzdržavam ali ovakvog idiota nikad nismo imali,ovo je kriminalno,ovakve izjave nijedan trener u istoriji Vojvodine nije davao.
U rangu onog Krunića što je pre neki dan posle utakmice lige šampiona novinar ga pitao o utakmici a ovaj lizao bulju Terziću i ekipi e jbt gde isplivaše ovakvi likovi. :oops:
100 gb storage

https://degoo.com/g/dyz98u0" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 34. kolo: VOJVODINA - c. zvezda, sreda u 16h

Post by Turija »

Lepo kaze Milojevic, pred ovaj mec, kao pravi sportista i trener:
https://www.dnevnik.rs/sport/fudbal/mil ... 30-04-2019" onclick="window.open(this.href);return false;
a kakvog mi lika drzimo na klupi - za neverovati.
Tako je to, kad nemamo upravu.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Krle
Posts: 1365
Joined: Mon Jun 16, 2008 4:36 pm

Re: 34. kolo: VOJVODINA - c. zvezda, sreda u 16h

Post by Krle »

Negativna selekcija kao takva
Niko nas ne voli - q.ac nas zaboli
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3833
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: 34. kolo: VOJVODINA - c. zvezda, sreda u 16h

Post by Red Marquis »

Radnički pobedio, nema proslave titule sutra. Izdrži Krivi, znam da si hteo prvi da čestitaš...
Io odio Belgrado
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 34. kolo: VOJVODINA - c. zvezda, sreda u 16h

Post by Voja »

Red Marquis wrote:Radnički pobedio, nema proslave titule sutra. Izdrži Krivi, znam da si hteo prvi da čestitaš...
Interesantno je da me je pred prosli mec Proleter - Radnicki drugar zvao i kaze "zivot dajem iz keca u dva" i bilo 1:0/1:2 i to preokret u 3-4 minuta,Haskic i autogol. Setim se te price danas,al posto sam uz frci sa vremenom,nisam stigao da ispratim mec i sad gledam... opet iz keca u dva,opet Haskic,opet preokret u 3-4 minuta.... :mrgreen: A Vosa... Krivi velica ulazak u plej of kao osvajanje lige sampiona :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Jos mi odzvanja njegova izjava par dana posle ulaska u plej of... "ceo grad je zahvatila euforija" :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: E moj Krivi... :cheers:
Image
Locked