32. kolo: Napredak - VOJVODINA 5:0 (2:0)

Dragojlo
Posts: 692
Joined: Tue Jul 09, 2013 9:36 pm

Re: 32. kolo: Napredak - VOJVODINA 5:0 (2:0)

Post by Dragojlo »

Kako smo jadni! Pa ovo je nivo međuopštinske lige B. Topola - Srbobran! Jbt, pa nama svake sezone neko spraši bar jednu petardu! Do pre dve godine to je bila privilegija samo crvene "sestrice", i to ponekad!! A sada nas rokaju Spartak, Radnički, Napredak..... Pa mi mrtvi Zemun nismo pobedili nijednom otkad se vratio u ligu!! :oops:
User avatar
N13
Posts: 2029
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: 32. kolo: Napredak - VOJVODINA 5:0 (2:0)

Post by N13 »

Ne boli me poraz uopste.
Ali me izuzetno boli ovo brukanje imena i grba kluba!

Ugasite klub, osnujte novi, pa njega brukajte. Vojvodina je preveliki klub za sve vas, od igraca i struke, pa sve do vrha uprave! Niste dostojni da imate veze sa bilo cim vezano za Vojvodinu!
User avatar
Salvador
Posts: 1071
Joined: Sun May 09, 2010 6:07 pm

Re: 32. kolo: Napredak - VOJVODINA 5:0 (2:0)

Post by Salvador »

Dragojlo wrote:Kako smo jadni! Pa ovo je nivo međuopštinske lige B. Topola - Srbobran! Jbt, pa nama svake sezone neko spraši bar jednu petardu! Do pre dve godine to je bila privilegija samo crvene "sestrice", i to ponekad!! A sada nas rokaju Spartak, Radnički, Napredak..... Pa mi mrtvi Zemun nismo pobedili nijednom otkad se vratio u ligu!! :oops:
Backa Topola (TFC) se izborila za prvu ligu i verovatno ce nas i oni ovako kantati ako se do tada nesto ozbiljno ne promeni.
fare
Posts: 2787
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 32. kolo: Napredak - VOJVODINA 5:0 (2:0)

Post by fare »

E bogami posle odgledanog izveštaja Rockov katastrofa dva gola njegova 2 i 4 pogotovo onaj 2 bruka takav gol petlići ne primaju menjati sve iz korena mi boda nećemo uzeti u plej offu ali sreća pa ne možemo ispasti.
najo
Posts: 21
Joined: Fri Nov 23, 2012 6:38 pm

Re: 32. kolo: Napredak - VOJVODINA 5:0 (2:0)

Post by najo »

Milan wrote:Jeb'o vas plej of!
+1
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3961
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: 32. kolo: Napredak - VOJVODINA 5:0 (2:0)

Post by Rabba »

Nisam video grešku Rockova na snimku.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
Turija
Posts: 10666
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 32. kolo: Napredak - VOJVODINA 5:0 (2:0)

Post by Turija »

Prema snimku, oni su imali dosta srece, a mi previse gresaka - individualnih i kolektivnih. Prosto se medjusobno takmicili ko ce ih vise napraviti, od golmana do levog krila i trenera.
Odbrana ne moze bez Sanicanina, a napad i odbranu ubi vezni red i Krivokapic, vec xy puta.
Dokle vise?
Ako vec ne mogu da odu, mogu da promene ime kluba, da ga vise ne brukaju i oslobode nas sramote.
Jos jedan Proleter u ns i da nas fudbal ne dotice.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
newnowapv
Posts: 589
Joined: Sun Dec 06, 2009 4:05 pm
Location: Telep

Re: 32. kolo: Napredak - VOJVODINA 5:0 (2:0)

Post by newnowapv »

Rabba wrote:Nisam video grešku Rockova na snimku.
A znas kako... Pljuju se svi. Sa razlogom ili bez... Izredjali su se predsednik, uprava, sekretar, pa trener i pomocni trener. Posle toga igraci koji nisu iz skole FK Vojvodine, igraci koji su dosli, pa onda nasa deca. I na kraju kad vec nemas koga da pljujes, onda i kapiten, nase dete, igrac sezone 2 godine zaredom, iskreni navijac Vojvodine, dodje na red. Posle njega krenite na ljude koji namestaju travu na poluvremenu, na kuvaricu ili portira, nema dalje...

Da li ste na snimku videli koliko lopti smo izgubili na sredini terena? Kao od deteta kad oduzmes igracku... Ne zanima me ko je gubio lopte, nije to poenta, nije poenta etiketiranje pojedinaca. Na zalost, to je na forumu, a i na stadionu postalo praksa... Pogrdno, ruzno pisanje/vikanje pojedinacnim igracima... Poenta je da je moral u ekipi na najnizim granama, a na to utice uopsteno stanje u klubu, i sve se reflektuje na teren.
Pomirite se s tim da mi do kraja ako uzmemo koji bod, bice super...
User avatar
Stexman
Posts: 2564
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: 32. kolo: Napredak - VOJVODINA 5:0 (2:0)

Post by Stexman »

najo wrote:
Milan wrote:Jeb'o vas plej of!
+1
Mi pobedom nad partizanom izgleda nismo obezbedili Play off nego opstanak u ligi.
User avatar
Turija
Posts: 10666
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 32. kolo: Napredak - VOJVODINA 5:0 (2:0)

Post by Turija »

Ne moze stanje biti opravdanje.
Zato nam sve tako i ide, jer se nerviraju samo forumasi i Kapiten.
Klub koji je od drustvenog znacaja za grad i pokrajinu, vodi se kao da je betonligas, bez ikakve odgovornosti. Klub koji je jedna od institucija Novog Sada i Pokrajine Vojvodine.
I normalno je da malo- malo primi 5 golova, ne pobedi mesecima nikog? Omladinci padnu sa prvog mesta na cetvrto i svi zadovoljni, osim forumasa?
Ima li iko obraz u Klubu i gradu?
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Djisa
Posts: 1202
Joined: Sun Mar 07, 2010 10:14 am

Re: 32. kolo: Napredak - VOJVODINA 5:0 (2:0)

Post by Djisa »

Rabba wrote:Nisam video grešku Rockova na snimku.
Daj druže, pa dobio je gol kroz noge. Ali ajde da uzmemo da se po meni, može desiti, bio je zaklonjen. Nije sad trenutak da tražimo i etiketiramo krivca, posebno ne kapitena. Nije zaslužio, ja sam prvi rekao da je gol od prošle nedelje njegov gol, ali ovde..... Svako vidi šta hoće. Posle onog izletanja, trebao je da ispuca preko stadiona, ali isto tako je i Lazarevic trebao da je ispuca i ...…… tako možemo u nedogled. Poenta je da ništa ne valja i da se ne vidi kraj.
Pa da se ne ljubimo!
User avatar
newnowapv
Posts: 589
Joined: Sun Dec 06, 2009 4:05 pm
Location: Telep

Re: 32. kolo: Napredak - VOJVODINA 5:0 (2:0)

Post by newnowapv »

Djisa wrote:
Rabba wrote:Nisam video grešku Rockova na snimku.
Daj druže, pa dobio je gol kroz noge. Ali ajde da uzmemo da se po meni, može desiti, bio je zaklonjen. Nije sad trenutak da tražimo i etiketiramo krivca, posebno ne kapitena. Nije zaslužio, ja sam prvi rekao da je gol od prošle nedelje njegov gol, ali ovde..... Svako vidi šta hoće. Posle onog izletanja, trebao je da ispuca preko stadiona, ali isto tako je i Lazarevic trebao da je ispuca i ...…… tako možemo u nedogled. Poenta je da ništa ne valja i da se ne vidi kraj.
Druze, pogledaj snimak ponovo, to je autogol...
Nebojsa
Posts: 9
Joined: Sun Mar 31, 2019 3:17 am

Re: 32. kolo: Napredak - VOJVODINA 5:0 (2:0)

Post by Nebojsa »

Vise od poraza brine potpuno odsudstvo bilo kakve brige za klub,trener koji to i nije daje izjave koje su gore od njegovoh sefa koji ga je i dove,po njemu su jedini krivci igraci,pred svaku utakmicu pompezno najavi jos uvek omladince a onda kao na ovoj utakmicu pocne sa dva beka mozda i najlosija u celoj ligi ,na klupi ostavi dva izrazito talentovana beka!?Zukic po igri i talentu ne da nije za klupu vec vodja tima, to bi bio i sa mnogo boljim saigracima.Rockov naravno nije kriv ni za jedan gol,na snimku se vidi da ocajni Djuric , Milojevic ,Stojkovic i Lazarevic gube po nekoliko lopti posle kojih Napredak daje golove ili pravi sanse.Ozbiljna rekonstrukcija tima,trenera,uprave i na kraju stadiona uz vise nego ozbiljnu intervenciju grada,pokrajine i drzave,bez toga ne gine nam borba za opstanak u svakom pogledu!!!
User avatar
Djisa
Posts: 1202
Joined: Sun Mar 07, 2010 10:14 am

Re: 32. kolo: Napredak - VOJVODINA 5:0 (2:0)

Post by Djisa »

newnowapv wrote:
Djisa wrote:
Rabba wrote:Nisam video grešku Rockova na snimku.
Daj druže, pa dobio je gol kroz noge. Ali ajde da uzmemo da se po meni, može desiti, bio je zaklonjen. Nije sad trenutak da tražimo i etiketiramo krivca, posebno ne kapitena. Nije zaslužio, ja sam prvi rekao da je gol od prošle nedelje njegov gol, ali ovde..... Svako vidi šta hoće. Posle onog izletanja, trebao je da ispuca preko stadiona, ali isto tako je i Lazarevic trebao da je ispuca i ...…… tako možemo u nedogled. Poenta je da ništa ne valja i da se ne vidi kraj.
Druze, pogledaj snimak ponovo, to je autogol...
Znaci, ako je autogol, onda nije kroz noge. Interesantno vidjenje.
Pa da se ne ljubimo!
User avatar
Turija
Posts: 10666
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 32. kolo: Napredak - VOJVODINA 5:0 (2:0)

Post by Turija »

Svaki primljeni gol na snimku sam vracao nekoliko puta, da bi video ko je pogresio. Bilo mi je jasno, osim za ovoj kroz noge Rockova.
Taj sam vracao bar 5 puta i nije mi jasno ko ga je dao. Ako je autogol, onda Rockov i nije toliko kriv, jer nije imao vremena da se pomeri.
Najvise je pogresio ( po meni) kod prvog gola. Slab sut odbija ispred sebe. Ako je imao nameru da uhvati loptu, onda mu je ona ispala iz ruku, a ako je imao nameru da je odbije, onda je morao to uciniti u stranu.
Katastrofalne greske su pravili igraci i trener, a Rockov, ovog puta, nije uspeo da ih ispravi, na sta smo navikli.
Forumas Nebojsa je u pravu i za Zukica i za bekove. Dodao bih jos da najgori vezni red u ligi ima Vojvodina. I to iz utakmice u utakmicu se ne menja. Ako sada trener ne pusta perspektivne omladince na teren, kada se misli u Klubu da treba pripremiti te momke za buducnost Vojvodine?
Dokle cemo gledati Djurica, Zlomislica, Milojevica, Stojkovica? Graovac jos i moze, ali samo na desnom beku
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Locked