FK Kabel

Bockanac
Posts: 44
Joined: Sat Jan 29, 2005 1:22 pm
Location: Bocke,Sr.Kamenica

Post by Bockanac »

Vazi,bice negdu u martu prvo kolo!!! :roll:
SVI NA CIGANE!!!
huLIMANi
Posts: 29
Joined: Sun Jan 30, 2005 11:13 pm
Location: liman

Post by huLIMANi »

Kabel - Index 3:0 (valjda)

U limanskom derbiju kabel je dobio svoje ljute rivale rezultatom 3:0. Ovo mi se cini da je vise bila trening utakmica, jer je prvo poluvreme igrao drugi tim. Ili mozda juniori.

Skupilo se nas 10!!!! :? J**o ih prijemni. Ja sam sa svojih priprema izasao sat vremena ranije, a oni ne mogu da izadju 15 minuta ranije, a kasnije ih mrzi. Ladno im je. jadni oni...

no, nema veze. nas desetak se skupilo i otisli smo na kabel. Ulaz slobodan, ali posto je glavni teren zavejan, igralo se na pomocnom, pa nam je bilo bangavo da stojimo pored terena, te smo otisli na most.

Opanak je dosao sa kabelom za TV oko vrata, kao navijacikim rekvizitom
:lol:
Malo smo na pocetku pevali, ali smo se brzo smorili, te smo onda uzimali grudve i gadjali indeksov strucni stab koji je bio najblizi. Zamalo i da pogodim jednog kabelovca...

Malo smo skandirali Cociju, koji je sasvim lepo odigrao utakmicu. Po mojoj amaterskoj - slobodnoj proceni bio jei najbolji igrac na terenu.

Nemamo slika. Nije bilo ni sta da se slika...
Liman drzava!
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Post by Dejan »

Kabel - Kovinar 5:0 (3:0)

BAČKI JARAK: Pomoćno igralište na Livadicama, gledalaca 50, sudija Miljković (Novi Sad). Strelci: Buač u 15. i 50. Veselinović u 22. i 39. i Kosović u 71. minutu.
KABEL: Brkić, Alija, Berišić, Milović, Prolić, Kiš, Čanković, Novaković, Jokić, Buač, Veselinović, igrali su još: Medojević, Popović, Milanković, Milosavljević, Grujić, Kosović, Lazičić, Trivunović
KOVINAR: Borkovič, Čuček, Barun, Mihalič, Durakovič, Mula Osamnovič, Sakič, Ferk, Pilih, Nabernik, Avdič, igrali su još: Gagovič, Panič, Savkunič, Cenev
huLIMANi
Posts: 29
Joined: Sun Jan 30, 2005 11:13 pm
Location: liman

Post by huLIMANi »

Jel moze neko da stavi raspored kabAlovih utakmica?

ja bih isao i u backi jarak da sam znao...
Liman drzava!
Bockanac
Posts: 44
Joined: Sat Jan 29, 2005 1:22 pm
Location: Bocke,Sr.Kamenica

Post by Bockanac »

Ja cu videti za raspored u klubu,ako ga ne nabavim reci cu ti kada se igra svaka sledeca!!! :wink:
SVI NA CIGANE!!!
limanfkv
Posts: 2834
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Post by limanfkv »

Kabel - Borac (Sajkas) 2-0
1 gol nisam video,a drugi je dao Boba Novakovic,inace igrac Vojvodine.
limanfkv
Posts: 2834
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Post by limanfkv »

Sutjeska - Kabel 0:3 (0:1)
BAČKO DOBRO POLJE: Stadion kraj sušare, gledalaca 400, sudija Milovanović (Bačka Palanka). Strelci: Veselinović u 22, Novaković u 75. i Čanković u 86. minutu. Žuti kartoni: Jelić (Sutjeska), Milanković (Kabel). Crveni karton: Milanković (Kabel).
SUTJESKA: Nikitović 5, Šibalić 5 (I. Vuković 6), Perašinović 5 (Đedović 5), Čolaković 5, Anđić 5, Jelić 5, Cicmil 5 (Drinčić), Živković 5, D. Vuković 5, Ćelić 6, Durutović 5.
KABEL: Brkić 7, Milanković 7, Prolić 7, Milović 7, Perišić 7, Novaković 7, Kiš 8, Grujić 7, Veselinović 8 (Alija), Buač 7,Čanković 8.
Jos jedan gol Novakovica :!:
Gol je takodje postikao i Milan Cankovic,bivsi igras Vojvodine (2 gola na 3 utakmice)
limanfkv
Posts: 2834
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Post by limanfkv »

FK Kabel - Fk Metalac (Futog) 1:0
Solidna ogra Kabela jos jedna pobeda!
Strelac : OPET Novakovic Boba :!: :!: [/b]
BondNS
Posts: 189
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:32 pm
Location: 10 minuta od stadiona

Post by BondNS »

16.kolo(19. i 20. mart)
Mladost-KABEL 0:2

17. kolo(26. i 27. mart)
KABEL-Borac(š) 2:0

18. kolo(2. i 3. april)
Sutjeska-KABEL 0:3

19. kolo(9. i 10. april)
KABEL-Metalac MB 1:0

20. kolo(16. i 17. april)
Jugovic-KABEL

21. kolo(23. i 24. april)
Sloga-KABEL

22. kolo(30. april i 1. maj)
KABEL-Jedinstvo

23. kolo(4.maj)
Slavija-KABEL

24. kolo(7. i 8. maj)
KABEL-Futog

25. kolo(14. i 15. maj)
Zeleznicar-KABEL

26. kolo(21. i 22. maj)
KABEL-Buducnost

27. kolo(28. i 29. maj)
Mladost(T)-KABEL

28. kolo(5. jun)
KABEL-Fruskogorac

29. kolo(12. jun)
TSK-KABEL

30. kolo(19. jun)
KABEL-Borac(NS)

Evo ja sam preuzeo sa foruma raspored (nadam se da se admini sa tog foruma neće ljutiti). Samo bih zamolio one koji znaju vreme odigravanja meča (bar onih kući), da postave info dan pre. Hvala
JEDNA STVAR MI NIJE JAZNA,ZASTO NASI KLUBOVI POSLUJU SA CIGANIMA KAD NIKAD NISTA NE ISPLACUJU,SVOJEVREMENO SU POSLALI UZICKU SLOBODU U DRUGU LIGU ZBOG TOGA,A I JAVOR NIJE NISTA BOLJE PROSAO...

Prosto k'o pasulj,u upravama im sede razni Scepanovici itd...
huLIMANi
Posts: 29
Joined: Sun Jan 30, 2005 11:13 pm
Location: liman

Post by huLIMANi »

u kac se ide u subotu u pola 4.
Liman drzava!
limanfkv
Posts: 2834
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Post by limanfkv »

BondNS wrote:Evo ja sam preuzeo sa foruma raspored (nadam se da se admini sa tog foruma neće ljutiti). Samo bih zamolio one koji znaju vreme odigravanja meča (bar onih kući), da postave info dan pre. Hvala
Naravno da se nece ljutiti :wink:
Domace utakmice Kabel uvek igra nedeljom u 10h ujutru :!: Malo zajeban termin.
Inace Kabel je danas ispao iz kupa od partizana iz suseka rezultatom 4:3.Niko iz prog tima nije igrao.
BondNS
Posts: 189
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:32 pm
Location: 10 minuta od stadiona

Post by BondNS »

Na žalost, kući sam stigao tek posle pet i odmah otišao na vaš forum, da bih saznao da Kabel igra danas u pola pet. Na gostovanje teško da ću ići, ali verujem da ću na limanu biti malo češće :D .
JEDNA STVAR MI NIJE JAZNA,ZASTO NASI KLUBOVI POSLUJU SA CIGANIMA KAD NIKAD NISTA NE ISPLACUJU,SVOJEVREMENO SU POSLALI UZICKU SLOBODU U DRUGU LIGU ZBOG TOGA,A I JAVOR NIJE NISTA BOLJE PROSAO...

Prosto k'o pasulj,u upravama im sede razni Scepanovici itd...
Factor

Post by Factor »

Dodjite svi koji se osecate Limancima da navijamo za Kabel, navijanje je dobro, druzenje je do jaja..

Slike mozete videti na www.fc-kabel.co.sr , ali morate se prvo ulogovati...

PBL!
limanfkv
Posts: 2834
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Post by limanfkv »

Jugovic (kac) - Kabel 0:2
Jos jedna pobeda,i dalje bez primljenog gola u II polusezoni
Factor

Post by Factor »

Sloga Temerin - FK Kabel 2:1

Kabel je zaustavljen posle serije od 12 utakmica bez poraza u prvenstvu.Sledeca utakmica je sa Gospodjincima kuci.20 PB-a je prisustvovalo ovoj utakmici.
Locked