30. kolo: VOJVODINA - partizan 3:2 (1:1)

Danilo
Posts: 1012
Joined: Sun Aug 17, 2014 1:07 pm

Re: 30. kolo: VOJVODINA - partizan 3:2 (1:1)

Post by Danilo »

Nezavisno od toga da l je namestena ili nije......ja moram istaci da smo posle dosta godina dobili jednog pravog centarfora , koji zna da igra i nosi ekipu

Bravo Bojane Maticu
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8835
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: 30. kolo: VOJVODINA - partizan 3:2 (1:1)

Post by Radoye »

naseljekolumbija wrote:Слажем се са Туријом. Показали смо да смо бољи од те три екипе тренутно. партизан је очајан и играчки и по форми. Ако су они хтели 4.место која је логика да победе Чуку, па да после зависе од њих?!
Oni su hteli 3. mesto, cekali su da cuju rezultat Cuke da vide da li im znaci ishod utakmice ovde, insceniran je prekid da se osigura da ima vremena da se steluje rezultat naspram ostalih utakmica, i na kraju je bas tako slucajno :wink: ispalo rezultat da odgovara i jednima i drugima. Da je njima trebala pobeda pustili bi mi njih, ovako su oni nas, a za dugove cemo se vec dogovoriti prvom prilikom.

Tipicna Sajberica iz SFRJ lige, eno ti na prethodnim stranama sam kacio snimak cuvene utakmice Pristina - Celik iz 1987. gde su produzili tekmu za 3 minuta da cuju ostale rezultate pa je zavrsili tako da oboje ostanu u ligi.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
torrente
Posts: 503
Joined: Thu Aug 06, 2009 3:16 pm
Location: Srem bato

Re: 30. kolo: VOJVODINA - partizan 3:2 (1:1)

Post by torrente »

dobro sam ja napisao ovde jednom...sad necu ni kako ja 'oću !!!
brate nikako nam ugoditi...
moja familija je došla u Vojvodinu pre žaba...
User avatar
Turija
Posts: 10665
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 30. kolo: VOJVODINA - partizan 3:2 (1:1)

Post by Turija »

Danilo wrote:Nezavisno od toga da l je namestena ili nije......ja moram istaci da smo posle dosta godina dobili jednog pravog centarfora , koji zna da igra i nosi ekipu

Bravo Bojane Maticu
Dobili smo i Zukica. Dobicemo i Neskovica.
Dobicemo jos nekog do kraja prvenstva i necemo biti losi, kao sto neki misle. Osim zvezde, i mozda Radnickog, ne vidim ko je nesto bolji od nas.
Zato je jako vazno sto smo u plej of-u. Man'te sad teranja mak na konac i okrenimo se narednom vikendu, nasoj deci i podizanju kvaliteta igre.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
naseljekolumbija
Posts: 1106
Joined: Thu Aug 02, 2012 12:03 pm
Location: NS,NN

Re: 30. kolo: VOJVODINA - partizan 3:2 (1:1)

Post by naseljekolumbija »

Радоје,само од тебе сам чуо да су хтели 3.место. То нема никакве логике. Да су били четврти играли би кући против цигана. Сами себе су зајебали кад су победили Чукарички и то је то. Никад нећу поверовати да су они нас пустили, па макар било и три за три. А мислим да су играли без мотива
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3828
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: 30. kolo: VOJVODINA - partizan 3:2 (1:1)

Post by Red Marquis »

Pričate ko da je groblje haralo do sad, pa onda eto baš juče kad nama treba oni izgubiše. Ko zna kako je to vama izgledalo na tv ekranima, ja sam svojim očima video jedino manjak motiva kod partizana i ništa više.

Kad se podvuče, oni su sranje, mi smo sranje, uprave su i naša i njihova pune govana kojih se nećemo skoro rešiti. Imamo 3 meča kući od kojih na 2 bolje ni ne dolaziti, i to je to. Malo više ubacivati Gajića, Neškovića i pogotovo Zukića i da se nadamo da ih sledeće godine ne odvede neko za Beograd, i možda i bude neke vajde od ovih preostalih 7 mečeva.
Io odio Belgrado
Danilo
Posts: 1012
Joined: Sun Aug 17, 2014 1:07 pm

Re: 30. kolo: VOJVODINA - partizan 3:2 (1:1)

Post by Danilo »

Turija wrote:
Danilo wrote:Nezavisno od toga da l je namestena ili nije......ja moram istaci da smo posle dosta godina dobili jednog pravog centarfora , koji zna da igra i nosi ekipu

Bravo Bojane Maticu
Dobili smo i Zukica. Dobicemo i Neskovica.
Dobicemo jos nekog do kraja prvenstva i necemo biti losi, kao sto neki misle. Osim zvezde, i mozda Radnickog, ne vidim ko je nesto bolji od nas.
Zato je jako vazno sto smo u plej of-u. Man'te sad teranja mak na konac i okrenimo se narednom vikendu, nasoj deci i podizanju kvaliteta igre.
Bojan Matic je kompletan igrac on se ne trazi, on zna, od njega mozemo racunati kontinuitet na svakoj utakmici
Klinci imaju zasad samo talenat, i trebaju mnogo jos da rade, ne bi bilo dobro da ostanu samo na talentu ili pokojem bljesku, i moraju mnogo vise da rade i da prave razliku.Oni su najbolji predstavnici omladinske skole i od njih mnogo ocekujem
мализека
Posts: 311
Joined: Tue Feb 04, 2014 3:07 pm

Re: 30. kolo: VOJVODINA - partizan 3:2 (1:1)

Post by мализека »

Хајде да будемо реални. Пре Воше, гробље је у 5 мечева имало једну победу и 4 пораза! Да ли су и то намештали?
Они су у тешком каналу и то се види из авиона, а Воша се у међувремену мало подигла. Сачекајте са оценама још мало, да видимо каква ће да буде Воша у доиграгравању. :|
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3961
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: 30. kolo: VOJVODINA - partizan 3:2 (1:1)

Post by Rabba »

Matić je kompletan igrač za superligu. Već za Koreju očigledno nije kompletan igrač. Nemojmo preterivati i dizati nekoga u nebesa. Matićev kvalitet je izrazit isključivo na primeru drva koja smo gledali na poziciji špica. Za mene u ovoj ekipi suvi kvalitet je samo Rockov. Veselinović ima predispozicije, Zukić i Nešković imaju očigledno strašne predispozicije. Zukić ima 3 asistencije u 3 utakmice.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
churguzijanac
Posts: 2034
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: 30. kolo: VOJVODINA - partizan 3:2 (1:1)

Post by churguzijanac »

Djuric najlosiji na terenu. Telefonira pre pasa,skoro pa uvek.Vreme je da odmori, zajedno sa Milojevicem.Zlomislic uvek napravi neku glupost.Iako mi se nista nije svideo kad je stigao, mislim da ce sledecu sezonu biti mnogo bolji, ako ostane. Protiv koga igramo prvu u plejofu?
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8835
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: 30. kolo: VOJVODINA - partizan 3:2 (1:1)

Post by Radoye »

churguzijanac wrote:Protiv koga igramo prvu u plejofu?
Gradski derbi.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
Djisa
Posts: 1202
Joined: Sun Mar 07, 2010 10:14 am

Re: 30. kolo: VOJVODINA - partizan 3:2 (1:1)

Post by Djisa »

Rabba wrote:Matić je kompletan igrač za superligu. Već za Koreju očigledno nije kompletan igrač. Nemojmo preterivati i dizati nekoga u nebesa. Matićev kvalitet je izrazit isključivo na primeru drva koja smo gledali na poziciji špica. Za mene u ovoj ekipi suvi kvalitet je samo Rockov. Veselinović ima predispozicije, Zukić i Nešković imaju očigledno strašne predispozicije. Zukić ima 3 asistencije u 3 utakmice.
Nisi u pravu, Matic je dobar igrac i za Koreju, ali nije najbolji, tamo je stranac pola ekipe, jer su ostali prilicno limitirani, a i njemu je prva polusezona u inostranstvu, nije stigao ni da se navikne, vec su ga vratili, tamo nema cekanja stranca, ili igras ili kraj. To nije liga vise od pre 20 godina, kad je cak i nas sportski direktor harao :mrgreen: !
Pa da se ne ljubimo!
recni galeb
Posts: 768
Joined: Thu Oct 28, 2010 3:55 pm

Re: 30. kolo: VOJVODINA - partizan 3:2 (1:1)

Post by recni galeb »

Rabba wrote:Nema ovde krajnosti, Turija. Pobede protiv Dinama i Radnika su mi mnogo manje sumnjive od onoga što sam juče gledao. Utakmica je 85 minuta bila negledljiva. Njihova odbrana nakon odsviranog kraja na Banovom Brdu ne postoji. Ko može da mi objasni šta reprezentativni golman radi kod našeg trećeg gola? Ovo od juče je toliko jadno, da me je sramota, a pobedili smo.
Taj isti golman je vezan kratkim lancem za stativu, celu karijeru, tako da radi ono sta jedino i ume da radi, ne mrda sa linije.
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3961
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: 30. kolo: VOJVODINA - partizan 3:2 (1:1)

Post by Rabba »

recni galeb wrote:Taj isti golman je vezan kratkim lancem za stativu, celu karijeru, tako da radi ono sta jedino i ume da radi, ne mrda sa linije.
https://youtu.be/4RSUGFj8J00?t=150" onclick="window.open(this.href);return false;

Jebiga ljudi, lepo je kad ih naguzimo, sve to stoji, ali ovo nije bilo čisto. Meni to ne odgovara, niti mogu biti ponosan na to. Jasno je da je cela liga(bar 80% utakmica) namešteno, ali bih voleo da sanjarim da je od tih 20ak % utakmica dosta naših. Posle ove jadne očiglednosti, gubim nadu. Ako vama odgovara da nam je klub "samo jedan u ligi", super. Onda ništa. Meni ne odgovara, i to je to.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
Turija
Posts: 10665
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 30. kolo: VOJVODINA - partizan 3:2 (1:1)

Post by Turija »

Uhvatili ste tog namestanja, kao da je vidljivo iz aviona. U ozbiljnoj ste predrasudi povodom ove utakmice sa partizanom, koji je u raspadu i od 5 utakmica, 4 je izgubio.
Drugo, u vezi prezentovana dva gola:
Stojkovic, uvek, brani tako - na refleks i istrcavanje kratkog dometa sa rasirenim rukama. Sada je razlika sto Matic ulazi dugo sam i sa boka i Stojkovic ne zna gde je i sta da uradi.
Nas primljen gol je posledica radovanja posle 3:1 i sporog Veselinovica. Veselinovic je borben i solidan stoper u skoku, ali spor, pa ga lako pretrcava i igrac prosecne brzine, kao npr Ivanovic.
Tako da ja bih bio protiv namestene pobede, da je namestanje vidljivo. U sveukupnim okolnostima nije.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Locked