30. kolo: VOJVODINA - partizan 3:2 (1:1)

User avatar
naseljekolumbija
Posts: 1106
Joined: Thu Aug 02, 2012 12:03 pm
Location: NS,NN

Re: 30. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja u 17

Post by naseljekolumbija »

Marcello wrote:Ljudi, da li neko može da mi napiše (ili da link, na kojem mogu proveriti) ukupan odnos nas i crnih, od prvog susreta do danas?
http://www.fkvojvodina.com/rivali.php?id=7" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3828
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: 30. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja u 17

Post by Red Marquis »

Limanac FKV wrote:Zna li neko ko je ona stoka sto je sedela u maloj lozi na severozapadu sa 10 gorila oko sebe i provocirao konstantno? :mafia:
Ne znam da li je namesteno ili ne, ali nema lepseg osecaja nego pisati po beogradskim kancerima :cheers:
Isto ko i prošli put. Direktor policije Vladimir Rebić. I novosadski načelnik uz njega. A agenata/gorila je bilo i više od 10 :wink: Tako visok funkcioner, a ponašanje ko najgoreg uličara...to samo u ovoj naprednoj Srbiji može.

Utakmica čist rijaliti. Te svinjarije sa povlačenjem igrača u svlačionicu, pa onda kao moljenje ovih da stanu...Ili gamad teraš napolje, splićana je bilo par stotina, a ne milion pa da je to nešto teško za sprovesti, ili prekidaš meč i kraj priče. Ovako, kao se zakon sprovodi i glumimo neku kulturu, a nit zakona nit kulture.
Fudbal ako ništa zanimljiv, kvaliteta malo, truda je bilo. Ne bih rekao da je namešten meč, već da je presudilo manje boljenje k. u našim redovima no protivnika za rezultat.

Epilog...još dva vašara u gradu ovog proleća. Šteta, mogli smo da haramo u plej outu :mrgreen:
Io odio Belgrado
User avatar
Turija
Posts: 10666
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 30. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja u 17

Post by Turija »

Ne zanosite se i ne upadajte u zamku da su nam dali, zato sto nam je bilo neophodno.
Nikad oni ne bi nama dali ni bod, a ne tri.
Oni su u velikim problemima i imali su mnogo manji motiv od nas, a nemaju ni bolje igrace.
Posed lopte ne znaci mnogo u fudbalu, vec golovi.
Mi smo imali i vise suteva na gol i van gola od njih. Igrali smo opreznije da ne primimo jeftin gol. Videlo se na kraju, da cim se opustimo, promaja u odbrani. Primili smo 2 gola u poslednjom minutu prvog i drugog poluvremena.
Sada treba dobru racunicu da napravimo u plej of-u sa politikom razigravanja najboljih omladinaca.
Zukic i danas namestio gol za samo nesto minuta na terenu. Tu su Neskovic, Gajic, Savic, Jakovljevic, Jelicic, Topic, pa igraci u Kabelu.
Ozbiljan posao za struku.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8835
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: 30. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja u 17

Post by Radoye »

Marcello wrote:
Radoye wrote:Ovo je bogami licilo na staru dobru Prvu saveznu ligu Jugoslavije u Sajberovo vreme, vraca me u ranu mladost :mrgreen:
Ufff....Moj Radoye, ovakvog kriminala bi se i sam Šajber postideo.
Pa ne znam bas brate...

[video]https://www.youtube.com/watch?v=j7oXNsrMdBg[/video]

(Za podsecanje, nereseno ne odgovara nikom, Pristini treba pobeda da sigurno ostane u ligi, ali ako im ulete rezultati ostalih utakmica onda mogu i da izgube a u tom slucaju i Celik opstaje ako pobedi. I onda se utakmica produzila 5-6 minuta, Pristina imala pobedu u rukama dok se nisu saznali rezultati ostalih utakmica, i tako... :rolll: )
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
Milan
Posts: 4150
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: 30. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja u 17

Post by Milan »

Posle dugo vremena sam pazljivo (na tv-u) odgledao nasu utakmicu i stojim iza izrecenog da je utakmica namestena. Turija, pustili bi oni i te kako, ako imaju motiv. Pa zvezda nas je onomad pustila u sred beograda.

Samo bih napomenuo da je nivo fudbala bio u rangu 2. lige Luksemburga. Danasnje dve ekipe bi se lagano borile za opstanak u ligama koje smatramo mnogo losijim od nase. Toliko gresaka u pasu, prijemu... Naravno, tome je uveliko doprineo KATASTROFALAN teren, ali to ne umanjuje cinjenicu da se u Srbiji igra isti takav fudbal.

Jebao ih plej of i jos dva cirkusa u nasem gradu!


p.s. Prvi put ga gledam, pa ne bih donosio konacan sud, ali partizanov crnac u napadu deluje da ima potencijal.
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Ultra slanina
Posts: 394
Joined: Tue Mar 01, 2011 1:34 am

Re: 30. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja u 17

Post by Ultra slanina »

Rabba wrote:
Turija wrote:Ne znam na osnovu cega neki misle da je namesteno???
Na osnovu odgledane utakmice.
:mrgreen:
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4788
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 30. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja u 17

Post by gospodinFKV »

Milan wrote:Turija, pustili bi oni i te kako, ako imaju motiv. Pa zvezda nas je onomad pustila u sred beograda.
Ma znalo se cim se provukla ona vest da ce partizan da kalkulise zbog cetvrtog mesta i el komunistika u lavoru. Savo jos fazon kao ''ne znam ja da kalkulisem''. Sve skupa presmesno, sledecu protiv njih gubimo glat. Zivi bili, pa videli. Vrlo rado cu pojesti go*no, ako nije istina, ali ruzicaste naocare sam odavno bacio u smece kad je u pitanju FKV. :cheers:
User avatar
Milan
Posts: 4150
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: 30. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja u 17

Post by Milan »

Zavisi da li ce im trebati. Mogu dzokera ostaviti i za sledecu sezonu...
POŠTO OBRAZ ???!!!
recni galeb
Posts: 768
Joined: Thu Oct 28, 2010 3:55 pm

Re: 30. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja u 17

Post by recni galeb »

Slremite kasike!
Nije problem pobediti jadan, jadnijeg od sebe.
+ mi imamo Djumija u njihovim redovima, sjebava im temelje! :greenbutt:
draganas
Posts: 193
Joined: Thu Sep 15, 2016 2:44 pm

Re: 30. kolo: VOJVODINA - partizan 3:2 (1:1)

Post by draganas »

Po golovima nije namešteno, sad da ih je savršeno boleo k..... za tekmu boleo ih je.


Šta se desilo sa stipendistima FK Vojvodina sa severa, što nisu došli na tekmu ?

ps. Čestitajmo "našem" Djumiju lepo mu je igrao Partizan.
User avatar
AntonioKasano
Posts: 498
Joined: Sun Feb 21, 2010 5:28 pm

Re: 30. kolo: VOJVODINA - partizan 3:2 (1:1)

Post by AntonioKasano »

Providno do bola. Ova bedna uprava misli da je sa 3 namestene utakmice sa kojima se ugurala u prvih 8 napravila neki uspeh? Jadno da jadnije ne moze biti...
User avatar
Turija
Posts: 10666
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 30. kolo: VOJVODINA - partizan 3:2 (1:1)

Post by Turija »

Idemo u krajnosti da bi opravdali svoje pretpostavke (predubedjenja). Sad vec 3 utakmice sumnjive.
Koja je logika da Radnik pusti Vojvodinu u plej of, umesto da oni budu tu?
Zasto mislite da se nasi igraci nisu maksimalno zalozili da igraju u boljoj polovini lige i cak pokusaju i da se domognu Evrope, posle podele bodova?
Sta nam je najbolje ciniti dalje, tj koje ciljeve postaviti, najvaznije je pitanje za struku i sportski sektor Kluba.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
naseljekolumbija
Posts: 1106
Joined: Thu Aug 02, 2012 12:03 pm
Location: NS,NN

Re: 30. kolo: VOJVODINA - partizan 3:2 (1:1)

Post by naseljekolumbija »

Слажем се са Туријом. Показали смо да смо бољи од те три екипе тренутно. партизан је очајан и играчки и по форми. Ако су они хтели 4.место која је логика да победе Чуку, па да после зависе од њих?!
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3961
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: 30. kolo: VOJVODINA - partizan 3:2 (1:1)

Post by Rabba »

Nema ovde krajnosti, Turija. Pobede protiv Dinama i Radnika su mi mnogo manje sumnjive od onoga što sam juče gledao. Utakmica je 85 minuta bila negledljiva. Njihova odbrana nakon odsviranog kraja na Banovom Brdu ne postoji. Ko može da mi objasni šta reprezentativni golman radi kod našeg trećeg gola? Ovo od juče je toliko jadno, da me je sramota, a pobedili smo.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
naseljekolumbija
Posts: 1106
Joined: Thu Aug 02, 2012 12:03 pm
Location: NS,NN

Re: 30. kolo: VOJVODINA - partizan 3:2 (1:1)

Post by naseljekolumbija »

Rabba wrote:Njihova odbrana nakon odsviranog kraja na Banovom Brdu ne postoji.
Поента је? Резултат са Бановог брда њима ништа не значи, остају ту где су како год окренеш. Шта онда, пустили су нас зато што им се свиђамо?
Locked