30. kolo: VOJVODINA - partizan 3:2 (1:1)

Locked
User avatar
Grof Žekula
Administrator
Posts: 2677
Joined: Fri Jan 28, 2005 10:25 pm
Location: Bulevar

30. kolo: VOJVODINA - partizan 3:2 (1:1)

Post by Grof Žekula »

После две везане гостујуће победе (обе у Сурдулици) дочекаћемо недељни меч (пренос и на Аренаспорт 3 и врло вероватно О2) са позиције да нам победа значи пласман међу првих осам.

О картама за меч овде - https://www.fkvojvodina.rs/prvi-tim/prodaja-ulaznica/" onclick="window.open(this.href);return false;

ФКВ – партизан 3:2 (1:1)
1:0 – Матић 3'
1:1 – Тошић 45'
2:1 – Матић 90'+7
3:1 – Гајић 90'+14
3:2 – Ивановић 90'+15

ФКВ: Роцков, Лазаревић, Веселиновић, Саничанин, Деветак, Митошевић, Зломислић (88' Зукић) – Гојков (90'+2. Гајић), Ђурић, Милојевић (57' Нешковић), Матић.

партизан: Стојковић, Вулићевић, Павловић, Валијенте, Урошевић, Здјелар, Шћекић, Закарић (55' Ивановић), Пантић (87' Илић), Тошић (90'+8. Смиљанић), Гомеш.
User avatar
Протомајстор
Posts: 418
Joined: Sun Feb 10, 2013 8:29 pm
Location: Исток, Лиман

Re: 30. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja u 17

Post by Протомајстор »

Доста је више било килављења, две утакмице заредом смо једва добили, али знате како кажу "трећа срећа", што значи да време је да се коначно распуцамо: време је за петарду! :cheers:

(Ја се распуцао од оптимизма :mrgreen: )
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3833
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: 30. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja u 17

Post by Red Marquis »

Tražiti da igramo u Surdulici. Jedino nam tamo ide.
Io odio Belgrado
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3961
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: 30. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja u 17

Post by Rabba »

Znači ponovo pravimo ustupke gostujućoj stoci. Lepo, lepo.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4788
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 30. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja u 17

Post by gospodinFKV »

Rabba wrote:Znači ponovo pravimo ustupke gostujućoj stoci. Lepo, lepo.
Rade samo sta im se kaze. Davno je proslo vreme kad smo mi imali bilo kakav glas, a da ne pominjem glas protiv vladajucih struktura i pandurskog izmeta.
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3961
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: 30. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja u 17

Post by Rabba »

Da se pozabavimo malo kalkulacijama za plej-of.

1) Jasno je da pobedom možemo da se probijemo čak do 6. mesta. I ona nas direktno vodi u plej-of

2) Remi. Remijem bismo izbacili Voždovac iz priče zbog boljeg međusobnog skora(3:0, 0:1). Radnik i Spartak u tom slučaju ne smeju da pobede.

3) Poraz. Ukoliko bilo koja od navedene tri ekipe zabeleži pobedu, to je kraj naših nadanja. Voždovcu ne igra ni remi, ostaju iza nas, oni moraju pobediti. Ali se zanimljiva situacija dešava vezano za Radnik i Spartak.

Voždovac remi ili poraz i:
3.1. Radnik remi, Spartak poraz - Mi idemo u plej-of, imamo bolji međusobni odnos sa Radnikom (1:0, 1:0).
3.2. Radnik poraz, Spartak remi - Spartak ide u plej-of, imaju bolji međusobni odnos sa nama, i to zbog golova u gostima (Spartak - Vojvodina 0:1, Vojvodina - Spartak 1:2)
3.3. Radnik remi, Spartak remi - Na mini tabeli bismo imali 9 bodova, i otišli bismo gore.

Da dopunim, evo i utakmica koje su nam od interesa:

Voždovac - Mačva,
Dinamo Vranje - Radnik,
Spartak - Rad.

Za kraj, ukoliko izgubimo a ove tri ekipe pobede, završićemo regularni deo sezone na 11. mestu.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
CRD FCV
Posts: 1603
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: 30. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja u 17

Post by CRD FCV »

Какве су ово цене карата, ко да игра други против четвртог на табели. Не дај Боже повести још некога са собом.
User avatar
N13
Posts: 2029
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: 30. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja u 17

Post by N13 »

Ja sam uvek za to da se protiv blizanaca nabije cena karata! Samo u tom slucaju se stoka malo redje odlucuje za zapad.
U poslednje 3-4 godine su sezonske jeftinije nego ikad, pa izvolite.
najo
Posts: 21
Joined: Fri Nov 23, 2012 6:38 pm

Re: 30. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja u 17

Post by najo »

Uvek mi je drago kada Vosa pobedi,uvek malo vise drago kada pobedi nekog od blizanaca...jedino sto mi je uvek sve vise muka kada igramo sa ta dva sljama.Evropu videti necemo,tako da sam ja zbog svog zdravlja,vise za to da igramo plej aut samo da negledam bg dvojac bar do jeseni...
CRD FCV
Posts: 1603
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: 30. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja u 17

Post by CRD FCV »

N13 wrote:Ja sam uvek za to da se protiv blizanaca nabije cena karata! Samo u tom slucaju se stoka malo redje odlucuje za zapad.
U poslednje 3-4 godine su sezonske jeftinije nego ikad, pa izvolit
Цене сезонских су јефтиније јер наш клуб је постао јефтинији као и сама игра на терену. Чини ми се и да је број купљених сезонских низак, што и не чуди. Да купим сезонску и те паре оду ко зна коме, нека хвала. За два пута годишње што се стадион обиђе сезонска није потребна.

А то што хоћемо да спустимо број навијача близанаца високим ценама је одраз наше јадности. То ће отерати рецимо њихових двеста али и наших двеста, и шта смо тиме добили. Они ће ту бројку лако надоместити јер их има, ми нећемо.
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4788
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 30. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja u 17

Post by gospodinFKV »

To mi je nekako Dzomba potez. Nisam pametan...
User avatar
naseljekolumbija
Posts: 1106
Joined: Thu Aug 02, 2012 12:03 pm
Location: NS,NN

Re: 30. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja u 17

Post by naseljekolumbija »

CRD FCV wrote: Да купим сезонску и те паре оду ко зна коме, нека хвала. За два пута годишње што се стадион обиђе сезонска није потребна.
А коме ће да оду паре кад два пута годишње обиђеш стадион? Претпостављам да ћеш да дођеш против шљама и за неку евентуално европску. 1500 сезонска за исток, то је пресмешно а сасвим сигурно се исплати и за те две, три што обиђеш стадион.
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 30. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja u 17

Post by Turija »

Slazem se forumasem naseljekolumbija, kao i sa politikom da budu skuplje ulaznice protiv blizanaca.
Koliko bi kostalo njihove navijace da odu do Beograda, tako da je bespredmetno raspravljati.
Sto su neki nasi ,,kolateralna steta", sami su krivi.
Na kraju, mozda nasi igraci bolje igraju pred protivnickom publikom? :mrgreen:
Sto je vec Markiz napisao: najbolje da i ovu utakmicu igramo u Surdulici :wink:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3833
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: 30. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja u 17

Post by Red Marquis »

CRD FCV wrote:
N13 wrote:Ja sam uvek za to da se protiv blizanaca nabije cena karata! Samo u tom slucaju se stoka malo redje odlucuje za zapad.
U poslednje 3-4 godine su sezonske jeftinije nego ikad, pa izvolit
А то што хоћемо да спустимо број навијача близанаца високим ценама је одраз наше јадности. То ће отерати рецимо њихових двеста али и наших двеста, и шта смо тиме добили. Они ће ту бројку лако надоместити јер их има, ми нећемо.
Te koji dođu dvaput godišnje, i 500 dinara im je previše? Neka ih, nek prošetaju u krmenadlu pored. Za te pare mogu čak dva para čarapa kupiti.
A mi ionako bolje funkcionišemo pred što praznijim stadionom, kad god nas je bilo koliko treba utronjali su se.
Io odio Belgrado
User avatar
AntonioKasano
Posts: 498
Joined: Sun Feb 21, 2010 5:28 pm

Re: 30. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja u 17

Post by AntonioKasano »

Treba dolaziti na stadion, pitanje je koliko dugo cemo ga jos imati. Spremimo se za cekanje, dok se 3 frakcije navijaca omiljenog kluba direktora policije izredjaju na izlasku bice vec ponoc...
Locked