29. kolo: Radnik - VOJVODINA 0:1 (0:1)

User avatar
slanina
Posts: 809
Joined: Wed Jul 13, 2005 12:04 am

Re: 29. kolo: Radnik - VOJVODINA, sreda u 18

Post by slanina »

Evo ga trener amater,menja Zukića sa bekom,e tako se gube utakmice. :roll:
100 gb storage

https://degoo.com/g/dyz98u0" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3961
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: 29. kolo: Radnik - VOJVODINA, sreda u 18

Post by Rabba »

slanina wrote:Evo ga trener amater,menja Zukića sa bekom,e tako se gube utakmice. :roll:
Neka me neko ispravi, da li mi od izlaska Zukića(4-2-3-1), igramo 5-2-2-1?

Ili nam bekovi igraju oba krila?
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8837
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: 29. kolo: Radnik - VOJVODINA, sreda u 18

Post by Radoye »

Porodila se Georgina, jos jedna pobeda u Surdulici! :cheers:
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
fare
Posts: 2787
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 29. kolo: Radnik - VOJVODINA, sreda u 18

Post by fare »

Prezivesmo golgotu u Surdulici sada samo ostaje laksi deo posla dobiti raspale glodare i eto nas u plej ofu :D
User avatar
Marcello
Posts: 954
Joined: Wed Jan 10, 2007 2:21 pm
Location: uvek na našoj strani

Re: 29. kolo: Radnik - VOJVODINA, sreda u 18

Post by Marcello »

Uz izvinjenje, ja ne mogu iskreno da se radujem. Sve mi tu nešto smrdi. Odjednom se 3-4 ekipe, koje se bore za plej-of, probudile (uključujući i nas).
grobari su avangarda, tačno onoliko koliko smo mi mejnstrim...
fare
Posts: 2787
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 29. kolo: Radnik - VOJVODINA, sreda u 18

Post by fare »

Marcello wrote:Uz izvinjenje, ja ne mogu iskreno da se radujem. Sve mi tu nešto smrdi. Odjednom se 3-4 ekipe, koje se bore za plej-of, probudile (uključujući i nas).
Pogotovo Spartak vezao 5 pobeda a do tada nije mogao da pogodi vola u kupusu a kamoli nekoga da pobedi :shock: .
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8837
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: 29. kolo: Radnik - VOJVODINA, sreda u 18

Post by Radoye »

Marcello wrote:Uz izvinjenje, ja ne mogu iskreno da se radujem. Sve mi tu nešto smrdi. Odjednom se 3-4 ekipe, koje se bore za plej-of, probudile (uključujući i nas).
Cekaj samo, ja sve ocekujem da se Rad, Dinamo i Zemun probude u plej-autu i krenu da deru sve redom! :deal:
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
newnowapv
Posts: 589
Joined: Sun Dec 06, 2009 4:05 pm
Location: Telep

Re: 29. kolo: Radnik - VOJVODINA, sreda u 18

Post by newnowapv »

Za Rad sam poprilicno siguran da ce se tradicionalno probuditi u play out-u...
Nego, sto se tice ove utakmice, cini mi se po statistici da smo imali vise srece nego pameti.
Sve je jos otvoreno, do poslednjeg kola se ne zna ko ce gde igrati, ali nasi konkurenti imaju dosta slabije protivnike, iako je partizan kantaa a znamo da smo mi taj tim koji vadi iz mrtvih...
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3961
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: 29. kolo: Radnik - VOJVODINA, sreda u 18

Post by Rabba »

Statistika sa Flash Score-a i tekstualni prenos govore da su imali ozbiljniju inicijativu, te da smo pobedili praktično bez ispaljenog metka. Tri najjača utiska po tekstu: Prvo, asistencija Zukića, takođe izgleda je izbacio Matića u našu jedinu šansu na utakmici; Drugo, Rockov opet skinuo sve što je bilo opasno; Treće, Graovac suspendovan za grobare, 8. žuti karton.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
naseljekolumbija
Posts: 1106
Joined: Thu Aug 02, 2012 12:03 pm
Location: NS,NN

Re: 29. kolo: Radnik - VOJVODINA, sreda u 18

Post by naseljekolumbija »

Надам се да је још неко узео кеш на нас?. Можда одиграо из 2-2? :D
CRD FCV
Posts: 1603
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: 29. kolo: Radnik - VOJVODINA, sreda u 18

Post by CRD FCV »

Marcello wrote:Uz izvinjenje, ja ne mogu iskreno da se radujem. Sve mi tu nešto smrdi. Odjednom se 3-4 ekipe, koje se bore za plej-of, probudile (uključujući i nas).
Цела је наша лига таква одувек. Што је неко већ написао, рад ће се као увек ваздићи и опстати у овој лиги на уштрб неког другог клуба. Занимљиво ће бити видети шта ће се десити динаму који се отворено декларисао као клуб владајуће странке.
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 29. kolo: Radnik - VOJVODINA, sreda u 18

Post by Turija »

Pogodio sam, veceras, nasu pobedu - istina tesko.
Sad nas, za vikend, ocekuje ,,maturski ispit", bez Graovca.
Nadam se da smo, u ova dva meca, sagledali dobre i lose stvari i da cemo se dobro spremiti za mec odluke.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
churguzijanac
Posts: 2034
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: 29. kolo: Radnik - VOJVODINA, sreda u 18

Post by churguzijanac »

Mislim da mec sa sektasima sigurno nije mec odluke.”Propasti necemo, spasa nam nema” :greenbutt: .I sa pobedom Evropa je daleko i za istu imamo samo teoretske sanse cak i da dobijemo sektase.Ali sigurno pobeda ce biti vrlo slatka, pogotovo ako se afirmisu mali Zukic ili Neskovic.
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 29. kolo: Radnik - VOJVODINA, sreda u 18

Post by Turija »

Nebitna je sada Evropa, vec veca motivacija i interesovanje igraca i navijaca. Dolazi lepo vreme i steta bi bilo da se igra u ,,donjem domu".
Realno Radnik, sigurno, pobedjuje Dinamo, ostali verovatno. Tako da samo pobeda vodi u plej of.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8837
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: 29. kolo: Radnik - VOJVODINA, sreda u 18

Post by Radoye »

U plej ofu smo 100% zadnji ako se plasiramo ali nema to veze ako se tih 7 utakmica iskoriste za uvodjenje klinaca i slaganje ekipe za sledecu sezonu. Ispasti ne mozemo, Evropu dostici necemo, idealna prilika da se bez velikog pritiska uradi posao za buducnost. U plej autu bi postojao veliki pritisak da se ne ispadne, sad kad ovi sto su u regularnom delu prodavali utakmice i sakom i kapom krenu odjednom sve da dobijaju, i tu ce opet silom biti guran isti ovaj "najjaci" sastav pun menadzerskih igraca koji nas je i doveo tu gde smo.

To je jedini interes da udjemo u plej of, inace prema prikazanom ovog proleca mi to ne zasluzujemo.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Locked