27. kolo: VOJVODINA - Čukarički 0:0

User avatar
AntonioKasano
Posts: 498
Joined: Sun Feb 21, 2010 5:28 pm

Re: 27. kolo: VOJVODINA - Čukarički, nedelja u 19

Post by AntonioKasano »

Mislim da je jasno da cemo pobediti samo partizan :mrgreen:
ssnigd
Posts: 3364
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: 27. kolo: VOJVODINA - Čukarički, nedelja u 19

Post by ssnigd »

Realno fudbal je toliko jadan u ovoj zemlji... Cigani sa trenerom dostizu visine I dodatno nam pisaju po faci. Od njihovog Barija I sada ulaska u LS se nikada oporaviti necemo.
Sto se tice nase utakmice, da kazem, da je meni uspeh sto smo imali dve dobre sanse, tako da razumem Krivog :mrgreen:
Ps. Otvorite temu za glasanje, bice navala sigurno :)
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
Djisa
Posts: 1202
Joined: Sun Mar 07, 2010 10:14 am

Re: 27. kolo: VOJVODINA - Čukarički, nedelja u 19

Post by Djisa »

Kone je totalni amater, loptu ne zna da primi, Matic je za njega klasa! Milojevic tuga, igrac manje celu utakmicu. Ostali slabi, Svideo mi se Matic, imao je nekolio dobrih poteza, ne znam da li zamenjen zbog povrede, jer je po mom misljenju bio nas najbolji igrac u prvom poluvremenu!
Pa da se ne ljubimo!
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3828
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: 27. kolo: VOJVODINA - Čukarički, nedelja u 19

Post by Red Marquis »

...a nekad sam se pitao "Moramo li uvek imati nekog menadžerskog igrača da se gura koji veze nema?", a danas je to komotno skoro pa kompletna ekipa.
Io odio Belgrado
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 27. kolo: VOJVODINA - Čukarički, nedelja u 19

Post by Voja »

Djisa wrote:Kone je totalni amater, loptu ne zna da primi,
Znaci ima istine u mojoj proceni od pre mesec dana
Voja wrote:Zanimalo mi i koliko ce Kone pokazati,i smeo bih se vec sada usuditi i reci prevara od igraca,ustvari neki njen blazi oblik. Vesto izbegava duel igru i oslobadja se lopte na sigurno,a cim ima priliku 1 na 1 ili za beg,jednostavno se vidi koliko je slab igrac
Image
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4788
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 27. kolo: VOJVODINA - Čukarički, nedelja u 19

Post by gospodinFKV »

Siroma' Matic, kontam da se ziv pojeo sto je ispalio Vozdovac. :frown:

'Ajte...da se ne ljubimo. :lala:
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8835
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: 27. kolo: VOJVODINA - Čukarički, nedelja u 19

Post by Radoye »

ssnigd wrote:Ps. Otvorite temu za glasanje, bice navala sigurno :)
Uf dobro me podseti...
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
naseljekolumbija
Posts: 1106
Joined: Thu Aug 02, 2012 12:03 pm
Location: NS,NN

Re: 27. kolo: VOJVODINA - Čukarički 0:0

Post by naseljekolumbija »

После ове утакмице сам сигуран да нико од ових играча не зна да шутне лопту у оквир гола, камоли да гађа други угао и сл. Брука и срамота
User avatar
Turija
Posts: 10666
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 27. kolo: VOJVODINA - Čukarički 0:0

Post by Turija »

Ne znam, ali mi ne lici da smo igracki najslabija ekipa u ligi.
Vise mi lici da je opsti haos od terena, do vrha Kluba. I da nikog nije briga za Vojvodinu, osim iskrenih navijaca.
Da imamo unutar Kluba ljude koji vole Vosu, a ne navijace blizanaca, bili bi najmanje za 50% bolji, jer bi bilo hemije, zelje i borbe za uspeh na terenu i van njega.
Sta je sinoc bio bolji Cukaricki od Vojvodine, a bori se za trece mesto?
Samo je bolje organizovan na terenu i u upravi i sto ima medijsku i drugu Bg podrsku.
Nama trebaju ljudi koji vole ovaj grad i FKV.
Dok je to bilo u tradiciji, Klub je bio postovan i uspesan u EXYU i u Evropi.
Nestankom te tradicije, nestali i rezultati i postovanje.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3961
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: 27. kolo: VOJVODINA - Čukarički 0:0

Post by Rabba »

Odbrambeno smo izgledali vrlo vrlo stabilno. Aranđel je izgleda u potpunosti izgubio poverenje "struke", a Graovac na desnom beku je doneo defanzivnu stabilnost. Prema napred ništa novo, što je bilo i očekivano. Ofanzivno smo izgledali vrlo loše. Čini se da je tek ulaskom Ezea ekipa živnula. Milojević me je iznervirao jedno milion puta. Kone je totalna misterija... Izrazito je loš tehnički, ali deluje kao brdo. Čak je i imao par pokušaja, ali su bili previše smešni. Taj momak je za klupu, Gajić je za njega u ovom trenutku klasa. Ali opet, ne bih ga otpisao odmah... Krije se neka životinja u njemu, barem mi tako deluje. Samo, potrebno je limitirati mu minute u ovoj polusezoni, jako. Puno je poluvreme trenutno za njega.

Ovo što Turija kaže, ne deluje da smo najlošiji po kvalitetu u ligi, samo se čini da je kod nas sve jako trulo. Nejasna mi je Čuka, bez muda su stigli u NS, bez preterane volje da nas istresu iz gaća, ako se zna u kom smo trenutku i šta je njima pobeda donosila. Ništa više od nas nisu pokazali, ni trunku.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
PelezinhoFkv
Posts: 210
Joined: Tue Aug 19, 2014 8:57 am
Location: Liman, Novi Sad

Re: 27. kolo: VOJVODINA - Čukarički, nedelja u 19

Post by PelezinhoFkv »

N13 wrote:Igra ocajna, navijanje sjajno. Podsetilo na neke stare dane.
I meni utisak večeri navijanje. :cheers: I naravno naš Adebajor za siromašne koji ne može vola da ubode :frown:
"Zvezda i Partizan uvek bile političke organizacije koje su se bavile sportom"
User avatar
Turija
Posts: 10666
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 27. kolo: VOJVODINA - Čukarički 0:0

Post by Turija »

Moguce da je ta varijanta sa Graovcem na beku prava. Jak je i dobar na zemlji, dok sa Veselinovicem dobijamo na visini ispred Rockova.
S druge strane, Devetak, isto, popravlja visinu odbrane i skok igru.
Inace, s bekovima vec nismo pravili visak u ofanzivi, pa makar da dobro zatvaramo prostor pred Rockovim, posto nam je slab vezni red i defanzivno i ofanzivno.
Kako je napasao Minja, najbolje i da vezu preskacemo u napadu i gadjamo visoke i brze ofanzivce, jer pas i visak igraca ne umemo da napravimo.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4788
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 27. kolo: VOJVODINA - Čukarički 0:0

Post by gospodinFKV »

Turija wrote:Moguce da je ta varijanta sa Graovcem na beku prava.
Pa da, nesto slicno je Lalatovic radio s Mileticem kod nas.

Sto se preskakanja igre tice, nama je obican pas po zemlji problem, centarsut da i ne pricam, a igra na duge lopte radi samo ako imas ili brzog napadaca (Abu), koji ce juriti frljoke u prostor, ili jakog napadaca, koji ce se ograditi i primiti je (tipa Matic ili Kone), ali za njih nemamo igraca koji im taj precizan dug pas moze poslati.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 27. kolo: VOJVODINA - Čukarički 0:0

Post by Voja »

[video]https://www.youtube.com/watch?v=QI32Pn9ECuI[/video]

Leleee na sta su se sveli ovi nasi izvestaji... ceo minut... mraka :frown:
Image
Istocno stajanje
Posts: 540
Joined: Thu Jul 23, 2015 11:20 am

Re: 27. kolo: VOJVODINA - Čukarički 0:0

Post by Istocno stajanje »

Koliko timova ispada iz lige, 2 ili 3?
Locked