27. kolo: VOJVODINA - Čukarički 0:0

User avatar
Grof Žekula
Administrator
Posts: 2677
Joined: Fri Jan 28, 2005 10:25 pm
Location: Bulevar

27. kolo: VOJVODINA - Čukarički 0:0

Post by Grof Žekula »

На званичној утакмици нисмо победили од 01.12. (Рад са 1:0), од тада имамо 4 нерешена меча, четири првенствена и један куп пораз.
Само на пролеће од шест званичнх утакмица, изгубили смо 5. Међу горњих 8 не можемо (реално), испали смо из (увек нашег) Купа, а кад дође до поделе бодова и табеле, само Свевишњи зна шта ће бити.

Управа, тренер, играчи, квалитет (било чега)...Све је велика НУЛА.
И још кажу да у недељу наплаћују карте за утакмицу (стандардни систем 300, 200,100)?! Треба да нам платите да дођемо!!!

Дочекаћемо Чуакрички. Ако се "договоримо" да њима "не треба" (баш јако), ето новог позитивног резултата. Другачије неће ићи.


ФКВ - Чукарички 0:0

ФКВ: Роцков, Граовац, Веселиновић, Саничанин, Деветак, Митошевић, Милојевић, Ђуричин (62' Гојков), Ђурић, Срећковић (73' Винсент), Матић (46' Коне).

Чукарички: Стевановић, Доцић, Мудрински (77' Тедић), Копитовић, Каменовић, Овусу (73' Луковић), Кајевић, Стојановић (55' Бирманчевић), Ђорђевић, Величковић, Шапић.
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4785
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 27. kolo: VOJVODINA - Čukarički, nedelja u 19

Post by gospodinFKV »

Image
User avatar
Salvador
Posts: 1071
Joined: Sun May 09, 2010 6:07 pm

Re: 27. kolo: VOJVODINA - Čukarički, nedelja u 19

Post by Salvador »

Treba bojkotovati buduce utakmice dok se stvari ozbiljno ne promene, ne vidim cemu dalje mrcvarenje...
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3961
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: 27. kolo: VOJVODINA - Čukarički, nedelja u 19

Post by Rabba »

Salvador wrote:Treba bojkotovati buduce utakmice dok se stvari ozbiljno ne promene, ne vidim cemu dalje mrcvarenje...
Treba bojkotovati pajace koji vode klub, ne treba bojkotovati utakmice...
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3828
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: 27. kolo: VOJVODINA - Čukarički, nedelja u 19

Post by Red Marquis »

Trebalo je neki od bendova koji će nastupati u subotu dovesti da svira za vreme tekme, da nam skrenu pažnju sa ovih jadnika...
Io odio Belgrado
User avatar
Душан
Posts: 471
Joined: Sat Apr 22, 2017 11:11 pm

Re: 27. kolo: VOJVODINA - Čukarički, nedelja u 19

Post by Душан »

Red Marquis wrote:Trebalo je neki od bendova koji će nastupati u subotu dovesti da svira za vreme tekme, da nam skrenu pažnju sa ovih jadnika...
Tи што свирају нек изаберу 10 играча, са Роцковим на голу, гарант би боље одиграло од ових које имамо.
Danilo
Posts: 1012
Joined: Sun Aug 17, 2014 1:07 pm

Re: 27. kolo: VOJVODINA - Čukarički, nedelja u 19

Post by Danilo »

Jel Krivi jos trener?
Danilo
Posts: 1012
Joined: Sun Aug 17, 2014 1:07 pm

Re: 27. kolo: VOJVODINA - Čukarički, nedelja u 19

Post by Danilo »

I u Čuki naši bivši igrači Mudrinski, Puškaric, Luka Luković, Tedic
Da li bi imali mesta u našem sadašnjem timu ?
User avatar
novosadjanin
Posts: 1352
Joined: Mon Nov 13, 2006 12:30 pm
Location: CURVA OCCIDENTALE

Re: 27. kolo: VOJVODINA - Čukarički, nedelja u 19

Post by novosadjanin »

Jel idemo svi na sever? :cheers:

Cigan jos uvek nije podneo ostavku?

Iskreno se nadam da NECEMO nekim cudom zavrsiti u plej-ofu...
Sergej Milinković-Savić: "Navijač sam Vojvodine, Mislim da mi koji smo ponikli u Vojvodini ne treba da igramo za crvenu zvezdu i partizan".
User avatar
AntonioKasano
Posts: 498
Joined: Sun Feb 21, 2010 5:28 pm

Re: 27. kolo: VOJVODINA - Čukarički, nedelja u 19

Post by AntonioKasano »

Lepa uvertira u centru pre neki dan, i stariji i mladji i neki koji dugo nisu bili, bilo bi lepo kad bi se sve prenelo na koncert i utakmicu u nedelju. Ako vec na terenu nema nista da se vidi, da pokazemo da nas makar ima i dalje... Ako neko ume moze da okaci i klip...
User avatar
AntonioKasano
Posts: 498
Joined: Sun Feb 21, 2010 5:28 pm

Re: 27. kolo: VOJVODINA - Čukarički, nedelja u 19

Post by AntonioKasano »

Ako si bio, video si koliko je ljudi bilo u Krusevcu, brojka nije mnogo manja od onih utakmica na istom mesto kada smo bili i bolje plasirani...
Teleptabis
Posts: 47
Joined: Mon Jan 22, 2018 10:52 am

Re: 27. kolo: VOJVODINA - Čukarički, nedelja u 19

Post by Teleptabis »

AntonioKasano wrote:Lepa uvertira u centru pre neki dan, i stariji i mladji i neki koji dugo nisu bili, bilo bi lepo kad bi se sve prenelo na koncert i utakmicu u nedelju. Ako vec na terenu nema nista da se vidi, da pokazemo da nas makar ima i dalje... Ako neko ume moze da okaci i klip...
https://www.youtube.com/watch?v=zpxfK7r ... 71nYPcXeG8" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Turija
Posts: 10665
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 27. kolo: VOJVODINA - Čukarički, nedelja u 19

Post by Turija »

Iako se igra u nedelju u 19h, mec nije zanimljiv za tv arenu, ni na 70km od studija.
Osim zvezde i partizana i onog treceg meca, sto moraju petkom, nista ih vise ne interesuje u domacoj ligi.
Tek toliko o licenciranoj sportskoj televiziji za prenose meceva super lige. :oops:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4785
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 27. kolo: VOJVODINA - Čukarički, nedelja u 19

Post by gospodinFKV »

Turija moj, igraju 4. i 9. ekipa na tabeli, od kojih je cetvrtoplasirana ekipa sa 0 tradicije i 10 navijaca ukupno, a devetoplasirana sve sto ima jeste tradicija i amaterizam koji curi na sve strane. Teren je gadiluk i na TV-u da se vidi, a ne uzivo, a sablasno prazna istocna tribina dodatno dodaje na utisku da osim rezisera prenosa i komentatora niko zivi ni ne gleda. Dodaj tome i cinjenicu da smo na 6 utakmica prolecnih dali 2 gola ukupno, mislim da im je isplativije cak i Dinamo iz Vranja da prenose.

Tako je, sta sad da se radi, osim da se bude objektivan... :cheers:
User avatar
N13
Posts: 2027
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: 27. kolo: VOJVODINA - Čukarički, nedelja u 19

Post by N13 »

Turija wrote:Iako se igra u nedelju u 19h, mec nije zanimljiv za tv arenu, ni na 70km od studija.
Osim zvezde i partizana i onog treceg meca, sto moraju petkom, nista ih vise ne interesuje u domacoj ligi.
Tek toliko o licenciranoj sportskoj televiziji za prenose meceva super lige. :oops:
Mec nije zanimljiv ni nama koji smo na par km od stadiona, a beogradskoj TV kuci.
Da Firma ne slavi rodjendan, na mec ne bi doslo ni 100 ljudi (ukljucujuci novinare, lozu i porodicu igraca).
Ja cu doci, ali ni sam vise ne znam zasto i dalje imam zivaca za to.
Locked