Srećan Rođendan matora ;)

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
slanobarac
Posts: 3497
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Srećan Rođendan matora ;)

Post by slanobarac »

Na žalost, nemam kome da čestitam rođendan. Ako neko, kao ja, još uvek voli ovaj klub neka mu je srećan ovaj dan. :cheers:
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Stexman
Posts: 2563
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Srećan Rođendan matora ;)

Post by Stexman »

Posto su ovi iz uprave odneli venac na mesto osnivanja kluba, nama je ostalo samo da upalimo sveću. :(
Bojim se da nam ovo ne bude poslednji rodjendan! Srećan ti rodjendan moja Vošo!
User avatar
Deep Purple
Posts: 3838
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Srećan Rođendan matora ;)

Post by Deep Purple »

Ostarilo se :cheers:
Duplof
Posts: 862
Joined: Fri Aug 12, 2022 10:48 am

Re: Srećan Rođendan matora ;)

Post by Duplof »

"Kad se u ovoj zemlji neko ili nešto dovuče do sto godina, pa to je svetsko čudo!" Dobro, u ovom slučaju 109. :)

Nemerljiva je zahvalnost studentariji koja je pre 109 godina osnovala naš klub. I ne, ovo nije klub, ovo je naš izvor sreće, tuge, nadanja, sećanja, okupljanja, pobeda, poraza... Kako god da okreneš, svi mi, i kad smo u ličnom "bojkotu" kluba, sve se svede na jedno - pre i posle utakmice u novinama provirimo i tražimo nešto vezano za Nju. Ali to je naša tajna koju svi ionako znaju. I to nas spaja, jer smo i mi deo Nje, kao i Ona deo nas. Siguran sam da nisu ni pomenuti studenti pre 109 godina zamišljali kakvu će stvar učiniti za svoje sinove, unuke, praunuke...

Srećan rođendan, prva ljubavi! :lala:
Jedem luka i slanine, navijač sam Vojvodine
User avatar
slanobarac
Posts: 3497
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Srećan Rođendan matora ;)

Post by slanobarac »

slanobarac wrote: Sun Mar 06, 2022 1:07 pm Ako neko, kao ja, još uvek voli ovaj klub neka mu je srećan ovaj dan. :cheers:
:cheers:
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Krle
Posts: 1365
Joined: Mon Jun 16, 2008 4:36 pm

Re: Srećan Rođendan matora ;)

Post by Krle »

Hranila se ti našim živcima hiljadu godina! :cheers:
Niko nas ne voli - q.ac nas zaboli
CRD FCV
Posts: 1603
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: Srećan Rođendan matora ;)

Post by CRD FCV »

Срећан рођендан нашој дами уз Бајагин "да смо живи и здрави" воз
User avatar
Stexman
Posts: 2563
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Srećan Rođendan matora ;)

Post by Stexman »

Krle wrote: Mon Mar 06, 2023 4:07 pm Hranila se ti našim živcima hiljadu godina! :cheers:
Da je osoba bila bi prilicno "debela devojka"!

Srecan rodjus, i neka nam je bog u pomoci! :cheers:
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8837
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Srećan Rođendan matora ;)

Post by Radoye »

Stexman wrote: Mon Mar 06, 2023 10:38 pm Srecan rodjus, i neka nam je bog u pomoci! :cheers:
:cheers:
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
Turija
Posts: 10666
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Srećan Rođendan matora ;)

Post by Turija »

Nisam cestitao rodjendan Klubu, jer ne znam kome da uputim cestitku, posto tamo nema nikog ko mari za Vosu, osim za sami sebe.
A, malo mi izgleda ,,off" , da mi, forumasi, sami sebi cestitamo, na Forumu, rodjendan kluba, koji, eto, samo sto jos postoji u stodevetoj godini od osnivanja i fudbalski tavori preko 3 decenije i bruka Osnivace, navijace i prethodne generacije igraca. To, nimalo, nije za cestitku. Naprotiv.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
slanobarac
Posts: 3497
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Srećan Rođendan matora ;)

Post by slanobarac »

Možda čestitati bivšem članu foruma koji se učlanio u biblioteku pa sad drži komemorativne govore i polaže vence. Od foruma do člana UO kluba je kratak put. Nikada ne treba gubiti nadu. :cheers:
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8837
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Srećan Rođendan matora ;)

Post by Radoye »

@Slanobarac - slusaj, on je tamo jos i najmanji problem, za njega sam bar siguran da zaista voli klub i do koske navija za njega dok za sve ostale tamo kad bi se u isto vreme igrala neka nasa utakmica i "el komunistiko" nisam siguran da bi bilo ko od njih osim ako bas po protokolu mora prisustvovao nasoj utakmici, svi bi bili u Beogradu!
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
slanobarac
Posts: 3497
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Srećan Rođendan matora ;)

Post by slanobarac »

Moguće da je najmanji problem ali i dalje je problem. Inače, više nisam siguran da voli Vošu do koske. Ima u klubu baš, baš slaninara to sigurno znam. No, nema veze. :cheers:
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Turija
Posts: 10666
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Srećan Rođendan matora ;)

Post by Turija »

Mene vise interesuje da li cita Forum?
I Djumi je morao da napusti pisanje na forumu, zbog funkcije, ali ga je citao neulogovano ( to pouzdano znam).
Nismo mi, ovde na forumu, opozicija Klubu, samo smo drugacija pozicija, koja bastini principe Osnivaca i svetlu tradiciju Kluba.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
NorthTribune
Posts: 101
Joined: Tue Aug 30, 2022 7:45 pm

Re: Srećan Rođendan matora ;)

Post by NorthTribune »

Nažalost sa zakašnjenjem, ali sa dubokim poštovanjem...Čestitam rodjendan velikanu Srpskog fudbala i njegovim navijačima...Veliki je ovo klub braćo, čuvajte ga i negujte..A nadam se da će i ova država početi više da respektuje FK Vojvodinu i ulaže u nju..
Post Reply