25. kolo: VOJVODINA - Spartak 1:2 (1:0)

draganas
Posts: 193
Joined: Thu Sep 15, 2016 2:44 pm

Re: 25. kolo: VOJVODINA - Spartak, sreda u 18h

Post by draganas »

Care sa ljudima iz skupštine ne bih ni kafu popio, vi ste najgori talog našeg kluba, ovo što se danas dešava je isključivo vaša krivica.

Čuj "otovrena za javnost" - da delim sa tobom i Tomom Grobarom istu prostoriju.....sa ljudima kojima je Vuković pajtos i drugar, ne znam kako lepo da ti odgovorim na to, osim....more da se.....

*Proto

2019 godine, ne možeš da se ponašaš kao da je 1968g, ono klubu je potreban menadžer, neko ko ume da donese novac u klub, prosto bez novca nema ni napredka kako seniorskog kluba, tako ni omladinaca, sve strukture kluba su danas urušene.... danas je SNS na vlasti sutra će biti neko treći, sigurno ti danas ne može pomoći neko iz DS, ali nama je trebao neko ko može da okupi ljude i unese novac u naš klub ( za razliku od najboljeg pajtosa naših drugara iz skupštine )...

Šta ti znači indetitet kluba, ono ko zna da nabroji šampionsku generaciju iz 1989, zašto bi to moj sin to trebalo da zna ( ima 5godina ), nije pogledao 3 pristojen utakmice....

Te priče o zlim crnim i crvenim blizancima slušamo 25godina, ono samo napred sa tim, evo oni su krivi što su naši pajtosi iz skupštine zarad par stotina evra doveli ono smeće od Vukovića u klub.

Ajde dokel više sa tim praznim pričama, kako je uvek neko drugi kriv.

Završio i ja.
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4788
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 25. kolo: VOJVODINA - Spartak, sreda u 18h

Post by gospodinFKV »

draganas wrote:Care sa ljudima iz skupštine ne bih ni kafu popio, vi ste najgori talog našeg kluba, ovo što se danas dešava je isključivo vaša krivica.

Čuj "otovrena za javnost" - da delim sa tobom i Tomom Grobarom istu prostoriju.....sa ljudima kojima je Vuković pajtos i drugar, ne znam kako lepo da ti odgovorim na to, osim....more da se.....
A sendvic? :deal:

Zasto me niko nije obavestio da sam clan skupstine? Kakav je to nacin. Nije u redu, ja hocu svoj deo! :greenbutt:
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3829
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: 25. kolo: VOJVODINA - Spartak, sreda u 18h

Post by Red Marquis »

Ja bih samo da dodam da bi ovo bio 100x lepše i bolje mesto za život da smo ostali zauvek uskraćeni za postojanje tih tvojih jebenih najjačih novosadskih firmi...Dabogda sutra sve propale, i njihove gazde završile tamo gde je takvima i mesto. Ali propadanje ovog kluba bi savršeno išlo ruku pod ruku sa krivcima za urbicid Novog Sada.
Io odio Belgrado
User avatar
Salvador
Posts: 1071
Joined: Sun May 09, 2010 6:07 pm

Re: 25. kolo: VOJVODINA - Spartak, sreda u 18h

Post by Salvador »

draganas wrote:Care sa ljudima iz skupštine ne bih ni kafu popio, vi ste najgori talog našeg kluba, ovo što se danas dešava je isključivo vaša krivica.

Čuj "otovrena za javnost" - da delim sa tobom i Tomom Grobarom istu prostoriju.....sa ljudima kojima je Vuković pajtos i drugar, ne znam kako lepo da ti odgovorim na to, osim....more da se.....

*Proto

2019 godine, ne možeš da se ponašaš kao da je 1968g, ono klubu je potreban menadžer, neko ko ume da donese novac u klub, prosto bez novca nema ni napredka kako seniorskog kluba, tako ni omladinaca, sve strukture kluba su danas urušene.... danas je SNS na vlasti sutra će biti neko treći, sigurno ti danas ne može pomoći neko iz DS, ali nama je trebao neko ko može da okupi ljude i unese novac u naš klub ( za razliku od najboljeg pajtosa naših drugara iz skupštine )...

Šta ti znači indetitet kluba, ono ko zna da nabroji šampionsku generaciju iz 1989, zašto bi to moj sin to trebalo da zna ( ima 5godina ), nije pogledao 3 pristojen utakmice....

Te priče o zlim crnim i crvenim blizancima slušamo 25godina, ono samo napred sa tim, evo oni su krivi što su naši pajtosi iz skupštine zarad par stotina evra doveli ono smeće od Vukovića u klub.

Ajde dokel više sa tim praznim pričama, kako je uvek neko drugi kriv.

Završio i ja.
Alo druze, 100 postova si ovde napisao iskljucivo kukajuci kako je zbiljic oteran,
a svi vrlo dobro znamo da je doticni obicna vuciceva poltroncina i da bi u svakom momentu morao da slusa sta mu vodja kaze,
znaci cak i u najboljem scenariju morali bismo se sklanjati zvezdi, a titulu (kao i u poslednjih 30 godina) ne bismo smeli ni da primirisemo.
User avatar
Djumi
Posts: 1847
Joined: Tue Feb 15, 2005 9:51 pm
Location: Fudbalski teren

Re: 25. kolo: VOJVODINA - Spartak, sreda u 18h

Post by Djumi »

draganas wrote:Šta ti znači indetitet kluba, ono ko zna da nabroji šampionsku generaciju iz 1989, zašto bi to moj sin to trebalo da zna ( ima 5godina ), nije pogledao 3 pristojen utakmice....
Identitet kluba je mnogo važan jer se nemože ići napred ako neznaš odakle dolazis.....
Fudbal treba voleti u sebi a ne sebe u fudbalu .
User avatar
naseljekolumbija
Posts: 1106
Joined: Thu Aug 02, 2012 12:03 pm
Location: NS,NN

Re: 25. kolo: VOJVODINA - Spartak, sreda u 18h

Post by naseljekolumbija »

draganas wrote:
Završio i ja.
Стварно се надамо да јеси, да је до већине нас одавно би завршио овде.
fare
Posts: 2787
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 25. kolo: VOJVODINA - Spartak, sreda u 18h

Post by fare »

Jel bila konferencija za stampu posle utakmice ne mogu nigde da nadjem da cujem sta je nas veliki trenerski mag izjavio ? teren ,vetar lopta sta mu je sada smetalo :? .
Cane
Posts: 1021
Joined: Fri Jul 07, 2017 9:16 am

Re: 25. kolo: VOJVODINA - Spartak, sreda u 18h

Post by Cane »

Koliko god da se ne slažem s nekim stavovima koji se ovde iznose i po ko zna koliko puta, opet se nikada ne bi zalagao da se autori zbog toga banuju. To je teška slabost onih koji ne trpe suprotno mišljenje. Ako ovde ne možemo iznosti suprotstavljena mišljenja (naravno bez vređanja i sličnog), za koji će nam onda uopšte bilo kakav forum?
Neki se ovde, iako nije politički forum, svako malo dotiču politike i često sasvim opravdano napadaju vlast, udeljujući joj razne kvalifikacije, pa se onda na sličnan način ponašanju i pozivaju da se onemogući drugačije mišljenje. Meni je recimo bzv da se pored milion foruma na kojima se samo krlja o politici, to protura i ovde ali ni na kraj pameti mi ne bi bilo da zbog toga pozivam da se neko isključi, da ga nazivam ovim ili onim botom i slično. Ako vam se (kao i meni) gade neki Informeri i slično smeće u kojem je dopuštena samo jedna "istina", onda nemoj da od ovog foruma pravimo takve stvari.
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4788
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 25. kolo: VOJVODINA - Spartak, sreda u 18h

Post by gospodinFKV »

Cane wrote:Koliko god da se ne slažem s nekim stavovima koji se ovde iznose i po ko zna koliko puta, opet se nikada ne bi zalagao da se autori zbog toga banuju.
Niko ovde ne priziva ban za suprotno misljenje, nego za doprinos svakoj raspravi, odnosno nedostatak istog. Covek je ostavio 80 i kusur identicnih postova, bez obzira na temu i trenutak u raspravi unutar iste, gde proziva prave ljude na potpuno pogresnoj adresi. Koliko god mu ljudi govorili da se slazu sa tim jednim odredjenim delom svakog od njegovih 80 i kusur postova, te da nema potrebe da ih gura na svakoj mogucoj temi, covek je nastavio da ih ostavlja, ne birajuci ni mesto ni vreme.

Kad bi se ovde ljudi pozivali na ban zbog politickih uverenja, pogotovo s ovom fluktuacijom uprava u poslednjih 6 godina, ne bi 3 forumasa ostalo sa nalozima. :cheers:
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 25. kolo: VOJVODINA - Spartak, sreda u 18h

Post by Voja »

fare wrote:Jel bila konferencija za stampu posle utakmice ne mogu nigde da nadjem da cujem sta je nas veliki trenerski mag izjavio ? teren ,vetar lopta sta mu je sada smetalo :? .
[video]https://www.youtube.com/watch?v=XG1QVwX0QVI[/video]

Ovaj put kritika ne za novinare vec za kamermana :mrgreen:
Image
Locked