24. kolo: Voždovac - VOJVODINA 1:0 (0:0)

User avatar
gospodinFKV
Posts: 4788
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 24. kolo: Voždovac - VOJVODINA, subota u 15h

Post by gospodinFKV »

Turija wrote:Sinocno prizemljenje zvezde je samo dokaz da se moze, itekako, protiv njih igrati i sa ekipom kakvu imamo.
Mi protiv njih uvek mozemo. Nikad to nije bilo upitno. Upitno je i dalje ono da li smemo. Mi smo im sigurica bodovi. Groblje nije...
Cane
Posts: 1021
Joined: Fri Jul 07, 2017 9:16 am

Re: 24. kolo: Voždovac - VOJVODINA 1:0 (0:0)

Post by Cane »

Ma dajte, odvalili bi mi ciguse i odučili ih od fudbala, a o Nišu i Voždovcu da i ne pričamo, sve bi to bilo, samo jbg ne daju nam. Iz komiteta tako naredili, inače bi ih zgazili.
To je braćo problem, a ne da smo raspad kako bi neko hteo da nam podmetne ...
Šta se sve ovde nađe za pročitati ljudi moji ...
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3828
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: 24. kolo: Voždovac - VOJVODINA 1:0 (0:0)

Post by Red Marquis »

A zašto smo raspad?
Ko vodi ovaj klub u provaliju, sportski radnici i entuzijasti ili režimske sluge koje ga vode? Kome država poklanja stadione a kome ovaj neće nikad prepisati, i ne samo to, već ga dodatno devastira svakim svojim pokušajem renoviranja? Nakon krađe u finalu kupa 2011 jel našao ministar Dačić za shodno da se javi i trpa gde mu (ne bi trebalo) da mu bude mesto? A moglo bi se još 100 primera sličnih navesti...

Niko ne spori i da smo za neke stvari i sami krivi, i neki bivši/sadašnji članovi navijačke grupe ali da nas buše odavno, buše, i sad smo probušeni skroz.
Io odio Belgrado
User avatar
Djisa
Posts: 1202
Joined: Sun Mar 07, 2010 10:14 am

Re: 24. kolo: Voždovac - VOJVODINA 1:0 (0:0)

Post by Djisa »

Red Marquis wrote:A zašto smo raspad?
Ko vodi ovaj klub u provaliju, sportski radnici i entuzijasti ili režimske sluge koje ga vode? Kome država poklanja stadione a kome ovaj neće nikad prepisati, i ne samo to, već ga dodatno devastira svakim svojim pokušajem renoviranja? Nakon krađe u finalu kupa 2011 jel našao ministar Dačić za shodno da se javi i trpa gde mu (ne bi trebalo) da mu bude mesto? A moglo bi se još 100 primera sličnih navesti...

Niko ne spori i da smo za neke stvari i sami krivi, i neki bivši/sadašnji članovi navijačke grupe ali da nas buše odavno, buše, i sad smo probušeni skroz.

Sve si u pravu, ali to ne menja cinjenicu da smo raspad, totalni!
Pa da se ne ljubimo!
Locked