24. kolo: Voždovac - VOJVODINA 1:0 (0:0)

User avatar
N13
Posts: 2029
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: 24. kolo: Voždovac - VOJVODINA, subota u 15h

Post by N13 »

Kakav crni play off... daleko je od toga.
A play out, kada se prepolove bodovi, bicemo na 5-6 bodova od zone ispadanja.

Ako se preko leta nesto hitno ne promeni (od uprave, do trenera i komplet igrackog kadra), za godinu, dve nam ne gine druga liga.

Mene samo jedna stvar zanima - da li je bilo kog clana kluba (igraci, uprava, treneri), bar malo sramota sta rade sa imenom i grbom 'FK Vojvodina'? Ili ce veceras da u Djardinu i splavovima slave kao da se nista nije desilo?
Trenutno vlada amaterizam na svim nivoima u klubu! A do pre dve tri godine smo se borili za Evropu redovno, bili na gol od ulaska u grupnu fazu... kako se sve moze brzo unistiti, neverovatno.
fare
Posts: 2787
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 24. kolo: Voždovac - VOJVODINA, subota u 15h

Post by fare »

Ja ipak mislim da je ipak bolje da se mi nekako docepamo plej ofa pa makar nas svi kantali jer ako odemo u plej aut nije nam daleko ni PLS :( . A ovako u plej ofu ne mozemo ispasti samo se brukati .
User avatar
Протомајстор
Posts: 418
Joined: Sun Feb 10, 2013 8:29 pm
Location: Исток, Лиман

Re: 24. kolo: Voždovac - VOJVODINA, subota u 15h

Post by Протомајстор »

Криви је дефинитивно тренер који нема среће, а то значи да треба да мења посао.
Друго, понављам, не свиђа ми се то форсирање Милојевића (вероватно је тата гледао меч уживо, треба проверити), јер мали мора да улази уместо Вука или Ђурића и да учи од њих.

Треће, нападачи су нам били смешни, јако смешни, чак смешнији и тужнији од Аранђела Стојковића, и сви заједно су за пораз једнако криви као и Криви.
Danilo
Posts: 1012
Joined: Sun Aug 17, 2014 1:07 pm

Re: 24. kolo: Voždovac - VOJVODINA, subota u 15h

Post by Danilo »

...da ulazi umesto Vuka i Djurica...pa ta dvojica nisu ni smela primirisati klubu, jadan onaj ko bude od njih ucio ...ko ih dovede ovde.
Jedan centarsut nismo imali, onaj Devetak nazad u Kabel,Matic se dobro kretao al ni od koga loptu nije dobio.

Onaj Arandjel je najveca prevara od igraca sto sam gledao zadnjih 10 godina.
Svima bi se zahvalio na celu sa trenerom.

Pre pocetka bila je gadna tuca .
User avatar
Pera Centar
Posts: 820
Joined: Sat Jan 18, 2014 12:01 pm
Location: Novi Sad

Re: 24. kolo: Voždovac - VOJVODINA, subota u 15h

Post by Pera Centar »

Sa ovim Arandjelom Stojkovicem se treba odmah pozdraviti, kao i sa onim koji ga je selektirao da ima kvalitet za Vojvodinu.

Covek je jednostavno kao Graovac, Djuric, Mitosevic teski amater.

Pogledajte na snimku utakmice sa Vozdovcem kako je Mitosevic izgubio loptu na 2:12, decko zalegao kao krava.Sramota.

Trener koji ne vidi da ce tesko dobiti utakmicu sa amaterima u postavi ne treba da bude trener, niti je za trenera.

Krivokapic svojim ponasanjem odaje utisak osobe koja nema temperament da moze da pokrene i vodi ekipu.

Posebno ne ranga Vojvodine.

Nas najskolovaniji napadac nije ni usao na ovoj utakmici.Kone je ostao da klupi da bi sacuvali bod.
Tako da trener nije ni isao na to da postigne gol od 77 minuta sigurno, a mozda i celu utakmicu, ne bi me cudilo.

Kada sam video da je Krivokapic uveo Sreckovica umesto Matica i da zeli da sacuva 0:0.Bilo mi je jasno da ce se to lose zavrsiti.

Sram da vas bude sve vas koji upravljate klubom na koji nivo ste ga doveli.
Mada verujem da svi vi nema srama, tako da je dzaba vam govoriti(pisati).
User avatar
MiSmoFKV!
Posts: 1268
Joined: Fri May 24, 2013 11:39 pm

Re: 24. kolo: Voždovac - VOJVODINA, subota u 15h

Post by MiSmoFKV! »

Протомајстор wrote:Криви је дефинитивно тренер који нема среће, а то значи да треба да мења посао.
Друго, понављам, не свиђа ми се то форсирање Милојевића (вероватно је тата гледао меч уживо, треба проверити), јер мали мора да улази уместо Вука или Ђурића и да учи од њих.

Треће, нападачи су нам били смешни, јако смешни, чак смешнији и тужнији од Аранђела Стојковића, и сви заједно су за пораз једнако криви као и Криви.
Ne znam kako je bilo uživo, al na ovom skraćenom snimku, Milojević je izgledao baš dobro za razliku od pomenutog dvojca.
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 24. kolo: Voždovac - VOJVODINA, subota u 15h

Post by Turija »

Nemam snage ni za komentar.
Cigance treba sto pre promeniti, kad vec ne moze druge.
Oni njega mogu i moraju, ako jos uvek mozemo da izbegnemo plejaut? Mislim da nemamo toliko lose igrace, koliko je sve drugo lose u Klubu.

PS
Sinoc partizani prizemili zvezdu, koju su nasi treneri i igraci smatrali drugom dimenzijom :pegla:
I to lako.Samo zelja i trcanje - fajt, bez predaje u tunelu, na trenerskoj klupi, lozi i u UO.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
naseljekolumbija
Posts: 1106
Joined: Thu Aug 02, 2012 12:03 pm
Location: NS,NN

Re: 24. kolo: Voždovac - VOJVODINA, subota u 15h

Post by naseljekolumbija »

Не треба цвикати од друге лиге, све је то за људе(клубове). Ако смо толико лоши(а јесмо) и треба да испаднемо. Можда онда и оду сва говна из клуба и разни мешетари јер такви одмах први беже кад брод тоне. Можда после њих дођу људи који би да направе опет снажну и јаку Војводину верну својим изворним принципима и идеалима - каква и треба да буде.
User avatar
AntonioKasano
Posts: 498
Joined: Sun Feb 21, 2010 5:28 pm

Re: 24. kolo: Voždovac - VOJVODINA, subota u 15h

Post by AntonioKasano »

Prvo sve cigane najuriti iz kluba, pocevsi od gospodina direktora Srbijagasa, trenera, sekretara strucnog staba i cigana igraca...
Danilo
Posts: 1012
Joined: Sun Aug 17, 2014 1:07 pm

Re: 24. kolo: Voždovac - VOJVODINA, subota u 15h

Post by Danilo »

Ne slazem se sa prethodnim postovima, nadam se da su ljudi bili na utakmici, nisam zadovoljan Milojem, al on je juce korektno igrao, stvarao u nekim momentima i visak i generalno u ovoj limitiranoj ekipi s obzirom na godine, ima neki potencijal.Daleko od onoga sto zelimo , ali eto, da nemracimo
Krivi pao skroz...brani nereseno, nema prvu postavu, ne zna ko sta igra, zbog navijaca forsira Devetka, a decko 2 leve
A o Vuku i Djuricu da ne govorim, menjaj taj je.... vezni red ,daj svezu krv , ne ispadamo , ne jurimo evropu, razigraj nekog klinca , Neskovica, Zukica, probaj Djuricina kao centralnog veznog

Uci od batice Mirk9vica dao sansu stoperu sa 18 god.uzece na njemu 5 mil, treba nam trener sa mudima da ovo razmrda, nismo najlosiji
Gojkov je bolji kad udje s klupe
Stopreri su nam korektni , mada bi gurao Veselinovica zbog buducnosti kluba,Maticu treba pasova i podrske krila
User avatar
Djumi
Posts: 1847
Joined: Tue Feb 15, 2005 9:51 pm
Location: Fudbalski teren

Re: 24. kolo: Voždovac - VOJVODINA, subota u 15h

Post by Djumi »

Danilo wrote:Ne slazem se sa prethodnim postovima, nadam se da su ljudi bili na utakmici, nisam zadovoljan Milojem, al on je juce korektno igrao, stvarao u nekim momentima i visak i generalno u ovoj limitiranoj ekipi s obzirom na godine, ima neki potencijal.Daleko od onoga sto zelimo , ali eto, da nemracimo
Krivi pao skroz...brani nereseno, nema prvu postavu, ne zna ko sta igra, zbog navijaca forsira Devetka, a decko 2 leve
A o Vuku i Djuricu da ne govorim, menjaj taj je.... vezni red ,daj svezu krv , ne ispadamo , ne jurimo evropu, razigraj nekog klinca , Neskovica, Zukica, probaj Djuricina kao centralnog veznog

Uci od batice Mirk9vica dao sansu stoperu sa 18 god.uzece na njemu 5 mil, treba nam trener sa mudima da ovo razmrda, nismo najlosiji
Gojkov je bolji kad udje s klupe
Stopreri su nam korektni , mada bi gurao Veselinovica zbog buducnosti kluba,Maticu treba pasova i podrske krila
Danilo bio sam i ja na utakmici i moram da kazem da si dosta kvalitetno ocenio utakmicu i pojedince u timu.Jedino je sa čim ne mogu da se složim je Maldja Devetak koji nije uopšte kriv za ono što se dešavalo po toj strani.Konstantno je imao 2 igrača protiv sebe i čak se dobro i nosio sa tim problemom.Devetaku nije pravio problem Duronjić koji igra tu formacijski nego bek Ćirković koga niko nije pratio..............
Danilo wrote: Uci od batice Mirk9vica dao sansu stoperu sa 18 god.uzece na njemu 5 mil, treba nam trener sa mudima da ovo razmrda, nismo najlosiji
ps .ajde i da se pohvalim...tog malog Pavlovića je pronašla instuktorska slućba Srbije u Šapcu klub Savacijum) kada sam ja bio Koordinator ,
isto i kad smo pronasli Neskovica u Šidu
Fudbal treba voleti u sebi a ne sebe u fudbalu .
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3833
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: 24. kolo: Voždovac - VOJVODINA, subota u 15h

Post by Red Marquis »

AntonioKasano wrote:Prvo sve cigane najuriti iz kluba, pocevsi od gospodina direktora Srbijagasa, trenera, sekretara strucnog staba i cigana igraca...
I ja bi odavde počeo.
Io odio Belgrado
User avatar
Maki
Posts: 1112
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: 24. kolo: Voždovac - VOJVODINA, subota u 15h

Post by Maki »

Red Marquis wrote:
AntonioKasano wrote:Prvo sve cigane najuriti iz kluba, pocevsi od gospodina direktora Srbijagasa, trenera, sekretara strucnog staba i cigana igraca...
I ja bi odavde počeo.
Slažem se, oboleli smo od teškog kancera. Hirurgija nam možda neće doneti potpuno ozdravljenje, možda nećemo ni preživeti operaciju, ali bar smo nešto pokušali. Ovaj trenutni put svakako vodi Stari klub u sigurnu smrt, ili u drugu ligu, što bi kako neko reče bilo čak i spasonosno.
Last edited by Maki on Sun Mar 03, 2019 2:50 pm, edited 1 time in total.
User avatar
Salvador
Posts: 1071
Joined: Sun May 09, 2010 6:07 pm

Re: 24. kolo: Voždovac - VOJVODINA, subota u 15h

Post by Salvador »

Red Marquis wrote:
AntonioKasano wrote:Prvo sve cigane najuriti iz kluba, pocevsi od gospodina direktora Srbijagasa, trenera, sekretara strucnog staba i cigana igraca...
I ja bi odavde počeo.
Apsolutno neophodan korak da bismo bilo šta dalje uopšte mogli da pričamo!
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 24. kolo: Voždovac - VOJVODINA, subota u 15h

Post by Turija »

Red Marquis wrote:
AntonioKasano wrote:Prvo sve cigane najuriti iz kluba, pocevsi od gospodina direktora Srbijagasa, trenera, sekretara strucnog staba i cigana igraca...
I ja bi odavde počeo.
Tacno, ali to ce ici malo teze, a nama je hitno.
Sinocno prizemljenje zvezde je samo dokaz da se moze, itekako, protiv njih igrati i sa ekipom kakvu imamo.
Treba se jedino istinski zaloziti za Vojvodinu i da rukovodstvo sidje sa (zvezdinog) oblaka poklonjenih funkcija. Niti ih Vosa interesuje (isto kao ni aktuelnog trenera i dosta igraca), niiti znaju da vode Klub sa stogodisnjom tradicijom.
Njih ne zanima ni Novi Sad, ni Vojvodina.Tu su samo da bi bili u medijskoj zizi interesovanja sveopste javnosti i da uzmu ponesto.
Cak i da ispadnemo iz lige i dodju novi ljudi koji vole Vosu, cim bi se ona vratila u tkzv super ligu, evo starih nazad.
Sve dok se ne promene odnosi u drustvu, ne mozemo napraviti povratak na principe Osnivaca FKV, jer nema vezivnog tkiva - nema vizije i nema ljubavi prema Klubu, Gradu.
Mozemo, opet, smeniti trenera i pokusati razmrdati ekipu. Krivokapic to nije uspeo, niti ce. Vodio je ekipu dovoljno dugo, odradio pripreme, a ne mozemo ni do gola, a kamoli do bod(ov)a.
Angazovati nekog trenera, koji ima energiju i pokusati ostati u plejofu.
Onda formirati perspektivnu ekipu za sledecu sezonu - ako ne zelimo totalni raspad Kluba, sto i iskreni navijaci nisu jos nacisto da li je bolje ugasiti Klub ili se brukati i dalje, nadajuci se boljim vremenima i ljudima?
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Locked