24. kolo: Voždovac - VOJVODINA 1:0 (0:0)

User avatar
Grof Žekula
Administrator
Posts: 2677
Joined: Fri Jan 28, 2005 10:25 pm
Location: Bulevar

24. kolo: Voždovac - VOJVODINA 1:0 (0:0)

Post by Grof Žekula »

На крову тржног центра, после 5 примљених голова у прва два пролећна кола (без постигнутог гола и освојеног бода) играћемо у суботу од 15 часова против домаћег, а добро појачаног, Вождовца.
Са тог поменутог крова, у суботу или "полећемо" (лично сумњам) или скачемо на вождовачки плочник, уколико останемо и овде без бод(ов)а!!!


Вождовац - ФКВ 1:0 (0:0)
1:0 – Микић 88’

Вождовац: Кнежевић, Ћирковић, Михајлов, Јовановић, Микић, Павловић, Срнић, Дуроњић (90'+3 Бошњак),, Луковић (88' Нишић), Машовић (74' Арсић), Трујић.

ФКВ: Роцков, Лазаревић, Граовац, Саничанин, Деветак (46' Стојковић), Митошевић, Милојевић, Гојков, Ђурић, Винсент, Матић (77' Срећковић).
User avatar
Salvador
Posts: 1071
Joined: Sun May 09, 2010 6:07 pm

Re: 24. kolo: Voždovac - VOJVODINA, subota u 15h

Post by Salvador »

Sumnjam da nešto posebno mogu da urade u ovoj tekmi,
realno jedino čemu se nadam je da što pre raskrstimo i sa ovim cigo-trenerom i da konačno dovedemo Đumija na funkciju trenera i sportskog direktora, pa da krenemo od nule.
Uzdravlje svima :cheers:
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4788
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 24. kolo: Voždovac - VOJVODINA, subota u 15h

Post by gospodinFKV »

Ovde nece biti izgovora loseg terena, a ni cinjenice da je vestak, jer su se spremali na Ajaksu.

Ovo je test - ako nas otkinu, Krivokapic neka polako pakuje kofere. :mafia:
Danilo
Posts: 1012
Joined: Sun Aug 17, 2014 1:07 pm

Re: 24. kolo: Voždovac - VOJVODINA, subota u 15h

Post by Danilo »

I u Vozdovcu mnogo nasih bivsih igraca....Sikimic, Trujic,Arsic, Zlicic, golman Ilic...
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 24. kolo: Voždovac - VOJVODINA, subota u 15h

Post by Turija »

Danilo wrote:I u Vozdovcu mnogo nasih bivsih igraca....Sikimic, Trujic,Arsic, Zlicic, golman Ilic...
Ovoliko igraca nikad nije otislo iz Vojvodine u konkurentske klubove.
Nije cudo da smo tu gde smo - u rasulu.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Djisa
Posts: 1202
Joined: Sun Mar 07, 2010 10:14 am

Re: 24. kolo: Voždovac - VOJVODINA, subota u 15h

Post by Djisa »

gospodinFKV wrote:Ovde nece biti izgovora loseg terena, a ni cinjenice da je vestak, jer su se spremali na Ajaksu.

Ovo je test - ako nas otkinu, Krivokapic neka polako pakuje kofere. :mafia:

Jeste, dosta je imao sansu. Posle priprema, TRI utakmice!!!!!! A nije osvojio titulu u te tri utakmice, sto je mnogo, mnogo je!
Pa da se ne ljubimo!
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8837
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: 24. kolo: Voždovac - VOJVODINA, subota u 15h

Post by Radoye »

Djisa wrote:
gospodinFKV wrote:Ovde nece biti izgovora loseg terena, a ni cinjenice da je vestak, jer su se spremali na Ajaksu.

Ovo je test - ako nas otkinu, Krivokapic neka polako pakuje kofere. :mafia:

Jeste, dosta je imao sansu. Posle priprema, TRI utakmice!!!!!! A nije osvojio titulu u te tri utakmice, sto je mnogo, mnogo je!
Jel' uz'o makar bod? Ako je i to puno za traziti, jesmo li makar dali gol? Jel' pokazao bilo sta do sada cime bi zasluzio da ostane tu gde ni sam ne zna kako se zatekao?

Ipak, to nije najgore u celoj prici, najgore je to sto ako Krivi i ode nece se bas nista promeniti. Ni sledeci ko bude dosao da nam glumi trenera nece nista bolji biti. Sve dok se menja sminke radi samo da bi se ocuvao truli sistem ne moze biti sustinske promene na bolje.

Tako da moze Krivi i da ostane. Isti q snjim ili bez njega.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
Djisa
Posts: 1202
Joined: Sun Mar 07, 2010 10:14 am

Re: 24. kolo: Voždovac - VOJVODINA, subota u 15h

Post by Djisa »

Radoye wrote:
Djisa wrote:
gospodinFKV wrote:Ovde nece biti izgovora loseg terena, a ni cinjenice da je vestak, jer su se spremali na Ajaksu.

Ovo je test - ako nas otkinu, Krivokapic neka polako pakuje kofere. :mafia:

Jeste, dosta je imao sansu. Posle priprema, TRI utakmice!!!!!! A nije osvojio titulu u te tri utakmice, sto je mnogo, mnogo je!
Jel' uz'o makar bod? Ako je i to puno za traziti, jesmo li makar dali gol? Jel' pokazao bilo sta do sada cime bi zasluzio da ostane tu gde ni sam ne zna kako se zatekao?

Ipak, to nije najgore u celoj prici, najgore je to sto ako Krivi i ode nece se bas nista promeniti. Ni sledeci ko bude dosao da nam glumi trenera nece nista bolji biti. Sve dok se menja sminke radi samo da bi se ocuvao truli sistem ne moze biti sustinske promene na bolje.

Tako da moze Krivi i da ostane. Isti q snjim ili bez njega.
Ne vredi pokusavati da se bilo sta objasni ili razume. I posle se kao cudimo sto smo rekorderi u broju trenera u celoj Evropi.
Pa da se ne ljubimo!
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4788
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 24. kolo: Voždovac - VOJVODINA, subota u 15h

Post by gospodinFKV »

Djisa wrote:Posle priprema, TRI utakmice!!!!!!
Imao bi mnogo vise kredita da nije lizao bu*u ciganima posle tekme. Ako se Lalatovic tolerisao za takve stvari zato sto se igrao bolji fudbal, koji je onda izgovor za Krivokapica? Od mene je imao podrsku od kako je seo na klupu, isto kao i od ogromnog dela navijaca, dok nije rekao to sta je rekao na konferenciji. E, sad, druze, kad si jeo go*na, sad se dokazi na rezultatima ili makar igri da si vredan ove klupe, posto karakterom nikako nisi...

U ove tri utakmice, posle priprema i svega, sasvim je bilo realno ocekivati da se od mogucih 9 uzme recimo 3 ili 4 boda, cak i sa ovim timom, a ako uzme 0, to ce biti veliki problem, jer imamo strasan raspored do kraja. Cak i da je vezao dva neresena u tri utakmice, ne bi bilo katastrofa, ali ce 0 itekako biti. Tog Vozdovca je Cukaricki pregazio kao plitak potok za vikend. Ako mi ne mozemo makar mrsavo da ih dobijemo u gostima, gde to nas onda smesta? Na mesto tik iznad zone ispadanja? Posto je Vozdovac trenutno tu, 4-5 bodova ispred zone ispadanja.

Sta njih izdvaja toliko da nije apsolutno sra*e ako izgubimo? Trujic? Arsic? Sikimic? Dajte...

Da se ne rasplinem previse, moje pitanje je sledece: Ako Vozdovac sa par isluzenih superligaskih djidjana nije mesto gde cemo povuci crtu izmedju uspesnog i neuspesno, koja ekipa jeste? Dinamo Vranje?
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3961
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: 24. kolo: Voždovac - VOJVODINA, subota u 15h

Post by Rabba »

Gospodine, suštinski si u pravu u većem delu. Ali, Voždovac je jača ekipa od nas trenutno. Mentalno je jača. Aničić lepo objasnio. Poštovanje nama ali oni se pitaju. Svi su namirisali krv i žele da nam skinu skapl. Jajarska predstava našeg nazovi trenera sa ciganjske konferencije je samo potvrda da nema kapacitet da momcima probudi fajterski duh. Jer je jajara, kao i ostali treneri do sada. Mi suštinski imamo zategnutu ali neiskusnu ekipu, za naše uslove. Dobro, pojedini igraju na pogrešnim pozicijama, ali bože moj...
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
Протомајстор
Posts: 418
Joined: Sun Feb 10, 2013 8:29 pm
Location: Исток, Лиман

Re: 24. kolo: Voždovac - VOJVODINA, subota u 15h

Post by Протомајстор »

Верујем да ћемо ово добити без проблема. Реално, у свим линијама смо јачи од Вождовца. Мало ће можда Матић бити под притиском савести, па ће им ставити само један уместо хетрика, али биће довољно. :cheers:
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 24. kolo: Voždovac - VOJVODINA, subota u 15h

Post by Turija »

Ako izgubimo i od Vozdovca, zasto bi ostao na klupi?
Sve objasnili gospodinFKV, Radoye i Rabba.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 24. kolo: Voždovac - VOJVODINA, subota u 15h

Post by Voja »

Turija wrote:Ako izgubimo i od Vozdovca, zasto bi ostao na klupi?
Meni ni pobeda ne menja misljenje. Oni prenosi sa priprema sve odmah kazu... pre dok nije bilo prenosa novinari usminkaju sve i pripreme deluju kao bajka,pa cak i kad gubimo bili smo bolji. Ovako,pogledas dva meca i znas sta mozes ocekivati i u prvenstvu.
Ovaj put jedno veliko nista.
Nemam vise ni zelju da se potrudim,ali bas me zanima kako bi u ovom momentu izgledala tabela posle podele bodova,i koliko imamo lufta na odnosu na mesto koje vodi u nizi rang.Pa ako neko ima volje....
Image
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8837
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: 24. kolo: Voždovac - VOJVODINA, subota u 15h

Post by Radoye »

Ono koliko sam ja uspeo da vidim - odbrana nam je jos i pomoziboze, najbolji deo tima uz sve kikseve koje prave. Sredina djene-djene, nesto se jos i trude, ali sporo ide lopta i puno se gresi sa pasom. Napad jednostavno ne postoji. Ja nazalost ne vidim kako cemo mi s ovim sastavom dati gol nekome, samo na neki veliki user, najbolje cemu mozemo da se nadamo je 0:0, sad kad smo se naguzili kome je trebalo da se naguzimo mozda do kraja regularnog dela uzmemo 4-5 boda. Mene licno je sramota kad vidim da nam je gol razlika negativna, jos kad bi se kogod u klubu oko toga nasekirao... :roll:
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4788
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 24. kolo: Voždovac - VOJVODINA, subota u 15h

Post by gospodinFKV »

Voja wrote:ali bas me zanima kako bi u ovom momentu izgledala tabela posle podele bodova,i koliko imamo lufta na odnosu na mesto koje vodi u nizi rang.Pa ako neko ima volje....
Vozdovac je pet bodova iznad opasne zone, a mi imamo 6 bodova vise od njih, dakle, ako bi se ovog momenta prepolovilo, mi bismo bili recimo u situaciji u kojoj je Vozdovac sada (5-6 bodova iznad).

Sto se promene trenera tice, ovaj period je period kada se svuda u svetu smenjuju treneri, i ako izgubi trecu uzastopnu, mora nesto da se menja rezonski, pre nego sto dodjemo u situaciju da nam direktan duel sa Surdulicanima nista ne znaci za plej of. Brate rodjeni, ako si imao citave pripreme da ih uigras i ti izgubis sve tri tekme, pakuj kofere jbg. Mislim, mozemo mi da zadrzimo njega do kraja sezone, ako uspe da veze pobedu-dve da ne ispadnemo, pod izgovorom da se nov tim uigrava, ali se s tim covekom ne sme uci u sledecu sezonu.

Ono sta moramo da shvatimo jeste to da nekadasnje nerezonsko menjanje trenera nikako ne sme da bude izgovor da se drzi neko ko ocigledno ne radi svoj posao kako treba. Ono kao ''pljuju nas na sve strane sto menjamo trenere kao carape, hajde onda da zadrzimo nekog ko bi po svim parametrima trebao da leti s klupe''.

Nas raspored do kraja regularnog dela izgleda ovako:

Vozdovac (G)
Spartak (D)
Napredak (G)
Cukaricki (D)
Vranje (G)
Surdulica (G)
partizan (D)

Zanimljivo je da Surdilica igra sa svim ovim nasim protivnicima, izuzev partizana, samo kolo kasnije (uz poneke izmene domacinstva), ukljucujuci i Radnicki Nis, s kojima smo mi igrali proslo kolo, kada su oni igrali sa zvezdom, s kojom smo mi igrali u kolu pre tog.

Eto na sta smo mi spali. Na kalkulacije i gledanje rasporeda Radnika iz Surdulice. Hvala svima koji su doprineli tome...
Locked