23. kolo: VOJVODINA - Radnički 0:1 (0:0)

Locked
User avatar
Turija
Posts: 10666
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 23. kolo: VOJVODINA - Radnički, petak u 18h

Post by Turija »

FKV i teren su samo refleksija propadanja nekada uzornog grada.
Najozbiljniji smo kandidat i za ispadanje. Ne mozemo ni valjan centarsut da uputimo na dva visoka c-fora, a ne nesto vise.
Lopta se odbija od noge, kao od drveta, a igraci od protivnika kao petlici - takav im i sut pionirski, cak i uz pomoc vetra.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
salefkv
Posts: 597
Joined: Wed Aug 01, 2012 11:28 am

Re: 23. kolo: VOJVODINA - Radnički, petak u 18h

Post by salefkv »

Протомајстор wrote:Људи, долазим са утакмице, смрзо сам се ко никад. Поливао неки ветар леден, фебруарски. Утисак са трибине (западне пошто је исток био затворен) је доста солидан. Вук и Ђурић на позицији задњег везног су одлично обавили задатак и паралисали све нападе противника, чак су били и најопаснији по гол, иако у домену трагикомедије. :mrgreen:
Нажалост, ниједна употребљива лопта са бокова ка Матићу, а бок је подбацио и код примљеног гола (чини се Стојковић?). Пре тога су гости једину полушансу имали после кикса Деветка.
Поред Ђурића и Митошевића треба похвалити и Гојкова за темпо игре, Сеничанина за пристојну игру, као и дебитанта Конеа, који је показао жељу и квалитет.
Ово је била ужасно ружна утакмица, са жалосно малим бројем навијача на трибинама. Роцков практично без посла - невероватно да су нас победили.
Ti se salis zar ne?
Vuk i Djuric katastrofalni u svakom segmentu, sa onim sutevima Vuk ne moze ni na djackom da igra!!!
Ne znam koliko ozbiljno da shvatim tvoj post kad pominjes Stojkovica koji nije proveo ni minut na terenu...
Slazem se za Konea kao i za to da je ovo bila uzasno ruzna utakmica.
User avatar
Протомајстор
Posts: 418
Joined: Sun Feb 10, 2013 8:29 pm
Location: Исток, Лиман

Re: 23. kolo: VOJVODINA - Radnički, petak u 18h

Post by Протомајстор »

salefkv wrote: Ti se salis zar ne?
Vuk i Djuric katastrofalni u svakom segmentu, sa onim sutevima Vuk ne moze ni na djackom da igra!!!
Ne znam koliko ozbiljno da shvatim tvoj post kad pominjes Stojkovica koji nije proveo ni minut na terenu...
Slazem se za Konea kao i za to da je ovo bila uzasno ruzna utakmica.
Баш сам писао исправку. Нисам ни знао да није играо Стојковић. Дакле, по мени, ни Лазаревић и Деветак нису бриљирали.
За Вука и Ђурића мислим озбиљно, то су два убедљиво наша два најјача играча вечерас. Успели су да неутралишу Нишлије, што им је и задатак, а у нападу трагикомедија, то сам и написао, али бар су нешто покушали. Вук је три пута гађао корнер заставицу, а Ђурић је два пута шутнуо тако силовито да је чак добацио до гола. :mrgreen:
User avatar
naseljekolumbija
Posts: 1106
Joined: Thu Aug 02, 2012 12:03 pm
Location: NS,NN

Re: 23. kolo: VOJVODINA - Radnički, petak u 18h

Post by naseljekolumbija »

Ја данас у нашем тиму нисам видео професионалног фудбалера, баш као да су сви дошли са ђачког са рекреације. Додуше ни ова говна из Ниша га немају и они су очајни. Дали су гол ни из чега, усрало их. Утакмица је требала да буде 0:0
User avatar
AntonioKasano
Posts: 498
Joined: Sun Feb 21, 2010 5:28 pm

Re: 23. kolo: VOJVODINA - Radnički, petak u 18h

Post by AntonioKasano »

Dve jednako jadne ekipe. Ako su oni u borbi za prvo mesto, onda smo od petokrake trebali izgubiti eventualno 2:1
User avatar
Sasa1969
Posts: 621
Joined: Sun Sep 29, 2013 11:29 pm
Location: Istok

Re: 23. kolo: VOJVODINA - Radnički, petak u 18h

Post by Sasa1969 »

Протомајстор wrote:
salefkv wrote: Ti se salis zar ne?
Vuk i Djuric katastrofalni u svakom segmentu, sa onim sutevima Vuk ne moze ni na djackom da igra!!!
Ne znam koliko ozbiljno da shvatim tvoj post kad pominjes Stojkovica koji nije proveo ni minut na terenu...
Slazem se za Konea kao i za to da je ovo bila uzasno ruzna utakmica.
Баш сам писао исправку. Нисам ни знао да није играо Стојковић. Дакле, по мени, ни Лазаревић и Деветак нису бриљирали.
За Вука и Ђурића мислим озбиљно, то су два убедљиво наша два најјача играча вечерас. Успели су да неутралишу Нишлије, што им је и задатак, а у нападу трагикомедија, то сам и написао, али бар су нешто покушали. Вук је три пута гађао корнер заставицу, а Ђурић је два пута шутнуо тако силовито да је чак добацио до гола. :mrgreen:
Opsta ocena je(celog okruzenja sa tribine) da su danas Djuric i Vuk bili najlosiji igraci na terenu.Pogotovo Djuric koji bas ima taj udarac danas je bio tragican.
Image
User avatar
Maki
Posts: 1111
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: 23. kolo: VOJVODINA - Radnički, petak u 18h

Post by Maki »

Ne bih se osvrtao na teren, hteo bih samo da se osvrnem na protestnu šetnju koja je išla paralelno sa utakmicom i u jednom trenutku je prošla pored stadiona. Učinilo mi se da će to biti zanimljivije od onoga što sam do tada gledao i popeo sam se na vrh tribine zapada da pogledam. Osim par policajaca sa severa niko to drugi nije učinio iako su protestanti bili bučniji od nas. I šta sam video? Ništa. Šaka jada sa obe strane.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 23. kolo: VOJVODINA - Radnički, petak u 18h

Post by Voja »

Da li uopste vredi bilo sta komentarsati!? Svakim novim mecom tonemo sve vise,i sve vise se blamiramo. Mene ne zanima kako je Vuk odigrao jer njegove limite znam godinama vec. Ali sam pomno opet pratio igru Gojkova kojeg se toliko hvalilo na forumu,i opet sebi postavljam pitanje "sta su forumasi videli u tom igracu!?" ili su se i nasi kriterjumi sjeb*li totalno. Zanimalo mi i koliko ce Kone pokazati,i smeo bih se vec sada usuditi i reci prevara od igraca,ustvari neki njen blazi oblik. Vesto izbegava duel igru i oslobadja se lopte na sigurno,a cim ima priliku 1 na 1 ili za beg,jednostavno se vidi koliko je slab igrac.Ustvari,prekidam komentarsati dalje bilo koga,besmisleno je... samo se iznerviram :evil:
Image
draganas
Posts: 193
Joined: Thu Sep 15, 2016 2:44 pm

Re: 23. kolo: VOJVODINA - Radnički, petak u 18h

Post by draganas »

Samo nešto dramite, a niko da se zahvali našim drugarima iz skupštine što su nam spasili klub, pa zamislite gde bi danas bila Vojvodina da nas nisu spasili.

Hvala Vam drugari.
User avatar
borrissey
Posts: 1063
Joined: Fri Aug 26, 2011 9:25 pm
Location: ograda na Istoku

Re: 23. kolo: VOJVODINA - Radnički, petak u 18h

Post by borrissey »

Maki wrote:Ne bih se osvrtao na teren, hteo bih samo da se osvrnem na protestnu šetnju koja je išla paralelno sa utakmicom i u jednom trenutku je prošla pored stadiona. Učinilo mi se da će to biti zanimljivije od onoga što sam do tada gledao i popeo sam se na vrh tribine zapada da pogledam. Osim par policajaca sa severa niko to drugi nije učinio iako su protestanti bili bučniji od nas. I šta sam video? Ništa. Šaka jada sa obe strane.
Ne znam šta si hteo ovim da kažeš. Ako te zanimaju protesti, zašto im se nisi pridružio? Ako te ne zanimaju, zašto ih uoptše komentarišeš? I nema potrebe da pišemo izvan teme. Ja sam (zbog protesta) gledao samo mali deo utakmice i ono što sam video je bilo ispod svakog mogućeg nivoa. Dve užasne ekipe i par lucidnih dobacivanja Lalatu - to su jedina dva utiska. Da, i strašno malo broj gledalaca, ali na to sam već navikao.
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4788
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 23. kolo: VOJVODINA - Radnički, petak u 18h

Post by gospodinFKV »

draganas wrote:Samo nešto dramite, a niko da se zahvali našim drugarima iz skupštine što su nam spasili klub, pa zamislite gde bi danas bila Vojvodina da nas nisu spasili.

Hvala Vam drugari.
Druze, je l' ti i kad odes u prodavnicu, i kasirka te pita da li zelis jos nesto, odgovoris sa ''NEMOJ TI MENI DA LI JA ZELIM JOS NESTO, NEGO MI KAZI LEPO DA LI OVDE KUPUJU I NEKI SKUPSTINARI, DA IM JA KAZEM NESTO''
Shvatili smo - skupstinari buuu, nema osobe koja ne deli to misljenje na forumu, ali pobogu, mozes li ti na bilo koji nacin da doprineses bilo kojoj raspravi ovde? Mislim, je l' ti nalog samo za to sluzi? Daleko od toga da krsis bilo kakva pravila, niti sam ja ovde neko ko ih sprovodi, samo ono....cemu? :lala:

Tekma katastrofa. Moracu da nahvatam neki strim za estonsku drugu ligu, da malo odmorim oci od ovoga. Mitosevic danas uzasan. Djuric KATASTROFA. Druze, ti navodno treba da budes ''desetka'', ja od tebe dva pasa normalna nisam video, a kamoli neke osnovne stvari koje desetka treba da prikaze. I necu da vas cujem da se zalite na teren. Pitajte tog coveka sto vas kao trenira kako je to bilo gostovati nekom Komu ili Zeti, gde se na terenu u martu traze buseni trave kao tartufi?

Neskovic veceras pokazao par stvari, Gojkov, Lazarevic i Matic se propisno potrudili i ispostovali dogovor ''poderanih kolena'' iz svlacionice. Rockov bez posla. Ostali nisu ni taj osnovni dogovor ispostovali.

Izmene bile korektne i pravovremene. Milojevic pristojan, Sreckovic isto, Kone sasvim solidan. Decko se izvlacio prihvatao lopte, odlagao ih saigracima, sta zna momak gde je dosao i koliko su oni limitirani. Teren jeste los, ali stvari koje su neki pojedinci prikazali danas uopste nisu stvar kvaliteta terena, vec njihovih igrackih.

E, sad, da Krivokapic nije papak toliki, kao sto prikazuje sve vise iz utakmice u utakmicu, sledecu bi poceo s dva napadaca. Izgubiti ne mozemo nista, vec smo u plej autu, zasto da ne proba?
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3828
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: 23. kolo: VOJVODINA - Radnički, petak u 18h

Post by Red Marquis »

Đuriću i Mitoševiću Ađuru može da drži časove šutiranja sa distance. Za njih je Roberto Karlos.
Ni meni Kone nije danas bio toliko loš, a ostale ne bih ni komentarisao.
Io odio Belgrado
User avatar
naseljekolumbija
Posts: 1106
Joined: Thu Aug 02, 2012 12:03 pm
Location: NS,NN

Re: 23. kolo: VOJVODINA - Radnički, petak u 18h

Post by naseljekolumbija »

gospodinFKV wrote:
draganas wrote:Samo nešto dramite, a niko da se zahvali našim drugarima iz skupštine što su nam spasili klub, pa zamislite gde bi danas bila Vojvodina da nas nisu spasili.

Hvala Vam drugari.
Druze, je l' ti i kad odes u prodavnicu, i kasirka te pita da li zelis jos nesto, odgovoris sa ''NEMOJ TI MENI DA LI JA ZELIM JOS NESTO, NEGO MI KAZI LEPO DA LI OVDE KUPUJU I NEKI SKUPSTINARI, DA IM JA KAZEM NESTO''
Shvatili smo - skupstinari buuu, nema osobe koja ne deli to misljenje na forumu, ali pobogu, mozes li ti na bilo koji nacin da doprineses bilo kojoj raspravi ovde? Mislim, je l' ti nalog samo za to sluzi? Daleko od toga da krsis bilo kakva pravila, niti sam ja ovde neko ko ih sprovodi, samo ono....cemu? :lala
Ботчина и тролчина сви знамо чија. Као и још пар ликова овде
User avatar
Pera Centar
Posts: 820
Joined: Sat Jan 18, 2014 12:01 pm
Location: Novi Sad

Re: 23. kolo: VOJVODINA - Radnički, petak u 18h

Post by Pera Centar »

Krivokapic me je prijatno iznenadio pravim i pravovremenim izmenama juce.

Mislim da smo pored svega bili bolji od Radnickog.
Ono sto niko ne spominje sudija je par puta progledao kroz prste igracima Radnickog.
Todorovskom vec u drugom minutu kada je udario Djurica bez lopte rukom u glavu, sto je mislim direktan crveni karton, ali....

Hvala upravi sto su nasi igraci bili gosti na domacem terenu, sto su bili izudarani od protivnickim igraca bez zastite.
Uprava, delegati treba da stvore atmosferu i ambijent u kom se zna ko je domacin.

Teren je uzasan i sve sam vise misljenja da kiklopu od kluba Proleteru treba zabraniti igranje na stadionu Vojvodine.
Ali sto neko rece sodoma i gomora su svuda prisutne, tako da "prvorodjeni" zeli svoj klub i u Novom Sadu, a to je Proleter.

U buducim utakmicama bi u veznom redu voleo da vidim bilo koju drugu kombinaciju osim Djurica i Mitosevica.

Mitosevic je juce ima 3 suta za redom sa sramnim rezultatom.Djuric od pocetka sezone ne moze da se poveze, jer jednostavno ne zna.
Sto neko napisa da su zaustavljali napade Radnickog, cak ni to nije tacno, vecina napada je zaustavljana u poslednjoj liniji ili su ovi invalidi iz radnickog sami gubili loptu.

Rado bi rekao obojici dovidjenja.
Nikola93
Posts: 11
Joined: Sat Oct 28, 2017 11:57 am

Re: 23. kolo: VOJVODINA - Radnički, petak u 18h

Post by Nikola93 »

Ovo je jednostavno limitiran tim i limitirani igraci. Stvarno su se trudili i borili, ne krivim ih, jedino sto sam vise ocekivao od Mitosevica i Djurica ali nisu se juce pokazali u sutevima. Da li je i taj vetar uticao da upute onako traljave suteve a i los teren vec mesecima, ali to svakako nije neko opravadanje
Locked