23. kolo: VOJVODINA - Radnički 0:1 (0:0)

User avatar
Maki
Posts: 1111
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: 23. kolo: VOJVODINA - Radnički, petak u 18h

Post by Maki »

borrissey wrote:Ne znam šta si hteo ovim da kažeš.
Samo sam se s tugom nadovezao na Dragojlov post pred utakmicu.
Dragojlo wrote:Na naš Novi Sad i njegove građane nažalost, APSOLUTNO NIŠTA ne može imati nikakav uticaj... Bar na većinu...
User avatar
Протомајстор
Posts: 418
Joined: Sun Feb 10, 2013 8:29 pm
Location: Исток, Лиман

Re: 23. kolo: VOJVODINA - Radnički, petak u 18h

Post by Протомајстор »

Sasa1969 wrote: Opsta ocena je(celog okruzenja sa tribine) da su danas Djuric i Vuk bili najlosiji igraci na terenu.Pogotovo Djuric koji bas ima taj udarac danas je bio tragican.
Можда ја баш ништа не разумем, али ако је Раднички после Звезде најефикаснији тим лиге (дали трипут више од нас), онда је било најважније неутралисати њихов напад. Да ли је то урађено? Јесте, јер нису направили ниједну једину шансу на читавој утакмици. Ја сам само похвалио момке који су то одрадили у вези.
Уочи утакмице је неко овде рекао да овај двојац треба да игра задње везне и то се показало као пун погодак. У следећим утакмицама ће им прорадити и шут, јер га иначе имају, а онда ће све доћи на своје - јуче је на махове дувао олујни ветар који чак два пута одувао кућице за резервне играче.
Све у свему, бар су имали 5 шутева ка голу, а где су јуче били извикани везњаци и нападачи Радничког? А где су јуче били наши нападачи (Ђуричин, Гојков, Матић, Нешковић, Срећковић и Коне)? Колико су шутева на гол имали побројани? Нула!

Похвалио сам Гојкова за агилну игру, иако није имао учинак. Чак је можда и кривац за примљени гол. Погледајте снимак, Ђурић је успешно блокирао шут (што му је и задатак!), али је несрећно погодила Гојкова, потом Лазаревић није стигао да блокира Којашевића (ту сам се огрешио, није ни могао), а ни Граовац и Роцков...и лопта је упала у :shit: и тако усрана се одбила у празан гол. :roll:

Све у свему, остајем при написаном, осим што сам се дебело огрешио о Лазаревића, јер је одиграо сасвим солидно, поготово у нападу где је уз Саничанина био најопаснији наш играч, што је апсурд који о свему говори.

Ја сам оптимиста пред следеће мечеве. Ђурић и Митошевић су прави мотори екипе од којих све зависи, а "мали Милојица" нек улази и нек се кали.
User avatar
Maki
Posts: 1111
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: 23. kolo: VOJVODINA - Radnički, petak u 18h

Post by Maki »

Протомајстор wrote:...и лопта је упала у :shit: и тако усрана се одбила у празан гол. :roll:
User, doslovno.
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4788
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 23. kolo: VOJVODINA - Radnički, petak u 18h

Post by gospodinFKV »

Mogu da ga ne volim, i ne volim ga, jer smatram da je jedna od povecih seljacina u nasoj 105 godina dugoj istoriji koja je sela na klupu Vose, ali je Lalatovic juce takticki gledano oduuuuvao Krivokapica. Ono sta je prilicno sramotno jeste to sto su ovo zaista neke osnove, a nas trener je pao na tome. Koga ne mrzi da procita, evo mu:

1. Neutralisao je Matica (i posle Konea):
Postavio je zadnju liniju izuzetno visoko, cime je neutralisao opasnost nasih napadaca, kojima brzina nije adut. Ako se secate, zvezda je cesto tako postavljala protiv nas odbranu, a i partizan, ali im se to obijalo o glavu redovno, jer je Abubakar bio brz i vest da izbegne ofsajd.

2. Neutralisanje brzine krila:
S jedne strane, kada smo probali da igramo dugim loptama na Matica, u nekim normalnim uslovima bi onda postojala opasnost od brzih krila kada bi napadac Maticevog kalibra dobio duel i spustio loptu veznjacima ili krilima. To je reseno tako sto se Bondarenko malo povlacio sa zadnjeg veznog, pa je u tim trenucima postava delovala kao 5-4-1, odnosno da ima i treceg stopera, sto nije bio slucaj, samo je zgusnuo redove i time nije dao prostora nasim krilima da se provuku. Videli ste kako im bekovi stoje skoro pa uz samu liniju? To ne bi moglo da se sredina nije popunila dovoljno.

3. Fleksibilna odbrana: Kada smo odlucili da ipak moramo po zemlji, Lalatovic je spustio odbranu maltene do svog kaznenog i pustao nas da kombinujemo. To je zapravo jedna od njegovih odlika - prilagodjavanje protivniku. Sta mislite, kako je imao solidne rezultate sa toliko timova i toliko sarenih ekipa? Nema tu preterane filozofije, covek je bio defanzivac, zna kako se to radi.

4. Koriscenje Drincica: Na momente je ceo tim Radnickog izgledao kao da sluzi samo u svrhu dobijanja prekida. Ono, americki fudbal - predjite pola, osvajajte teren, iznudite faul i korner, jer imamo Drincica. To se na kraju i pokazalo kao odlucujuce - pao je gol iz prekida. Njihov je skoro svaki prekid izgledao opasno. Prosto, dosli su da probaju nesto iz prekida, jer je teren katastrofa i znalo se tu odmah da nece biti fudbala mnogo.
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8837
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: 23. kolo: VOJVODINA - Radnički, petak u 18h

Post by Radoye »

Jaka stvar takticki oduvati Krivokapica. Traalatovic je priucen trener i pride korumpirana licnost, Krivokapic nije ni tol'ko nego je obican pajser. Neki krsten trener oduvao bi obojicu, i to zajedno da jedan drugom asistiraju.

E sad jebiga sto u Srbiji trenere koji znaju znanje moze izbrojati na prste jedne ruke a i onda ce da ti pretekne koji prst pa i takav Tralalatovic deluje kao trenerski mag pored silnih vedeta Bata-Djora fudbalske skole to je vec druga stvar.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4788
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 23. kolo: VOJVODINA - Radnički, petak u 18h

Post by gospodinFKV »

Kao sto rekoh, osnove su u pitanju, sto samo pokazuje kako izgleda ispodprosecan trener u ovoj ligi...
Danilo
Posts: 1012
Joined: Sun Aug 17, 2014 1:07 pm

Re: 23. kolo: VOJVODINA - Radnički, petak u 18h

Post by Danilo »

Lalatovic je doktor za Krivokapica, mada je Krivi dobar decko i sve najbolje, ali ipak trenerski nedorastao Lalatu

Mene bas interesuje koji bi nama trener odgovarao, pokusali smo sa Stolicom, koji je vazio za izuzetno perspektivnog, ne ide,Veaelinovic imao rez. sa Spartakom, ne ide ...Okuka da ne pricam ne ide..

Od starta sam rekao da Mitosevic nema sta da trazi ovde, jer smo ga dovoljno dugo gledali i znamo njegov potencijal.Zlomislic je bolje resenje od njega
User avatar
Djisa
Posts: 1202
Joined: Sun Mar 07, 2010 10:14 am

Re: 23. kolo: VOJVODINA - Radnički, petak u 18h

Post by Djisa »

Danilo wrote:Lalatovic je doktor za Krivokapica, mada je Krivi dobar decko i sve najbolje, ali ipak trenerski nedorastao Lalatu

Mene bas interesuje koji bi nama trener odgovarao, pokusali smo sa Stolicom, koji je vazio za izuzetno perspektivnog, ne ide,Veaelinovic imao rez. sa Spartakom, ne ide ...Okuka da ne pricam ne ide..

Od starta sam rekao da Mitosevic nema sta da trazi ovde, jer smo ga dovoljno dugo gledali i znamo njegov potencijal.Zlomislic je bolje resenje od njega
Nama je odgovaro Veselinovic, jer je Vojvodina imala IGRU, a rezultati bi dosli, a Stolica I Okuka su indijanci neopevani, jedan misli da je Gvardiola, a drugi da je igra dobra ako ne sutnes na gol protivniku! Ako vec nismo dali Veselinovicu sansu, dajmo je makar Krivokapicu, nije to tako lose izgledalo u petak, bili smo bolji od rezimskog kluba, nasa deca na terenu, jako los teren, ali se vidi napredak. Naravno da nije bilo dobro, ali realno, osim najvecih optimista, misliM da niko nije ocekivao da odjednom pocnemo da tucemo sve. Ajde da ga pustimo ovu I sledecu sezonu I da vidimo, ako nastavi da ubacuje klince, podigne nivo igre, a mislim da hoce, jer je krenulo nesto (sporo, ali ipak nabolje), docice i rezultati. NAPRED VOJVODINA!!!!!!
Pa da se ne ljubimo!
Dragojlo
Posts: 692
Joined: Tue Jul 09, 2013 9:36 pm

Re: 23. kolo: VOJVODINA - Radnički, petak u 18h

Post by Dragojlo »

Klinci su za klinačku ligu....
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 23. kolo: VOJVODINA - Radnički, petak u 18h

Post by Turija »

Dragojlo wrote:Klinci su za klinačku ligu....
Nazalost, da.
Fizicki slabi u duelu i nerastrcani na terenu. Niko se nije istakao tehnikom, driblingom, brzinom, vicom, pasom..., sto smo prizeljkivano ocekivali.
Najvise pokazao Devetak, jer je fizicki najjaci i ima dobar centarsut.

U pravu je Djumi sa doziranom minutazom za omladince.

Sa Devetkom i Lazarevicem smo dobili na visini u odbrani, ali jos uvek smo busni u skoku i prekidu, zbog slabog centralnog Graovca. Tako da ostaje sve na Sanicaninu u srcu oba sesnaesterca.
Sa Vukom smo izgubili visinu, ali ni Zlomislic nije primetan u igri glavom, kao ni Djuric.
S obzirom da nemamo tehnicki dobre igrace, morali bi se bazirati na visinu Matica i Konea, sa jednim brzim napadacem, da li Gojkov ili Djuricin, pa cak i Milojevic, ali na krilu.
Nesto se mora promeniti u stilu, jer ovako ne ide nikako.
Sta je resenje nema recepta, ali se mora probati drugacije. Inace, odosmo na dno i jadne jsl.
Sto se tice terena, on nije ni za zonsku ligu, ali to je bruka Grada, ako on to jos uvek jeste? Nazlost, sve vise lici na veliku zapustenu palanku, materijalno i duhovno.
Igrali smo jedno vreme na Kabelovom stadionu, a izgleda da ce nam to biti sudbina.
Sa 200 gledalaca na tribini, vise nego dovoljno.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 23. kolo: VOJVODINA - Radnički, petak u 18h

Post by Voja »

Danilo wrote: Mene bas interesuje koji bi nama trener odgovarao
Djumi zbog ljubavi prema klubu,Sosa zbog (gledajuci njegove nastupe na Areni) zbog autoriteta,Lalatovic zbog jedinstva na terenu,Zoran Vasiljevic jer mislim da je covek iskren i da takodje voli klub i zaista ne vidim vise nijedno ime u nasoj zemlji koje bi me ucinilo srecnim dolaskom na klupu.

A sto se klinaca tice,ako svake godine izvucemo po jednog kvalitetnog u prvi tim mi smo bogat tim.A ova potraznja i prebacivanje na silu,da bi se nekom dodvorilo nigde ne vodi
Image
Danilo
Posts: 1012
Joined: Sun Aug 17, 2014 1:07 pm

Re: 23. kolo: VOJVODINA - Radnički, petak u 18h

Post by Danilo »

Nemojte me pogresno shvatiti,ali meni Devetak nema nikakvog potencijala, da li ste nesto videli protiv Radnickog,sem one njegove katastrofalne greske pred Rockovim kad smo mogli primiti gol.
Ja od njega centaraut nisam video
Opet zelim da pogresim u proceni, ali....
Raskinuo bi sa Graovcem i forsirao Veselinovica
User avatar
Pera Centar
Posts: 820
Joined: Sat Jan 18, 2014 12:01 pm
Location: Novi Sad

Re: 23. kolo: VOJVODINA - Radnički, petak u 18h

Post by Pera Centar »

Slazem se za Graovca, decko je teska kiksara i velika je steta sto uzima minutazu Veselinovicu.

Graovcu, Djuricu i Mitosevicu bih rekao hvala, dovidjenja i srecno, pa raskinuo ugovor sa svom trojicom.
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4788
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 23. kolo: VOJVODINA - Radnički, petak u 18h

Post by gospodinFKV »

Voja wrote:Sosa zbog (gledajuci njegove nastupe na Areni) zbog autoriteta
Sosa je znao kad da pritegne, a kad da pusti da uigranost klinaca (koja datira jos od igranja za omladinski tim) resi svoje. Uvek cu se vratiti na primer onog uriniranja po vulicevicu i trajkovicu pre penala za nas u lavoru. Pustio je u tom trenutku decu da SE IGRAJU fudbala.
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 23. kolo: VOJVODINA - Radnički, petak u 18h

Post by Turija »

Danilo, imao je Devetak jako lep prodor i centarsut po boku protiv zvezde, kada je Eze glavom uputio loptu ka golu, ali nismo dobili ni korner, iako je neko od zvezdinih igraca zakacio loptu i ona otisla pored gola.
Imao je i par dobrih odbranbenih intervencija u istom mecu i na pripremama.
No, videcemo kako ce se igracki razvijati dalje.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Locked