22. kolo: c. zvezda - VOJVODINA 4:0 (2:0)

ssnigd
Posts: 3365
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: 22. kolo: c. zvezda - VOJVODINA, subota u 16h

Post by ssnigd »

Trener prica o motivaciji igraca, da veruju u sebe, a on se prvi usro u gace. E moj Krivi... I ovo ti je previse ocigledno.
Koji crni sistem, sami smo im poklonili golove. Elementarne stvari fudbalske igre ne poznajemo. Ne daj ti Boze plej of, da opet gledam kako nas kantaju I jedni I drugi zlotvori.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
Djumi
Posts: 1847
Joined: Tue Feb 15, 2005 9:51 pm
Location: Fudbalski teren

Re: 22. kolo: c. zvezda - VOJVODINA, subota u 16h

Post by Djumi »

Sigurno preko 15 a izgubili smo sa klincima 3:0
Tada smo igrali veoma dobro i promašili mnogo sansi.Neces mi verovati ali sam pre neki dan gledao utakmicu.
Fudbal treba voleti u sebi a ne sebe u fudbalu .
User avatar
AntonioKasano
Posts: 498
Joined: Sun Feb 21, 2010 5:28 pm

Re: 22. kolo: c. zvezda - VOJVODINA, subota u 16h

Post by AntonioKasano »

Tad smo izgubili 3:0, a trebalo je na poluvremenu da vodimo bar 2:0. Danas igra ocajna, plejof ceno igrati samo ako zatvore neke utakmice ali sumnjam da su sposobni za tako nesto. Koreografija saradnika policije je jasna verovatno samo njima...
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 22. kolo: c. zvezda - VOJVODINA, subota u 16h

Post by Voja »

Djumi wrote:Sigurno preko 15 a izgubili smo sa klincima 3:0
Tada smo igrali veoma dobro i promašili mnogo sansi.Neces mi verovati ali sam pre neki dan gledao utakmicu.
Ja cu se uvek secati te utakmce,jer smo tada pokazali muda i izasli da se nadigravamo,u takvoj situaciji rezultat je stvar srece,mi je taj dan nismo imali,ali bi i 3:0 za nas bio realan rezultat. Takav nastup Vojvodine je nastup koji bih zeleo. A rezultat kao rezultat... tada srce bude puno ponosa,i protvnicki navijaci ti cestitaju i u porazu
Image
User avatar
Djumi
Posts: 1847
Joined: Tue Feb 15, 2005 9:51 pm
Location: Fudbalski teren

Re: 22. kolo: c. zvezda - VOJVODINA, subota u 16h

Post by Djumi »

Voja wrote:
Djumi wrote:Sigurno preko 15 a izgubili smo sa klincima 3:0
Tada smo igrali veoma dobro i promašili mnogo sansi.Neces mi verovati ali sam pre neki dan gledao utakmicu.
Ja cu se uvek secati te utakmce,jer smo tada pokazali muda i izasli da se nadigravamo,u takvoj situaciji rezultat je stvar srece,mi je taj dan nismo imali,ali bi i 3:0 za nas bio realan rezultat. Takav nastup Vojvodine je nastup koji bih zeleo. A rezultat kao rezultat... tada srce bude puno ponosa,i protvnicki navijaci ti cestitaju i u porazu
BIĆE TO OPET MOJ VOJO VIDEĆES !!!
Fudbal treba voleti u sebi a ne sebe u fudbalu .
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3833
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: 22. kolo: c. zvezda - VOJVODINA, subota u 16h

Post by Red Marquis »

Verujem i ja da će biti, ali život je samo jedan, a ja sam već prešao četrdesetu...
Io odio Belgrado
User avatar
Friend
Posts: 664
Joined: Wed Sep 20, 2006 12:18 am

Re: 22. kolo: c. zvezda - VOJVODINA, subota u 16h

Post by Friend »

. Потребно је доста рада и агресивности, која нам је можда и недостајала данас, али мислим да је међу основним разлозима нашег пораза била и атмосфера коју су направили навијачи Црвене звезде, којој смо подлегли и врло брзо примили два гола, при чему је утакмица практично била решена – каже Кривокапић.

Bio i ostao jajara ciganska.....
User avatar
churguzijanac
Posts: 2034
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: 22. kolo: c. zvezda - VOJVODINA, subota u 16h

Post by churguzijanac »

AntonioKasano wrote:Tad smo izgubili 3:0, a trebalo je na poluvremenu da vodimo bar 2:0. Danas igra ocajna, plejof ceno igrati samo ako zatvore neke utakmice ali sumnjam da su sposobni za tako nesto. Koreografija saradnika policije je jasna verovatno samo njima...
Firma najozbiljnija ili najorganizovanija ili tako nesto...To znaci pi**ousti uzima iz nasih dzepova i sipa u svoj privatni klub koji raste i razvija se, pa je tako valjda i najorganizovanija firma!Klub mu vodi lice sa interpolove poternice. Zato sto je on odrastao u takvom miljeu i samo tako zna da radi.Ima on i privatnu drzavu, al ne bih sad da duzim i idem od teme.
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3833
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: 22. kolo: c. zvezda - VOJVODINA, subota u 16h

Post by Red Marquis »

Friend wrote:. Потребно је доста рада и агресивности, која нам је можда и недостајала данас, али мислим да је међу основним разлозима нашег пораза била и атмосфера коју су направили навијачи Црвене звезде, којој смо подлегли и врло брзо примили два гола, при чему је утакмица практично била решена – каже Кривокапић.
Pa dobro jel moguće...šta mi sve trpimo... Moramo li da trpimo ovo imbecilno idolopoklonstvo i u našim redovima?!
JEBALA VAM MATER zvezda i Državna Bezbednost Sever!
Io odio Belgrado
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8837
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: 22. kolo: c. zvezda - VOJVODINA, subota u 16h

Post by Radoye »

Nije svejedno, to je ipak najveci klub u galaksiji (i dva sela dalje), pred njim drhte svi klubovi Petice (pa kako nece mali Krivi Rasa), Bari-Tokio eeeeEEEJjjj (pre 30 godina), glavni stub drzave i nacije bez kojeg Srba vise ne bi ni postojalo (uostalom ko za njih ne navija taj i nije Srbin), najsrpskiji cetnicki klub (Petokraka), najstariji srpski klub osnovan 1913 (samo sto ni oni sami to nisu donedavno znali pa je 1945. Krcun morao da ih osniva ponovo), tako je keve mi eno procitao sam u Ruznalu a bilo i na televiziju onda mora da je 100% istina...
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
fare
Posts: 2787
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 22. kolo: c. zvezda - VOJVODINA, subota u 16h

Post by fare »

Poražavajući podaci ovo je 8 uzastopna pobeda cigana uz gol razliku u tim mečevima 6:23,zadnji put smo ih dobili 07 05 2016 i to njihovo čmarakani 3:1 a na Karađorđu 26 05 2013 zadnje kolo kada su cigani izveli pola tima omladinaca dobili smo ih tada sa 3:0. A Krivi na konferenciji posle utakmice nasmejan, raspoložen kao da je on dao 4 komada a ne popio Đumi dolazi što pre.
Danilo
Posts: 1012
Joined: Sun Aug 17, 2014 1:07 pm

Re: 22. kolo: c. zvezda - VOJVODINA, subota u 16h

Post by Danilo »

Miljama smo daleko od Zvezde, ovo nista ne valja.
User avatar
Протомајстор
Posts: 418
Joined: Sun Feb 10, 2013 8:29 pm
Location: Исток, Лиман

Re: 22. kolo: c. zvezda - VOJVODINA, subota u 16h

Post by Протомајстор »

Ја нисам тако незадовољан виђеним на ТВ, реално нисмо ништа боље ни очекивали.
Оно што иритира је што се наши тренери мењају, али увек кад Милојевић старији гледа свог малог уживо, мали мора да игра свих 90 min. То се никад не мења! Чак нам се говно старије подсмева и уводи Павкова и Иванића да нас још понижава.

Само због ове чињенице: Криви одлази, и управа напоље! :evil:
Teleptabis
Posts: 47
Joined: Mon Jan 22, 2018 10:52 am

Re: 22. kolo: c. zvezda - VOJVODINA, subota u 16h

Post by Teleptabis »

Протомајстор wrote:Ја нисам тако незадовољан виђеним на ТВ, реално нисмо ништа боље ни очекивали.
Оно што иритира је што се наши тренери мењају, али увек кад Милојевић старији гледа свог малог уживо, мали мора да игра свих 90 min. То се никад не мења! Чак нам се говно старије подсмева и уводи Павкова и Иванића да нас још понижава.

Само због ове чињенице: Криви одлази, и управа напоље! :evil:
+1
Dragojlo
Posts: 692
Joined: Tue Jul 09, 2013 9:36 pm

Re: 22. kolo: c. zvezda - VOJVODINA, subota u 16h

Post by Dragojlo »

Zanimljivo, kad se Lalatović osmehnuo posle poraza od ciganije, svi su osuli drvlje i kamenje po njemu, a kad "naš" Krivi deluje zadovoljno u istoj situaciji, to je OK.... :? Samo što je taj isti Lalatović ipak pobeđivao sve ostale i nije izgubio nijednu utakmicu na Karađorđu, a Krivi na istom ne može da pobedi ni Zemun i Proleter...sa Slane Bare... :oops: Bez obzira što je igrao za nas neko vreme, nije ništa manja ciganštura od bilo koje druge ciganšture!!!!!
Locked