22. kolo: c. zvezda - VOJVODINA 4:0 (2:0)

Locked
User avatar
Grof Žekula
Administrator
Posts: 2683
Joined: Fri Jan 28, 2005 10:25 pm
Location: Bulevar

22. kolo: c. zvezda - VOJVODINA 4:0 (2:0)

Post by Grof Žekula »

У суботу од 16 часова, уз пренос на Аренаспорт 2 каналу, настављамо борбу за првенствене бодове. Решисмо се дела играчког баласта, неколицина новајлија (намерно (још) не пишем појачања) задужише наш дрес, а како ћемо изгледати на терену, нико, од нас навијача, не може ни да предвиди. Мада тренер тврди да је систем успостављен!
Криви за ДНЕВНИК wrote:„Искористићемо преостале дане у раду на тактици за Звезду, а систем игре смо већ успоставили. Очекујем да ћемо данас бити комплетни и да ћу за тај сусрет моћи да рачунам на све играче, што значи да ће радити и до јуче лакше озлеђени Немања Милојевић, Огњен Ђуричин и Дамјан Гојков.“

Први тренинг с екипом имао је и новајлија Бојан Матић.
цз – ФКВ 4:0 (2:0)
1:0 – Боаћи 24'
2:0 – Симић 27'
3:0 – Боаћи 68'
4:0 – Павков 90'

цз: Борјан, Стојковић, Савић, Милуновић, Гајић, Јовичић, Чаушић, Бен (62' Јирка), Марин, Симић (84' Иванић), Боаћи (75' Павков).
ФКВ: Роцков, Стојковић, Граовац, Саничанин, Деветак, Милојевић, Митошевић, Ђуричин, Ђурић (64' Нешковић), Гојков (78' Месаровић), Езе (73' Матић).
Dragojlo
Posts: 692
Joined: Tue Jul 09, 2013 9:36 pm

Re: 22. kolo: c. zvezda - VOJVODINA, subota u 16h

Post by Dragojlo »

Tačno smo zreli da nam oba bivša kapitena spakuju po koji gol..... :twisted:
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3984
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: 22. kolo: c. zvezda - VOJVODINA, subota u 16h

Post by Rabba »

Lepe vesti sa sajta superlige, registrovani su i Zukić i Savić. E sad da li to znači da je postignut dogovor sa Zukićem, ne znam. Ako ima upućenih, nek dojave.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
Turija
Posts: 10727
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 22. kolo: c. zvezda - VOJVODINA, subota u 16h

Post by Turija »

Dragojlo wrote:Tačno smo zreli da nam oba bivša kapitena spakuju po koji gol..... :twisted:
Pa Pavkov, Babic...ma, pola njihovog tima su nasi bivsi :evil:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
AntonioKasano
Posts: 498
Joined: Sun Feb 21, 2010 5:28 pm

Re: 22. kolo: c. zvezda - VOJVODINA, subota u 16h

Post by AntonioKasano »

Lepo je govorio Rabrenovic sta njih interesuje, samo sto se u medjuvremenu promenio klub otimac...
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9758
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 22. kolo: c. zvezda - VOJVODINA, subota u 16h

Post by Voja »

Turija wrote:
Dragojlo wrote:Tačno smo zreli da nam oba bivša kapitena spakuju po koji gol..... :twisted:
Pa Pavkov, Babic...ma, pola njihovog tima su nasi bivsi :evil:
I svi nasi omljeni su im nosioci igre :mrgreen: a jedini pljuvani ovde (Jovancic) im na klupi....ili sam pobrkao ja nesto :wink:
Image
User avatar
Beonic
Posts: 683
Joined: Mon Jul 27, 2015 11:34 am

Re: 22. kolo: c. zvezda - VOJVODINA, subota u 16h

Post by Beonic »

Rabba wrote:Lepe vesti sa sajta superlige, registrovani su i Zukić i Savić. E sad da li to znači da je postignut dogovor sa Zukićem, ne znam. Ako ima upućenih, nek dojave.
Odlične vesti!
Izašla su i dva Fudbala sa toliko informacija da sam se pogubio. To su valjda one predregistracije.
Proleter izgleda doveo dva Brazilca.
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3863
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: 22. kolo: c. zvezda - VOJVODINA, subota u 16h

Post by Red Marquis »

Šta priželjkujem : igru na krv i nož i par krvničkih startova na bivšim igračima.
Šta očekujem : mlaku i pogubljenu ekipu, tešku defanzivu i rutinski poraz.
Io odio Belgrado
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3984
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: 22. kolo: c. zvezda - VOJVODINA, subota u 16h

Post by Rabba »

Očekujem:
Pogrešnu sredinu, Đuričina na krilu, isforsiravanje Matića kad mu vreme nije, alibi izmene i kukanje kako su nas povrede kao i kasno priključivanje špica omeli da ipak pružimo više. 3:0, uz jalovost u napadu, Ezea bez partnera za akciju, Đuričina ugušenog na pogrešnoj poziciji i oči uprte u ćaćinog sina. Koji neće ništa uraditi. Ako se(malo verovatno) desi da treneru izrastu oči i mozak, sudiju spremnog da zvizne neki prekid, karton pa i penal za gane.

Želim:
Rockov - Devetak, Saničanin, Graovac(Veselinović) , Lazarević - Zlomislić, Mitošević - Eze, Đuričin, Gojkov - Kone.
Pokazane zube, jaja sa prave strane beščanskog mosta.

Sanjam:
He who dares, wins. Imamo igrače za šok. Pobrojani su iznad. 0:3, uz iskorišćene trkačke sposobnosti trojca Eze, Gojkov, Kone.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
MiSmoFKV!
Posts: 1276
Joined: Fri May 24, 2013 11:39 pm

Re: 22. kolo: c. zvezda - VOJVODINA, subota u 16h

Post by MiSmoFKV! »

Slažem se sa Rabbom, jedini način da ih pobedimo je našom brzinom, a sporošću njihovih štopera. I Savić i babić i Milunović su dosta visoki, nisu preterano brzi. Mislim da bi pojeli Matića.
Druga stvar na koju moramo da pazimo, je iznošenje lopte iz poslednje linije. Oni su sposobni da igraju presing, a naši nažalost sposobni da greše i protiv slabijih. Znači da naši moraju da trče dosta bez lopte i time se otkrivaju igraču sa loptom.
Treća stvar je flaster za Marina, ne treba mu dati da diše, od njega zavisi zvezdina igra.
Četvrto i najvažnije, ne usrati se na mostu kod Beške i oni su ljudi i oni greše.
Poraz se može oprostiti, odsustvo borbenosti ne. Nekih 9 žutih kartona i ja srećan.
SAMO BORBENO!
User avatar
Turija
Posts: 10727
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 22. kolo: c. zvezda - VOJVODINA, subota u 16h

Post by Turija »

Potpisao bih Rabbinih 11.
Takodje se slazem sa postom MiSmoFKV i opservacijom za Matica.
Momak nije prosao pripreme i neuigran je sa ekipom. Ucinili bi mu medvedju uslugu, ako pocne kao starter. Ni koncepcijski mu ne bi odgovaralo, zbog nasih kontranapada i njihove odbrane.
U svakom slucaju, srecno nasim igracima u subotu.
Samo hrabro i borbeno 90+ minuta.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Dragojlo
Posts: 692
Joined: Tue Jul 09, 2013 9:36 pm

Re: 22. kolo: c. zvezda - VOJVODINA, subota u 16h

Post by Dragojlo »

U očekivanja ste zaboravili i "neispoštovan dogovor iz svlačionice", kao i "davanje svega od sebe, ali eto, nemanja sreće", i "teških nogu posle priprema".... :devil:
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9758
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 22. kolo: c. zvezda - VOJVODINA, subota u 16h

Post by Voja »

Dragojlo wrote:U očekivanja ste zaboravili i "neispoštovan dogovor iz svlačionice", kao i "davanje svega od sebe, ali eto, nemanja sreće", i "teških nogu posle priprema".... :devil:
A sta ako je Mirko naveo u ugovoru da dok je zvezdin sve bodove moraju dati nama!? :mrgreen:
Image
User avatar
AntonioKasano
Posts: 498
Joined: Sun Feb 21, 2010 5:28 pm

Re: 22. kolo: c. zvezda - VOJVODINA, subota u 16h

Post by AntonioKasano »

Ocekujem da vodjin projekat nastavi seriju pobeda i unistavanje svega sto nije sa crvenom petokrakom iz 1945. Naravno da stvar bude gora, bar dva gola da postignu bivsi igraci Vojvodine...
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4819
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 22. kolo: c. zvezda - VOJVODINA, subota u 16h

Post by gospodinFKV »

Ne treba propustiti i onu kako ''nije sramota izgubiti od ekipe koja je dobila liverpul'', ili onu najbolju - da su oni ipak ''druga dimenzija''. :pegla:

Ponovicu jos jednom nesto slicno onome sto sam rekao pred prosli duel sa crvenim :shit: - niko ne ocekuje bodove, svi ocekujemo borbu i zube. Ako cete vec dobijati kartone cim mrko pogledate u pravcu marina, onda te kartone valja i zaraditi. Hocu ptice da se razlete s hrama Svetog Save od zvuka klizeceg. Ako kojim cudom ostanemo u plej ofu, hocu da im sledecu tekmu drhte nozice pred pocetak meca. Hocemo njihovu krv. Nek je proliju za ta tri boda.

...sve u duhu fer i korektne borbe, naravno. :devil:

Image
Locked