21. kolo: VOJVODINA - Proleter 0:0

User avatar
naseljekolumbija
Posts: 1106
Joined: Thu Aug 02, 2012 12:03 pm
Location: NS,NN

Re: 21. kolo: VOJVODINA - Proleter, subota u 15h

Post by naseljekolumbija »

fare wrote:Šta je sa Ezeom?
Било му хладно
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 21. kolo: VOJVODINA - Proleter, subota u 15h

Post by Voja »

borrissey wrote:Najgori na terenu, naravno, Mesar.
I ovaj igrao??? :o
Eeeeda,vracamo identitet klubu,zaboravih.... :mrgreen:
Image
User avatar
Beonic
Posts: 683
Joined: Mon Jul 27, 2015 11:34 am

Re: 21. kolo: VOJVODINA - Proleter, subota u 15h

Post by Beonic »

Eze je povređen.
Arsić je sankcionisan zbog ponašanja na prošloj utakmici, pa nije bio u protokolu.
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3961
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: 21. kolo: VOJVODINA - Proleter, subota u 15h

Post by Rabba »

Mesarović je u prvih 20ak minuta uz Neškovića bio naš najzapaženiji igrač. Nakon toga se pritajio do poluvremena, a onda je na žalost ušao u svoj karakteristični stil i krenuo iz greške u grešku... Da dopunim svoje pisanije sa teme igrač sezone, Gojkov mi je danas bio najlošiji na terenu, što me je prilično iznenadilo. U prvom poluvremenu svaki kontakt sa loptom mu je bio pogrešan, svaki pas loš. Od poluvremena je definitivno podigao igru, ali nekako je od njega danas to izgledalo jako jalovo. I ta njegova kretnja ga je danas često dovodila u budžake, a fascinantno je bilo videti da ga je centarhalf Proletera danas dva ili tri puta lagano nadtrčao. Imao je drugi pad u 16, onaj na kraju tekme, kad bih mu šamarčinu zalepio da sam trener. Naravno, igrač za kojeg celu tekmu mislim da je najlošiji ulazi u najbolju šansu utakmice... Nisam imao dilemu da će mašiti. Meni je ovo njegova najgora partija, iako mislim da definitvno treba da bude jedan od startera.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
Djisa
Posts: 1202
Joined: Sun Mar 07, 2010 10:14 am

Re: 21. kolo: VOJVODINA - Proleter 0:0

Post by Djisa »

A da ne govorimo da, ako se nista ne uradi po pitanju stadiona (pozivitivno, naravno), treće kolo Evrope trebamo da igramo u Bg-u. Tu me jedino brine da ne bude kritično za opstanak i da onda bude frka svako kolo, jer kad se polove bodovi, tu je svaka utakmica bitna.
Pa da se ne ljubimo!
User avatar
N13
Posts: 2027
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: 21. kolo: VOJVODINA - Proleter 0:0

Post by N13 »

Dok mi ne zaigramo u Evropi, pa jos dodjemo do treceg kola... ovde moze da nikne Kamp Nou :)

Sto se utakmice tice... nista drugacije od onog sto smo vidjali do sad.
Mesarovic i Djuric najgori.
Gojkov, napravi par dobrih poteza, ali izgleda da poleti, pa mora napraviti jos jedan dribling, koji uvek bude katastrofalan. Decko ima strasan talenat, samo malo glavu da sredi... ako prodjes, jednog, dvojicu, ne moras forsirati dribling i na treceg... jebiga, nisi Mesi.

Graovac najbolji ubedljivo sinoc (ako je on bio br. 15). Ume izneti loptu bolje nego bilo koji nas veznjak.
Pored njega i Rockov naravno.
Za trud bih pohvalio jos Antica i Milojevica (vidi se napredak kod njega).
Neskovic prvih 10 minuta primetan, posle nestao... ali pokazao je da ga polako treba uvoditi u prvi tim (mislim da nije jos za startera)
User avatar
Djumi
Posts: 1847
Joined: Tue Feb 15, 2005 9:51 pm
Location: Fudbalski teren

Re: 21. kolo: VOJVODINA - Proleter 0:0

Post by Djumi »

N13 wrote: Neskovic prvih 10 minuta primetan, posle nestao... ali pokazao je da ga polako treba uvoditi u prvi tim (mislim da nije jos za startera)
To je poenta rada sa mladim igračima,Sreća da ih u Voši ima više pa se moze misksovati...
Fudbal treba voleti u sebi a ne sebe u fudbalu .
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 21. kolo: VOJVODINA - Proleter 0:0

Post by Voja »

N13 wrote: Graovac najbolji ubedljivo sinoc (ako je on bio br. 15).
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
To je danasnja Vojvodina!!!
Sad sam detaljnije pogledao izvestaj i mislim da je Proleter bolje odigrao mec od nas. Meni se svidja ovakav ambijent,nekako mi je stadion zivlji nego leti,a i igraci vise trce.A zvuk prilikom udaranja lopte me podsetio na devedesete i Sensible world of soccer :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Prava prvenstvena utakmica,koja eto budi neke emocije.... I mislim da moramo pohvaliti sve igrace koji su istrcali ovaj mec,jer je ocigledno bilo vraski zaje*ano.
Image
Locked