20. kolo: Bačka - VOJVODINA 0:0

User avatar
Grof Žekula
Administrator
Posts: 2677
Joined: Fri Jan 28, 2005 10:25 pm
Location: Bulevar

20. kolo: Bačka - VOJVODINA 0:0

Post by Grof Žekula »

Кривокапић за ДНЕВНИК wrote:Већ у недељу пред Вошом је нови тест, дуел у Бачкој Паланци с екипом Бачке, у том сусрету неће моћи да наступи Винсент Езе због акумулираних жутих картона, али су се у конкуренцију за екипу вратили опорављени Дамир Зломислић и Даниел Граовац.

До краја јесени, међутим, у екипи неће бити Александра Миркова (опоравља се од операције стопала), Николе Срећковића (проблем с мишићима трбушног зида) и Лазара Ђорђевића (повреда колена). Уз то, на ситнију повреду задње ложе пожалио се и Ахчин.

Црвено-бели ће у недељу бити хендикепирани због одсуства Винсента Езеа.

„Већ и по томе, јасно је да ће бити одређених промена у саставу екипе. Међутим, сви они који се у њему буду нашли, имаће пред собом исте захтеве. Ниједна утакмица није иста, ми никако не успевамо да усталимо тим, али то је саставни део ове игре. Видећемо ко ће почети утакмицу с Бачком, има још времена. Против Мачве у стартном тиму није било Дамјана Гојкова, који је осетио последице лакше повреде и сам је изразио сумњу да може да истрчи и издржи свих 90 минута у јаком темпу. Зато смо се определили да заигра Ђуричин, а да шансу Гојкову пружимо у наставку.“

Тиму из Новог Сада, дакле, следи још један сусрет у којем ће ривал, свим силама настојати да освоји читав плен.

„У последње време све наше утакмице су такве и очекујем динамичну и неизвесну борбу од првог до последњег минута. Фокусирани смо на себе саме, на то како ћемо одиграти и у дело спровести оно што се договоримо, иако смо свесни да се на путу ка реализацији замишљеног пита и наш ривал. Знамо формулу и основне постулате од који ни екипа, али ни ја као њен тренер – нећемо одустајати“, јасан је био Кривокапић.

Бачка – ФКВ 0:0

Бачка: Зоговић, Илић, Бјелош, Макарић, Мићић (66' Тривуновић), Грабеж, Спремо, Ђорић, Радиновић (79' Којић), Костић (49' Арсић), Чековић.

Војводина: Роцков, Лазаревић, Граовац, Саничанин, Антић, Зломислић, Милојевић, Гојков (85' Бједов), Арсић (63' Месаровић), Нешковић, Гајић (74' Ђуричин).
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 20. kolo: Bačka - VOJVODINA, nedelja u 17

Post by Turija »

Prava prilika da vidimo nase najbolje Omladince na delu.
PS
I da Voja napise izvestaj i utiske sa ove utakmice. :cheers:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4788
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 20. kolo: Bačka - VOJVODINA, nedelja u 17

Post by gospodinFKV »

Idealna prilika da vidimo Neskovica na levom krilu, posto je to jedna od pozicija koju pokriva, ako se ne varam... :cheers:
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3961
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: 20. kolo: Bačka - VOJVODINA, nedelja u 17

Post by Rabba »

gospodinFKV wrote:Idealna prilika da vidimo Neskovica na levom krilu, posto je to jedna od pozicija koju pokriva, ako se ne varam... :cheers:
Znaš i sam da se to neće dogoditi :)
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
Душан
Posts: 471
Joined: Sat Apr 22, 2017 11:11 pm

Re: 20. kolo: Bačka - VOJVODINA, nedelja u 17

Post by Душан »

Rabba wrote:
gospodinFKV wrote:Idealna prilika da vidimo Neskovica na levom krilu, posto je to jedna od pozicija koju pokriva, ako se ne varam... :cheers:
Znaš i sam da se to neće dogoditi :)
Идеална прилика за Бачку да неког победи.
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4788
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 20. kolo: Bačka - VOJVODINA, nedelja u 17

Post by gospodinFKV »

Rabba wrote:
gospodinFKV wrote:Idealna prilika da vidimo Neskovica na levom krilu, posto je to jedna od pozicija koju pokriva, ako se ne varam... :cheers:
Znaš i sam da se to neće dogoditi :)
Ta znam... :(

Verovatno ce napadacki trio ciniti Djuricin, Gajic i Gojkov. Iza njih ce biti Arsic, a iza njega Djuric i Milojevic.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 20. kolo: Bačka - VOJVODINA, nedelja u 17

Post by Voja »

Turija wrote: PS
I da Voja napise izvestaj i utiske sa ove utakmice. :cheers:
Tesko! Jedino u slucaju nekog prenosa.
Image
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3961
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: 20. kolo: Bačka - VOJVODINA, nedelja u 17

Post by Rabba »

gospodinFKV wrote:Idealna prilika da vidimo Neskovica na levom krilu, posto je to jedna od pozicija koju pokriva, ako se ne varam... :cheers:
Ispunila ti se želja :)

Rockov - Antić, Saničanin, Graovac, Lazarević - Zlomislić, Milojević - Nešković, Arsić, Gojkov - Gajić.

Klupa: Simić, Mesarović, Đuričin, Jakovljević, Bjedov, Veselinović, Jeličić.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4788
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 20. kolo: Bačka - VOJVODINA, nedelja u 17

Post by gospodinFKV »

Kad vec prepisuju, dobro je sto to rade od FM maga. :lala:

:cheers:

Zao mi je sto je povratkom Graovca opet Veselinovic izvisio za mesto, ali treba pozdraviti cinjenicu da je u danasnjem sastavu za utakmicu prisutno cak osmorica fudbalera poniklih u nasoj skoli. Cetvorica na terenu, cetvorica na klupi. Dugo to nismo videli...

Srecno, Krivi, neka ti se vrati ovo na terenu! :cheers:
User avatar
Душан
Posts: 471
Joined: Sat Apr 22, 2017 11:11 pm

Re: 20. kolo: Bačka - VOJVODINA, nedelja u 17

Post by Душан »

Извукли смо бод са опасног гостовања.
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 20. kolo: Bačka - VOJVODINA, nedelja u 17

Post by Turija »

Душан wrote:Извукли смо бод са опасног гостовања.
Ne gubimo utakmice i to nije los rezultat, s obzirom na situaciju u Klubu.
Po tekstualnom prenosu, sutirali smo dosta, ali tesko pogadjamo gol ili nam golmani brane udarce.
Veceras i stativa Neskovica.
Mislim da cemo zavrsiti polusezonu pobedom (u gradskom odmeravanju snaga).
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 20. kolo: Bačka - VOJVODINA, nedelja u 17

Post by Voja »

Drugar mi poslao SMS da je bila bas bas dobra utakmica,da je samo sudija zezao u pocetku. Na sta je mislio ne znam.
Image
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3961
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: 20. kolo: Bačka - VOJVODINA, nedelja u 17

Post by Rabba »

Ovo se može podvesti pod bolji rezultat nego domaći remi sa Mačvom. Sad se treba suzdržati od komentara. Vidi se nekakav pomeraj napred po igračima koji nastupaju. Šteta što je Graovac dobio prednost nad Veselinovićem, inače bih poprilično bio zadovoljan sa 11. Inače, nekih 10-15 minuta najstariji igrač u napadu nam je bio Damjan Gojkov. Trojica '98. Godište(Gojkov, Gajić, Mesarović) i Nešković koji je dvehiljadito.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4788
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 20. kolo: Bačka - VOJVODINA, nedelja u 17

Post by gospodinFKV »

Rabba wrote:Inače, nekih 10-15 minuta najstariji igrač u napadu nam je bio Damjan Gojkov. Trojica '98. Godište(Gojkov, Gajić, Mesarović) i Nešković koji je dvehiljadito.
Cinjenica je da tesko postizemo golove ove sezone, ali mi je uvek draze gledati klince dok uce da ga postignu, nego balvane koji su debelo (pre)placeni za svoje (ne)mogucnosti...

Dobar rezultat, imao bi pravu tezinu da smo izdrzali protiv Macve kod kuce, ali sta sad...

Osvojismo 5 od mogucih 9. Cekamo gradski derbi, da tu probamo da podignemo saldo na 8...
User avatar
MiSmoFKV!
Posts: 1268
Joined: Fri May 24, 2013 11:39 pm

Re: 20. kolo: Bačka - VOJVODINA, nedelja u 17

Post by MiSmoFKV! »

Minja wrote:Utakmica iznenadjujuce dobra. Deluje mi da smo uskraceni za penal, mada nisam 100 posto siguran. Izmene totalni promasaj. Danas smo bili jako blizu tri boda. Kada bi tu neko znao da postigne gol, ne bi prosipali ovoliko bodova uzalud. Sve u svemu, po prvi put sam zadovoljan gostovanjem ove godine
Jedan fun fact:
Naš najbolji strelac ove sezone u ligi je Eze, i postigao je 4 gola.
Janko Tumbasević je postigao 5.
Locked