18. kolo: Rad - VOJVODINA 0:1 (0:1)

User avatar
Grof Žekula
Administrator
Posts: 2677
Joined: Fri Jan 28, 2005 10:25 pm
Location: Bulevar

18. kolo: Rad - VOJVODINA 0:1 (0:1)

Post by Grof Žekula »

Без Окуке, са Кривим на клупи (а каже, мајко мила, у тексту доле "Наставили смо с радом по програму Драгомира Окуке", који је евидентно био савршен), првог дана последњег месеца ове године ћемо на ноге Раду.
Меч је у суботу од 13 часова.

ДНЕВНИК wrote:Дан после потреса који је изазвала оставка досадашњег шефа стручног штаба Драгомира Окуке фудбалери Војводине одрадили су тренинг у ФЦ “Вујадин Бошков”.

Пре тога, у друштву спортског директора Саше Дракулића, Окука је дошао и поздравио се с играчима и људима из клуба. Тренингом је руководио Радован Кривокапић (40), уз асистенцију Зорана Васиљевића, до јуче најближи Окукин сарадник, за ког је сада већ бивши тренер ургирао да настави са започетим послом. За викенд Новосађане очекује утакмица с Радом у Београду, тако да времена за губљење нема,екипа мора што спремније да дочека гостовање на Бањици.

- Наставили смо с радом по програму Драгомира Окуке, а ја сам потврдио челницима, ту мислим на директора Дарка Јевтића и спортског директора Сашу Дракулића, да имам знање и жељу да водим тим и добио сам од њих подршку - рекао је Кривокапић. - Свестан сам да ће дужина мог трајања на клупи, пре свега, зависити од резултата које будемо остваривали и, пред сам тренинг, обавио сам разговор с првотимцима. Рекао сам им том приликом да никоме није лако после оваквих, стресних догађаја, додајући да од њих тражим максимално поштовање према клубу и свим тренерима, односно да захтевам да не дозволе себи да у том односу пређу замишљену линију. У раду Кривокапићу и Васиљевићу асистираће Ненад Кртолица, кондициони стручњак Александар Јанковић и тренер голмана Милан Јованић.

Млади стручњак је нагласио да до краја јесење трке за бодове, упркос свему, црвено-бели могу доста да ураде.

- Нагласио сам да верујем у то да можемо да победимо у све четири преостале утакмице (Раду и Бачкој гостују, Мачви и Пролетеру домаћинују), али само под условом да играчи неке ствари преломе у својим главама. Иако смо затечени развојем ситуације, морамо да идемо даље и да се што боље припремимо пред сусрете који су пред нама. Недавно сам, пред дуел са Земуном, рекао да свака промена на клупи по правилу доноси позитивне ствари, па, у складу с тим, очекујем бољитак и у случају Војводине – нада се Кривокапић.

Тренинг је протекао је у радној атмосфери, иако нису сви кандидати за тим могли да тренирају. Изостали су повређени Зломислић, Граовац и Ђорђевић, док је Ђурић, с Кривокапићевом дозволом, због умора пропустио обавезе. Тренирао је и Никола Срећковић, додуше нешто блажим интензитетом, али се очекује да у најскоријем времену и он почне с максималним радом.


Рад - ФКВ 0:1 (0:1)
0:1 – Ђурић 23'

Рад: Д. Марковић, Младеновић (85' Живковић), Тричковић, Лутовац, Петровић, Буснић (53' Јовић), Шипчић, Баиновић, Перендија, Маринковић (50' Касалица), М. Марковић.

ВОЈВОДИНА: Роцков, Стојковић, Веселиновић, Саничанин, Лазаревић, Ђурић, Милојевић, Гојков (90'+1 Нешковић), Ђуричин (75' Арсић), Винсент, Гајић (89' Бједов).
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3961
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: 18. kolo: Rad - VOJVODINA, subota 13h

Post by Rabba »

Rockov - Lazarević, Saničanin, Veselinović, Stojković - Đurić, Milojević - Eze, Đuričin, Gojkov - Gajić.

Klupa: Simić, Arsić, Fofana, Bjedov, Nešković i dva prazna mesta, za koje pretpostavljam da su klinci, pa kad ih sajt superlige imenuje... Evo ih, Andrej Jakovljević i Igor Jeličić.

Samo da dodam, ja sam ovako poslagao igrače, po onome kako su korišćeni do sada u sezoni. Obzirom da smo mi Voša, ne bi me iznenadilo da je zapravo Milojević u špicu, Gajić na desnom krilu, Đuričin na zadnjem veznom, da je Lazarević levokrilni napadač danas a da Gojkov operiše kao centarhalf...
ssnigd wrote:Mogu li ljudi koji prate omladince da kazu, na kojim pozicijama igraju Jelicic i Jakovljevic?
Ne pratim, ali Jakovljević pokriva sve pozicije levo, za omladince mislim da igra kao levi bek. Jeličić je centralni odbrambeni.
Last edited by Rabba on Sat Dec 01, 2018 1:36 pm, edited 1 time in total.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
ssnigd
Posts: 3364
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: 18. kolo: Rad - VOJVODINA, subota 13h

Post by ssnigd »

Mogu li ljudi koji prate omladince da kazu, na kojim pozicijama igraju Jelicic i Jakovljevic?
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
AntonioKasano
Posts: 498
Joined: Sun Feb 21, 2010 5:28 pm

Re: 18. kolo: Rad - VOJVODINA, subota 13h

Post by AntonioKasano »

Prilika za Gajica da se pokaze, nadamo se i Neskovicu...
User avatar
Протомајстор
Posts: 418
Joined: Sun Feb 10, 2013 8:29 pm
Location: Исток, Лиман

Re: 18. kolo: Rad - VOJVODINA, subota 13h

Post by Протомајстор »

Rabba wrote:Rockov - Lazarević, Saničanin, Veselinović, Stojković - Đurić, Milojević - Eze, Đuričin, Gojkov - Gajić
После Ђурића (31) и Езеа (25) Роцков најстарији. Ајмо дерани!!!! :cheers:
User avatar
AntonioKasano
Posts: 498
Joined: Sun Feb 21, 2010 5:28 pm

Re: 18. kolo: Rad - VOJVODINA, subota 13h

Post by AntonioKasano »

Djuric 0:1
User avatar
MiSmoFKV!
Posts: 1267
Joined: Fri May 24, 2013 11:39 pm

Re: 18. kolo: Rad - VOJVODINA, subota 13h

Post by MiSmoFKV! »

Bez starca nema udarca :mrgreen:
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4785
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 18. kolo: Rad - VOJVODINA, subota 13h

Post by gospodinFKV »

Протомајстор wrote:
Rabba wrote:Rockov - Lazarević, Saničanin, Veselinović, Stojković - Đurić, Milojević - Eze, Đuričin, Gojkov - Gajić
После Ђурића (31) и Езеа (25) Роцков најстарији. Ајмо дерани!!!! :cheers:
Samo tako mozemo opstati. Kidajte bre! :cheers:
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3961
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: 18. kolo: Rad - VOJVODINA, subota 13h

Post by Rabba »

dnevnik wrote:16` Жути за Роцкова који је фаулирао Лутовца ван свог шеснаестерца
Šta se ovde tačno dogodilo :lol:
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
Протомајстор
Posts: 418
Joined: Sun Feb 10, 2013 8:29 pm
Location: Исток, Лиман

Re: 18. kolo: Rad - VOJVODINA, subota 13h

Post by Протомајстор »

Судећи по преносу на клупском сајту Роцков брани као хоботница: http://www.fkvojvodina.rs/2018/12/rad-v ... -prenos-3/" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
AntonioKasano
Posts: 498
Joined: Sun Feb 21, 2010 5:28 pm

Re: 18. kolo: Rad - VOJVODINA, subota 13h

Post by AntonioKasano »

Na areni je prenos crnogorske lige a na sportklubu albanske...
User avatar
Turija
Posts: 10665
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 18. kolo: Rad - VOJVODINA, subota 13h

Post by Turija »

Cestitka svima za pobedu na Banjici. Nadam se da je to i kraj crne serije nasih meceva protiv Rada.
PS
Bravo, Emile :cheers: Cini mi se da je najzasluzniji za ovu pobedu.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4785
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 18. kolo: Rad - VOJVODINA, subota 13h

Post by gospodinFKV »

Turija wrote:Nadam se da je to i kraj crne serije nasih meceva protiv Rada.
Sto je najsmesnije, mi smo i prosle sezone dobili smrad tamo, a sa ONIM ekipama od pre 5-6-7 godina nismo. U sezoni 2010/11, kad smo na polusezoni imali najbolju odbranu valjda u svim evropskim najvisim rangovima, jedini poraz bio je od smrada tamo.
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3961
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: 18. kolo: Rad - VOJVODINA, subota 13h

Post by Rabba »

Što se učinka tiče, jedina razlika između ove i prethodne utakmice je to što je na ovoj penal ušao. Izveštaj ne govori da smo bili u nadređenom položaju... Ali dobro i mali korak je korak.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
Turija
Posts: 10665
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 18. kolo: Rad - VOJVODINA, subota 13h

Post by Turija »

Po tekstualnom prenosu, imali smo sanse, ali smo lose sutirali.
Jos uvek je realizacija bauk za Vosine igrace. Cini mi se da je to vise psiholoski problem, nego tehnicki? Nema koncetracije i mirnoce u izglednim pozicijama za gol.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Locked